Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Dobrovice - 24. února 2018   15:45

Pardubice
Pardubice
9' Kovář  • 11' Petráň  • 20' Petráň  • 51' Čelůstka  • 84' Látal
5:1
(3:1)
Dobrovice
Dobrovice
23' Bernát
Pardubice
Šmíd – Blažek, D. Novák, Kašiar, Sokol.
Starý – M. Schmeiser, Klír
UMT Pardubice - Ohrazenice
Dobrovice
Bartoš – Schubert, Jakubec, Pelyak.

90'
84'
Pardubice právě vstřelily branku! Pátou branku domácích přidal RADEK LÁTAL – 5:1!
51'
Pardubice právě vstřelily branku! Pěknou střelou zvyšuje na 4:1 TOMÁŠ ČELŮSTKA.
46'
45'
23'
Dobrovice právě vstřelila branku! Středočeši vzápětí kontrují, když na konci úniku byl PAVEL BERNÁT – 3:1!
20'
Pardubice právě vstřelily branku! Kanonýr MICHAL PETRÁŇ se prosazuje podruhé v dnešním zápase – 3:0!
11'
Pardubice právě vstřelily branku! Po dvou minutách domácí zvyšují, když na konci akce byl MICHAL PETRÁŇ – 2:0!
9'
Pardubice právě vstřelily branku! Skóre zápasu otevřel DANIEL KOVÁŘ – 1:0!
1'

FK Pardubice: Knobloch – Prosek, Šejvl, Kopřiva, Čelůstka – Látal, Řezníček, Jeřábek, Fousek – Kovář, Petráň.
Náhradníci: Šmíd – Blažek, D. Novák, Kašiar, Sokol.

FK Dobrovice: Dědek – J. Novák, Routek, Sedláček, Vajgl – Fotr, Žaloudek, Tvaroha, Bernát – Osvald, Kostka.
Náhradníci: Bartoš – Schubert, Jakubec, Pelyak.

Rozhodčí: Starý – M. Schmeiser, Klír.
Poslední přípravné utkání čeká druholigový FK Pardubice proti sedmému celku ČFL FK Dobrovice. Oba soupeři se pravidelně utkávají v rámci přípravných období.
Původně se mělo hrát v sobotu dopoledne na přírodní trávě na Dolíčku, ale mrazivé počasí vrátilo oba soupeře na umělou trávu do Ohrazenic a až do odpoledního termínu.
Pro FK Pardubice se bude jednat o osmý zápas v zimě 2018, pro FK Dobrovice již dokonce o desátý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45.