Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Skalica : Frýdek-Místek - 31. ledna 2018   12:00

Skalica
Skalica
6' Sombat  • 67' Hlavatovič
2:0
(1:0)
Frýdek-Místek
Skalica
Fišan – Ondriš, Cypris, Tomovič,.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Je dobojováno! Lídr druhé slovenské ligy ve vzájemném duelu porazil poslední tým české druhé nejvyšší soutěže v poměru 2:0. Skalica byla ve všech faktorech lepším týmem a svému soupeři povolila jednu jedinou střelu na branku.
90'
90'
Frýdek-Místek v posledních minutách přece jenom zabral, ale na jeho porážce se už zřejmě nic měnit nebude.
88'
Další hostující pokus na sebe nenechal dlouho čekat. Přesná ale nebylo a brankář Skalice se chystá k odkopu.
86'
Až chvíli před koncem zápasu se poslední tým FNL dostal ke střele mířící mezi tři tyče. Promrzlý Čikoš-Pavličko si ale poradil a drží nulu.
84'
Frýdecko-místečtí pracně vybojovali alespoň rohový kop, jenže obrana Skalica jeho bráněním neměla žádné problémy.
81'
Až teď byla k vidění střela a opět se o ni postarali domácí fotbalisté, kteří si však poněkolikáté vylámali zuby na dobře chytajícím brankáři Frýdku-Místku.
78'
Ani jednomu z týmů se teď nedaří na delší dobu podržet míč a nějak výrazněji provětrat obranu soupeře.
75'
Hostující obrana trochu zaspala a pustila Skalicu k rychlému brejku. Doutnající požár uhasil až zákrok Michálka, jenž drží svůj tým nad vodou.
73'
O dnešní převaze Skalice jasně vypovídá statistika střel na branku. Mihálek čelil už sedmi pokusům, naopak Čikoš-Pavličko na svůj první zákrok stále čeká.
71'
Další rohový kop slovenskému celku moc nevyšel, hosté se ubránili, aniž by museli vynaložit nějakou větší snahu.
69'
Velká část vytrvalejších akcí Frýdku-Místku končí kousek před velkým vápnem. Defenziva Skalice je stále bezchybná, což potvrdila i nyní.
67'
Skalica právě vstřelila branku!
Domácí jsou za svůj vytrvalý tlak odměněni druhým gólem, který je výrazně přibližuje vítězství. Autorem gólu je HLAVATOVIČ.
65'
Po faulu jednoho z domácích hráčů Frýdecko-místečtí vydrželi u míče jen pár sekund a pokračují v hodně nevýrazném výkonu.
63'
Nyní už to bylo pro hosty o něco nebezpečnější, pohotovou střelu Mihálek musel zlikvidovat reflexivním zákrokem!
61'
Po třetím rohovém kopu Skalice se chystá i ten čtvrtý. Většina hráčů pobíhá v pokutovém území u branky Frýdku-Místku.
59'
Standardní situace rozehraná od rohového praporku se domácím příliš nevydařila, znovu přichází čas jen pro Mihálkův odkop.
57'
Slovenské mužstvo je v těchto chvílích jasně lepší a hosty takřka nepouští k balónu. Zahrozit navíc může z rohového kopu.
55'
O pár chvil později se Skalica prokombinovala až do pokutového území a tentokrát vystřelila mezi tři tyče, před kterými znovu dobře zasáhl Mihálek.
53'
Další střela z řad domácích fotbalistů. Opět však postrádala potřebnou přenost a Mihálek se již chystá k odkopu.
51'
A opět nedovolený zákrok domácího hráče, který si počínal v rozporu s pravidly uprostřed hřiště.
49'
Akce Skalice skončila útočným faulem, dopředu se tak mohou vydat hráči Frýdku-Místku.
47'
Domácí vstoupili do druhé půle aktivněji, ale Mihálkovu branku při zakončení netrefili. Míč skončil v autu.
46'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka zápasu mezi účastníky druhé nejvyšší soutěže dopadla lépe pro domácí Skalicu, která se hned v šesté minutě dostala do vedení. Frýdecko-místečtí naopak nic nevymysleli a před pauzou čelili vytrvalému tlaku, při kterém se musel činit brankář Mihálek.
45'
45'
Domácí kontrolují míč a vypadá to, že se v rámci prvního poločasu už o žádný útočný výpad nepokusí.
44'
Slovenský brankář ve službách Frýdku-Místku se teď vyznamenal proti zakončení z vnitřku pokutového území a jen díky němu hosté prohrávají stále jen o jednu branku.
42'
Hosté se i s balónem přesunuli na levé křídlo, pak ale narazili na čistý zákrok domácího obránce a hra se pomalu stěhuje do blízkosti Mihálka.
40'
Frýdek-Místek se stihl vrátit s rychlým brejkem Skalice, jež musela celou akci výrazně zpomalit a nyní už útočí do plných.
38'
Ta nebyla rozehraná vůbec špatně, domácí vyprodukovali druhou střelu na branku, ovšem Mihálek ji prvním úspěšným zákrokem zastavil.
37'
Rozhodčí si všiml výrazného tahání za dres a nařídil ve prospěch slovenského celku standardní situaci.
35'
Hosté to zkusili po ose hřiště, ale zadní řady Skalice jim vystavili stopku ještě před vstupem do pokutového území.
33'
Defenziva Frýdku-Místku si zkušeně poradila a balón se velmi rychle dostal až do míst v blízkosti půlící čáry.
31'
Slovenské mužstvo si vyzkouší rozehrávku vůbec prvního rohového kopu v celém utkání.
29'
Skalica po vstřeleném gólu převážně brání, i tato činnost ji ale jde na výbornou a svůj náskok si tak bezpečně hlídají.
27'
Frýdecko-místečtí ještě chvíli zůstali usazeni na útočné polovině, ale z obléhání šestnáctky si žádnou šanci nevytvořili.
25'
Čikoš-Pavličko nemusel řešit žádné větší starosti, centrovaný balón se stal kořistí jeho hlavičkujících spoluhráčů.
23'
Frýdek-Místek má možnost něco udělat s nepříznivým stavem za pomoci standardní situace kousek od pokutového území.
22'
Po vynucené pauze se už opět pokračují, u míče jsou hráči z Frýdku-Místku.
19'
Hra je na chvíli přerušena kvůli ošetřování na straně Skalice.
17'
Ofenzivní snažení Skalice na popud pomezního rozhodčího skončilo, některý z hráčů se totiž zapomněl v ofsajdu.
15'
Hlavní rozhodčí vytáhl z kapsy žlutou kartu a udělil ji hráči Frýdku-Místku.
13'
Až teď se poslední tým Fotbalové národní ligy octl v palebné pozici, nicméně Čikoš-Pavličko zasahovat nemusel, neboť střela zpoza vápna letěla mimo.
11'
Svěřenci Martina Pulpita se nastěhovali na útočnou polovinu, ale přes dobře fungující obranu Skalice se zatím k ničemu nebezpečnému nedostali.
8'
Domácí se po rozehrávce chtěli rychle vrátit do držení míče, ovšem hráčům Frýdku-Místku pomohl z nesnází odpískaný útočný faul.
6'
Lídr druhé nejvyšší slovenské soutěže se hned z prvního zakončení dostává do vedení! Mihálek na přesnou střelu v podání SOMBATA nedosáhl.
4'
Ani domácí toho na útočné polovině moc nepředvedli a po zisku balónu se už musí věnovat defenzivním činnostem.
2'
Frýdecko-místečtí vedli svůj útok po pravé straně, ale výrazněji se neprosadili. Následuje jen odkop do branky Skalice.
1'

