Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kristiansund : Manchester Utd. - 30. července 2019   19:00

Kristiansund
0:1
(0:0)
Manchester Utd.
90+2' Mata

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Dnešní přátelské utkání je u konce. Manchester United byl celý zápas jasně lepším týmem, a tak si odváží z Norska zaslouženou výhru. Nutno však dodat, že domácí Kristiansund předvedl velmi sympatický a bojovný výkon.
90+3'
90+2'
Manchester United právě vstřelil branku!
JUAN MATA vybojoval penaltu, a tak si ji také šel zahrát. A nemýlil se, Manchester United vítězí na hřišti Kristiansundu 1:0!
87'
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Amang, přichází Solksjaer.
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Mbaye, přichází Vaikla.
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Coly, přichází Williamsen.
83'
Domácí se pokusili o rychlý kontr, ale Tuanzebe byl nejrychlejší a míč si převzal.
80'
Mbaye zachytil přízemní projektil Chonga bez menších potíží. Brankáři dnes skutečně drží norský tým nad vodou.
79'
Útočný faul hostujících hráčů ve vápně Kristiansundu, Mbaye s rozehráním nikam nepospíchá.
78'
Greenwood byl dalším střelcem, ale ani on se nedokázal trefit mezi tři tyče Mbayeho branky.
77'
Fred byl dalším hráčem, který mohl vstřelit úvodní gól zápasu. Střela brazilského šikuly prolétla těsně vedle branky.
76'
Pereira předal ve vápně míč Greenwoodovi, ten chvíli tancoval kolem svého strážce, načež tvrdě vypálil. Jeho pokus ale skončil pouze na boční síti.
75'
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Diop, přichází Ulvestad.
75'
Tuanzebe si naskočil na centrovaný míč, ale jeho pokus skončil pouze nad břevnem.
74'
Obrana Kristiansundu znovu zakročila, a tak se bude roh opakovat.
74'
Dalot hledal ve vápně Chonga, k tomu ale míč nedoputoval, neboť jej obrana srazila na další roh.
71'
Tuanzebe si naskočil na centrovaný míč, ale jeho pokus skončil mimo tři tyče.
70'
Greenwood si nabíhal za obranu soupeře, ale Coly se fantasticky vrátil a míč poslal do zámezí. Je tu roh.
69'
Ofsajd zastavil začínající nadějnou akci domácího celku, Manchester United bude rozehrávat na vlastní polovině.
66'
Útočný faul hostí, domácí budou rozehrávat z vlastního vápna.
65'
Greenwood se ve vápně dostal do střelecké pozice, ale jeho střela byla zblokovaná obranou na roh.
65'
Fred hledal centrem Pereiru, ale míč prvního jmenovaného byl až příliš dlouhý a skončil v zámezí.
63'
Z rohového kopu k zakončení nedošlo, hosté však mají stále míč na kopačkách.
62'
Chong ihned po příchodu na hřiště vyzkoušel pozornost Mbayeho, ale jeho senegalský brankář míč vyrazil na roh.
60'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází de Gea, přichází Romero.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází James, přichází Pereira.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Lindelöf, přichází Rojo.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Rashford, přichází Greenwood.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Lingard, přichází Chong.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Matić, přichází Pogba.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází McTominay, přichází Mata.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Wan-Bissaka, přichází Young.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Martial, přichází Fred.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jones, přichází Tuanzebe.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Shaw, přichází Dalot.
57'
Rohový kop se bude opakovat.
56'
