Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Z. Moravce - Vráble - 28. června 2017   16:00

Zlín
Zlín
32' Traoré
1:2
(1:1)
Z. Moravce - Vráble
40' Orávik   • 62' Cléber
Zlín
Švenger – Bartošák, Janiček, Hnaníček, Pazdera, Traoré, Masař, Bartolomeu, Fantiš, Beaguel, Štípek
Druhý poločas: Švenger – Bartošák, Gajič, Matejov, Pernatskij- Drazan, Holík, Mlýnek, Džafič, Chwaszcz, Diop
Kováč – Nikolič, Chren, Pastva, Baris, Kadlík, Guilavogui, Cléber, Ujlaky, Norkovič (28. Orávik), Horník
Gešnábel, Orávik, Záhumenský, Holec, Renann, Baggio, Jančura

Je za námi přátelské utkání mezi Zlínem a ViOnem Zlaté Moravce. Slovenský tým se ve druhém poločase dokázal jako jediný tým prosadit, a proto také získal tento zápas ve svůj prospěch. ViOn po brankách Orávika a Clébera odjíždí z Luhačovic s výhrou 2:1. O jedinou branku Zlína se postrala Traoré.
To bude z mé strany všechno, já se s Vámi loučím a u dalšího textového přenosu zase někdy na počtenou.
90+2'
90+1'
ViOn má v závěru utkání k dispozici rohový kop. Šance Zlína jsou v tuto chvíli mizivé.
90'
Zlín opět nakopává míče za slovenskou obranu, ale ani jeden z míčů se nedokázal dostat do pokutového území ViOnu.
89'
Jenže míč z tohoto přímého kopu skončil v postavené zdi, vzápětí je hra na malou chvíli přerušena vlivem hostující hráče, který míč zblokoval.
88'
Kýžená šance na vyrovnání přichází, domácí tým má k dispozici zajímavou standardní situaci, která bude rozehrána těsně za pokutovým územím.
87'
Hostující celek se snaží o třetí gól, který by byl posledním hřebíčkem do zlínské rakve, ale domácí obrana zatím tyto úmysly čte velmi pečlivě.
86'
Brankář ViOnu je ve druhém poločase hrdinou svého týmu, protože jeho zákroky drží jednobrankové vedení.
85'
Zlín se sám obírá o možnost útoku. Tento faul byl dost zbytečný, rozhodčí ukazuje proti brance, kterou hájí Švenger.
84'
Vzápětí jeden z domácích hráčů adresoval další nepřesnou přihrávku, které opět skončila v zámezí.
83'
ViOn byl po delší době na útočné polovině, ale jejich akce končí útočným faulem. Míč opět putuje na domácí kopačky.
82'
Zlín se unáhlil k nákopům za hostující obranu, ale ani to není způsob jak překonat tuto obrannou zeď ve druhé půli.
81'
Domácí tým se nedomluvil a o míč tedy přišel. Brankář ViOnu opět s odkopem nikde nespěchá.
80'
Máme před sebou posledních deset minut řádné hrací doby tohoto utkání. Odpoví Zlín vyrovnávací brankou?
79'
Hostující brankář si počkal na vhodnou příležitost a uvedl míč dalekonosným odkopem od vlastní branky, ušetřil pár sekund ve prospěch svého týmu.
78'
V kombinaci domácích se množí nepřesnosti a čas stále rychle utíká v jejich neprospěch.
77'
Zlín se opět dostává do mohutného tlaku, ze kterého vychází další možnosti jak ohrozit hostující branku. Jenže ani tento rohový kop nevyšel podle představ.
76'
Tak tohle nevím, jak si to mám vysvělit. Exekutor standardní situace zbytečně zakopnul míč do zámezí, proto také hostující brankář bude od své branky odkopávat.
75'
Cléber se diví, ale faul to byl. Rozhodčí ještě přibíhá, aby tomuto hráči domluvil, příští to bude za kartu.
74'
Pomalu ale jistě se nám blíží konec dnešního utkání. Zlín stále prohrává o jeden gól a čas je pro ně momentálně největší nepřítel.
73'
Skvělý centr dopadnul na hlavu Chwaszcze, ale tento útočník nedokázal umístit míč mezi tři tyče hostující branky.
72'
Hráči Zlína si žádali rohový kop, ale asistent rozhodčího ukázal pouze na vhazování, které si ještě dvakrát zopakovali.
71'
Hra opět pokračuje, u míče jsou Ševci, kteří se tlačí do zakončení. Obrana ViOnu je zatím ve druhé půli neprostupná.
70'
Hra je opět na malou chvíli přerušena, probíhá přestávka na občerstvení.
69'
Švenger se střelou pouze ohlédnul. Tento projektil skončil vysoko nad jeho brankou, český brankář bude opět odkopávat od své branky.
68'
Tento roh mohl být gólový! Míč proskotačil pokutovým územím a zamířil si to ven z pokutového území. ViOn toho využil a rychlým brejkem se dostal na polovinu domácích.
67'
Ševci se dokázali usadit na polovině hostů a zároveň dokázali vytěžit další dva rohového kopy ve svůj prospěch.
66'
Zlín se opět uchyluje k postupné kombinaci na hostující polovinu za mohutné podpory fanoušků, kteří vážili cestu do Luhačovic.
