Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Real - 11. srpna 2019   20:00

AS Řím
AS Řím
34' Perotti  • 40' Džeko
2:2
(2:2)

5:4 (PEN)

Real
Real
16' Marcelo   • 39' Casemiro
AS Řím
López – Florenzi (C) (63. Spinazzola), Fazio, J. Jesus, Kolarov – Pellegrini (62. Diawara), Cristante – Ünder, Zaniolo (76. Antonucci), Perotti (67. Kluivert) – Džeko (76. Schick)
Fabbri
Stadio Olimpico (Roma)
Real
Courtois – Nacho (46. Jović), Varane, Militao – Carvajal (62. Odriozola), Casemiro (62. Kroos), Valverde (46. Vinícius), Modrić, Marcelo (C) – Hazard (71. Isco), Benzema (62. Bale)
Navas – Lucas, Bale, Vinícius, Kroos, Odriozola, Isco, Jović, Fuidias

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 6:8. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 12:5.
Je konec! O osudu tohoto zápasu rozhodly až pokutové kopy, ve kterých byl úspěšnější domácí celek, jenž proměnil všech pět možností, na opačné straně jednou neproměnil Marcelo. Dnešní utkání nám přineslo hodně ofenzivní podívanou, ve druhém dějství se na hrací plochu dostala celá řada náhradníků, což je jeden z účelů přípravných zápasů.
Jediným neúspěšným exekutorem je Marcelo, který svůj pokus poslal do břevna.
Spinazzola měl celkem dost štěstí, Courtois na jeho pokus málem dosáhl.
Modrić napodobil svého protihráče, stav je tak i nadále nerozhodný.
Cristante poslal míč k levé tyči, zatímco se Courtois pohnul na druhou stranu.
Také Bale byl velice přesný, ani v tomto případě López neodhadl správnou stranu.
Antonucci to zkoušel na pravou stranu, navíc míč poslal přesně pod břevno.
Isco si počínal velice zkušeně, brankáře poslal na opačnou stranu.
Ünder zvolil hodně razance, navíc brankáře poslal na druhou stranu.
Následně si podobně počínal také Kroos, který mířil také k tyči.
Jako první se k rozehrávce postavil Kolarov, který zamířil pod brankáře.
Střílení penalt začíná.
O vítězi tohoto zápasu rozhodne penaltový rozstřel.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Až posléze si u středového kruhu pomohl nedovoleným zákrokem Kluivert, který poslal k zemi Isca. Po něm měl branku na kopačce Bale, který ale minul branku.
90+1'
Domácí brankář López rozehrával od své branky, přičemž to zkoušel po zemi. Jeho celek se dostával po pravém křídle, avšak daleko nedokráčel.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Dost možná ještě budeme moci počítat s nastaveným časem.
88'
Do pořádných problémů se dostal Militao, který musí děkovat sudímu. Ten totiž odhalil drobný faul, po kterém španělský celek raději uklidnil hru.
86'
Marcelo se ještě snažil udržet míč na hrací ploše, přičemž ho nakonec otřel o napadajícího Spinazzolu. To znamená, že následovat bude další autové vhazování.
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Stav je i nadále nerozhodný, navíc v posledních minutách sledujeme celou řadu zbytečných nepřesností.
84'
Do rozhozené obrany se dostal Bale, který se nakonec protáhl až do zakončení, jenž směřovalo do boční sítě. López tak nemusel vůbec zasahovat.
83'
Domácí brankář López dalekonosným výhozem poslal míč do strany, kde se nacházel Spinazzola. Ten pro změnu rozjel protiakci, na jehož konci bylo Schickovo nepřesné zakončení.
82'
Militaovi se nepodařilo zachytit míč na hrací ploše, vhazovat tak bude soupeř. K provedení se totiž postavil Kolarov, který spolupracoval s Jesusem.
81'
Následně se k pohotové střele dostal Vinícius, který to zkoušel po zemi přímo doprostřed branky, přičemž brankář López si s jeho pokusem poradil.
80'
Zpoza pokutového území se k zakončení dostal domácí Ünder, který to zkoušel ke vzdálenější konstrukci, avšak střela putovala kousek vedle branky.
76'
O další centr do pokutového území se pokoušel právě Isco, avšak domácí obrana včas vystavila soupeře do ofsajdu, čehož si pochopitelně všiml také pomezní sudí.
75'
Poté se do palebné pozice dostal střídající Isco, který to zkoušel pravou nohou, avšak trefil pouze protihráče před sebou, kterým byl domácí Cristante.
74'
Kroosov přenesení hry směřovalo přesně na hruď Odriozoly. Real se tak usadil u pokutového území, avšak Modrićův náběh si pohlídal pozorný Jesus.
73'
Na pořadu dne byl rohový kop pro AS, avšak ten nebyl vůbec povedený. K rozehrávce se totiž postavil Ünder, který svůj pokus stočil ven z hrací plochy.
72'
Tentokráte se přesným přenesením hry prezentoval Diawara, kterému se na levém křídle podařilo najít Kolarova, jehož okamžitý centr zablokoval vracející se Bale.
71'
V posledních minutách je mnohem aktivnější AS, které se většinu doby snaží útočit přes křídelní prostory, kde se mnohdy nachází úplně volný prostor.
70'
Kluivert málem přišel v souboji s Hazardem o míč, nakonec tomu bylo přesně naopak. Zasahovat musel Courtois, který si se střelou z úhlu poradil.
69'
