Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Teplice - 23. ledna 2018   14:30

Vyšehrad
Vyšehrad
88' Kubec
1:3
(0:3)
Teplice
Teplice
27' Novotný   • 31' Šup   • 34' Šup
Vyšehrad
Prochazka – Matějka, Hradecký, Madej – Jekab, Máče – Klesa, Doležal, Kulhavý – Čtvrtníček, Drobílek
Teplice
Němeček – Kodeš, Zeman, Hasil – Kodad, Domago, Gebert, Berešík, Novotný – Diaz, Šup
Rivera, Kučera, Kotrba, Griša, Martirosyan, Zarybnický

90'
88'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Střelou na bližší tyč snižuje DANIEL KUBEC – 1:3.
87'
Přihrávka na Diaze teď nebyla vůbec přesná.
85'
Branku teď netrefil ani Kučera.
83'
Na druhé straně dopadl podobně Diaz.
81'
Domácí si teď vytvořili několik šancí, ale všechny zblokovala obrana hostí.
77'
Na druhé straně střela Drobilka jen těsně minula branku Teplic.
75'
Střela Kodada jen těsně minula branku domácích.
73'
Stále sledujeme zápas bez vážněšjích šancí na jedné či druhé straně.
71'
Procházka teď předvedl dva dobré zákroky.
69'
Přihrávka za obranu Teplic teď směřovala do ofsajdu.
67'
Dva hráči Teplic se teď srazili a zůstali ležet na hrací ploše. Musí ale po chvilce pokračovat, protože není kdo by mohl střídat.
63'
Úplně podobně teď dopadli i domácí po rohovém kopu.
61'
Rivera po rohovém kopu pálil hodně nepřesně.
59'
Utkání teď postradá ráz, hraje se převážně ve středu hrací plochy.
57'
Další dlouhý balón za obranu Teplic, pro který si tentokráte došel Němeček.
55'
Šup to zkusil z velké dálky, branku ale netrefil.
53'
Odejedinělou akci Teplic teď zastavuje nepřesná přihrávka.
51'
Domácí jsou teď aktivní a obléhají vápno Teplic.
49'
Domácí hráči se snaží o centry do pokutového území Teplic. To sejim sice daří, ale nic jim to nepřináší.
48'
Domácí se snaží dostat dopředu kombinační hrou.
46'
45'
43'
Se střelou Novotného si Procházka poradil.
40'
Střelu Hasila Procházka chytá.
38'
Pokus o přihrávku za obranu domácích od Šupa přečetli obránci doámácích a získali tak míč.
36'
Domácí hráči jsou teď zaskočeni, nedaří se jim vůbec kombinovat.
34'
Teplice právě vstřelily branku!
DOMINIK ŠUP se dostal do rychlého protiútoku, z kterého přehodil gólmana domácích a navýšil vedení Teplic už na 3:0.
33'
Domácí se snaží dostat do tlaku, zatím neúspěšně.
31'
Přesnou střelou k pravé tyči posílá hosty do dvoubrankového vedení DOMINIK ŠUP. Procházka netrefil stranu a skočil na druhou stranu.
30'
Matějka fauloval v pokutovém území Šupa! Bude to penalta!
29'
Na centrovaný míč do pokutového území si naběhl Matějka, který hlavou prověřil Němečka. Ten pozorný a chytá.
27'
VOJTĚCH NOVOTNÝ se hezky trefil do stříleného centru na hranici vápna a poslal ho do protipohybu Procházky – 0:1.
26'
Přihrávka na Šupa byla příliš dlouhá.
24'
Matějka dostal ideální přihrávku, míč ale špatně zpracoval a přišel o něj.
22'
Přihrávka Čtvrtníčka byla nepřesná, skončila v autu.
20'
Vyšhrad teď uzavřel hostující hráče před jejich pokutovým územím a snaží se něco vymyslet.
18'
Centr Doležala za obranu nenašel žádného adresáta.
16'
O kombinaci se snaží i hráči Teplic, ale zatím taky jako domácí bez vážnějších šancí.
14'
Hráči domácích kombinují na své polovině a připravují další akci.
12'
Drobílek dostal super míč za obranu hostí. Z úhlu ale hostujícího gólmana nepřekonal.
9'
Střelu Madeje po rohu gólman Němeček vyrazil.
8'
Drobílek už chtěl sprintovat do vápna, ale na poslední chvíli ho zakřižoval Kodeš a odvrátil míč na roh.