65'
Rychlý brejk na pravé straně zakončil svým centrem Drazan, ale tento jeho pokus byl zblokován do zámezí.
64'
Do konce poločasu nám chybí dost času, ale momentálně máme zaděláno na pořádnou zápletku v tomto utkání.
62'
Zlaté Moravce daly gól!To jsou věci, nevýrazný tým se ve druhém poločase dostává zásluhou CLÉBERA do vedení. To jsou nevídané věci, které se dějí v Luhačovicích.
59'
Rohový kop nevyšel podle představ, míč skončil na zadní tyči, kde byl sice volný domácí hráč, ale ten poté adresoval přihrávku, která skončila v zámezí.
58'
Zlín slaví zisk dalšího rohového kopu v tomto utkání. Obrana ViOnu je pod neustálým tlakem ze strany Zlína.
57'
ViOn se po ospalém začátku utkání dostává do hry, ale na famózní Zlín to zatím nestačí, ten zatím hraje úplně někde jinde.
56'
Brankář ViOnu se opět protáhne odkopem od své branky. Jenže vzápětí se na něj valí další útok, proto také musí dávat pozor.
55'
Velice slibný signál na domácího celku, který málem skončil ve slovenské brance, chyběla centimetry.
54'
ViOn byl snad poprvé u míče ve druhém poločase, ale u tohoto nesmyslu se moc neohřál a hned odevzdal zpátky na kopačky domácích.
53'
Jenže ViOn je zřejmě ještě v útrobách tohoto malebného lázeňského střediska. Zlín je jasným vládcem na hřišti.
52'
Fastav měl k dispozici rohový kop, ale ani tuto příležitost nedokázal využít ve svůj prospěch.
51'
Zlín je v neustálém tlaku na hostující obranu, ale druhá branku v utkání stále nepřichází.
49'
Zlínští se i nadále tlačí do zakončení, tentokrát byl jejich centr z pravé strany zablokován.
48'
První akce Fastava ve druhém poločase byla nepřesná, hostující brankář bude odkopávat od své branky.
47'
Zlín vstoupil do druhé dějství velmi aktivně a hned po úvodním hvizdu se tlačí do zakončení.
Zlín nastoupil do druhého poločasu v této sestavě:
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
Máme za sebou první poločas dnešního přátelského utkání. V prvním dějství jsme viděli zatím dvě branky. O tu první se postaral domácí Ibrahim Traoré ve 32. minutě. Peter Orávík se ve 40. minutě postaral o vyrovnání. Druhý poločas bude ještě napínavý, rozhodně nikde neodcházejte.
45'
44'
ViOn se rozhodnul, že se v závěru první půle pokusí o držení míče. Zlín se stáhnul na vlastní polovinu.
43'
Na trávníku se opět ocitnul jeden z hostujících hráčů. Na trávníku registrujeme opět lékařský tým.
42'
ViOn má opět problém s vysokým napadáním, ale tentokrát se tento tým poučil a rychlou kombinací se dostal ze svízelné situace.
41'
Zlín se snaží ještě do konce poločasu si vzít vedení na svou stranu, ale to se jim zatím nedaří.
40'
Zlaté Moravce daly gól!Máme tady vyrovnání, ani domácí obrana není bez chyb. Rychlou akci ViOnu zakončil krásnou střelou PETER ORÁVIK. Švenger neměl nárok zasáhnout.
39'
Žlutou kartu dostává Baris (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
38'
Cléber nám ukázal velice rychlé nohy, když ho nedokázal chytit ani rychlík Bartolomeu a hned z toho byla zapeklitá šance pro hosty, kterou končí Janíček rázným odkopem do zámezí.
37'
Následně přišel faul na druhé straně, kdy si pomohl faulem Cléber. Rozhodčí dnes ještě neukázal žlutou kartu, což je pochopitelné, jsme svědky přátelského utkání.
36'
Beaguel dnes dělá neplechu v pokutovém území, ale tohle už bylo přes čáru. V souboji jeden na jednoho si pomohl rukou, následně byl odpískaný faul.
35'
Bartolomeu se snažil jemným dloubáčkem oslovit nabíhajícího Bartošáka, ale jeho přihrávku vystihnul jeden z hostujících hráčů.
34'
Konec prvního poločasu se nám pomalu blíží a už můžeme vidět, že střídající hráči obou celků se začínají rozcvičovat.
33'
Mohla tady být další branky v síti slovenského celku, ale nepřesnou hlavičkou se prezentoval Pazdera, který míč poslal mimo tři tyče.
32'
Zlín právě vstřelil branku!
Hostující obrana propadla a toho také využil domácí celek. Po menším závaru ve vápně před slovenskou brankou se dostal k míči IBRAHIM TRAORÉ, který překonal Kováče v brance ViOnu.
31'
Ojedinělá šance ViOnu končí opět v zámezí. Švenger, který dnes nemá moc práce se může pomazlit s míčem odkopem od branky.