Vůbec poprvé se k míči dostal Bale, kterému se u postranní lajny nepodařilo projít přes Fazia. Následně si obrannou povinnost splnil Odriozola.
68'
Džeko si seběhl pro přihrávku ke středovému kruhu, odkud se mu podařilo vrátit pod sebe. Tentýž hráč se ale dostal do šestnáctky, odkud pálil nad branku.
67'
Na druhé straně se rýsoval hodně nadějný protiútok, při kterém se ze strany řítil sám na branku Jović, avšak s jehož zakončením si López dokázal poradit.
66'
Zaniolo se prodral středem hrací plochy, načež se mu podařilo roztáhnout hru do volného prostoru. Tam si Cristante hodil míč na pravačku, což bylo ale vše.
65'
Zároveň máme za sebou něco málo přes hodinu hry, stav je i nadále nerozhodný. Ve druhém dějství sledujeme o poznání vyrovnanější podívanou.
64'
Žlutou kartu dostává Éder Militao (Real Madrid CF).
63'
Před malým momentem jsme sledovali několik dalších změn v základních jedenáctkách. Střídal především španělský celek, avšak ani soupeř nezůstal pozadu.
59'
Náběh za obranu si nedokázal pohlídat Hazard, jenž se tak ocitl v ofsajdovém postavení. Toho si všiml také pomezní sudí, jenž si všiml ofsajdu.
58'
Až posléze bylo pískáno ve prospěch Realu. Provinil se napadající Cristante, kterému se verdikt sudího vůbec nelíbil, avšak soupeř bude zahrávat standardku.
57'
Posléze se k provedení autového vhazování postavil Carvajal, který se snažil procedit přihrávku na volného Modriće, jenž byl čistě poslán k zemi.
56'
Hodně prostoru měl kolem sebe Marcelo, což mu naopak uškodilo. Jeho centr levou nohou se stočil daleko od branky, Vinícius přeci jenom míč doběhl.
55'
Už to vypadalo, že Vinícius připraví finální přihrávku pro Joviće, avšak nakonec tomu tak nebylo. Fazio zasáhl špičkou kopačky, míč poslal do zámezí.
54'
Jovićovi se podařilo sklepnout pod sebe na Viníciuse, který ještě vymýšlel kolmici pro Hazarda, avšak tento záměr se podařilo přečíst také Jesusovi.
53'
Militao musel pořádně zabrat, za jeho záda se totiž prodíral Perotti, který nakonec nechal míč za sebou. Posléze se vrátila dvojice hráčů Realu Madrid.
52'
Posléze měl hodně prostoru kolem sebe domácí Pellegrini, kterému se ale nepovedlo odcentrovat dle představ, míč totiž poslal pouze daleko za branku.
51'
Na opačné straně si to po levém křídle namířil Florenzi, který ihned posílal přihrávku do pokutového území, kde se ale povedlo zasáhnout Varanemu.
50'
Španělský gigant opět zahrával rohový kop, i tentokráte z pravé strany. Z druhé vlny se do balónu opřel Marcelo, který ale nepropálil hradbu protihráčů.
49'
Rea si tak vyzkoušel další rohový kop, který se snášel k hranici malého vápna. Krátce poté to hezkým způsobem zkoušel Benzema, kterého vychytal López.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se do kombinace dostal Vinícius, kterému se povedlo najít zcela osamoceného Benzemu, jehož zakončení srazil protihráč.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči Realu, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl hodně ofenzivní podívanou, přičemž jsme viděli hned čtyři přesné zásahy. Pokaždé se do vedení dostal Real, avšak soupeř reagoval velice rychle. I tak bylo AS o poznání nebezpečnějším celkem, vytvořilo si celou řadu nadějných šancí, avšak většina skončila na pozorném Courtoisovi.
45+2'
45+1'
Marcelo se chtěl protáhnout kolem Florenziho, avšak druhý jmenovaný mu v cestě nechal nohu. Real si ke konci poločasu vyzkouší standardní situaci.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Real Madrid si dokonce vyzkoušel rohový kop, který na sebe vzal Modrić. Jeho centr se stáčel směrem od branky, nakonec si našel hlavu Pellegriniho.
43'
Domácí Perotti se u postranní lajny dostal do nepříjemného obležení, přičemž mu ještě uskočil míč do zámezí. O autové vhazování se tak postaral Nacho.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem čtyř minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
40'
AS Řím právě vstřelil branku!
Tady se schyluje k pořádné přestřelce! Under tak dlouho hledal vhodného adresáta, až se mu nakonec velice přesně podařilo najít EDINA DŽEKA, který okamžitou ránou propálil Courtoise. Tentokráte si obrana španělského celku nepočínala zrovna nejlépe.
39'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Jenomže španělský celek si bere vedení zpět! Real totiž zahrával rohový kop, který byl rozehrán nakrátko. Nakonec to Marcelo zkoušel centrem do malého vápna, kde si naskakoval CASEMIRO, který pohodlně překonal brankáře Lópeze.
36'
Kolarov vyprodukoval zpětnou nahrávku až na brankáře Lópeze, který kombinaci roztáhl k postranní lajně, kde se Cristantemu podařilo prodloužit za sebe.
35'
Následně mohlo být pro domácí ještě veseleji. Modrić byl totiž čistým způsobem obrán o míč, k němu se dostal Džeko, jehož rána těsně minula zadní tyč.
34'