MFK Skalica: Čikoš-Pavličko – Švrček, Jakubek, Szöcs, Lipták – Opiela, Hlavatovič – Mizerák, Haša, Sombat – Dolný.
Náhradníci: Fišan – Ondriš, Cypris, Tomovič,.

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Kovalonoks, Ondráček, Chýla, Bialek, Varadi, Hzembi, Willwéber, Honiš, Chvěja.
Náhradníci: Malík – Slaninka, Tata, Krčula, Dramé, Šumský, Šohaj, Grussmann, Bala, Macej, Bilolek..
MFK Frýdek-Místek

Svěřenci nově jmenovaného trenéra Martina Pulpita budou v následujících měsících napravovat zpackaný podzim, během kterého ve Fotbalové národní lize zvítězil pouze dvakrát a do druhé poloviny sezóny půjdou z posledního šestnáctého místa, přičemž na záchranu ztrácí dva body. V nedávno skončené Tipsport lize prošli Frýdecko-místečtí až do bojů o medaile, avšak po prohrách s Brnem a Hradcem Králové skončil na čtvrtém místě.
MFK Skalica

Slovenský tým je účastníkem druhé nejvyšší tamní soutěže. Během podzimní části sezóny prohrál jen tři utkání a nachází se na první pozici s minimálním náskokem na další tři týmy. Během zimní přípravy se Skalica zapojila do Tipsport ligy, ve které porazila Znojmo a Pardubice a prohrála s Brnem. Naposledy se tento tým představil proti Šale a připsal si jednoznačné vítězství 12:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.