Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou.
Máme tu konec utkání! Sparta dnes zcela zaslouženě vítězí vysokým rozdílem 8:1. Domácí si dnes doslova "ani neškrtli" a zcela zaslouženě prohrávají.
90+1
Konec zápasu.
90+1
Tiémoko Konaté nyní napřáhl ke střele z hranice vápna a míč končí jen těsně vedle pravé tyče!
90
Domácí se nyní dostali do rychlého protiútoku, Mareček se však stačil včas vrátit a tuto akci zhatil.
88
Domácí se ještě dostali do šance. Střelou z hranice vápna se prezentoval Murg, jeho střele však chyběla razance a Štěch jí v poklidu chytá.
87
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Uvidíme ještě nějakou branku? Nebo zápas skončí debaklem 8:1? Nechme se překvapit.
86
Vácha se nyní dostal do hádky z jedním z protihráčů, nakonec vše musí řešit rozhodčí.
85
Nyní to mohlo být už 9:1! Paixao se dostal nikým nehlídán ke střele z hranice vápna, domácí brankář však předvedl dobrý zákrok a tento pokus kryje.
83
Sparta nyní s míčem kombinuje na polovině soupeře a snaží se vymyslet ještě nějakou gólovou akci.
82
Sparta stále u míče a domácí už jen brání, aby nedostali ještě více gólů.
81
Sparta je nyní stále u míče a domácí už zápas zřejmě pouze dohrávají.
79
Sparta právě vstřelila branku!
A další gól Sparty. TIÉMOKO KONATÉ se dostal do úniku po levé straně, následně se dostal s míčem až do vápna a tvrdou střelou doprostřed branky zvyšuje už na 8:1!
77
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta vede už 7:1! MICHAL BREZNANÍK dostal skvělou přihrávku od Dočkala na hranici vápna a následnou střelou k levé tyči překonal brankáře domácích.
75
Jeden z domácích hráčů se nyní dokázal prokličkovat na hranici vápna přes dva obránce, ten třetí mu však míč už sebral a Sparta zakládá protiútok.
74
Z tohoto přímého kopu však nevzniklo ve vápně větší nebezpečí pro Štěcha, a míč končí mimo vápno.
73
Mareček se nyní dopustil faulu na vlastní polovině a domácí budou kopat zajímavou standartku.
72
Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč končí v zámezí.
69
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta se dostává do vedení o pět branek! BOŘEK DOČKAL dostal skvělou přihrávku do vápna z pravé strany a střelou k levé tyči překonává po šesté brankáře domácích.
68
Jeden z domácích hráčů se nyní snažil projít mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč přichází.
67
Domácí jsou v dnešním zápase marní a Sparta je ve všech ohledech přehrává.
65
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta už vede 5:1! Hušbauer nyní dostal skvělou přihrávku za obranu, jeho střelu uvnitř vápna však dokázal brankář ještě vyrazit, míč se však dostal pouze k volnémi MARCU PAIXAOVI, a ten už neměl problém míč poslat do odkryté branky.
64
Sparťané si nyní příliš nekomplikovali život a míč poslali až ke Štěchovi, ten následně míč vykopává daleko od své branky.
62
Paixao se nyní snažil dostat do úniku po pravé straně, jeden z obránců však předvedl na poslední chvíli skvělý obranný zákrok a míč mu bere.
60
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta už vede o tři branky! TIÉMOKO KONATÉ se na hřišti ani příliš neohřál a už vsítil branku! Mareček se dostal do úniku po pravé straně, následně poslal skvěle načasovanou přihrávku do vápna na úplně volného Konatého, a ten prudkou střelou doprostřed branky nedal brankáři žádnou šanci.
59
Sparta střídá. Hřiště opouští Krejčí a místo něj nastupuje Konaté.
58
Marco Paixao se nyní dostal do samostatného úniku po pravé straně, jeho následná střela mířící ke vzdálenější tyči však branku jen těsně míjí.
57
Sparta opět drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
55
Jeden z domácích hráčů nyní zkusil své štěstí z hranice vápna, střela mu však vůbec nesedla a Štěch s ní neměl žádné potíže.
54
Sparta střídá. Hřiště opouští Matějovský a místo něj nastupuje Vácha.
54
Breznaník se nyní snažil překvapit brankáře střelou z velkého úhlu, nakonec však trefil pouze jednoho z obránců.
54
Sparta je nyní u míče a kombinuje s ním na polovině soupeře.
53
Breznaník se snažil vyslat dlouhou přihrávkou po levé postranní čáře do úniku Krejčího, míč se však nakonec stočil do zámezí.
52
Domácí měli nyní šanci z rohového kopu, míč se však dostal ve vápně na hlavu Brabce, a ten v pohodě míč posílá daleko od své branky.
50
Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.
47
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta ihned po obdržené brance dává třetí branku a vede tak 3:1! Krejčí nyní nevypustil souboj na levé straně a skvěle vybojoval míč blízko hranice vápna, poté přihrál do vápna skvěle postavenému MICHALU BREZNANÍKOVI, a ten i se štěstím dokázal prostřelit brankáře domácích.
46
Ried právě vstřelil branku!
Domácí ihned na začátku druhé půle snižují! THOMAS MURG se dostal do samostatného úniku po levé straně, následnou střelou na vzdálenější tyč překonal Štěcha.
46
Sparta rozehrála druhý poločas a nyní s míčem kombinuje na své polovině.
46
Začal druhý poločas.
Oba týmy jsou na trávníku. Druhý poločas za malou chvilku začne.
První poločas je za námi. Sparta je zatím jasně aktivnějším a lepším týmem, a tak zaslouženě vede 2:0. Jako první se trefil ve 14.minutě krásnou brankou z poloviny hřiště Marek Matějovský, poté zvyšoval ve 22. minutě Paixao už na 2:0, po skvělém centru Shaly. Domácí se zmohli cca na 3 slabé střely na branku. Uvidíme jak tomu bude ve druhé polovině.
Druhý poločas začne zhruba ve 20:15.
45+1
První poločas skončil.
45
Domácí nyní nějak dostali chuť hrát, nebo spíš Sparta přestala hrát? Jeden z domácích hráčů si seběhl po pravé straně s míčem jakoby nic až do vápna, poté našel zpětnou přihrávkou na hranici vápna úplně volného jednoho ze svých spoluhráčů, ten však svou tvrdou střelou trefil pouze Marečka do zad.
