Jablonec - Hebei CFFC | ONLINE | 1.2.2019 12:00 | Přípravné zápasy 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Hebei CFFC - 1. února 2019   12:00

Ukončeno
Jablonec
Jablonec
15' Pleštil  • 52' Acosta 
2:0
(1:0)
Hebei CFFC
Hebei CFFC
Jablonec
Sestavy:
Hanuš – Holeš, Kubista, Břečka, Sobol (46. Vatajelu) – Pleštil (46. Považanec), Fábry (46. Breda), Hübschman (46. Jovović), Kratochvíl, Acosta – Chramosta (46. Doležal)
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Přesně za týden startuje jarní část české nejvyšší fotbalové soutěže. Severočechy čeká výlet na Hanou, už v pátek totiž hrají v na Andrově stadionu proti Olomouci.
Je dobojováno! Svěřenci trenéra rady ukončili soustředění v Portugalsku vítězně, proti čínskému soupeři Hebei CFFC jasně dominovali, po trefách Pleštila a Acosty zvítězili dvoubrankovým rozdílem. Nutno dodat, že zaslouženě, Jablonec měl po většinu tohoto duelu jasnou převahu, brankář Hanuš byl prakticky bez práce.
90+1'
Konec zápasu.
90'
Čínský celek dokázal v úplném závěru dnešního zápasu vybojovat svůj první rohový kop, rozehrávat bude z levé strany.
89'
Jablonečtí se s míčem vrátili až na vlastní polovinu, zahrál si také brankář Hanuš, který je v dnešním utkání prakticky bez práce.
87'
Dva drobné fauly v krátkém časovém sledu. Jablonečtí s následnou rozehrávkou nijak nepospíchali, zkouší to po levé straně.
86'
Druhý střelecký pokus fotbalistů v červených dresech v tomto zápase! I ten směřoval vedle branky, Hanuš tak znovu zasahovat nemusel.
84'
Jeden z mála útočných výpadů čínského celku ve druhém poločase. Celou akci zastavil hlavní rozhodčí, který pískal útočný faul.
82'
Z následné standardky už žádné ohrožení branky soupeře nebylo. Balón skončil v zámezí, vhazovat bude jablonecký celek.
81'
Brankář čínského celku musel vytáhnout další úspěšný zákrok. Akce Jablonce pokračovala, následovat bude standardní situace.
79'
Několik nepřesností na obou stranách. Závěr dnešního utkání se blíží, u balónu jsou i nadále fotbalisté ze severu Čech.
77'
Dva fauly jabloneckých hráčů ve středovém kruhu během krátké chvíle. Rozehrávat budou fotbalisté v červených dresech.
76'
Další rychlá akce Jablonce po levé straně. Vypadalo to na rohový kop pro svěřence trenéra Rady, nakonec se bude pouze vhazovat.
75'
Po delší době o sobě dali vědět také fotbalisté čínského týmu. Ti vybojovali autové vhazování ve středu hřiště, o balón nakonec stejně přišli.
72'
Zblokovaná střela z hranice velkého vápna! Balón se nakonec dostal do zámezí, pátý rohový kop pro jablonecké fotbalisty.
71'
Do konce zbývá dvacet minut, v podstatě se hraje pouze na polovině čínského týmu, další branka doslova visí ve vzduchu.
69'
Jeden z jabloneckých fotbalistů si v tuto chvíli pomohl útočným faulem, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, který přerušil hru.
68'
Další dva střelecké pokusy jabloneckých fotbalistů. Ani jeden z nich ale nemířil mezi tři tyče, další odkop od branky pro soupeře.
66'
Český celek má v posledních minutách jasně navrch. Rozehrávat bude svůj už čtvrtý rohový kop, v tuto chvíli z pravé strany hřiště.
64'
Jablonec se postaral o přímé ohrožení branky. Se střeleckým pokusem si poradil brankář čínského celku, který vzápětí rozehrál.
63'
Útočný výpad po pravé straně hřiště, vzápětí rohový kop. Po třetím rohovém kopu Jablonce přišel faul soupeře jen kousek za velkým vápnem!
61'
Rozběhla se závěrečná půlhodina tohoto utkání. Svěřenci trenéra Rady jsou i nadále aktivnější, v tuto chvíli si hýčkají dvoubrankový náskok.
60'
Po následném zakončení se jablonečtí fotbalisté dostali do zakončení. To však mířilo vedle branky, Hebei bude opět rozehrávat.
59'
Čínský celek si pomohl faulem. Severočeši budou rozehrávat standardní situaci z poměrně zajímavé vzdálenosti.
57'
Hra se v posledních minutách přelévá ze strany na stranu. Jablonečtí chybovali v kombinaci, vhazovat bude soupeř.
54'
Netrvalo to dlouho a český tým šel do další zajímavé akce. Balón se nakonec dostal do zámezí, odkopávat bude brankář čínského celku.
52'
Jablonec právě vstřelil branku!
Z dlouhé vzdálenosti vystřelil Miloš Kratochvíl. Brankář soupeře míč pouze vyrazil před sebe, RAFAEL ACOSTA pak z následné dorážky mířil přesně a navýšil náskok svého týmu!
51'
Úvodní pětiminutovka druhé půle je za námi. Jablonečtí se dostali ke střele z nějakých sedmnácti metrů, ta však znovu minula branku soupeře!
