Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Táborsko - 4. července 2017   10:15

Sparta
Sparta
28' Mareček  • 59' Lafata  • 75' Lafata
3:1
(1:1)
Táborsko
Táborsko
32' Klusák
Sparta
Koubek – Karavaev, Kadlec M., Štětina, Lafata, Mareček, Kadlec V., Zahustel, Šural, Vatajelu, Frýdek
Dúbravka, Vácha, Vukadinovič, Chvátal, Plavšič, Juliš, Sáček, Piško
Pechanec
Generali Arena
Táborsko
Toma – Navrátil, Zavadil, Nešický, Kučera, Prošek, Vandas, Souček, Mešič, Kopřiva, Klusák
Musiol, Hell, Peterka, Jakab, Mysliveček, Veselý, Kostla, Vozihnoj, Tetour

90+0'
90'
Na druhé straně centroval Chvátal z levé strany, ale Toma si bez problému došel pro míč.
89'
Na Klusákův centr si vyskočil Dúbravka a lapil míč.
88'
Táborsko bude kopat přímý kop z pravé strany.
87'
Nadějný protiútok Sparty zakončením neskončil. U míče jsou nyní hosté.
86'
Vukadinovič se zkoušel individuálně prosadit, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl do autu.
85'
Hosté se dostávají do závěrečného tlaku, ale na větší šanci stále čekají.
84'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Souček, přichází Peterka.
83'
Nyní se vytáhl Toma, když předvedl reflexivní zákrok po střele Lafaty.
82'
Kopřiva sice dokázal vystihnout Sparťanskou rozehrávku, ale šanci nedokázal dotáhnout do konce.
81'
Míč budou mít opět Sparťané poté, co hostující centr doputoval do zámezí.
80'
Hra pokračuje autovým vhazováním, ze kterého domácí vyjeli a začali kombinovat na polovině hřiště.
79'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Vatajelu, přichází Chvátal.
78'
Sparta se ještě záhy dostala k přímému kopu, ale i z toho žádná příležitost nevznikla.
77'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
76'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Štětina, přichází Piško.
76'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kučera, přichází Mysliveček.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Mešič, přichází Veselý.
75'
Sparta právě vstřelila branku!
Sparťané už vedou o dvě branky! Po pěkné kombinace a chytré přihrávce Vukadinoviče do prázdné branky zakončil DAVID LAFATA.
72'
Další centr do Sparťanského vápna musel odvrátit Štětina.
71'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Prošek, přichází Hell.
71'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Zavadil, přichází Vozihnoj.
70'
Navrátil si naskočil na dobrý centr, ale nedokázal umístit hlavičku mezi tři tyče.
69'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Nešický, přichází Jakab.
69'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Šural, přichází Juliš.
68'
Sáček se protáhl až do vápna, ale v obklopení obránců zakončit nedokázal.
67'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kadlec M., přichází Vukadinovič.
66'
Vatajelu zkusil štěstí z voleje, ale mířil nad.
65'
Vatajelu centroval před branku na Šurala, ale ten se k míči nedostal.
63'
Sparta zatlačila soupeře a kombinuje kolem vápna hostů.
62'
Šural táhl rychlý brejk, ale s přihrávkou až příliš váhal, a tak byl o míč připraven.
61'
Štětina zkusil napodobit Lüftnerův gól na mistrovství světa do 21 let, ale z podobné vzdálenosti branku hodně přestřelil.
60'
Na druhé straně se ke střele dostal Prošek, ale ta letěla doprostřed.
59'
DAVID LAFATA nedal Tomovi šanci zasáhnout, když míč poslal přesně do levého růžku.
58'
Sparta bude kopat pokutový kop. Míč si bere David Lafata.
58'
Byla nařízena penalta.
57'
Lafata vyskočil nejvýše a odvrátil míč do bezpečí.
56'
Rohový kop budou zahrávat tentokrát hosté.
55'
Vatajelu vzal akci na sebe, ale individuálně se neprosadil.
54'
Sparta udělala po poločase hned tři změny.
53'
Kopřiva odvrátil centr na další rohový kop. Ovšem i tento se obešel bez větší šance.
52'
51'
Šural si naběhl za obranu, ale z bezprostřední blízkosti Tomu nepropálil.
50'
Prošek táhl akci po křídle, ovšem pro jeho centr si v klidu došel Dúbravka.
48'
Šural byl při napadání až příliš aktivní a dopustil se faulu.
47'
Lafata zkusil štěstí z dálky. Tuma jeho střelu vyrazil.
46'
45+0'
45'
Následný centr byl ale sražen.
44'
Šural byl faulován těsně před pokutovým územím.
43'
Nyní pro změnu kombinují domácí a to opět na polovině hřiště.
42'
Mešič se ještě snažil s výsledkem něco udělat, ale jeho individuální akce k ničemu nevedla.
41'
Oba týmy budou už chtít poločas nejspíše dohrát. Alespoň tak působí kombinace hostů.