44
Domácí se nyní dostali opět do dobré šance, jeden z nich však na poslední chvíli poslal nepřesnou přihrávku do vápna na svého spoluhráče, a tak z této akce nebude nakonec nic.
43
Jeden z domácích hráčů nyní poslal do vápna centr z pravé strany na který si naskočil jeden z jeho spoluhráčů, míč však poslal daleko vedle levé tyče.
42
Domácí se prakticky za celý poločas nedostali k vážnější situaci, a tak zatím převážně brání velký tlak svého soupeře.
41
Costa nyní našel skvělou přihrávkou za obranu Hušbauera, ten byl však nakonec v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
39
Sparta nyní skvěle vybojovala míč na hranici vápna, poté se míče ujal Shala a seběhl si s ním do moc velkého úhlu, jeho následnou střelu ještě tečoval jeden z obránců, brankáře domácích to však příliš nepřekvapilo a míč v pohodě chytá.
38
Domácí borci se nyní snaží napadat rozehrávku Sparty ve třech lidech, zatím se jim však nedaří získat míč na své kopačky.
38
Z následného rohového kopu nevzniklo ve vápně větší nebezpečí a domácí se pro tentokrát ubránili.
37
Shala nyní dostal skvělou přihrávku do úniku po levé straně, poté se ještě snažil najít přízemním centrem ve vápně Paixaa, před ním však dobře zasáhl jeden z obránců a míč posílá do zámezí.
36
Sparta nyní hraje velmi v klidu a své akce pomalu vymýšlí.
35
Domácí se nyní nezmohli na nic jiného, než poslat míč ke svému brankáři, a ten následně míč posílá až ke sparťanským obráncům.
34
Nyní se zdálo, že byl Marco Paixao ve vápně sražen nedovoleně, rozhodčí však rozpažuje a pokutový kop nepíská.
33
Sparta nyní s míčem kombinuje na své polovině.
32
Štěch si nyní zahrával s míčem ve svém vápně, chybělo málo a jeden z dotírajících domácích útočníku mohl získat míč ve svůj prospěch.
31
Nepřesný pas jednoho z domácích hráčů z poloviny hřiště končí až v zámezí.
30
Jeden z domácích hráčů nyní vyzkoušel své štěstí z hranice vápna, jeho střela však byla velmi slabá a Štěch s ní neměl větší potíže.
29
Matějovský nyní poslal do vápna šikovnou, nečekanou přihrávku, zdá se, že jí nečekal ani Shala a všiml si jí na poslední chvíli, k míči se tak dostal jako první brankář domácích.
27
Krejčí se dopustil útočného faulu a k míči se tak po delší době dostávají domácí.
26
Costa poslal z levé strany centr do vápna, k míči se však dostal pouze jeden z obránců, a ten míč posílá daleko od své branky.
24
Sparta je zatím jasně aktivnějším celkem a hosté se zatím nedostali do větší příležitosti.
22
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta vede už 2:0! MARCO PAIXAO dostal skvělý centr do vápna z levé strany hřiště od Herolinda Shaly, Paixao následně neměl problém prostřelit brankáře domácích.
21
Costa nyní dostal skvělý pas od Frýdka na levou stranu hřiště, poté se dostal s míčem až do vápna, následně ještě hledal přihrávkou na střed hřiště Paixaa, ten byl však dobře obsazen a k zakončení se tak nedostal.
20
Z tohoto rohového kopu nevzniklo ve vápně Sparty větši nebezpečí a Sparta se tak dostává k míči.
20
Domácí budou zahrávat rohový kop.
19
Hra se nyní pohybuje spíše na polovině hřiště.
18
Jeden z domácích hráčů byl nyní faulován na polovině soupeře a hrát tak můžou domácí.
17
Shala se dostal do úniku po pravé straně, následně mu však nevyšel centr a míč získávají domácí.
15
Sparta nyní drží míč na svých kopačkách.
14
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta se dostává do vedení! Tak tohle byl opravdu nádherný gól který vstřelil MAREK MATĚJOVSKÝ. Marek Matějovský si všiml z poloviny hřiště domácího brankáře, který si vyběhl moc daleko z branky a krásnou střelou z poloviny hřiště překonal brankáře.
13
Krejčí hledal ve vápně Costu, ten však míč podskočil a hosté tak zakládají rychlý protiútok.
12
Sparta nyní bude kopat roh.
12
Brankář však míč poslal až ke Štěchovi, a ten opět pošle míč dlouhým výhozem na své spoluhráče.
11
Krejčí se dopustil faulu na polovině soupeře a k míči se tak dostávají domácí.
10
Matějovský nyní opět hledal šikovnou přihrávkou do běhu Krejčího, opět byla přihrávka příliš prudká a dlouhá.
10
Jeden z domácích hráčů nyní skvěle prodloužil míč do vápna na svého spoluhráče, toho nakonec skvělým zákrokem obral o míč Polom.
9
Krejčí se nyní už už hnal do samostatného úniku, Brabec mu však poslal příliš prudkou a dlouhou přihrávku, a tak se k míči jako první dostal brankář.
8
Costa nyní nedosáhl na dlouhý pas od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak končí v zámezí.
7
Hosté si nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč mají nyní ve své moci domácí.
7
Kapitánem Sparty je v dnešním utkání Frýdek.
6
Shala nyní dostal skvělou přihrávku za obranu, nakonec mu byl však odpískán ofsajd.
5
Costa poslal zajímavý centr do vápna z levé strany, brankář si však pro tento centr došel a míč už svírá ve svých rukavicích.
5
Míč nyní drží na svých kopačkách hosté a kombinují s ním na vlastní polovině.
4
Frýdek nyní hledal dlouhým pasem z poloviny hřiště volného Krejčího, ten se však k míči nedostal, neboť byl skvěle ubráněn jedním z obránců.
3
Z následného rohového kopu se ve vápně neudála žádná nebezpečná situace a jeden z obránců míč v pohodě posílá mimo vápno.
2
Vácha se nyní dostal s míčem po pravé straně až do vápna, jeho následnou střelu na bližší tyč však dokázal brankář domácích vyrazit do zámezí.
2
Nyní si však nerozuměli mezi sebou a míč posílají do zámezí. Vhazovat ze své poloviny bude Sparta.
1
Domácí nyní drží míč na polovině Sparty.
1
Domácí rozehráli první poločas a ihned se tlačí do útoku.
1
Utkání právě začalo.
Oba týmy právě přichází na trávník. Domácí dnes budou hrát v zelených dresech, Sparta dnes oblékla žluté dresy.
SV Josko Ried

