Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Vlašim - 31. ledna 2018   14:30

Vyšehrad
Vyšehrad
35' Máče  • 65' Vyšehrad
2:5
(1:3)
Vlašim
Vlašim
17' Fotr   • 33' Hadaščok   • 45' Hadaščok   • 59' Ivanko   • 69' Fotr
Vyšehrad
Procházka – Matějka, Hradecký, Madej – Macej, Máče – Doležal, Drobílek, Koštorek – Černý, Čtvrtníček.
Vlašim
Řehák – Kadlec, Štochl, Piško, Tulio – Skopec – Plachý, Mareček, Hadaščok, Vodháněl – Fotr.

Je konec! Vlašim přehrála svého soupeře po celkovém výsledku 5:2! Vlašim byla lepším mužstvem. Po dvou brankách za hosty dal Hadaščok a Fotr!
90'
89'
Faul Vyšehradu na polovině hřiště a bude rozehrávat Vlašim.
87'
Vyšehrad kombinuje na půli hřiště, ale zřejmě už z toho nic nebude.
85'
Zápas se už jen dohrává, hraje se hlavně ve středu hřiště.
83'
Žlutou kartu dostává Cabadaj (FC Sellier & Bellot Vlašim).
81'
Vlašim posílá jeden centr za druhým, ale ani jeden z centrů nepřinesl ovoce.
79'
Ivanko se probil z pravého křídla do vápna, ale tam nikoho v zeleném dresu nenašel.
77'
Pěknou kombinaci Vyšehradu zakončoval jeden z hráčů střelou těsně mimo tři tyče.
75'
Vyšehrad kombinuje na své polovině a nikam se nežene.
73'
Fotr nabízel další pas do šance, ale brankář včas vyběhl a zamezil tak šanci.
71'
Hadaščok vystřelil zpoza vápna, ale jen do rukou brankáře.
69'
Vlašim právě vstřelila branku!
OSKAR FOTR se dostal do úniku a z levého křídla přehazuje brankáře.
67'
Opět šel sám na branku jeden z hráčů Vlašimi, ale zastavuje jej ofsajd.
65'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Vyšehrad snižuje na rozdíl dvou branek.
63'
Roh Vlašimi byl odvrácen, avšak následovala střela Lamineho, ale ten míří nad branku.
61'
Vyšehrad se pomalu a jistě vysunul na polovinu soupeře, zatím bez střely na branku.
59'
IVANKO si navedl míč na hranici vápna a hezkou technickou střelou dává čtvrtou branku svého týmu.
57'
Vlašim měla útok třech hráčů na dva hráče Vyšehradu. Fotr svou přihrávkou našel Lamineho, ale ten z levé strany brankáře neprostřelil.
55'
Matějka dával pod sebe z pravého křídla, ale ve vápně nikoho nenašel.
53'
Hadaščok dostal výborně míč do běhu, ale brankář přečetl úmysl a vyběhl z branky.
51'
Hráči Vlašimi šli tři na jednoho. Výbornou práci odvedl poslední bek a to Hradecký, kterému se podařilo dostat míč mimo.
49'
Drobílkova střela z ostrého úhlu byla zablokována.
47'
Černý vyslal střelu z hranice vápna. Brankář si nadvakrát poradil.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Piško, přichází Ngimbi.
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Plachý, přichází Lamine.
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Mareček, přichází Cabadaj.
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vodháněl, přichází Ivanko.
46'
První poločas nám nabídl poměrně nudný fotbal. Avšak kompenzovaly to branky. Vlašim využívá své šance a dokázala třikrát skórovat. Vyšehrad má problémy zejména ve své obraně.
45'
45'
Před koncem první půle se Vlašim ještě prosazuje z rohového kopu. VOJTĚCH HADAŠČOK se trefuje pěkně svou hlavičkou.
43'
Vodháněl se probíjel do šance středem hřiště, průniková přihrávka byla zablokována.
41'
Fotr již utíkal na branku, ale pomezní rozhodčí jej zastavuje pro ofsajdové postavení.
39'
Roh Vyšehradu a brankář jej chytá do svých rukavic.
37'
Mareček mohl dat třetí gól svého celku. Vyšehrad hrozně hoří v obraně. Na poslední chvíli se ale vrátil Drobílek a šanci zamezil.
35'
Rohový kop Vyšehradu propadl do vápna, kde jej usměrnil do branky VLADIMÍR MÁČE.
35'
Madej provedl přímák přes zeď parádně do šibenice, Řehák si zapisuje super zákrok.
33'
Vlašim ostřelovala brankáře, který si připsal dva výborné zákroky, ale na třetí dorážku VOJTĚCHA HADAŠČOKA už nestačil.
31'
Vyšehrad se dral do šance, na poslední chvíli hráče Vyšehradu zakřižoval Piško.
29'
Zatím je to celkem nuda. Vlašim má víc ze hry, ale žádný extra šance.
27'
Vyšehrad kombinuje na půli soupeře. Zatím se ale nemůže dostat do šance.
25'
Hadaščok znovu sám před brankářem. Teď ho Procházka však vychytal!
23'
Vlašim kombinuje na polovině soupeře a čeká na potenciální šanci.
25'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Babka.
21'
Hadaščok utíkal sám na branku soupeře, ale nakonec mu byl odpískán ofsajd a z šance nakonec nic nebylo.
19'
Žlutou kartu dostává Čtvrtníček (FK Slavoj Vyšehrad).
17'
Exekuce pokutového kopu se ujal OSKAR FOTR a střílí míč přímo do šibenice.
15'
Hadaščok byl faulován ve vápně a je tu první možnost branky, kdy Vlašim bude zahrávat pokutový kop!