Domácí hráči se přeci jenom dočkali! Velký kus práce odvedl Zaniolo, který se u postranní lajny protáhl kolem protihráče, díky čemuž měl volnou cestičku až do pokutového území. Nakonec akci ještě vyšperkoval přihrávkou k zadní tyči, kde měl snadnou práci DIEGO PEROTTI.
33'
Hlavní sudí nařídil krátkou přestávku na doplnění tekutin, hráči se tak seběhli k postranní lajně, kde trenéři předávají další taktické pokyny.
32'
A ten nakonec přinesl hlavičkový pokus, o který se postaral obránce Fázio. Jeho hlavička putovala kousek vedle, konat se ale bude další rohový kop.
31'
AS podniklo rychlou protiakci, kterou na sebe vzal Florenzi. Domácí kapitán se manévrem pokoušel dostat kolem Nacha, který vypíchl míč za cenu rohového kopu.
30'
Hazardovi se podařilo přenést hru na Marcela, který hledal právě prvně jmenovaného. Mezitím se vrátila smečka protihráčů, která si poradila s centrem Militaa.
29'
López svolal hráče daleko od branky, avšak i přesto rozehrál po zemi. Nakonec to nákopem ke středu hrací plochy zkoušel Kolarov, našel ale Modriće.
28'
Posléze přišla na řadu nepřesnost, kterou měl na svědomí Benzema. Poté se sám francouzský útočník dostal do zakončení, které prosvištělo vysoko nad.
27'
Marcelo si pro změnu seběhl na levou stranu, kde na prudkou nabídku od Valverdeho neměl šanci dosáhnout. López tak bude moci rozehrávat od branky.
26'
Carvajal nedokázal ubránit Perottiho, který se přeci jenom protáhl k centru levou nohou. Ten proletěl pouze pokutovým územím, posléze Džeko nedosáhl na další centr.
25'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím nabídla jedinou branku. Římský celek je sice nebezpečnější, avšak do vedení se dostal soupeř.
24'
Na opačné straně se opět připomněl Džeko, který to tentokráte zkoušel přímo na branku. K jeho smůle pálil pouze doprostřed, kde se nacházel Courtois.
23'
Po delší době se k balónu dostal domácí brankář López, který opětovně rozehrál po zemi. Do menších problémů se dostal Kolarov, avšak si nakonec poradil.
22'
Tak nakonec se Casemiro postavil na nohy a měl by pokračovat ve hře. Nicméně pokud je to něco vážnějšího, tak se přeci jenom bude muset střídat.
21'
Zničehonic na zeleném pažitu skončil Casemiro, se kterým to nevypadá zrovna nejlépe. Dost možná se bude poprvé střídat, avšak ještě nepředbíhejme.
16'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Na levém křídle se opět k míči dostal MARCELO, který se sám dostal do pokutového území, kde si pohodlným způsobem hodil míč na pravou nohu, načež technicky zamířil ke vzdálenější konstrukci branky.
16'
Posléze si Marcelo řekl o přihrávku, po které zkoušel prodloužit do volného prostoru. Tam se nejrychleji dostal brankář López, který sevřel míč do své náruče.
15'
Džeko se neohroženým způsobem probíjel středem hrací plochy, avšak mu to nakonec nevyšlo. Poté sympatiky napřáhl Perotti, který protáhl Courtoise.
14'
Hazard svému celku vybojoval standardní situaci, kterou posléze sám rozehrál. Marcelo ale kolem sebe neměl podporu, proto přihrával až na Varaneho.
13'
López rovněž celkem váhal s rozehrávkou, přičemž se smečka protihráčů seskupila u hranice pokutového území. Cristante ale při rozehrávce nechyboval.
12'
Za obranu si pokoušel seběhnout jeden z domácích, avšak ho nakonec zradilo zpracování hracího předmětu. I tak se soupeř daleko s míčem nedostal.
11'
Hezká akce domácích putovala po ose Zaniolo – Džeko na zcela osamoceného Pellegriniho, jehož zakončení směřovalo pouze doprostřed branky.
10'
Varane celkem dlouho hledal vhodného adresáta, přičemž zkoušel přenést hru na levou stranu, odkud Marcelo nepřesným způsobem hledal Hazarda.
9'
Perotti si na levém křídle hodil míč na pravou nohu a poté odcentroval do pokutového území, což se nesetkalo s úspěchem. Posléze se za Courtoisem otřáslo břevno, to měl na svědomí Ünder.
8'
Posléze se o provedení autového vhazování postaral Carvajal, který si vybral vedle stojícího Nacha. Druhý jmenovaný ještě hledal brankáře Courtoise.
7'
Militao to zkoušel nákopem podél pravé autové lajny, avšak na opačné straně se nacházel pozorný Kolarov, kterému se podařilo zakročit před Benzemou.
6'
Španělský celek chvíli kombinoval na vlastní polovině, přičemž se poprvé k míči dostal také Courtois, po jehož přihrávce si nedovoleně počínal Cristante.
5'
K zakončení se dostal Kolarov, přičemž jeho ránu dokázal Militao pouze zablokoval, což dokonale nahrálo Džekovi, jenž ale přihrával pouze do ofsajdu.
4'
Poté se u středového kruhu dostal do kombinace Pellegrini, který se ještě rozhodl spolupracovat s vedle stojícím Cristantem, jenž udržel míč na kopačce.
3'
Poprvé se k míči dostal domácí brankář López, který to zkoušel konstruktivní rozehrávkou do strany, kde se mu nabídl osamocený Florenzi.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

