Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Nižnij Novgorod - 27. ledna 2019   14:30

Zlín
Zlín
7' Poznar
1:2
(1:0)
Nižnij Novgorod
49' Sergejev   • 84' Fomin
Zlín
Dostál – Gajić, Buchta, Hnaníček – Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek) (62. Slaměna), Matejov (45. Holík) – Poznar, Železník (45. Vyhnal), trenér: Pivarník.

90'
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Zlín se snaží o vyrovnávací branku. Uvidíme, zda se něco bude nastavovat.
87'
Následoval slibný protiútok zlínských hráčů, avšak včas dokázal zakročit jeden z protihráčů, který odvrátil míč na rohový kop.
85'
Následně jsme sledovali rohový kop, po kterém se do hlavičky dostal Sergejev, avšak tentokráte se brankář Dostál musel činit.
84'
Nižnij Novgorod právě vstřelil branku! Máme tu vedoucí branku ruského celku! DANIIL FOMIN to zkusil ránou z dobrých třiceti metrů, brankář Dostál byl na jeho jedovku příliš krátký.
83'
Nyní se ruský celek nastěhoval před pokutové území, kde jeden z nebezpečných centrů musel odvracet obránce Bartošák.
81'
Poslední minuty nenabízejí nic moc nebezpečného, zatím to vypadá, že se utkání přeci jenom smíří se nerozhodným výsledkem.
79'
Avšak postupný protiútok nenabídl nic nebezpečného, za což dost možná může i trávník, který je pokropen vodou.
77'
V tuto chvíli se hrací předmět nachází ve středu hrací plochy, Nižnij Novgorod se postupnou kombinací dostává na druhou stranu.
74'
Aby toho nebylo málo, tak došlo k menší strkanici, po které hlavní sudí tasil další žlutou kartu. Vyfasoval jí jeden z hráčů Novgorodu.
72'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes dvacet minut, stav je i nadále nerozhodný. Zlínští se ale v posledních minutách připomněli.
70'
Poté musel ve vlastním pokutovém území zasahovat ruský hráč, který odklidil míč daleko ven z pokutového území.
69'
Před branku ruského mužstva se snášel velice nebezpečný centr, který si málem do vlastní sítě srazil jeden z obránců Novgorodu.
67'
Zlínu byla poskytnuta výhoda, načež hlavní rozhodčí přeci jenom pískl do své píšťalky, následovat bude standardní situace pro český celek.
63'
Druhý poločas je v samotném úvodu celkem zajímavý, nebezpečnější je ruský celek, který mohl jít před malým momentem do vedení.
62'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Patrik Slaměna.
61'
Ignatovič šel sám na brankáře, kterého se pokusil přehodit, ale jeho střelecký pokus plachtil daleko vedle branky soupeře.
60'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Adnan Džafić, přichází Petr Hronek.
59'
Nyní sledujeme celkem poklidnou pasáž tohoto utkání, oba celky narážejí na pozorné obrany, které dnes působí velmi dobrým dojmem.
56'
Nyní bude mít český celek k dispozici standardku z velmi dobré pozice, dočkáme se vedoucí branky?
54'
Zlín má v posledních minutách herně navrch, nyní se dostal k dalšímu zakončení, které směřovalo nad branku.
53'
Máme tady úvodní žlutou kartu. Hlavní sudí jí udělil střelci vyrovnávací branky Sergejevovi.
52'
Z hranice pokutového území to zkoušel jeden ze zlínských hráčů, avšak brankář Sysujev schoval míč do své náruče.
51'
Na světelné tabuli tedy opět svítí nerozhodný výsledek, oba celky mají k vítězství zase stejně daleko.
49'
Nižnij Novgorod právě vstřelil branku! Krátce po změně stran máme opět vyrovnáno! Rychlý přechod na útočnou polovinu přinesl průnikovou přihrávku, která směřovala na ruského hráče, jenž obešel brankáře a poté přihrávkou před prázdnou bránu oslovil VIKTORA SERGEJEVA.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči českého celku, kteří budou útočit zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který dopadl lépe pro Fastav Zlín. Český celek mel v úvodním dějství více ze hry, dokonce se dočkal kýžené branky. Vedení mohl posléze navýšit Železník, avšak jeho pokutový kop dokázal brankář Anisimov zneškodnit. Ruský celek rovněž několikrát zahrozil, avšak brankáře Dostála nepřekonal.
45'
44'
Pomalu a jistě se nám chýlí první poločas ke svému konci, Zlín se v samotné koncovce snaží neudělat žádnou fatální chybu.
42'
Zlín opět obléhá útočnou polovinu, ruský celek se už delší dobu nedostal na druhou stranu hrací plochy.
41'
Anisimov měl další práci, neboť Matejov dokázal najít v pokutovém území Bartošáka, s jehož pokusem si ruský brankář poradil.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat
37'
Novgorod to nyní zkoušel z dálky, avšak střelu k tyči dokázal Dostál zneškodnit. Po delší době také výstraha ze strany ruského celku.
35'
V těchto momentech utkání to je Zlín, kdo má více ze hry. Český celek se v tuto chvíli nachází na útočné polovině, kde kombinuje
33'
Nyní to jeden ze zlínských zkoušel z dobré vzdálenosti, avšak brankář Anisimov si s tímto pokusem dokázal poradit.
30'
Nedovoleným zákrokem se před malým momentem prezentoval ruský hráč Simanov, který na útočné polovině fauloval jednoho z protihráčů.
25'
Následuje sled nepřesností, po jedné z nich se k autovému vhazování dostal Novgorod, který se ale daleko s míčem nedostal.
23'
Nyní se nám hra celkem uklidnila, ruský celek přežil další ošemetnou situaci, stav je ale stále pouze 1-0 pro Zlín.
21'
K rozehrávce pokutového kopu se postavil Železník, který vypálil k levé tyči, kam se vrhl také brankář Anisimov, jenž míč reflexivně vyráží.
20'
Tak pozor! V pokutovém území byl faulován zlínský Jiráček, na pořadu dne bude pokutový kop pro český celek!
16'
Novgorod to nyní zkoušel z dobrých dvaceti metrů, míč byl sražen na rohový kop.
15'
Paljenko centroval do pokutového území, kde trefil jednoho z protihráčů, avšak pokutový kop to podle všeho nebude.
11'
Sledujeme celkem vyrovnanou podívanou, oba celky se dopouštějí celé řady nepřesností, nyní mají míč na kopačkách hráči Zlína.
9'
Fedoriv se nyní dostal k zakončení, které ale směřovalo vysoko nad horní konstrukci.
8'
Ruský celek to nyní bude mít hodně složité, hned od úvodních minut prohrává o jednu branku, do konce zápasu ale zbývá dostatek času.
7'
Zlín právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Jeden z hráčů Novgorodu udělal v rozehrávce fatální chybu, TOMÁŠ POZNAR se řítil sám na brankáře, kterého bez větších problémů propálil.
5'
Zlínští se dostali do slibného přečíslení, které ale nevyřešili zrovna nejlépe, nakonec se nedostali ani ke střele.
3'
Hned v úvodu utkání registrujeme první pokus na branku, Anisimov ale nemusel zasahovat, jeden ze zlínských pálil nad branku.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzal ruský celek, který bude hrát zprava doleva.
1'

FC Fastav Zlín: Dostál – Gajić, Buchta, Hnaníček, Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić, Matejov, Poznar, Železník

FC Nižnij Novgorod: Anisimov – Abramov, Morozov, Abazov, Fedoriv, Sapeta, Ajupov, Simanov, Paljenko, Deljkin, Ignatovič.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.