Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Botoşani - 30. června 2019   17:00

Jablonec
Jablonec
0:2
(0:1)
Botoşani
Botoşani
28' Ofosu   • 56' Ofosu
Jablonec
Hanuš – Holík, Kubista (46. Hübschman), Břečka, Krob (71. Peřina) – Považanec (79. Černák) – Jovović (25. Pilík), Kratochvíl (86. D. Breda), Fábry (46. Chramosta), Sýkora (46. Matoušek) – Doležal (71. Pleštil)

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! Jablonec nezvládl duel s Botosani a prohrál 0:2. Jablonec sice vstoupil do utkání o něco aktivněji, jenže si nevypracoval žádnou brankovou příležitost. Naopak Botosani udeřilo hned z první šance. Po průnikové přihrávce do šestnáctky musel Hanuš lovit míč ze sítě. Také po přestávce byl Jablonec aktivní, ale rumunský celek rychle přidal druhou branku. Poté se duel spíše dohrával a Botosani si výhru s přehledem pohlídalo.
90'
Botosani ještě zkusilo zaútočit vysokým nákopem na hranici pokutového území. Obrana Jablonce tentokrát zafungovala skvěle.
89'
Duel se už pouze dohrává. Fotbalisté Botosani s přehledem kontrolují závěrečné minuty a nepouštějí hráče Jablonce do zakončení.
88'
Jablonec zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže slabá hlavička mířila přímo do míst, kde stál brankář.
87'
A tady se Botosani jeho napadání málem vyplatilo. Kubista se dostal pod tlak a stačil odkopnout míč opravdu na poslední chvíli.
86'
Stopeři Jablonce nyní vyhnali své spoluhráče na polovinu Botosani. Stopeři rumunského mužstva si ale připsali další úspěšný zákrok.
85'
Další nedovolený zákrok na straně českého celku. Zdá se, že na kopačky Jablonce se trošičku vkrádá frustrace.
84'
Jeden z hráčů Jablonce se při napadání rozehrávky Botosani dopustil nedovoleného zákroku a daroval soupeři rozehrávku z jeho poloviny.
83'
Považanec zrychlil hru prvním dotykem, jenže jeho spoluhráč jej nenapodobil a vysokým nákopem zakopl míč do zámezí.
82'
Jablonecký brankář se musel znovu zapojit do rozehrávky od vlastní branky. V posledních minutách se český celek nemůže udržet na míči.
81'
Naopak rumunskému celku se v kombinaci na polovině soupeře daří skvěle. Fotbalisté Botosani nyní předvedli parádní přenesení hry.
80'
Do konce dnešního přípravného utkání chybí posledních deset minut. Jablonec se vydal do útoku, ale pro nepovedený centr si došel brankář.
79'
Také brankář Jablonce si musel dát pozor na skvělé napadání rumunského mužstva. Jablonec tak opět ztratil míč odkopem do autu.
78'
Jablonci vázne kombinace na vlastní polovině. Fotbalisté Botosani své soupeře znovu skvěle napadali a nedali jim prostor k rozehrávce.
76'
Jablonec měl k dispozici přímý kop ze skvělé pozice. Jeho exekuce se ujal Považanec, ale trefil jednoho z fotbalistů ve zdi.
75'
Rumunské mužstvo se pokusilo udeřit průnikovou přihrávkou mezi zadáky Jablonce. Přihrávka však byla dlouhá a skončila v zámezí.
74'
Stoper Jablonce si v těžké situaci musel pomoci malou domů. Rumunský celek dnes totiž předvádí parádní napadání a nenechává hráčům Jablonce prostor.
73'
Pokračuje se ve hře. Botosani se usadilo na polovině Jablonce a nenechává českému celku prostor k tomu, aby se mohl dostat do útoku.
71'
Také ve druhém poločase dává rozhočí hráčům šanci na to, aby se během velkého vedra občerstvili.
70'
Do konce dnešního utkání zbývá posledních dvacet minut a Jablonec stále čeká na větší šanci. Na centrovaný míč z levé strany nedosáhl nikdo z hráčů v pokutovém území.
69'
Až nyní se Jablonec po delší době vydal do útoku. Prudký nákop na levé křídlo si pohlídal stoper Botosani, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
68'
Stopeři Botosani kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Dá se říci, že rumunský celek kontroluje průběh duelu.
67'
Hanuš se musel zapojit do rozehrávky Jablonce. Gólman českého celku rozehrával pod velkým tlakem a raději zakopl míč do bezpečí.
66'
Holík dostal prostor na levé straně, jenže nepřesnou rozehrávkou daroval míč zadákům Botosani.
65'
Jeden z hráčů Botosani upadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání penalty. Sudí souboj viděl a ukázal, že se bude pokračovat ve hře.
64'
Doležal se hnal za centrem do pokutového území, nicméně důrazný obránce jej odstavil tělem a nenechal jej zakončit.
62'
Před branku Jablonce přiletěl další prudký centr z pravé strany hrací plochy. Vysoký centr však prolétl šestnáctkou bez teče.