30'
Máme za sebou úvodních třicet minut tohoto utkání. Zatím jsme svědky výsledku 0:0.
29'
Hra opět pokračuje, ViOn byl na malou chvíli u míče než o něj zase přišel. Zlín míří do útoku.
28'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Norkovič, přichází Orávik.
28'
Rozhodčí nařídil povinnou přestávku na občerstvení, v Luhačovicích panuje velké vedro, takže každé takové občerstvení příjde vhod.
28'
Míč letěl na vysokého Beaguela, který se proti přesila nedokázal prosadit, proto také míč letí do zámezí.
27'
Tato šance se Zlínu povedla, Fastav může slavit zisk rohového kopu. Uvidíme co z této šance vyplyne.
26'
Takhle to nepůjde, a proto hráči domácího celku volí přihrávku na svého brankáře, který se snaží hru uklidnit.
25'
První poločas se nám přesunul do své druhé části, ve které Zlín pokračuje v nastoleném trendu a jako mírný favorit se snaží vstřelit úvodní gól tohoto přátelského utkání.
24'
Švenger musel být v pozoru, ale vzápětí se ukázalo, že z této šance nic nebude. Míč doskotačil za postranní čáru, český brankář bude odkopávat od své branky.
23'
Zlín se pomalu posouvá opět na slovenskou polovinu, ale zatím nepřichází žádná střelecká vložka, která by nadělala nepořádek u slovenské branky.
22'
Bartolomeu se proti přesile neprosadil a o míč přišel, vzápětí se dopustil útočného faulu, který nešel přehlédnout.
21'
Rychlá akce ViOnu na pravé straně končí velice rychle, jejich další nepřesná přihrávka končí až u Švengera, který zatím nemá moc práce.
20'
Guilavogui si nepřesně vyměnil míč s Cléberem, proto tedy balón putuje opět na kopačky domácích.
19'
Jenže slovenský tým se z tohoto náporu dokázal vymanit a opět pomalu postupuje na polovinu Zlína.
18'
ViOn se snaží kombinovat na své polovině, ale jejich kombinace je napadána skvělým presingem od domácích hráčů.
17'
Akce Jean-Davida Beauguela končí předčasně vinou odpískaného ofsajdového postavení, ViOn je momentálně u míče.
16'
Tohle byla hrubě nepovedená střela, která končí vysoko nad hostující brankou. Kováč bude opět odkopávat od své branky.
15'
Domácí hráči se rychlou kombinací dostávají ze zapeklité situace. Fanoušci, kteří dnes přišli se podívat na tento zápas jim tleskají.
14'
Fastav měl k dispozici pár autových vhazování, které nevyšly podle představ. Avšak u míče nadále přetrvávají. Nepřesnou přihrávkou se prezentoval Bariš, který přihrál Beaguelovi.
13'
Zlín se snaží diktovat tempo hry a to se jim také daří. ViOn je zatím pouze sparing-partnerem v tomto zápase.
12'
Útočná akce ViOnu měla jepičí život, domácí obrana zatím funguje parádně. Hosty nepouští vůbec do zakončení.
11'
Kováč si po delší době šáhnul na míč a byl to vskutku lehký zákrok, který si mohl připsat na své konto. Stav utkání je i nadále stejný, tedy 0:0.
10'
ViOn se poprvé usadil na domácí polovině, dokonce hosté vybojovali standardní situaci, která byla rozehrána velice dobře, ale domácí obrana tuto akci přečetla a míč odkopla.
9'
Rozehrávka nebyla přesná, a proto také míč skončil v zámezí. Domácí fanoušci společně s hráči Zlína nemusí zoufat, uvedou míč do hry vhazováním.
8'
Rychlý brejk domácích zastavil nedovoleně jeden z hostujících hráčů. Zlín si tedy vyzkouší rozehrávku standardní situace.
7'
Kováč je hned v úvodu utkání ve velké pernamenci, ale gól zatím nepustil a to je to hlavní. ViOn se snaží dostat na polovinu domácích, ale to se nedaří.
6'
Do další domácí šance se tlačil Štípek, ale jeho střela byla zblokována vlastním hráčem. Kováč se protáhne odkopem od své branky.
5'
Z rohu nic závažného nebylo, ale i nadále je Zlín u míče. ViOn pouze napadá jejich rozehrávku, zatím bez úspěchu.
4'
Zlín volí postupnou kombinaci na hostující polovinu, která byla účinná. Beaguel se dostal u pokutového území k míči a nebezpečně vypálil, brankář hostí vyrazil na roh.
3'
Po delším ošetřování může hra opět pokračovat. Zlínští v duchu fair-play vracejí míč na kopačky svého soupeře.
2'
Traore se ve středu hřiště dopustil nedovoleného zákroku, který zatím zůstane bez potrestání. Postižený hráč je ošetřován.
1'
Zlín začal utkáním dlouhým nákopem na hostující polovinu, kde se bude snažit udržet míč na svých kopačkách, zatím se to daří.
1'