Rashford vyslal dělový projektil zpoza vápna, ale brankář Mbaye předvedl fantastický zákrok a pokus vyrazil na roh.
54'
Manchester United kombinuje kolem vápna soupeře, ale stále čeká na úvodní gól. Je třeba dodat, že nejblíže k úvodní brance byli domácí před pár minutami.
51'
Zřejmě největší šance zápasu. Sorli se na malém vápnu dostal k hlavičce, ale trestuhodně minul branku! Tohle musí domácí nesmírně mrzet.
50'
Jones se po rohovém kopu hostí dostal k míči, ale ten mu uskočil do zámezí.
49'
Ani z tohoto rohového kopu se nepodařilo domácím skórovat. Paul Pogba se již rozcvičuje, a tak si spousta diváků roztleskala ruce.
49'
Nikoliv, je tu však další pokus pro norský výběr.
48'
Kristiansund bude zahrávat rohový kop. Otevřou domácí skóre?
48'
Ani Martial, ani McTominay nyní nedokázali prostřelit hradbu těl, která stála ve vápně Kristiansundu.
46'
Rashfordův pokus prověřil střídajícího brankáře Mbayeho, který hned v první minutě druhé půle jistě zakročil.
46'
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Kastrati, přichází Amang.
46'
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází McDermott, přichází Mbaye.
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Kalludra, přichází Sivertsen.
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Aasbak, přichází Sorli.
Střídání v týmu Kristiansund BK: ze hřiště odchází Coly, přichází Sormo.
46'
Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který za malou chvíli začne. Zůstaňte s námi!
První poločas je za námi. Manchester United svého soupeře značně přehrával, ale brankář McDermott předvádí brilantní výkon a drží norský celek nad vodou.
45'
45'
Ani teď se nemusel McDermott obávat inkasovaného gólu. Pozorná obrana domácích míč odvrátila.
44'
Manchester United si vybojoval výhodu dalšího rohového kopu. Otevře v závěru první půle skóre?
43'
McTominay chce dát gól. A hodně. Nyní dostal míč do vápna, tvrdě vypálil, ale jeho rána orazítkovala tyčku! McDermottovi ještě teď zvoní v uších!
43'
McDermott je hrdinou. Další úspěšný zákrok, tentokrát proti ne příliš povedené střele Lingarda.
42'
Tohle měl být gól! Marcus Rashford dostal míč do vápna, měl před sebou pouze brankáře soupeře, ale nedokázal jej z mírného úhlu prostřelit.
42'
Martial se prosmýkl do vápna soupeře, tam ale nevyzrál na dvojici bránících hráčů domácího celku.
40'
Hosté se nyní díky aktivnímu pressingu dostali k míči a budou vhazovat u rohového praporku.
39'
McTominay vyslal další jedovku, kterou brankář špičkami prstů vyrazil na roh. Sudí ale ukazuje, že se bude odkopávat.
38'
McTominay se opřel do kulatého nesmyslu a dělovou ranou protáhl brankáře Kristiansundu. Jeho střela ale mířila jen těsně nad branku.
37'
Rohového kopu se hosté nezhostili dobře, k zakončení vůbec nedošlo.
37'
Následně se k míči dostal jeden z hostujících hráčů, ale míč byl zblokovaný na roh.
36'
To byla rána! Marcus Rashford dal přednost razanci před technikou a málem z toho byl úvodní gól. Proti však byl brankář McDermott, který fantastickým zákrokem střelu vyrazil.
35'
Lingard faulovaný na hranici velkého vápna, je tu další šance pro Manchester United.
34'
Oba brankáři se nyní ohřáli u míče. Domácí jsou na míči a postupným útokem míří kupředu.
31'
Manchester United zahrával další rohový kop, ale ani tentokrát z toho nebylo nic.
31'
Bye byl za vápnem soupeře zcela sám, tak to zkusil vzít na sebe. Jeho střela ale nebyla vůbec přesná.
30'
James sice proběhl po pravém křídle, nicméně na jeho centr nenabíhal nikdo z hostujících hráčů.
29'
Z rohového kopu nevzniklo nic, co by stálo za zmínku. Hosté nadále mají míč ve své moci.
29'
Martial našel ve vápně Jamese, kterému ihned odkopl jeden z bránících hráčů míč na roh.