Ried na tom není v předsezónní přípravě úplně nejlépe. Ve čtyřech odehraných přátelských utkáních nedokázal ani jednou zvítězit, pouze jedinkrát remizovat. Navíc naposledy dostal "bůra" od Mladé Boleslavy. V tomto zápase tak není brán jako favorit, a spíše se očekává že v dnešním zápase opět podlehne. No uvidíme jak tomu doopravdy bude.

Posledních 5 zápasů

Ried – Mladá Boleslav 0:5 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Ried – ASA Targu Mures 1:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Ried – Podbrezová 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Ried – Hajduk Split 0:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Sturm Graz – Ried 0:0
AC Sparta Praha

Sparta si v předsezónních přátelských utkáních nevedla vůbec špatně. Nejdříve dokázala porazit Třinec 5:0, poté se stejným soupeřem remizovala 1:1 a v minulém zápase dokázala porazit Bulharského mistra Ludogorec Razgrad 1:0. V dnešním zápase tak budou mírným favoritem, uvidíme tedy jak se tento zápas bude vyvíjet.

Posledních 5 zápasů

Sparta – Ludogorec 1:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Sparta – Třinec 1:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Sparta – Třinec 5:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Sparta – Bohemians 1905 1:1
Č. Budějovice – Sparta 1:3
Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Vítejte u dnešního přátelského zápasu mezi AC Sparta Praha a SV Josko Ried.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:12.


Články odjinud