Ode mě to bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne!
Slavia tedy v dnenším přátelském utkání vybojovala v turecké Antalyi remízu 1:1 se slovinským lídrem NK Domžale. Od druhé minuty po trefě Veljka Simiće sice prohrávala, krátce před koncem utkání ovšem dokázal vyrovnat Milan Škoda na konečných 1:1. Slávisté v tomto utkání prostřídali dvě základní jedenáctky.
90+1
87
Slavia právě vstřelila branku!
Slavia vyrovnává pár minut před koncem utkání! Karel Piták odvedl výbornou práci, když prošel přes dva obránce a z levé strany šel sám do pokutového území. Následně posunul balon na volného MILANA ŠKODU, který i přes zásah Vidmara dostal míč pod břevno! 1:1.
86
Jelar ve vápně našel Vuka, který se ovšem ke střele nepropracoval. Na konci celé akce stál ovšem Matej Podlogar, jehož pokus Hrubeš chytá.
84
Přízemní střelecký pokus Škody vyrazil Vidmar.
82
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Žan Majer, přichází Andrei Blejdea.
80
Vuk nacentroval na Ernesta Grvalu, který šel úplně sám na Karla Hrubeše! Grvala se snažil mířit na vzdálenější tyč, bránu ale o kousek minul. Velké štěstí pro Slavii.
79
Na druhé straně zahrával přímý kop Majer. Centr na Koruna byl odražen k Podlogarovi, před ním ale zasáhl brankář Hrubeš. Nebezpečí zažehnáno.
76
Trajkovski fauloval na pravé straně, Slavia zahrávala přímý kop. Do vápna centroval Levan Kenia, Korun ovšem odhlavičkoval míč.
74
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Josef Bazal, přichází Zoran Mihajlović.
74
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Veljko Simić, přichází Anže Jelar.
74
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Gaber Dobrovoljc, přichází Matej Podlogar.
71
Domžale tak zahrávalo rohový kop, Majer se snažil dostat ke střele. A opět k němu přistoupil Jan Mikula, který akci zastavil zblokováním jeho pokusu.
71
Požeg Vancaš na pravé straně nahrával před branku, kde stál Majer. Centr na něj ovšem zblokoval na poslední chvíli navrátivší se Mikula.
69
Skubic zahrál přímý kop z levé strany. Centrem se snažil najít ve vápně Uroše Koruna, brankář Karel Hrubeš ale sebral míč ze vzduchu.
67
Zajímavá akce Slavie. Hrubeš dlouhým nákopem ve středu hřiště našel Levana Keniu, který posunul na Škodu. Ten se pokusil přelobovat brankáře Vidmara, ale nakonec došel míč vedle brány!
65
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází lehce zraněný Benjamin Morel, přichází Ernest Grvala.
65
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Matic Črnic, přichází Rudi Požeg Vancaš.
63
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Mate Eterović, přichází Slobodan Vuk.
59
Žlutou kartu dostává Simon Deli (SK Slavia Praha) za nedovolený zákrok v souboji s Morelem.
57
Eterović nahrál na Majera, jehož pokus šel vedle pravé tyče Hrubešovy brány.
55
Na druhé straně Črnic centroval do vápna na Simiće, Hrubeš ale sebral míč ze vzduchu a akci tak zastavil.
55
Slavia vymyslela perfektní akci a málem se dočkala vyrovnání. Škoda nahrál na pravou stranu na Vukadinoviće, který chtěl ještě vracet zpět na Škodu. Tento pas mu už ale nevyšel a tak celá akce přišla vniveč. Pro český celek je to opravdu velká (Š)koda.
53
Darko Zec se pokusil vystřelit z velké dálky, střela defenzivního záložníka šla ovšem hodně vedle branky.
52
Pražané pochopitelně doufají, že nová sestava na hřišti přinese kýžený úspěch v podobě vyrovnávající branky. Nejdůležitější ovšem bude, aby podala dobrý výkon – na to se v přípravě hledí daleko více, než na výsledky.
48
Bazal unikal po levé straně, následně před brankou hledal Škodu, před nímž ovšem sebral míč brankář Domžale.
46
Sestava Slavie pro tento poločas je následující: Hrubeš – Mikula, Bílek, Fialka, Tamás – Deli, Piták – Vukadinović, Kenia, Bazal – Škoda.
46
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Kenan Horić, přichází Gaber Dobrovoljc.
46
Střídání se pokusíme doplnit během následujících minut.
46
Do druhého poločasu pochopitelně Slavia nastoupí v jiném složení. Uvidíme tedy, jaká sestava půjde do hry.
První půle přátelského utkání mezi Slavií Praha a Domžale je za námi. Díky brance Simiće z druhé minuty vede slovinský celek.
45+1
45
Červenka z ostrého úhlu mířil nepřesně, branku minul ovšem pouze o malý kousek!
44
Morel se z levé strany dostal do nebezpečné šance, brankář Rakovan byl ovšem připraven a míč dokázal vyrazit.
41
Jeho exekuce se ujal Trajkovski, ale obrana míč odvrátila do bezpečí.
41
Skubicův centr vyboxoval Rakovan nad břevno, následuje rohový kop.
37
Šance i na straně Slavie. Po dlouhém autu Dostála se snažil do branky dopravit míč Prošek, ale nakonec na balon nedosáhl a z akce tak nic nebylo.
37
Eterović vybjoval přímý kop na levé straně. Odtud následně Skubic posílal centr do vápna, který Rakovan s menšími potížemi zapříčiněnými slunečním svitem zneškodnil.
35
Velká příležitost pražského týmu na vyrovnání! Zec ztratil míč na vlastní polovině, Boudjemaa jej poslal na nedávno příchozího Červenku, který se zjevil zcela osamocený před brankářem Nejcem Vidmarem. Toho ale překonat nedovedl!
31
Švecův centr byl sražený na rohový kop. Ten zahrála Slavia dobře, ale Baéz ve vápně nedokázal zakončit.
29
Boudjemaa byl znovu faulovaný. Opět se tedy ujal exekuce následné standardky, ale obrana Domžale zblokovala míč směřující do vápna.
28
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Dame Diop, přichází Marek Červenka.
28
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Milan Nitrianský, přichází Zoran Mihajlović.
27
Žlutou kartu dostává Veljko Simić (NK Domžale) za hraní rukou ve vápně. Ovšem v tom útočném.
25
Nogometni Klub Domžale si stále drží vedení 1:0, které získal už ve druhé minutě.
22
Zápas je momentálně vyrovnaný, ani jeden z celků nemůže proniknout do pokutového území soupeře.
19
Hrubý centroval míč do pokutového území, obránci to ale zblokovali. K balonu se přecijen ještě dostal hráč Slavie, konkrétně Damien Boudjemaa, ale jeho zakončení skončilo mimo.
17
Čnic zkusil vystřelit zpoza hranice vápna, ale stejně jako při prvním pokusu, i tentokráte mířil vedle branky.
14
Boudjemaa se následně ujal exekuce přímého kopu, trefil ovšem pouze hráče stojícího ve zdi.
13
Žlutou kartu dostává Kenan Horić (NK Domžale) za faul na Boudjemu.
11
Matic Črnic to zkusil z velké dálky, jenže branku Slavie minul.
9
Po centru Trajkovského se k míči snažil procpat Eterović, obrana ale odvrátila balon.
8
Po pravé straně unikal Simić. Následně poslal centr do vápna, kde zakončoval Morel, Rakovan ale vytěsnil míč nad břevno.
6
Družina trenéra Luky Elsnera může být se svým úvodem do utkání naprosto spokojena. Dát gól hned ve druhé minutě, to je pořádná vzpruha.
4
Švec zakončoval po centru zleva, brankář Vidmar míč vyrazil. K dorážce se ještě dostal Nitrinaský, ten ale trefil tyčku branky slovinského celku!
3
Pražané si do utkání zcela jistě představovali jiný vstup. Nyní se z brzké branky budou muset oklepat.
2
Domžale právě vstřelilo branku!
První gól na sebe nenechal dlouho čekat! Skóre utkání otevírá VELJKO SIMIĆ, který stál na konci velmi zdařilé kombinace slovinského celku. Rakovana propálil i s notnou dávkou štěstí.
1
Úvodního výkopu tohoto přátelského utkání se ujali hráči Slavie.
1
V sestavě Pražanů se opět objeví obránce Švec. Ten zatím se sešívanými žádnou oficiální dohodu nemá, do přátelských zápasů ovšem naskakuje.
Hráči nastupují na trávník, během několika okamžiků začne utkání.
Podle informací webu pražského celku je nad hřištěm jasná obloha a svítí sluníčko. O tom si momentálně v České republice můžeme nechat zdát ...

