Petr RYBIČKA poslal míč doprostřed branky a poslal Chrudim do vedení – 1:0!
Rybička faulován, je to penalta pro Chrudim!
70'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Sixta, přichází Havlena.
62'
Tyčka na druhé straně! Černínova střela končí po zákroku Mrázka na brankové konstrukcí.
56'
Chrudim přitápí pod kotlem a nepříjemně se točí kolem šestnáctky soupeře.
52'
Mohlo to být 1:0 pro Chrudim, Jaroslav Hlavsa napřáhl zpoza vápna, gólman Halouska skvělým zákrokem vytáhl míč na roh!
49'
Ani po pauze se obraz hry nemění, více na míči se drží hosté z Brna.
46'
45'
39'
Nejpilnějším střelcem Chrudimi je Vašulín, ani jeho další hlavička brankáře Líšně nehrozilo.
37'
Na druhé straně pálil z volného přímého kopu Tomáš Vasiljev, Mrázek musel předvést skvělý zákrok, aby zabránil prvnímu inkasovanému gólu!
32'
První obrovská šance Chrudimi! Daniel Vašulín na přední tyči jen těsně minul branku soupeře!
28'
Vyrovnaný fotbal plný nepřesností pokračuje, hraje se na těžkém a promáčeném povrchu.
19'
Rohový kop Líšně přinesl zablokovaný nástřel na přední tyč, na opačné straně se mává ofsajd Dostálka.
17'
Rychlá akce Líšně skončila dobrým obranným zákrokem Drahoše, Chrudimští otáčí hru.
14'
Vašulín dostal pěknou kolmici za obranu, jeho přízemní nákop do šestnáctky ale obrana hostí zpacifikovala.
11'
Sledujeme opatrný fotbal bez žádných brankových příležitostí.
6'
První zákrok má za sebou hostující brankář, hlavička Drahoše mu ale příliš starosti nenadělala.
4'
První rohový kop čeká fotbalisty z Líšně.
3'
Úvodní okamžiky zápasu přinesly opatrný fotbal, hraje se především na polovině Chrudimi.
1'

MFK Chrudim: Mrázek – Hlavsa, Drahoš, Vencl, Trávníček – Krištof – Mužík, Sixta, Dostálek – Rybička, Vašulín
Náhradníci: Zíma, Havlena, Sulík, Řezníček, Janoušek, Ujec, Krčál

SK Líšeň: Halouska – Silný, Šenk, Jeřábek, Minařík, Hlavica, Machálek, Matocha, Vasiljev, Černín, Rolinek
Náhradníci: Vítek, Bednář, Málek, Zikl, Ševčík, Vintr, Demeter

Rozhodčí: Šimek – Zita, Braun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.