Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Pardubice - 29. června 2019   10:00

Olomouc
Olomouc
59' Fredy  • 78' Hála
2:1
(0:1)
Pardubice
Pardubice
4' Solil
Olomouc
Mandous – Surzyn, Zima, Štěrba, Sláma – Buchvaldek, Chytil, Zmrzlý, Vichta – Zlatohlávek – Nešpor (38. Zifčák)
Reichl, Látal, Polom, Hála, Fredy, Zifčák, Texl
Pardubice
Horníček – Prosek, Breda, Toml, Pfeifer, Černý, Šejvl, Hlavatý, Huf, Solil, Kohút
Čelůstka, Pihrt, Lee, Kovář, Jeřábek, Mužík, Vejr

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 9:13.
Je konec tohoto přípravného zápasu, který lépe zvládla Sigma Olomouc, která po poločase otočila nepříznivý výsledek a zvítězila 2:1.
90'
88'
Následně se do rychlého protiútoku dostala Sigma, ovšem i na druhé straně se předvedl gólman.
87'
Fantastický zákrok předvedl olomoucký brankář, když hlavička pardubického hráče mířila k levé tyči.
85'
Pardubičtí centrují do vápna jeden míč za druhým, ale obrana Sigmy si ve druhé půli vede skvěle.
83'
S následným centrem si ovšem Olomouc poradila bez problému.
82'
Sigma se dopustila nedovoleného zákroku na své polovině a Pardubice tak získali volný kop.
80'
Centr hostů z levé strany nepřinesl nic vážnějšího.
78'
Olomouc právě vstřelila branku!
Sigma otáčí utkání a jde do vedení! Nákop do vápna si zpracoval domácí hráč, který míč posunul Fredymu, ten se místo střely rozhodl přihrát MARTINU HÁLOVI, jenž zakončil do levé části branky.
75'
Hosté šli 4 na 4 a celá akce nakonec byla zakončena střelou, ovšem ta byla hodně nepřesná a skončila v moci brankáře Olomouce.
74'
Centr Pardubic z levé strany skončil jen v zámezí vedle domácí brány.
72'
Hosté nyní mají k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.
70'
Lukáš Pihrt si vytvořil příležitost ke střele, ale tou trefil pouze vlastního hráče, který se nacházel v ofsajdu a akce je u konce.
68'
Po srovnávacím gólu je o něco aktivnější tým z Pardubic, který se snaží něco vymyslet.
67'
Sudí opět nařídil krátké občerstvení pro oba týmy.
66'
Olomouc měla opět k dispozici rohový kop, ovšem ten ani tentokrát nepřinesl nic a centry ze standardek se tak Sigmě dnes vůbec nedaří.
64'
Nákop za obranu skončil pouze v moci brankáře Mandouse a Sigma tak může hru na chvíli uklidnit.
62'
Už to vypadalo, že se Pardubice dostanou do zajímavé šance, ale nakonec přišla jen rána vysoko nad.
60'
Hodina hry je tak u konce a stav máme vyrovnaný 1:1.
59'
Je srovnáno na 1:1! Zifčák se dostal k míči na pravé straně a takovým lehkým centrem našel před bránou volného FREDYHO, který neměl problém zakončit hlavou z bezprostřední blízkosti.
56'
Momentálně nám toho hra moc nenabízí, jelikož se bojuje především ve středu hrací plochy a k vidění jsou nepřesné nákopy.
54'
Hosté to zkusili po levé straně a mají k dispozici autové vhazování.
52'
Nákop Olomouce skončil jen u obrany Pardubic.
50'
Další nedovolený zákrok hostujícího hráče na levé straně a následuje tak volný kop pro Olomouc.
49'
Olomouc ve druhém poločase zvýšila obrátky a vytvořila si dobrou šanci, ale rána zpoza vápna letěla jen vedle pravé tyče pardubické svatyně.
48'
Zlatohlávek se snažil něco vymyslet s míčem ve vápně Pardubic, ovšem to se mu nepovedlo.
47'
Hosté se dopustili faulu ve středu hrací plochy a u balónu tak bude Sigma Olomouc.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 10:54.
První poločas je u svého konce a Pardubice vedou nad Sigmou Olomouc 1:0. Už ve 4. minutě poslal hostující celek do vedení Tomáš Solil. Hra je zatím spíše vyrovnaná a rozdíl mezi prvoligovým a druholigovým týmem dnes vidět není.
45+1'
45+1'
Ovšem centr končí bezpečně v moci brankáře Horníčka.
45'
Olomouc ještě ke konci poločasu získala rohový kop z levé strany a bude tak mít poslední možnost srovnat.
44'