FC Fastav Zlín: Švenger – Bartošák, Janiček, Hnaníček, Pazdera, Traore, Masař, Bartolomeu, Fantiš, Beaguel, Štípek
Náhradníci: Šiška, Matejov, Gajič, Bačo, Pernatskij, Mlýnek, Drazan, Holík, Džafič, Diop, Chwaszcz

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Kováč – Nikolič, Chren, Pastva, Bariš, Kadlík, Guilavogui, Cléber, Ujlaky, Norkovič, Horník
Náhradníci: Gešnábel, Orávik, Záhumenský, Holec, Renann, Baggio, Jančura.
Ještě jednou hezké středeční odpoledne, za pár minut nám začne přátelské utkání mezi FC Fastav Zlín a FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble.
FC Fastav Zlín po úspěšném zisku Česko – slovenského Superpoháru, ve kterém zdolali Slovan Bratislava 2:1 na penalty, odehrají celkem tři utkání na soustředění v Luhačovicích.

Prvním protivníkem jsou Zlaté Moravce. Ty již odehrály dvě přípravná utkání. V prvním remizovali 0:0 s Trnavou a ve druhém podlehli 0:3 Slovácku.

V lázeňském městě se posléze Zlín ještě utká s Třincem (sobota 1.7.) a Michalovce (středa 5.7.).

Oba týmy sehrály přípravný zápas i v minulém roce, kdy Zlaté Moravce porazily Zlín 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.