Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Soligorsk : Teplice - 31. ledna 2018   14:00

Soligorsk
Soligorsk
45' Kozlov  • 62' Jackson
2:1
(1:1)
Teplice
Teplice
14' Kučera
Teplice
Grigar – Čmovš, Ljevakovič (46. Hyčka), Jeřábek – Vondrášek (46. Vošahlík), Soungole, Kučera, Trubač (61. Žitný), Krob – Červenka, Rezek (70. Šup)

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Ihned po vypršení devadesáti minut ukončil hlavní rozhodčí tento duel, který skončil vítězstvím momentálně třetího celku běloruské soutěže. Teplice sice brzy vedly, ovšem Soligorsk do pauzy srovnal, ve druhé pětačtyřicetiminutovce rozhodl o své výhře.
90+1'
89'
Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního přípravného utkání, další útočnou akci Teplice rozjíždí až od gólmana Grigara.
87'
Svěřencům Daniela Šmejkala už příliš času nezbývá. Český tým dlouho kombinoval, poté vystřelil mimo, následuje odkop od branky.
84'
Teplice se dostaly do zakončení, potřetí vystřelily směrem na branku! Gólman Soligorsku si připisuje úspěšný zákrok, skóre se nemění.
82'
Ani z pátého rohu teď český tým nedokázal ohrozit branku soupeře. Rozhodčí odpískal útočný faul, soupeř s rozehrávkou nepospíchá.
81'
Před malou chvíli se nám rozeběhla závěrečná desetiminutovka. Teplice srovnávají pouze ve statistice rohových kopů.
79'
Tepličtí se v posledních minutách drží před pokutovým vápnem soupeře. Do zakončení se však téměř vůbec nedostávají.
76'
Sledujeme přípravné utkání, přesto už rozhodčí vytahuje šestou žlutou kartu. Potrestaným v tuto chvíli fotbalista Šachťoru.
74'
Hraje se na polovině Teplic, což Soligorsku hraje do karet. Šachťor vybojoval svůj pátý rohový kop v tomto utkání.
71'
Hodně se přiostřilo, za předchozí zákrok přišla žlutá karta. Navíc rozhodčí vytahuje další dvě žluté napomínání, potrestáni jsou hráči na obou stranách.
70'
Útočnou snahu teplických fotbalistů zastavuje hlavní rozhodčí, který píská faul, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka.
68'
Soligorsk to zkoušel po levé straně, Teplice se dokázaly ubránit, bude z toho autové vhazování pro třetí tým běloruské ligy.
65'
Uvidíme, jak na tuto branku zareagují Teplice, které momentálně drží balón na své polovině a kombinují.
62'
Šachťor Soligorsk právě vstřelil branku!
Třetí tým běloruské soutěže otáčí vývoj tohoto utkání a dostává se do vedení, celou akci, ze které skóroval CHRISTOPHER JACKSON, odstartoval nepovedený výkop Grigara!
61'
Na druhé straně se do rychlé akce dostávali fotbalisté Soligorsku, zastavil je praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd!
60'
Dvě třetiny tohoto duelu téměř za námi, Teplice rozehrávaly přímý kop. Z něj však žádné nebezpečí pro bránu soupeře nevzniklo.
57'
Dva fauly na polovině hřiště během krátké chvíli. Soligorsk zůstává i nadále u míče, momentálně kombinuje poblíž středového kruhu.
55'
Podruhé dnes fotbalisté Teplic zaznamenali střelu, která směřovala mezi tři tyče. Tentokráte z toho branka nebyla, skóre se nemění.
52'
Teplice vybojovaly rohový kop, Soligorsk se ubránil jen za cenu dalšího rohu. Z toho už nebezpečí nebylo, následuje odkop od branky.
50'
Druhá pětačtyřicetiminutovka začala opatrně z obou stran, na nějaké zakončení čekáme, u balónu momentálně hráči Teplic.
47'
Hlavní sudí vytahuje hned ve druhé minutě druhé půle žlutou kartou, opět ji vidí fotbalista týmu FC Šachťor Soligorsk.