Nyní se hraje nahoru dolů, ovšem bez nějakých střeleckých příležitostí.
42'
Po závaru před bránou přišel faul ze strany hostů na gólmana Mandouse.
41'
Pardubice se skvěle dostaly do vápna soupeře, ale následný pokus o finální přihrávku byl zblokován. Ovšem hosté budou mít k dispozici rohový kop.
40'
Pardubice jsou dnes více, než jen vyrovnaným soupeře a po zásluze stále vedou 1:0.
39'
Domácí útočník se tentokráte ocitl pouze v ofsajdovém postavení a šance Sigmy je tak u konce.
38'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Nešpor, přichází Zifčák.
37'
Už to vypadalo na skvělý lob olomouckého hráče do vápna, ale tam míč z voleje odkopl obránce hostů.
36'
Pardubice nyní hrají především na brejky, ovšem tentokrát skončil míč jen v moci brankáře po nepřesné přihrávce.
35'
Huf to nakonec zkusil střelou, která nebyla vůbec špatná, ale skončila těsně vedle pravé tyče!
34'
Vichta poslal soupeře k zemi a Pardubice tak mají k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.
33'
Hosté se z následného protiútoku dostali do zakončení, ovšem to bylo zblokované.
32'
Domácí hráč to zkusil zpoza vápna, ale jeho pokus pokryl gólman Horníček.
30'
Půl hodina hry je u konce a Pardubice stále a překvapivě vedou nad Sigmou 1:0.
29'
Ovšem centry se Sigmě dnes zatím nedaří a obrana hostů je s přehledem sbírá.
27'
Olomouc bude mít k dispozici rohový kop, potom co byl obranou Pardubic odvrácen centr z pravé strany.
25'
Sudí nyní přerušil hru a nařídil občerstvení pro oba týmy.
23'
Následný roh ale nepřinesl nic vážnějšího a dopředu mohou jít Pardubice.
22'
Domácí hráč chtěl překvapit brankáře soupeře střelou lobem, ale Horníček byl připraven a vyrazil míč do zámezí. Následuje rohový kop.
20'
Ani nyní z dalšího volného kopu Sigmy nic nebylo a Pardubice na chvíli mohou uklidnit hru.
19'
Hosté jsou pod tlakem a neví kde jim hlava stojí. Dobrý zákrok Horníčka jim ovšem pomáhá tlaku odolat.
18'
Ani tentokrát ale centr nepřinesl žádné větší vzrušení a Pardubice odkoply míč do bezpečí.
17'
Hostující hráč se provinil faulem blízko svého vápna a následuje tak volný kop Sigmy.
16'
Ovšem s následným centrem z pravé strany si brankář Horníček poradil bez problémů.
15'
Hra se nyní už vyrovnala a Olomouc drží hosty pod tlakem.
14'
Standardní akce nakonec byla zakončena střelou, která ale šla mimo bránu soupeře z Pardubic.
13'
Olomouc má k dispozici rohový kop z pravé strany a může srovnat stav zápasu.
11'
Následně se ale pardubický útočník dopustil nedovoleného zákroku a Sigma si může na chvíli odpočinout.
10'
Hostující celek je od úvodního výkopu lepším celkem, který bezpečně drží míč na svých kopačkách a podniká útoky směrem dopředu.
9'
Pardubice poslaly hned dva nebezpečné centry do vápna, ale ani jeden nebyl zakončen střelou.
7'
Domácí drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.
4'
Pardubice právě vstřelily branku!
Hosté dávají gól a jdou tak už ve čtvrté minutě do vedení! Kohout poslal přihrávku na Černého, který skvělou patičkou vyslal do obrovské šance TOMÁŠE SOLILA a ten i se štěstím překonal brankáře Mandouse.
1'

SK Sigma Olomouc: Mandous – Surzyn, Zima, Štěrba, Sláma – Buchvaldek, Chytil, Zmrzlý, Vichta – Zlatohlávek – Nešpor
Náhradníci: Reichl, Látal, Polom, Hála, Fredy, Zifčák, Texl

FK Pardubice: Horníček – Prosek, Breda, Toml, Pfeifer, Černý, Šejvl, Hlavatý, Huf, Solil, Kohout
Náhradníci: Čelůstka, Pihrt, Lee, Kovář, Jeřábek, Mužík, Vejr.
V přípravném zápase se proti sobě utkají týmy SK Sigma Olomouc a FK Pardubice. Tato mužstva se spolu naposled utkala před dvěma roky rovněž v přátelském utkání, kdy Sigma vyhrála 2:1. Dnes se bude hrát hřišti ve Slatinicích. Úvodní výkop je naplánován na 10:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.