40'
Táborsko bylo velmi k blízko ke vstřelení druhé branky! Prošek si nejprve zpracoval centrovaný míč a poté z druhého doteku trefil břevno!
38'
Hra se opět uklidnila. Oba týmy spíše vyčkávají.
37'
Táborsko se dostalo do rychlého brejku, který ale nepřesným centrem ukončil Mešič.
35'
Sparta nyní obléhá vápno Táborska, ale zatím to k žádné šanci nevede.
34'
Kadlec posílal nabídku pod sebe do vápna, kde ovšem nikdo nebyl. Do útoku tak vyrážejí hosté.
32'
Táborsko právě vstřelilo branku!
A máme srovnáno a velmi kuriózním způsobem. DAVID KLUSÁK se dostal k míči po velmi nepřesné přihrávce Koubka, ale míč si příliš předkopl. Ovšem do souboje se vrhl Frýdek, který míč nakopl do Klusáka, od kterého se odrazil do branky.
31'
Zahustel trestuhodně ztratil míč na polovině hřiště, ale následný brejk byl včas zastaven.
30'
Hosté uklidňují hru a kombinují na vlastní polovině.
28'
Tak tohle byla paráda! Odražený míč se dostal k LUKÁŠI MAREČKOVI, který střelou ze střední vzdálenosti vymetl levý růžek hostující branky.
27'
Karavaev si nabíhal po lajně, ale přihrávka byla příliš dlouhá.
26'
Hosté dobře napadali rozehrávku Sparty, která může být nakonec ráda za autové vhazování.
25'
Zápasu zatím chybí náboj. Po většinu času se hraje ve středu hřiště.
24'
Po další nepřesnosti bude od branky odkopávat Tuma.
23'
Hra se opět uklidnila. Domácí kombinují nakrátko.
22'
Karavaev poslal další centr do vápna, ale ani tato nabídka nenašla nikoho bílém.
21'
Z toho Sparťané nic nevytěžili. U míče ale nadále zůstávají.
20'
Šuralův centr byl odvrácen na roh.
19'
Po příliš dlouhém nákopu se míč ocitá u Koubka.
18'
První velká šance utkání! Po centru Karavaeva se k míči na malém vápně dostal Vatajelu, který ale se střelou až příliš váhal.
17'
Klusák se sice dostal k centru, ale jeho nabídka byla sražena a po teči je z toho navíc odkop od branky.
16'
Mešič se nechal na polovině zfaulovat, a tak získal míč pro hosty.
15'
Poprvé se vydali napadat rozehrávku soupeře i hosté a donutili tak Koubka odevzdat míč.
14'
Dlouhý nákop si sebrali Sparťané a opět kombinují.
13'
Jenže ani z této standardní situace šance nevznikla. Byl odpískán ofsajd.
12'
Klusák odvrátil centr z levé strany raději na rohový kop.
11'
Nyní si míč mezi sebou vyměnili oba brankáři. Zatím je začátek utkání velice nepřesný.
10'
Volný přímý kop pro Spartu po faulu na Michala Kadlece.
9'
Táborsko mají problémy s rozehrávkou, jelikož soupeři dobře napadají.
8'
Sparta sice tlačí soupeře, ale nedaří se jim míč dostat do vápna. To prezentoval nyní nepřesným centrem Karavaev.
7'
Domácí opět kombinují vzadu a čekají na vhodnou příležitost k útoku.
6'
Hostující Nešický se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus mířil přesně na Koubka.
5'
Lafata se sice dostal k míči, ale Tumu neohrozil.
4'
Sparta bude zahrávat rohový kop.
3'
Míč mají v moci tentokrát domácí, ani ti ovšem s rozehrávkou nikam nespěchají.
2'
Úvod zápasu poznamanává řada nepřesností na obou stranách.
1'
Úvodní výkop měli hosté, kteří nyní kombinují na vlastní polovině.
1'
Hráči právě nastupují na hrací plochu.
FC MAS Táborsko
Hosté působí ve druhé nejvyšší české soutěži, v níž naposledy skončili na desáté pozici. Jihočeši mají za sebou v rámci přípravy zápasy dva, oba neúspěšné. V tom prvním podlehli 28. července modrobílí Teplicím 1:3, o tři dny později pak nestačili ani na Příbram, s kterou prohráli 0:1. Favorit dnešního souboje je více než jasný, dokáží hosté překvapit?
AC Sparta Praha
Pro domácí celek se jedná o teprve druhé přípravné utkání před nadcházející sezónou a zároveň o poslední přípravný zápas proti českému soupeři. K první zkoušce vyběhli fotbalisté Sparty v sobotu 1. července ve Františkových lázních, kde si snadno poradili s Karlovými Vary 6:0. Jak je známo, Pražané před novou sezonou výrazně posilovali a přivábili zajímavá jména jak z Česka, tak i ze zahraničí, kdo všechno se fanouškům na Strahově představí, ovšem jasné prozatím není.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u přímého přenosu z přípravného duelu mezi Spartou a Táborskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.