Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Žižkov : Táborsko - 31. ledna 2018   11:00

Žižkov
Žižkov
41' Badocha  • 77' Podrazký  • 86' Frimmel
3:1
(1:0)
Táborsko
Táborsko
52' Musiol
Žižkov
Hrubeš, Trávníček, Kuchta
Táborsko
Schramhauser, Peterka, Stevanovič, Nešický, Musiol, Vandas, Vozihnoj, Kopřiva

90'
86'
Žižkov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. DENIS FRIMMEL dobře naskočil na centr a hlavou poslal míč k tyči. 3:1.
84'
Na žádný zvrat to nevypadá. Jihočeši se jen stěží dostávají na polovinu soupeře.
82'
Balon drží Pražané, zdá se že závěr duelu bude v jejich režii
80'
Táborsko obléhá vápno soupeře a snaží se vyrovnat.
77'
MIROSLAV PODRAZKÝ zacílil doprostřed a gólman zase skočil – 2:1.
76'
Penalta pro Žižkov.
74'
Prošek pálil z ostrého úhlu, blok ale nepropálil a záhy místo balonu trefil jen soupeře, takže se píská faul.
72'
72 Badocha dostal pas za obranu, jako první ale byli u míče obránci.
70'
Hosté vystřídali brankáře.
68'
Vandas měl na noze druhý gól Táborska, když se snažil na bránu usměrnit střílený centr. Gólman ale reflexivně zvládl balon vykopnout.
66'
Žižkov z autového vhazování na polovině soupeře nic nebezpečného nevytěžil. Hraje Táborsko.
64'
Volek se dral do úniku. Na poslední chvíli ho zakřižoval Šandera a balon mu sebral.
62'
Pražané kombinují na půli hřiště a čekají na skulinku v soupeřové obraně.
60'
Hra se zase trochu uklidnila, hraje se ve středu.
58'
Hned dva nebezpečné balony přilétly do vápna Žižkova. Ani jeden z nich hráči v modrém nedokázali přetavit ve střelu na bránu.
56'
Na druhé straně pálil Prošek z ostrého úhlu. Jeho dělovku dokázal dobře postavený brankář zlikvidovat.
54'
Žižkov mohl hned odpovědět, ale střela z malého vápna byla zblokována.
52'
Táborsko právě vstřelilo branku!
ZBYNĚK MUSIOL poslal míč doprostřed a protože si gólman vybral stranu, je vyrovnáno!
51'
Penalta pro Táborsko.
49'
První centr také na druhé straně. Balon do vápna ovšem neprošel.
47'
Žižkov začal tak, jak skončil. Ani jeden z centrů do vápna se však neujal.
Sestavy druhý poločas:

FK Viktoria Žižkov: Soukup – Čmelík, Podrazký, Volek, Tomi, Kuchta, Pavlata, Pardubský, Frimmel, Badocha, Dressler

FC MAS Táborsko: Toma – Nešický, Vandas, Kopřiva, Navrátil, Šandera, Prošek, Zavadil, Pisačka, Mrsič
46'
45'
43'
Žižkov opět hraje na polovině soupeře a tlačí se za dalším gólem.
41'
ONDŘEJ BADOCHA napřáhl z hranice vápna ke střele a trefil se přesně do šibenice – 1:0.
41'
Jenže hráči v modrém o balon přišli a zakončovat tak mohl znovu Urbanec. Tentokrát jeho střelu k bližší tyči Toma vyrazil mimo.
39'
Píská se faul ve středu hřiště. Hrát budou Jihočeši.
37'
Zničehonic přiletěl centr do vápna Táborska, který trochu akrobaticky usměrňoval na bránu Urbanec. Jeho pokus zastavilo břevno.
35'
Obraz hry se nemění. Červenobílí nemají, kudy se probít přes obranu Táborska.
33'
Na míči jsou Pražané, kteří ale hrají ve středu hřiště.
31'
Přetažený centr na druhé straně napálil mezi tři tyče Prošek. Žižkovský gólman předvedl proti střele do protipohybu výborný reflexivní zákrok.
29'
Pardubský odcentroval do vápna z pravého křídla. Nikoho ze svých spoluhráčů najít nedokázal.
27'
Obdobná rána také na druhé straně. Toma zasahovat nemusel, protože míč skončil nad.
25'
Zničehonic přiletěla dalekonosná rána, kterou zastavilo až břevno za brankářem Žižkova. On sám následně zvládl vychytat dorážejícího Mrsiče.
23'
Nakonec vše skončilo odkopem do země nikoho. Hraje Táborsko.
21'
Žižkovští chystají další akci na vlastní půli. Hráči v modrém svého soka napadají.
19'
Ve vápně na druhé straně přilétl přesný centr k Podrazkému. Tomu se však nepovedlo míč zpracovat.
17'
Linhart už už šel sám na bránu. Na průnikovou přihrávku však nakonec nedosáhl.
15'
Dlouhý nákop do šance nevedl. Táborsko může otočit hru. Na první velkou šanci zatím čekáme.
13'
Hra se uklidnila. Ve středu hřiště kombinují červenobílí.
11'
Další centr do vápna Pražanů chvilku v šestnáctce nebezpečně poskakoval. Ani jedna ze střel však na bránu neprošla.
9'
Taky Táborsko vybojovalo roh, z nějž větší šanci nevytěžilo.
7'
Faul ve středu hřiště. Jihočeši mohou uklidnit hru.
5'
Další akci červenobílých vedl Volek. Jeho střílený pas do vápna byl sražen na roh. Následný centr ukořistil gólman Táborska.