1. pol. Halouska – Jeřábek, Hlavica, Bednář, Rolinek, Vintr, Ševčík, Matocha, Málek, Machálek, Silný
2. pol. Vítek – Šenk, Hlavica, Bednář, Rolinek, Vasiljev, Kučera, Demeter, Vintr (82. Fall), Málek (77. Fila), Machálek (69. Minařík)
Chrudim
1. pol. Mrázek – Hlavsa, Krčál, Drahoš, Trávníček – Janoušek, Kesner – Mužík, Ujec, Dostálek – Vašulín
2. pol. Zíma – Řezníček, Krčál, Fofana, Trávníček (64. Javůrek) – Krištof, Kesner (64. Vašulín (67. Mužík) – Sulík, Havlena, Nikodém – Rybička

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Líšeň v tomto přípravném zápase porazila Chrudim 1:0. V prvním poločase se domácí mužstvo dostávalo do šancí, ale Mrázek chytal velice dobře. Ve druhém poločase se hra srovnala, ale nakonec se v 73. minutě trefil domácí hráč a postaral se tak o jedinou branku utkání. Těsně před koncem mohla Líšeň upravit skóre na 2:0, ale hlavička skončila na tyči.
90'
90'
Málem to bylo už 2:0 pro Líšeň, ale hlavička domácího hráče orazítkovala tyč a s následnou dorážkou si gólman Zíma poradil!
89'
Líšeň se dostala do zakončení po centru z pravé strany, ale to bylo zblokováno.
88'
Hosté se momentálně nemohou dostat do nějaké větší šance a po nepřesné přihrávce bude mít Líšeň autové vhazování.
87'
Fofana tentokrát předvedl velice dobrý obranný zákrok proti útočníkovi soupeře a nenechal jej vystřelit.
86'
Domácí mužstvo si hlídá konec tohoto utkání a nepouští soupeře k míči.
84'
Ovšem centr ze standardní situace odvrátil obránce Chrudimi do bezpečí.
83'
Nakonec se domácí mužstvo dostalo dopředu a získalo další rohový kop, se kterým dvakrát nespěchá.
82'
Tentokrát faul ze strany hostů přerušil hru a u balónu bude Líšeň.
81'
Chrudim drží balón na svých kopačkách a pomalou kombinací se snaží najít skulinku v obraně soupeře.
79'
Líšeň získala rohový kop z pravé strany a může tak zvýšit svoje vedení na dva góly.
77'
Domácí hráč se dopustil nedovoleného zákroku a Chrudim tak pokračuje v nátlaku.
76'
Ovšem Líšeň se dokázala ubránit bez nějakých problémů a zkoušela rychlým nákopem vyslat útočníka dopředu.
75'
Hostující mužstvo tentokrát získalo rohový kop z pravé strany a může tak srovnat stav utkání.
73'
Líšeň právě vstřelila branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Fofana se dopustil velké chyby při rozehrávce Chrudimi a přišel tak o míč. Následně se domácí hráč dostal před bránu, kde posunul balón pod sebe a jeho spoluhráč PATRIK DEMETER zakončil mezi nohy brankáře Zímy.
73'
Po centru do vápna přišla hlavička hostujícího hráče, která ale letěla jen vedle domácí svatyně.
72'
Další nedovolený zákrok ze strany domácího mužstva a Chrudim tak bude mít k dispozici opět volný kop.
70'
Zbývá nám posledních dvacet minut hry a doufejme, že alespoň jednu branku toto střetnutí přinese.
69'
Po chvíli se znovu provinil faulu domácí hráč a Chrudim tak má k dispozici volný kop z pravé strany.
68'
Máme tady další nedovolený zákrok, kterého se dopustil hráč v bílém, tudíž Líšeň.
67'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vašulín, přichází Mužík.
66'
Hra je nyní přerušená, jelikož se srazili dva hráči a na hrací plochu jsou povoláni doktoři.
64'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Trávníček, přichází Javůrek.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kesner, přichází Vašulín.
64'
Faul domácího hráče přinesl to, že u míče bude opět hostující celek.
63'
Sulík to posléze vzal na sebe, ovšem jeho střelecký pokus z dálky skončil vedle domácí svatyně.
62'
Hosté jsou ve druhé půli o něco lepší, než v té první, ale góly tomuto přátelskému utkání hodně chybějí.
60'
Posléze se sice domácí celek opět dostal k balónu, ale ani druhý centr v řadě nic nepřinesl a následná rána vedle vše potvrdila. Stav je tak i po hodině hry bezgólový.
59'
Líšeň převedla hru na levou stranu, ale následný centr do vápna odhlavičkoval obránce Chrudimi.
58'
Nikodém se skvěle vrátil vypomoct obraně a vybojoval pro Chrudim autové vhazování.
57'
Hostující mužstvo se sice posléze opět dostalo k míči, ale následně přišel útočný faul.
56'
Ovšem po boji skončil balón v zámezí a budeme tak svědky autového vhazování Líšně.
55'
Chrudim sice rohový kop nic moc nepřinesl, ale hosté i nadále zůstávají u míče.
54'
Nikodém se odprostil od protihráče a vybojoval rohový kop z levé strany.
53'
Trávníček už nestačil zachytit míč na hrací ploše a Líšeň získala autové vhazování na své polovině.
52'
Domácí celek zkoušel vyslat hráče po pravém křídle, ale přihrávka byla příliš dlouhá a skončila v zámezí.