46'
45+1'
45'
Bělorusové v poslední minutě první půle srovnávají vývoj tohoto utkání! JEVGENIJ KOZLOV dokázal propálit Grigara!
41'
Třetí roh pro Šachťor, nakonec se Bělorusové dostali do zakončení, se kterým si Grigar poradil, bude z toho další rohový kop!
38'
Praporek čárového znovu nahoře! Soligorsk ihned rozehrál a už s míčem postupuje na polovinu svého protivníka a snaží se něco vymyslet.
36'
Rozhodčí přerušuje hru a píská další útočný faul Teplic poblíž velkého vápna Soligorsku. Hra se poměrně dost kouskuje.
33'
Bělorusové vybojovali druhý rohový kop, v této statistice zároveň srovnali. Poté vystřelili mimo tři tyče, rozehrávat bude opět Grigar.
30'
Soligorsk se dostával do rychlého brejku, o míč však nakonec přišel, autové vhazování pro český celek na polovině hřiště.
28'
Za malou chvíli budeme v jedné třetině tohoto utkání. Hraje se převážně ve středu hřiště, Teplice stále vedou o jednu branku.
25'
Nepřesná střela jednoho z fotbalistů běloruského týmu. Grigar nemusel zasahovat, bude odkopávat od vlastní branky.
22'
Útočné snažení teplických fotbalistů zastavil praporek čárového rozhodčího. Následně přišel tvrdý zárkok ze strany Soligorsku, hlavní sudí vytahuje žlutou kartu!
20'
Opět je tu dobrá šance na skórování! Šachťor dnes hodně fauluje, další nedovolený zákrok jen kousek za hranicí velkého vápna!
19'
Další rohový kop pro Teplice, Šachťor se ubránil. Vzápětí přišel faul ve středovém kruhu, rozehrává český celek.
16'
Úspěšný zákrok si po čtvrthodině hry připisuje Grigar, který rychle rozehrává. Teplice tak stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
14'
Teplice právě vstřelily branku!
Přímý kop je zužitkován, český celek se dostává po necelých čtrnácti minutách hry do vedení, míč si vzal na starost TOMÁŠ KUČERA, který se trefil přímo do šibenice!
13'
Sledujeme rychlý fotbal ze strany na stranu, rohový kop rozehrávaly také Teplice, vzápětí přišel faul před velkým vápnem na Rezka, zajímavá standardní situace!
10'
První rohový kop teď rozehráli hráči třetího týmu běloruské soutěže, ovšem k žádnému ohrožení branky soupeře nedošlo.
8'
Svěřenci Daniela Šmejkala to zkoušeli po levé straně. Poté přišel útočný faul, rozehrávat bude Soligorsk z vlastní poloviny hřiště.
6'
Svůj první střelecký pokus nyní obstarali také Bělorusové, ani Grigar zasahovat nemusel, skóre se tedy nemění.
3'
Tepličtí fotbalisté začali aktivněji a hned po dvou minutách se dostali ke střele. Ta letěla mimo tři tyče, bude z toho odkop od branky.
1'
Pro fotbalisty Teplic to bude už šestý den na soustředění v Agia Napě. Tým v pátek přímo z letiště směřoval do Nikósie, kde je české velvyslanectví, sedmadvacet členů hráčského kádru i realizačního tým využilo pomocí voličských průkazů svého volebního práva a odvolili v prezidentských volbách. V neděli pak Teplice narazily na polského protivníka Górnik Zabrze, se kterým si poradily 3:0. Svěřenci Daniela Šmejkala se v přípravě utkali už s Vlašimí (2:0), s Ústí nad Labem (3:3) nebo s Pískem (4:1). Nyní je čeká FC Šachťor Soligorsk, momentálně třetí tým běloruské ligy. Úterní program českého celku byl oproti ostatním dnům méně náročný, tým absolvoval pouze dopolední trénink, odpoledně měli hráči volný program.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Na programu je řada přátelských utkání, jedním z nich je také souboj, ve kterém FC Šachťor Soligorsk narazí na FK Teplice. Zápas se odehraje od 14:00 našeho času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.