28'
Anthony Martial vypálil zpoza vápna velmi tvrdě, ale brankář McDermott dobrým zákrokem vyrazil míč a udržel bezbrankové skóre.
25'
Jones si naskočil na centrovaný míč, ale branku ani tentokrát netrefil.
24'
Luke Shaw bravurně proběhl do vápna, kde se zbavil svého strážce a nacentroval prudkým přízemním pasem do malého vápna. Těsně před Martialem se ale objevil jeden z obránců, jenž míč odkopl do zámezí.
23'
Rashford ukázal své šikovné nohy, protancoval až do vápna, tam ale narazil na dvojici stoperů a byl čistě odzbrojen.
22'
K zakončení nedošlo, nicméně hosté mají míč stále na kopačkách.
21'
Rychlá akce Manchesteru United málem přinesla úspěch. Shaw si ťukl míč s Rashfordem, následně Matić nacentroval na Lingarda do vápna, avšak střela druhého jmenovaného byla zblokovaná na roh.
20'
Phil Jones si naskočil na centrovaný míč, opřel se do něj hlavou, ale netrefil jej příliš dobře. Brankář McDermott s jistotou zasáhl.
19'
Rashford si vzal standardní situaci na starost, ale branku vůbec netrefil. McDermott tak mohl zůstat klidný.
18'
McTominay byl faulovaný Cirakem na hranici velkého vápna, tohle je hodně zajímavá standardní situace hostí.
17'
Jeden z domácích hráčů se nyní odhodlal ke střele z poměrně velké dálky, a tak to také dopadlo. Střela skončila úplně mimo, Manchester je na míči.
16'
Obrana Manchesteru United tento okamžik zvládla na výbornou, k zakončení se nikdo nedostal.
15'
Kristiansund si vybojoval výhodu rohového kopu. Dokáží domácí otevřít skóre zápasu?
12'
Tak teď to zkusil Lingard hodně odvážně. Jeho technicky zdařilá rána z hranice velkého vápna prosvištěla jen těsně vedle branky.
12'
Po rohovém kopu se pokusil Phil Jones zakončit nůžkami, ale velmi nešikovně se trefil do ruky.
11'
McTominay vysunul agilního Jamese, ten ihned centroval do vápna, ale Psyché míč odvrátil na roh.
10'
Kristiansund se dostal do rychlého brejku, do vápna United přilétla velmi zajímavá přízemní přihrávka, ale Shaw na poslední chvíli dobře zakročil a míč odklidil.
9'
Lingard proběhl až k vápnu soupeře, tam předal míč Wan-Bissakovi, jehož centr zblokovala obrana.
7'
Gjertsen byl až příliš důrazný v souboji s Lindelöfem, Manchester United bude rozehrávat na vlastní polovině.
6'
Martial byl až příliš rychlý, praporek pomezního vylétl prudce nahoru.
5'
Do vápna Manchesteru United přilétl přízemní centr, ale nikdo z domácích si k míči cestu nenašel. David de Gea se jej zmocnil a zakládá útok svého týmu.
3'
Rashford vybojoval míč na útočné polovině, naběhl si do vápna a zkusil sám zakončit. Jeho pokus ale zblokoval pohotově jeden z bránících hráčů.
2'
Obrana domácích odkopla míč do bezpečné vzdálenosti od branky McDermotta, hosté budou muset zaútočit znovu od začátku.
1'
Manchester United se prohnal po pravé straně až k vápnu soupeře, poté ale několika zpětnými přihrávkami akci zabrzdil.
1'

Kristiansund BK: McDermott – Coly, Ulvestad, Psyché, Aasbak – Cirak, Diop, Kalludra – Bye, Kastrati, Gjertsen
Náhradníci: Mbaye, Isaksen, Williamsen, Diatta, Solskjaer, Olsen, Sorli, Vaikla, Ulvestad, Gjesdal, Hopmark, Amang, Sormo, Hoven, Sivertsen

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Jones, Lindelöf, Shaw – Matić, McTominay – James, Lingard, Martial – Rashford
Náhradníci: Romero, Dalot, Rojo, Smalling, Tuanzebe, Young, Pereira, Fred, Gomes, Mata, Pogba, Chong, Greenwood.

Dobrý den, vítám vás u dnešního přípravného duelu, ve kterém změří síly norský tým Kristiansund BK a anglický gigant Manchester United. Zápasem, jehož výkop je naplánován na 19:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.