50'
Následná standardní situace hostů ale nebyla příliš nebezpečná a centr skončil bezpečně v moci domácího brankáře.
49'
Následně ale přišel faul domácího hráče a Chrudim tak bude mít k dispozici volný kop z pravé strany.
48'
Líšeň také na začátku druhé půle dominuje v držení míče a snaží se něco vymyslet před bránou soupeře.
47'
O výkop se ve druhém poločase postarala Chrudim, která se snažila projít po levé straně, kde získala autové vhazování.
46'
Sestava Chrudimi ve 2. poločase:

Zíma – Řezníček, Krčál, Fofana, Trávníček – Krištof, Kesner – Sulík, Havlena, Nikodém – Rybička
46'
První poločas je u svého konce a branky jsme se zatím v tomto přátelském utkání druholigovým týmů nedočkali. Lepším týmem je Líšeň, která se několikrát dostala také do šance, ale Mrázek v bráně hostů potvrzuje skvělou formu.
45'
44'
Vašulínovi se otevřel prostor pro střelu, ale nakonec ještě zkoušel kličku, která se mu nepovedla a posléze se dopustil faulu.
42'
Posléze se sice dopředu dostala Chrudim, ale na polovině hrací plochy nakonec přišla o míč.
41'
Další obrovská šance domácího celku, ale znovu fantastický Mrázek, který si poradil s hlavičkovým zakončením z bezprostřední blízkosti!
39'
Hra je přerušená, neboť se domácí útočník dopustil faulu a rozehrávat tak bude brankář Mrázek.
38'
Ovšem ani hráči Líšně nedokázali vymyslet nic vážnějšího a průnik po pravé straně tak skončil předčasně.
37'
Hosté se skvěle vykombinovali z pravé strany na levou, ale nepřesná přihrávka skončila na kopačkách soupeře.
35'
Posléze přišel rohový kop, jenž byl rovněž zakončen střelou, ale ta přeletěla bránu Chrudimi.
34'
Opět se domácí celek dostal do šance, který ale nebyl příliš nebezpečný, jelikož střelecký pokus z úhlu vyrazil gólman soupeře.
32'
Následný roh ovšem odvrátila obrana Chrudimi a posléze hosté získali dokonce autové vhazování.
31'
Líšeň se drala dopředu z levé strany a nakonec vybojovala rohový kop.
30'
Po standardní situaci hostů přišel právě faul ze strany Chrudimi a stav je tak po půl hodině hry bezgólový.
29'
Následného přímého kopu se ujal Trávníček, ale jeho rána byla sražená a následuje tak rohový kop.
28'
Domácí hráč zatáhl za záchranou brzdu, když přerušil brejk soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.
26'
Znovu jsme viděli nepodařenou útočnou akci v podání chrudimských hráčů a brankář Líšně tak má jen další odkop.
25'
Nakonec získalo hostující mužstvo také rohový kop, ale s tím si obrana druholigové Líšně poradila.
24'
Tentokrát přišel faul domácího hráče uprostřed hřiště a Chrudim bude moct pokračovat v útoku standardní situací.
22'
Následný centr ale vyboxoval hostující gólman. Posléze sice přiletěl znovu míč před bránu Chrudimi, ale tentokrát z toho nebylo nic vzrušujícího.
21'
Další velká šance ze strany Líšně, která ale opět nekončí gólem po skvělém zákroku hostujícího brankáře! Uvidíme rohový kop domácího mužstva.
19'
Následně se ale hra přerušila, když přišel faul ze strany hostujícího hráče a dopředu se může vydat Líšeň.
18'
Aktuálně toho na hrací ploše moc nevidíme, neboť se bojuje o míč především ve středu hrací plochy.
16'
Hosté se opět snažili procpat dopředu z pravé strany, ale nakonec nebylo k vidění nic nebezpečného.
15'
Utkání je nyní velmi vyrovnané, možná je o něco lepším týmem Chrudim.
14'
Další nebezpečná šance ze strany hostů, ovšem předvedl se také brankář na druhé straně!
12'
Nyní byl k vidění útok Chrudimi po pravé straně, který skončil v zámezí a hosté tak budou pokračovat v podobě autového vhazování.
11'
Ve velké šanci se ocitl domácí hráč, ovšem jeho pokus fantasticky vyrazil brankář Chrudimi!
10'
Nyní se dokonce dostala Chrudim po pravé straně do šance, která ale nakonec nebyla nebezpečná, ovšem k dispozici má rohový kop.
9'
Hostující mužstvo už se dostává do utkání a pomalou kombinací ve středu hrací plochy se snaží něco vymyslet.
7'
Posléze ovšem přišel útočný faul domácího mužstva a hra je tak pozastavena.
6'
Následný střelecký pokus ale skončil v připravené zdi, ovšem Líšeň zůstala balónu.
5'
Po faulu hostujícího mužstva získala Líšeň přímý kop z celkem dobré pozice.
4'
Domácí celek je zatím od začátku utkání o něco aktivnějším celkem a opět se snaží dostat do vápna soupeře.
3'
Už to vypadalo, že se Chrudim dostane do zajímavé šance, ale nakonec zbrzdila nepovedená přihrávka celou akci.
2'
Líšeň se snažila něco vymyslet po pravém křídle, ale nakonec získala alespoň autové vhazování.
1'
V přípravném utkání se proti sobě utkají týmy SK Líšeň a MFK Chrudim. Úvod výkopu je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.