61'
Je za námi hodina hry a Jablonec v posledních minutách svému soupeři nestačí. Rumunský celek hraje s míčem a dere se do útoku.
59'
Rozhodčí nyní musel krotit emoce na hranici pokutového území. Jablonečtí fotbalisté se diví, ale opravdu toho bylo už hodně.
58'
Jablonec inkasovaná branka podle všeho nakopla. Svěřenci Petra Rady se nyní totiž tlačí do útoku a snaží se ohrozit branku rumunského celku.
56'
Botoşani právě vstřelilo branku!
Další branka pro rumunský celek! Botosani odskakuje na rozdíl dvou gólů! Po rychlé akci zůstal jeden z hráčů osamocený na pravém křídle a jeho prudký centr uklidil osamocený útočník do sítě! Autorem branky je REAGY OFOSU!
55'
Další útočnou akci Jablonce zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Fotbalisté českého celku však vlétli do druhé půle aktivněji.
54'
Brankář rumunského celku se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop na levou stranu byl o něco delší a skončil v autu.
53'
Ani další standardní situace se nevydařila. Tentokrát ji měl k dispozici severočeský Jablonec, ale jeden ze svěřenců Petra Rady si pomohl faulem.
52'
Botosani zahrávalo rohový kop. Prudký přízemní centr přiletěl k přední tyči, jenže nikdo v bílém dresu se přes důraznou obranu nedokázal prosadit.
51'
Pokračuje se ve hře! Zraněný fotbalista je po krátkém ošetření zpátky na nohou a bude pokračovat ve hře. U míče je však Jablonec.
49'
Hra je přerušena! Dva hráči se totiž srazili na polovině hřiště. Mnohem hůře je na tom hráč Botosani, který potřebuje ošetření.
48'
Martin Doležal to přehnal s agresivitou při napadání rozehrávky soupeře a dopustil se útočného faulu. Rozehrávat bude Botosani.
47'
Jablonečtí v úvodu druhého poločasu kombinují v zadních řadách. Uvidíme, zda se svěřenci Petra Rady probijou přes obranu Botosani.
46'
Botosani obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Rumunský celek v něm bude chtít navázat na dobrý výkon z úvodní půle.
46'
První poločas je minulostí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Botosani. Jablonec sice vstoupil do utkání o něco aktivněji, jenže si nevypracoval žádnou brankovou příležitost. Naopak Botosani udeřilo hned z první šance. Po průnikové přihrávce do šestnáctky musel Hanuš lovit míč ze sítě. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45'
45'
Martin Doležal se znovu hnal za stopery Botosani, nicméně nikdo v bílém dresu mu míč nedaroval. Zdá se, že rumunský celek vedení do přestávky udrží.
44'
Jablonec se po delší době usadil v blízkosti pokutového území soupeře, nicméně do pokutového území centrovaný míč nepřiletěl.
43'
Další průniková přihrávka mezi stopery Jablonce byla příliš prudká a míč propadl až do zámezí. Rozehrávat bude Hanuš.
42'
Holík se vydal vpřed po pravém křídle. Krajní obránce Jablonce pěknou kličkou obešel soupeře, ale na dalšího hráče v bílém už recept nenašel.
41'
Holík si chtěl pomoci odkopem míče z vlastní poloviny. Jeho nákop však dokázal zastavit důrazný obránce v bílém dresu.
40'
Jakub Považanec chyboval při rozehrávce na polovině hřiště. Záložník Jablonce svou hrubici napravil rukou. Rozehrávat bude Botosani.
39'
Hanuš v pravý čas vystartoval ven z branky a před sprintujícím útočníkem Botosani ukryl balón do rukavic. Český celek si však musí dávat větší pozor.
38'
Botosani opět dokázalo zahrozit. Centrovaný míč z levé strany prolétl kolem stoperů Jablonce, ale ani nikdo v bílém na balón nedosáhl.
37'
Hanuš se opět zapojil do rozehrávky Jablonce. Jeho přihrávku na pravou stranu si Kubista nezpracoval zrovna optimálně, ale vzápětí se nechal faulovat.
36'
Jovovič se hnal za nákopem na polovinu Botosani, jenže při svém průniku se dopustil útočného faulu. Rozehrávat bude rumunský tým.
35'
Vojtěch Kubista si skvěle splnil své povinnosti v defenzivě. Obránce Jablonce vystoupil proti dělovce zpoza šestnáctky a srazil míč do autu.
34'
Jablonec mohl vyrovnat! Zajímavou dělovku zpoza pokutového území vyslal Jakub Považanec, ale brankář Botosani jeho ránu vyrazil!
33'
Botosani se usadilo v blízkosti pokutového území Jablonce, nicméně ani nikdo z hráčů rumunského celku si netroufl na střelu.
32'
Jan Sýkora měl míč na noze na hranici velkého vápna, jenže bývalý fotbalista Liberce zaváhal a nakonec vůbec nezakončil.
31'
Martin Doležal se hnal za prudkým centrem z pravé strany hřiště. Urostlý útočník sice předskočil obránce, ale hlavou míč do sítě neusměrnil.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a rumunský celek se před malou chvílí dostal do vedení. Jabloncem se ale snaží hrát aktivně.
