Přátelské utkání mezi Vysočinou a Mladou Boleslaví je u konce. Domácí byli ve druhé půli výrazně aktivnější, ale vzhledem k průběhu prvního poločasu končí zápas spravedlivou remízou 2:2. Těšíme se u dalšího přenosu z Jihlavy.
89
Dosoudil ze 40 metrů vyslal žíni směrem k jihlavské kleci, tu ovšem zhruba o metr přestřelil.
88
Mladíci Kliment s Kučerou motají hlavy boleslavským obráncům, zatím bez gólového efektu.
87
Jung se v soupeřově pokutovém území už poněkolikáté rve jako lev, bohužel pro domácí neúspěšně. Rozhodně však patří k nejlepším hráčům na place!
83
Na hřišti je ošetřován boleslavský hráč... Hra stojí.
81
Radově ráně z 30 metrů stál v cestě připravený Šeda.
78
Hosté střídají hokejovým způsobem, na plac se vrací Bořil, odešel Kulič.
77
Akci na jeden dotek po ose Josl - Jungr - Kliment - Kučera zakončil posledně jmenovaný způsobem, za nějž by se styděli i borci z okresního přeboru.
76
V uplynulých deseti minutách se Středočeši dostali pod velký tlak domácích.
75
Hosté patrně zahráli ve svém pokutovém území rukou, rozhodčí zůstal na rozdíl od domácích hráčů klidný.
74
Jungr sklepl míč pro Sedláčka, ten trefuje pouze hruď Šedy.
73
Jihlavští mladíci jsou aktivnější než zkušené mužstvo ze středních Čech, vytváří si svým tlakem stále více příležitostí.
70
Hosté střídají, na hřiště se opět vrací Jasmin Ščuk.
68
Z přetaženého Kuličova centru vzniklo nebezpečí spíš na druhé straně, Klimentova šance však nebyla využita.
66
Další hostující střídání, Tvrdý nastupuje za Štohanzla.
65
Jihlava právě vstřelila branku!
ONDŘEJ ŠOUREK usměrnil načechraný Kučerův centr do sítě a srovnává na 2:2!
61
V pokutovém území zůstal po souboji ležet Opiela, už je ale na nohou a zdá se, že bude v pořádku.
60
Nešpor svalil v rohu Josla a svůj zákrok i patřičně okomentoval, mohl být rád za shovívavost rozhodčích.
59
Kuličův roh vyboxoval Rožník ven.
52
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
MAREK KULIČ se po krásné individuální akci trefuj pod břevno!
46
Skončil první poločas. Hosté zatím nepotvrzují papírové předpoklady, přestože jsou opticky herně lepší, minimum šancí dotahují do blízkosti Rožníkovy brány, proto je skóre po první půli nerozhodné.
44
LUKÁŠ MASOPUST trefuje hlavou Kosakův milimetrový centr a srovnává na 1:1!
42
Joslův šikovný lob jen těsně přeletěl hostující branku.
30
41
Veškeré boleslavské šance jdou přes levou stranu, trio Štohanzl-Bořil-Kulič nedává Jihlavanům chvilku klidu.
39
Zeman krásně vzduchem poslal do šance Kosaka, doslova za minutu dvanáct zachraňoval situaci Ščuk.
37
Na levé straně hřiště z hostujícího pohledu činí velké problémy jihlavské obraně místní odchovanec Štohanzl, hrající ve velmi slušné formě.
35
Kulič si parádně v rohu narazil s Bořilem, jeho centr odvrací obránce Tlustý.
34
Jungrův centr do vápna opět stahuje spolehlivý boleslavský brankář.
30
Nudnější pasáž utkání plná oboustranných nepřesností.
22
LUKÁŠ MAGERA z penalty prostřeluje Rožníka a hosté se ujímají vedení.
21
Po mizerné rozehrávce mají hosté šanci na reparát po dalším faulu.
20
Po faulu na Štohanzla budou hosté rozehrávat v bezprostřední blízkosti domácí branky.
17
Kulič zamířil přesně hlavou, radost mu zkazil až hvizd hlavního rozhodčího - stál totiž v ofsajdu.
17
Fillo se octl v nebezpeční blízkosti jihlavské branky, nastřelil ale jenom jednoho z obránců Vysočiny.
15
Gabriel naše parádně vzduchem Kosaka, šanci zhatil výběhem gólman Šeda.
14
Masopust přihrál do pokutového území Sedláčkovi, ten se však utopil na třech protihráčích.
11
Bořil zbořil Masopusta, Jihlava má výhodu standardní situace.
9
Masopust na poslední chvíli zachránil skluzem Jihlavu před gólovou pohromou... Boleslav má rohový kop.
7
Nebezpečný centr Junga do pokutového území stáhl do náruče gólman Šeda.
5
Úvodní minuty utkání přinesly boj uprostřed hrací plochy. První šance Štohanzla skončila nad jihlavskou brankou.
1
Utkání bylo právě zahájeno.
0
Dobrý den, vítejte u online přenosu přátelského utkání mezi domácí FC Vysočinou Jihlava a hostující FK Mladou Boleslaví. Domácí nastupují s obvykle náhradními hráči, soupeř nasadil téměř nejsilnější možnou sestavu!