49'
Severočeši zahrozili po levé straně, soupeř se vzápětí dokázal ubránit. Jablonec bude vhazovat poblíž rohového praporku.
47'
Čínský celek do druhého poločasu vstoupil aktivně a hned se dostal do zakončení. Hanuš zasahovat nemusel, za malou chvíli bude odkopávat.
46'
Začal druhý poločas.
Do druhé půle vstoupí Jablonec v této sestavě:
Hanuš – Holeš, Kubista, Břečka, Vatajelu – Acosta, Považanec, Kratochvíl, Breda, Jovović – Doležal
Druhý poločas začne přibližně ve 13:02.
Je to tak, úvodní pětačtyřicetiminutovka tohoto přípravného utkání je za námi. Jablonečtí do ní vstoupili daleko lépe a po patnácti minutách šli do vedení, trefil se Dominik Pleštil. Následně se hra vyrovnala, ale další gól jsme neviděl, svěřence trenéra Rady tak za malou chvíli čeká poslední poločas před startem jarní části Fortuna ligy!
45+1'
První poločas skončil.
45'
Jedna z posledních jabloneckých akcí, balón skončil v moci obrany soupeře. Víc už se v prvním poločase nejspíše nestane.
44'
Čárový rozhodčí zvedl praporek a signalizoval ofsajdové postavení. Čínský celek bleskově rozehrál a zkouší to středem hřiště.
42'
Jablonečtí se vzápětí dostali do zakončení. Střelecký pokus však neměl potřebné parametry a skončil vedle branky!
41'
Severočeši nyní doslova zamkli svého protivníka před velkým vápnem. Rozehrávat budou svůj druhý roh, tentokráte z pravé strany.
40'
Rychlá útočná akce po levé straně hřiště. Čínský celek se dokázal osvobodit jen za cenu odkopu do zámezí, vhazovat bude Jablonec.
39'
Jablonečtí se snaží něco vymyslet, obrana soupeře je ale pozorná. Navíc přišel další ofsajd, Hebei s následnou rozehrávkou příliš nepospíchá.
36'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka prvního poločasu. Hlavní rozhodčí pískal další útočný faul jabloneckých fotbalistů.
34'
V posledních minutách se hraje především ve středu hřiště. Oba týmy se do šancí nedostávají, brankáři jsou téměř bez práce.
32'
Několik přihrávek jabloneckých fotbalistů, poté zakončení zpoza velkého vápna. Střelecký pokus směřoval mimo tři tyče!
31'
Úvodní třicetiminutovka tohoto utkání je za námi. Hra se vyrovnala, svěřenci trenéra Rady si však stále drží těsný náskok.
28'
Do hry v tuto chvíli zasáhl také čárový rozhodčí. Ten signalizoval ofsajd Jablonce, rozehrávat bude opět čínský celek.
26'
Další rychlý výpad jabloneckých fotbalistů. Celou akci následně zastavil hlavní rozhodčí, který pískal útočný faul.
25'
Hebei má v posledních minutách navrch. Hraje se především před pokutovým územím Jablonce, Hanuš musí být na pozoru.
22'
Rychlá akce jabloneckých hráčů, vzápětí zakončení, které směřovalo mezi tři tyče. Brankář soupeře si připsal úspěšný zákrok!
20'
Tempo hry trochu opadlo, rozhodčí pískal dva fauly ve středu hřiště. V obou případech si nedovoleně pomohl Jablonec, soupeř už rozehrál.
18'
Další nepřesnosti, balón se znovu dostal do zámezí. Následovat bude odkop od branky, o který se postará Hanuš.
17'
Čínský celek teď dlouho kombinoval na polovině soupeře. Poté míč skončil v zámezí, vhazovat budou fotbalisté v zelených dresech.
15'
Jablonec právě vstřelil branku!
Tomáš Holeš ke skórování vybídl DOMINIKA PLEŠTILA, který se nemýlil a otevřel brankový účet tohoto duelu!
13'
U míče jsou především jablonečtí fotbalisté. Jejich kombinace teď začíná až od vlastního brankáře, zahrál si také Hanuš.
11'
Úvodní desetiminutovka hry je za námi. Brankáři na obou stranách jsou zatím bez práce, čínský celek teď vybojoval autové vhazování.
7'
I nadále se hraje především na polovině týmu Hebei. Český tým začal daleko lépe, je aktivnější a nebezpečnější.
4'
Z následného rohového kopu už žádné nebezpečí pro branku čínského celku nevzniklo, svěřenci trenéra Rady však zůstali u míče.
3'
Jablonečtí do tohoto utkání vstoupili aktivněji. Kombinovali poblíž velkého vápna soupeře, vzápětí vybojovali rohový kop.
1'
Utkání právě začalo.
Hebei je momentálně šestým týmem čínské Superligy. Klub byl založen v roce 2010 a v nejvyšší soutěži působí druhým rokem. Trenérem je Chris Coleman, bývalý kouč reprezentace Walesu. V kádru najdeme zvučná jména jako Javier Mascherano nebo Ezequiel Lavezzi. Svěřenci trenéra Rady se mají rozhodně na co těšit!
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Do startu jarní části české fotbalové soutěže zbývá přesně týden, na programu jsou tedy poslední přípravné zápasy. FK Jablonec uzavře soustředění v Portugalsku soubojem proti čínskému soupeři Hebei CFFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.


Články odjinud