Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jagiellonia : Liberec - 27. ledna 2019   09:30

Jagiellonia
Jagiellonia
20' Rusje  • 37' Savkovič  • 80' Klimala
3:1
(2:0)
Liberec
Liberec
59' Nešický
Jagiellonia
1. poločas: Sandomierski – Arsenič, Runje, Mitrovič, Guilherme, Romančuk, Poletanovič, Pospíšil, Savkovič, Kostal, Scepovič

2. poločas: Kelemen – Wójcicki, Runje, Mitrovič, Bodvarsson – Kwiecień, Adamec – Novikovas, Imaz, Lasickas – Klimala.
Liberec
Vliegen (Hasalík) – Mikula (46. Koscelník – 18), Kačaraba (46. Lehoczki – 25), Vuklišević Fukala – Vrabec (46. Nešický – 27), Mara, Potočný (75. Pešek), Malinský – Kozák (C) (63. Musa), Pázler (46. Oscar – 28)

To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu.
Je dobojováno. Slovan Liberec nestačil v přípravném utkání na polský celek Jagiellonia Białystok, kterému nakonec podlehl 1:3. Jen dodám, že v dresu Slovanu se poprvé představil Libor Kozák, který připravil jedinou branku svého celku.
90'
80'
Jagiellonia právě vstřelila branku!
A vypadá to, že o vítězi tohoto utkání je definitivně rozhodnuto, protože polský celek jde v závěru duelu do vedení 3:1, když se trefil PATRYK KLIMALA.
59'
Liberec právě vstřelil branku!
A český celek zhruba třicet minut před koncem snižuje na rozdíl jedné branky, když se prosadil ALEŠ NEŠICKÝ.
46'
První poločas přípravného utkání mezi polskou Jagiellonií a Slovanem Liberec je za námi. Lépe ho zvládl polský celek, který se dvakrát střelecky prosadil a nad Libercem tedy vede 2:0.
45'
37'
A polský celek přidává druhou branku a jde tedy v utkání proti Slovanu Liberec do vedení 2:0. Tentokrát se prosadil MILE SAVKOVIČ.
20'
Polský celek se ujímá vedení v tomto přípravném utkání. Střelcem úvodní branky se stal IVAN RUSJE.
1'

Jagiellonia Białystok: Sandomierski – Arsenić, Runje, Mitrović, Guilherme – Romanczuk, Poletanović, Pospisil, Savković, Kostal – Scepović.

FC Slovan Liberec: Vliegen – Mikula, Kačaraba, Vuklišević, Fukala – Vrabec, Mara, Potočný, Malinský – Kozák, Pazlér.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liberec je na soustředění v Turecku, kde nakonec přeci jen odehraje další přípravný duel. Včera byl tento zápas kvůli nepříznivému počasí odložen, dnes se ale hrát bude. Soupeřem bude polský celek Jagiellonia Białystok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.