Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Drážďany : Paris SG - 16. července 2019   20:20

Dynamo Drážďany
76' Koné
1:6
(0:3)
Paris SG
Paris SG
6' Mbappé   • 18' Draxler   • 34' Mbappé   • 48' Zagre   • 61' Postolachi   • 71' Aouchiche
1. poločas: Broll – Kreuzer, Ballas, Ehlers, C. Löwe – Burnic, Nikolaou – Duljević, Taferner, Atik – Röser
2. poločas: Boss (69. Wiegers) – Ballas (69. J. Löwe), Müller, Hamalainen – Walhqvist, Horvath, Ebert, Möschl – Klingenburg – Atilgan, Koné (80. Kulke)
Paris SG
1. poločas: Areola – Meunier, Kehrer, Kurzawa – Sarabia, Verratti, Ander Herrera, Bernat – Jesé, Mbappé, Draxler
2. poločas: Trapp – Meunier (62. Yapi), Soh, Kurzawa (62. Nsoki) – Sarabia (57. Postolachi), Verratti (56. Aouchiche), Ander Herrera (62. Arday), Bernat (56. Bakker) – Jesé (57. Toufiqui), Mbappé (62. Kouassi), Zagre
Trapp, Innocent – Bakker, Zagre, Arday, Kouassi, Soh, Nsoki, Aouchiche, Toufiqui, Postolachi, Yapi.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 11:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:11.
To je pro dnešek vše! Děkuji za sledování a u fotbalových přenosů na počtenou!
Je hotovo! PSG naprosto dnes podle očekávání přejelo Dynamo Drážďany. Outsiderům ze Saska nastřílelo 6 branek, dva góly si připsal Kylian Mbappé. Také překvapili mladíci Zagre s Postolachim a Aouchichem, každý z nich zaznamenal také jednu branku. Pro domácí hráče to byl dnes velký zážitek a jejich fanoušci jim i po takovémto výsledku tleskají. Ani jeden fanda ze stadionu ještě neodešel.
90+1'
90'
Běží poslední minuta dnešního přátelského zápasu. Vypadá to na poslední šanci PSG. Ale i ta byla zastavena a utkání skončí zřejmě tímto výsledkem.
89'
Centrovaný míč našel Atilgana, od něj se odrazil pouze k hráčům PSG.
88'
Dynamo získalo autové vhazování na pravé straně, v blízkosti vápna PSG a bude z toho roh.
87'
Zajímavá standardka, volný kop našel nohu Atilgana, jenže mířil příliš vysoko.
86'
Žlutou kartu dostává Arday (Paris Saint-Germain FC).
85'
PSG už přeci jen ke konci zápasu povolilo, tak se otevírá prostor pro drážďanské útoky.
84'
Bílí teď útočí v hojném počtu a Horvath svou střelou minul branku.
83'
Ale větší hrubky dělali obránci Drážďan. Domácí se najednou vydali do protiútoku a je z toho jen pouhý odkop od branky.
82'
Utkání pomalu spěje ke svému konci, kouč hostí Tuchel je nadmíru spokojen s dnešním výsledkem. Jen ta penalta a občasné chyby v rozehrávce mu trochu kazí radost.
81'
Přímý kop od Eberta nebyl vůbec špatný, ale přeletěl branku.
80'
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Koné, přichází Kulke.
80'
Nakonec odešel a bude vystřídán Kulkem.
79'
Stále probíhá ošetřování drážďanského útočníka, nejlepšího střelce německého celku v loňské sezoně.
78'
Ale na zemi leží Koné, snad bude v pořádku.
77'
Tak alespoň jednu branku si dnes Drážďany připsaly, a teď mohou přidat i další. Záleží, jak si poradí se standardkou.
76'
Drážďany právě vstřelily branku!
MOUSSA KONÉ s přehledem proměňuje pokutový kop, Trappa poslal na druhou stranu a poslal balon do míst, kde německý golman nemohl stačit.
76'
Penalta pro Drážďany, jak s ní naloží?
75'
I domácí začínají tlačit na obranu soupeře.
73'
Nakonec je vše v pořádku, a tak PSG opět dokázalo vstřelit tři branky za poločas.
72'
Ještě se zkoumá video, i na tento zápas dohlíží videoasistent.
71'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
ADIL AOUCHICHE, další mladík, dává šestý gól! Opět byl sám před brankářem, a pak bez problémů jej překonal. Jak časté v dnešním zápase.
70'
Dnešní utkání sleduje 30 003 diváků.
69'
Mezitím proběhlo další střídání Drážďan, na hřiště se dostane i třetí brankář. Všechny změny budou doplněny ihned po utkání.
68'
Zajímavá střela Drážďan, která šla těsně vedle Trappovy pravé tyče.
67'
Müller nepřešel přes hráče PSG, byl faulován, ale hlavní arbitr nechal hru běžet.
66'
Z utkání se stává čirá exhibice, ale co čekat při takovémto dávno již rozhodnutém stavu.
65'
A bílí musejí rozehrávat od svých stoperů.
64'
PSG stále pokračuje ve skvělém výkonu, Drážďany suverénně přehrává.
63'
Velká šance Drážďan, kterou kryje Trapp, domácí hráč ho trefil!
61'
VIRGILIU POSTOLACHI byl opět chvilku ve hře, a on ztečoval míč za Bosse! 0:5!
60'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Sarabia, přichází Postolachi.
57'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Jesé, přichází Toufiqui.
56'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Bernat, přichází Bakker.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Verratti, přichází Aouchiche.
56'
Ne, tento roh není nebezpečný. Stále jsou však modří na balonu a budou střídat.
55'
Rohový kop pro PSG poté co jej tam poslal Klingenburg.
55'
Soh poslal vysoký míč na Zagreho, toho odstavil obránce Dynama.
54'
Jesé se společně s Draxlerem probíjel vpřed, a získali volný kop.
52'
PSG je stále na balonu, a jen tak od něj nepřijde.
51'
Naplněný stadion v Drážďanech i přes hrozivé skóre stále tlačí své hráče dopředu.
50'
Mbappé poprvé dnes chycen v ofsajdu, ale už určitě myslí na hattrick.
49'
Ale i Koné na druhé straně zahrozil, šel ze strany proti Trappovi, kterého trefil do nohy!
48'
ARTHUR ZAGRE byl na hřišti 2 minuty a PSG už vede 4:0! Byl úplně volný před Brollem a pak ukázkově zavěsil.
46'
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Nikolaou, přichází Ebert.