SK Slavia Praha: Rakovan – Švec, Latka, Kodr, Dostál – Hrubý, Baéz – Nitrianský, Boudjemaa, Prošek – Diop
Náhradníci: Hrubeš, Řehák – Mikula, Bílek, Fialka, Tamás, Bazal, Kenia, Vukadinović, Mihajlović, Piták, Deli, Škoda, Červenka

NK Domžale: Vidmar – Skubic, Korun, Horić, Trajkovski – Zec – Simić, Majer, Morel, Črnic – Eterović
Náhradníci: Mulalić – Požeg Vancaš, Jelar, Vuk, Podlogar, Grvala, Dobrovoljc, Blejdea, Kous.
NK Domžale
Zatím je tento celek v čele slovinské ligy. Na svém kontě má po 20 odehraných zápasech 44 bodů, tedy o tři více, než druhý Maribor.
Změny v kádru
Během zimní přípravy doznal kádr Slavie několika změn.

Jako volný hráč přišel gruzínský záložník Levan Kenia, z hostování se vrátili Štěpán Koreše, Jan Vošahlík, Fernando Neves a Dávid Škutka. Tým posílil také ze Sparty obránce Simon Deli a z AC Milán na hostování přišel Krisztián Tamás. Naopak kádr opustili Martin Dobrotka (Slovan Bratislava), Bekim Balaj (NK Rijeka) a Marcel Gecov (konec smlouvy).
Kádr Slavie pro soustředění v Turecku

Brankáři: Karel Hrubeš, Matej Rakovan, Josef Řehák

Obránci: Martin Dostál, Jan Mikula, Milan Nitrianský, Martin Latka, Jiří Bílek, Marek Kodr, Lukáš Fialka, Krisztián Tamás

Záložníci: Damien Boudjemaa, Josef Bazal, Levan Kenia, Robert Hrubý, Tomáš Mičola, Vukadin Vukadinovič, Zoran Mihajlovič, Václav Prošek, Karel Piták, Simon Deli, Aldo Baéz, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Milan Škoda, Dame Diop, Marek Červenka
Výsledky Slavie na soustředění
Doposud odehráli sešívaní celkem dva zápasy. Nejprve se střetli s polskou Cracovií Krakow, proti které po brance Škody ve 30. minutě vydřeli výhru 1:0. Poté ve zcela jiné sestavě, v ten samý den, podlehli makedonskému týmu Vardar Skopje.
Slavia má v rámci tureckého soustředění na programu celkem pět zápasů. Ten třetí sehraje SK Slavia Praha proti slovinskému týmu NK Domžale.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 14:00.