28'
Tentokrát už to rumunskému celku vyšlo! Stopeři Jablonce si nepohlídali průnikovou přihrávku do velkého vápna a osamocený střelec propálil vybíhajícího Hanuše! Autorem branky je REAGY OFOSU!
28'
Pokračuje se ve hře. Rumunský celek si chtěl znovu pomoci nákopem na polovinu Jablonce, jenže přihrávka byla moc prudká.
26'
Rozhodčí nyní odpískal krátkou přestávku, během které se hráči mohou občerstvit.
25'
Holík podpořil výpad Jablonce dlouhým náběhem po pravé straně. Krajní obránce poté odcentroval do šestnáctky, ale nenašel spoluhráče.
24'
Další útočný faul na straně rumunského týmu. Zadáci Jablonce jsou v soubojích na vlastní polovině o krok rychleji.
22'
Jovovič ukázal fanouškům svou technickou vyspělost, když na pravé straně krásnou kličkou ošálil statického soupeře.
21'
Ani Jablonec se v úvodních minutách dnešního souboje nemůže dostat do šancí. Hráči Botosani skvěle napadají a nedávají jabloneckým prostor.
20'
Holík si musel dát pozor na aktivního soupeře. Fotbalista rumunského celku přesto dokázal odcentrovat. Hanuš jeho pobídku ukryl do rukavic.
19'
Zadáci Botosani kombinují s míčem na vlastní polovině. Nikdo z hráčů v dresu Jablonce rozehrávku svého soupeře neatakuje.
18'
Rumunský celek v posledních minutách o něco zvýšil svou aktivitu a tlačí se do útoku. Hráči Jablonce však působí sebejistě.
17'
Brankář Hanuš neměl problémy s centrem z levé strany. Gólman Jablonce vystartoval ven z branky a ukryl míč do rukavic.
16'
Zraněný fotbalista už je zpátky na nohou a může se pokračovat ve hře. Botosani se sice vydalo vpřed, nicméně Kratochvíl zasáhl na hranici šestnáctky.
15'
Botosani po dlouhé době vybojovalo standardní situaci na polovině Jablonce. Ještě předtím je ale potřeba ošetření pro jednoho z hráčů Jablonce.
14'
Celek ze severu Čech zahrával další rohový kop. Centrovaný míč se snesl na zadní tyč, kde zůstal osamocený Považanec, jenže v pádu netrefil branku.
13'
Jablonec zatím působí v zadních řadách hodně pevný. Fotbalisté českého celku si dali pozor na další průnik soupeře a jeden z hráčů Botosani fauloval.
12'
Jablonec zahrával svůj první rohový kop v dnešním souboji. Na povedený centr si naskočil Kubista, ale hlavičkou trefil jen obránce.
10'
Martin Doležal sprintoval za nákopem za obranu Botosani. Také brankář rumunského celku však ukázal skvělé čtení hry a došel si pro míč.
9'
Jovovič skvěle napadal rozehrávku soupeře u rohového praporku. Rumunský celek se přesto dokázal z těžké pozice vymanit a vydal se vpřed.
8'
Brankář Hanuš se znovu musel zapojit do rozehrávky Jablonce. Na jeho vysoký nákop tentokrát nedosáhl nikdo v černém dresu.
7'
Jovovič se z pravého křídla snažil prosmýknout do velkého vápna, jenže důrazný obránce jeho kličku přečetl a vypíchl míč na rohový kop.
6'
Jakub Považanec poslal přihrávku vnějším nártem do pokutového území. Na jeho zajímavý nápad však nikdo v zeleném nezareagoval.
5'
Jablonec zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se snesl na hranici pokutového území, jenže obrana Botosani byla pozorná.
4'
Hanuš si zakřičel na spoluhráče, že má za sebou prostor, aby pustil míč do zámezí. Jablonec tak bude rozehrávat od vlastní branky.
3'
Stopeři Jablonec museli znovu dávat pozor. Vojtěch Kubista si poradil s obloučkem za obranu a odhlavičkoval balón do bezpečí.
2'
Botosani se poprvé v utkání pokusilo zahrozit průnikovou přihrávkou středem hrací plochy. Pro míč si však došel pozorný brankář Hanuš.
1'
Jablonec obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Stopeři českého celku v úvodních minutách kombinují na vlastní polovině.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Botosani bude hrát v bílém, zatímco Jablonec oblékne černou sadu.
Český celek zatím prožívá opravdu povedenou přípravu. Jablonec sice ztratil Davida Hovorku, Tomáše Holeše a Bogdana Vatajelua, ale přesto zvládá přátelské zápasy na jedničku. Postupně si totiž dokázal poradit s Jihlavou, Hradcem Králové a Pardubicemi. Ve třech duelech navíc inkasoval jednu jedinou branku. Naopak Botosani zatím odehrálo jen dva zápasy. Nejprve porazilo vysoko 4:0 Schwaz, ale v posledním duelu nestačilo na Ludogorec, kterému podlehlo 1:2.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přípravného utkání mezi Jabloncem a FC Botosani. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.