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Klingenburg, přichází C. Löwe.
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Duljević, přichází Möschl.
Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Röser, přichází Koné.
46'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Bernat, přichází Zagre.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kehrer, přichází Soh.
46'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Areola, přichází Trapp.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:24.
Je za námi první poločas, po kterém vedou hosté z Paříže 3:0. O všechny branky se postaral Kylian Mbappé, když 2 góly sám dal a na jeden přihrál. Druhý poločas bude už víceméně formalitou.
45+1'
45+1'
Rohový kop nebyl špatný, ale našel jen hlavu obránce PSG. Více se v první půli už nestane.
45+1'
Atik trefil jen zeď, ale Kreuzer se dostal do šance a jeho střela byla ztečována na roh.
45'
Stále čekáme na rozehrání...
44'
Drážďany získaly přímý kop, jak s ním naloží?
43'
První poločas se pomalu blíží svému konci, a už se připravují náhradníci pro ten druhý.
42'
I Dynamo umí rychle utíkat s míčem, jenže obránci PSG jsou velmi pozorní.
40'
Duljevič opět nevyzrál na Kehrera, právě on je tím nejaktivnějším hráčem Dynama společně s Tafernerem.
39'
Julian Draxler spálil velkou šanci! Ještě mohl přihrát Mbappému, místo toho zakroutil míč vedle Brollových tyčí.
38'
A ta samá situace na druhé straně, Kehrer si pohlídal balon před Duljevičem.
37'
Nikolaou ubránil míč před Jesém, následuje odkop od branky Dynama.
36'
Juan Bernat běžel s míčem tak rychle, až mu utekl za čáru. Možná si jej pamatujete z Bayernu Mnichov, kam si ho vytáhl Pep Guardiola. Ale teď je jednou s novou posil PSG, společně například s Herrerou.
35'
Začíná to vypadat na slušný debakl, pokud budou hráči PSG takto pokračovat. Dynamo vůbec nestačí na rychlé nohy Mbappého.
34'
KYLIAN MBAPPÉ je dnes skoro neuvěřitelný! Teď si ukázkově naběhl za obranu a pak poslal míč mezi nohama Brolla! Druhý gól v zápasu pro francouzského útočníka.
33'
Už, už se zdálo, že Draxler jde sám na Brolla. Jenže německý křídelník byl v ofsajdu.
32'
Taferner opět zkusil dvakrát vypálit, a druhý pokus šel vysoko nad branku.
32'
Tafernerův pokus zblokoval Kehrer na rohový kop.
31'
A Kylian Mbappé se nám vrátil do hry. PSG ovládá i statistiku střel, 7 oproti 2 drážďanským.
30'
Mbappé pomalu odchází za čáru, kde bude ošetřován.
29'
Mbappé leží na trávníku, snad to není nic vážného. Ander Herrera dostává instrukce od Thomase Tuchela.
28'
Jesé vytvořil šanci pro Sarabiu, ale on v obrovské příležitosti uvnitř vápna minul!
27'
Po rohovém kopu se míč odrazil ke Kurzawovi, jehož rána nemohla Brolla ohrozit.
27'
Meunier hraje velmi útočně, byť je to pravý obránce. A právě on získal rohový kop.
26'
Ale Herrera zbytečně právě ztratil míč, naštěstí zasáhli včas obránci.
25'
Více než polovina prvního poločasu je za námi, hostující kouč Tuchel musí být spokojený. Jeho tým utkání naprosto ovládá.
24'
Akce Dynama byla přerušena poté, co se do opravdu těsného ofsajdu dostal Röser.
23'
Ne, tento roh nebyl nebezpečný, u míče je opět italský záložník PSG Verratti.
22'
Dynamo získává rohový kop, dokáže snížit?
21'
A teď gólovka PSG! Kterou kryje Broll, když ukradl jasnou šanci Meunierovi, jenž byl před ním sám!
20'
Po této brance se hra dostala do poklidnějšího tempa, PSG kombinuje na své polovině.
18'
Kylian Mbappé dnes válí! Právě on našel průnikovou přihrávkou za obranu JULIANA DRAXLERA, který pak uspěl tváří v tvář Brollovi. 0:2 a 1+1 pro Mbapého!
17'
Jesé zkusil vystřelit, ale vůbec netrefil branku.
16'
Kreuzer našel ve vápně Nikolaoua, od něj se míč odrazil přímo do Areolových rukavic.
15'
Standardní situace pro Dynamo, bude to volný kop.
14'
Opět Mbappé zahrozil! I z úhlu dokázal trefit levou tyč!
13'
Verratti i se svou malou výškou přetlačil silnější stopery Drážďan.
12'
I bílí fotbalisté ukázali, jak umí zahrozit z rychlého protiútoku. Ale zase si musí dávat pozor na Mbappého, který půjde hlídat jen těžko.
11'
To byla nádhera! Haris Duljevič se protáhl mezi trojicí obránců a pak těsně vypálil vedle Areolovy branky!
10'
PSG stále ovládá hru, bílí se k míči jen tak nedostanou.
9'
Mbappé si chytře naběhl za obranu a společně se svými spoluhráči motá obranu Dynama, je jasné, kdo je dnes na hřišti pánem.
8'
To je tedy rychlá branka, Drážďany vyrobily jedinou hrubku a hned byly potrestány.
6'
KYLIAN MBAPPÉ otevírá skóre dnešního utkání, záložník Burnic namazal francouzskému rychlíkovi, který upaloval směrem k Brollovi. Pak neomylně, dloubáčkem překonal domácího brankáře.
5'
Už to vypadalo na první šanci Drážďan, ale Taferner nedokázal přesně přihrát.
4'
Ne, tento roh branku neohrozil. Hosté jsou stále na míči, a Jesé si naběhl do ofsajdu.
3'
Mbappé netrefil míč z voleje, ten propadl k Bernatovi, který trefil cestou obránce Drážďan. Je tu rohový kop.
2'
Také není jak v základní sestavě, tak ani na lavičce Neymar. Takže tento otazník je pro dnešek vyřešen. Hráči PSG se dostávají déle na balon, tak jak to čekáme.
1'
Domácí stadion Drážďan je zaplněn skoro do posledního místečka, ještě aby ne, když přijel jeden z nejlepších týmů Evropy.
1'
Hráči jsou připraveni na trávníku, Drážďany v bílých dresech. PSG v modrých. Za nedlouho utkání začne.