AS Řím: López – Florenzi, Fázio, J. Jesus, Kolarov – Pellegrini, Cristante – Ünder, Zaniolo, Perotti – Džeko
Náhradníci: Mirante, Fuzato – Antonucci, Kluivert, Diawara, Schick, Defrel, Mancini, Spinazzola, Santon

Real Madrid CF: Courtois – Nacho, Varane, Militao – Carvajal, Casemiro, Valverde, Modrić, Marcelo – Hazard, Benzema
Náhradníci: Navas – Lucas, Bale, Vinícius, Kroos, Odriozola, Isco, Jović, Fuidias.
AS Řím

Na opačné straně stojí římské AS, které pro změnu odehrálo pět přípravných zápasů, které přinesly celkem dobré výsledky. Italský celek hned na úvod přípravy zdolal tři italské celky, postupně si poradil s Rieti (7:0), Ternanou (3:1) a také s Perugiou (3:1). Těžký souboj byl na programu v rámci čtvrtého zápasu, AS se totiž utkalo s druhým celkem francouzské nejvyšší soutěže Lille, tento zápas ale přinesl vítězství 3:2. Doposud jediné zaváhání se konalo v souboji proti španělskému Athleticu. Bilbao sice dlouhou dobu vedlo o jednu branku, avšak soupeř srovnal na 2:2 ve druhé minutě nastavení.
Real Madrid CF

Fotbalisté španělského celku mají za sebou šest přípravných zápasů, ve kterých se jim zas tak nedařilo. Hned úvodní duel nabídl porážku proti mnichovskému Bayernu, avšak poté si Real Madrid spravil chuť, výsledkem 3:2 totiž dokázal zdolat Arsenal. To bylo na několik dnů poslední vítězství, madridský celek nejprve podlehl Atléticu 3:7, následně nestačil ani na londýnský Tottenham (0:1). Až poté se Real Madrid vrátil na vítěznou vlnu, v divoké přestřelce s Fenerbahce dokázal zvítězit poměrem 5:3, následně jedinou brankou porazil rakouský Salcburk.
Hezký den všem fanynkám a fanoušků! Příprava na novou sezonu pomalu vrcholí, my budeme společně sledovat souboj mezi AS Řím a Real Madrid CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.