SG Dynamo Drážďany: Broll – Kreuzer, Ballas, Ehlers, C. Löwe – Burnic, Nikolaou – Duljević, Taferner, Atik – Röser
Náhradníci: Wiegers, Boss – Hamalainen, Müller, Wahlqvist, Ebert, Klingenburg, Kulke, J. Löwe, Möschl, Atilgan, Horvath, Koné.

Paris Saint-Germain FC: Areola (C) – Meunier, Kehrer, Kurzawa – Sarabia, Verratti, Ander Herrera, Bernat – Jesé, Mbappé, Draxler
Náhradníci: Trapp, Innocent – Bakker, Zagre, Arday, Kouassi, Soh, N'Soki, Aouchiche, Toufiqui, Postolachi, Yapi.
Aktuální forma

Drážďany mají za sebou 4 přípravná utkání, vyhrály jediné proti třetiligovému Unterhachingu. Naposledy prohrály s Inssbruckem 1:2, také remizovaly s Atromitem a nestačily na Nordhausen. Proti PSG budou jasným outsiderem, o tom nemá cenu diskutovat.

PSG je na startu nové sezóny zatím velkým otazníkem, ještě neodehrálo žádný přípravný zápas. Navíc se stále řeší otázka Neymara, který se necítí v Paříži spokojený a minulou sezonu promarodil. Na včerejším tréninku PSG se ukázal, a do přípravy se zapojil. Ani německá média netuší, zda brazilský forvard proti Dynamu nastoupí. Budeme se muset tak nechat překvapit. Podle britských zdrojů neprošel ještě ani roční zdravotní prohlídkou, kterou musí všichni hráči francouzského mistra absolvovat.

Drážďany mají za sebou 4 přípravná utkání, vyhráli jediné proti třetiligovému Unterhachingu. Naposledy prohráli s Inssbruckem 1:2, také remizovali s Atromitem a nestačili na Nordhausen. Proti PSG budou jasným outsiderem, o tom nemá cenu diskutovat.

Vzájemné zápasy

Dynamo se s PSG ještě nikdy nepotkalo, půjde o jejich první utkání vůbec.
Hezký večer všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Vítejte u přímého přenosu z utkání SG Dynamo Drážďany – PSG! Přátelský zápas začíná v Německu ve 20:20. Přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.