Norimberk - Paris SG | ONLINE | 20.7.2019 18:30 | Přípravné zápasy 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Norimberk : Paris SG - 20. července 2019   18:30

Ukončeno
Norimberk
Norimberk
71' Valentini 
1:1
(0:1)
Paris SG
Paris SG
45' Sarabia  
Norimberk
Sestavy:
Mathenia – Valentini (90+1, Goden), Mühl, Sorensen (87. Fuchs), Petrák (46. Palacios) – Hack (82. Rhein), Jäger, Erras, Behrens (66. Margreitter), Kerk (46. Sorg) – Ishak (67. Knöll)
Náhradníci:
Klandt, Lukse – Palacios, Margeitter, Sorg, Goden, Knöll, Fuchs, Nürnberger, Rhein
Paris SG
Sestavy:
Aréola (46. Trapp) – Meunier (37. Diallo), Kehrer (68. Toufiqui), Kurzawa (68. Arday), Bernat (67. Bakker) – Sarabia (67. Zagre), Verratti (65. Kouassi), Herrera (68. Aouchiche), Draxler (68. Nsoki) – Mbappé (68. Mbe Soh), Jesé (65. Guclu)
Náhradníci:
Trapp, Innocent – Nsoki, Kouassi, Toufiqui, Guclu, Arday, Diallo, Mbe Soh
Přenos se aktualizuje automaticky

Hlavní rozhodčí nenastavil ve druhém poločase ani celou minutu a zápas končí. Norimberk se rozchází s PSG v přípravném duelu smírně 1:1.

Norimberk vlétl do zápasu s velkým elánem a hned ve třetí minutě mohl jít do vedení, ale to by nesměl Mikael Ishak trefit ve stoprocentní šanci Aréolu. Od té doby mělo utkání pod kontrolou PSG. Mbappého ránu ještě srazil Mathenia šťastně na tyč, následně v jasné pozici netrefil branku Ander Herrera a tak první gól přišel až těsně před přestávkou, kdy centr Mbappého proměnil v úvodní zásah Pablo Sarabia.

I po změně stran francouzský mistr udával tempo hry. Po řadě střídání, kdy oba týmy obměnily téměř všechny posty přišlo srovnání. Abdou Diallo zahrál v pokutovém území rukou a Norimberk zahrával penaltu. Tu velmi jistě proměnil Enrico Valentini. PSG už se bez svých hvězd nedokázalo vrátit do laufu a zápas skončil nerozhodně.
90+1'
Konec zápasu.
90+1'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Valentini, přichází Goden.
90'
Až v devadesáté minutě přichází první žlutá karta zápasu. Mitchel Bakker rychlostně nestačil na Sorga a tak si pomohl rukou.
89'
Ve středu pole převzal míč Adil Aouchiche. Následně hledal ještě Gucla, ale ten byl obsazený hned dvojicí soupeřů. Nakonec se ale PSG ještě dostalo zpět k balonu.
88'
Simon Rhein měl na hlavě vedoucí branku. Po parádním centru z pravé strany však mladý útočník Norimberku poslal míč pouze vedle branky Kevina Trappa.
87'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Sorensen, přichází Fuchs.
86'
Na pravé straně zůstal na trávníku Sorensen. Domácí museli přerušit nadějnou akci po odpískaném faulu. Navíc se připravuje další střídání.
84'
Arday si několikrát vyměnil míč s Kouassim, následně se hnal do útoku Pablo Sarabia, ale ke střele se už nedostal Mbe Soh ani následně na vápně Guclu.
83'
Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. PSG se sice tlačí do útoku, ale do vedení se nemůže vrátit.
82'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Hack, přichází Rhein.
81'
Nsoki se prodral až do pokutového území, ještě chtěl přihrávat pod sebe, ale to už měl pod nohama vyběhnutého Matheniu. Následný rohový kop skončil v autu.
80'
Tak přece jen přišla nebezpečná rána. Zpoza pokutového území se napřáhl ke střele Météhan Guclu, ale jeho pokus skončil jen vedle levé tyče.
78'
PSG chce na německé půdě zvítězit. Do útoku se tlačil Guclu i Nsoki, ale ani jeden ze zmiňované dvojice se ke střele ze střední vzdálenosti nedostal.
77'
Norimberští fotbalisté jsou po vstřelené brance v laufu. Do útoku se hnal Robin Hack, ale na levém kraji ho dokázal zastavit střídající Bakker.
75'
Norimberk myslí i na obrat zápasu. Errasova přihrávka směrem na Knölla však nebyla z nejpřesnějších a obrana PSG zcela zdarma získala míč.
74'
Na levé straně spěchal za balonem Pablo Sarabia, dále chtěl útočit i Mbe Soh, ale mladému útočníkovi utekl míč mimo hrací plochu.
72'
Pařížský celek najednou spěchá do útoku. Aouchiche přihrával pod sebe na Gucla, který ale nedokázal míč před vápnem dokonale zpracovat.
71'
Norimberk právě vstřelil branku!
Je srovnáno. Zodpovědnost na sebe vzal třicetiletý ENRICO VALENTINI. Krajní obránce nic nevymýšlel, poslal míč přesně k tyči a snadno překonal Kevina Trappa.
69'
Diallo zahrál v pokutovém území rukou a Norimberk bude kopat penaltu!
68'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kehrer, přichází Toufiqui.
68'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Draxler, přichází Nsoki.
68'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Mbappé, přichází Mbe Soh.
68'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Herrera, přichází Aouchiche.
68'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kurzawa, přichází Arday.
68'
PSG dokázalo lehce přitlačit soupeře. Na útočné polovině ale ztratil míč Kouassi a do útoku se hnal Erras.
67'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Ishak, přichází Knöll.
57'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Sarabia, přichází Zagre.
67'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Bernat, přichází Bakker.
66'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Behrens, přichází Margreitter.
65'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Jesé, přichází Guclu.
65'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Verratti, přichází Kouassi.
64'
Na druhé straně trávníku musel být Trapp opět v pozoru. Po zakrouceném pasu Sorga hlavičkoval v nebezpečném prostoru Ishak. Trapp ale míč schoval pod tělem.
63'
Mbappé prodlužoval přihrávku za sebe na Jesého, ale šestadvacetiletý Španěl s takovým řešením nepočítal a o balon rychle přišel.
61'
Také střídající Kevin Trapp si sáhl na balon po prudkém centru. Norimberk se ještě udržel na útočné polovině, ale na druhý pokus zasáhl u vápna Thilo Kehrer.
60'
I po hodině hry vede PSG nad Norimberkem o jednu branku. Jediný zásah obstaral v závěru první půle po centru Mbappého Pablo Sarabia.
59'
Po faulu na Verrattiho PSG nečekalo s rozehrávkou. Na levé straně se prohnal do vápna Draxler, ale v klíčovou chvíli ho vyrušil bránící Valentini.
58'
Bernat předvedl vynikající náběh do vápna. Ještě zkoušel přihrávat před prázdnou branku Mbappému, ale Mathenia vystartoval po balonu a dokázal ho udržet v rukavicích.
57'
Jesé čekal na příležitost na hranici ofsajdu. Když už mohl jít do útoku, tak mu ale balon odskočil od kopačky až k Matheniovi.
56'
S Diallem si na pravé straně narazil Sarabia. Právě autor zatím jediného gólu zkoušel najít Jesého, ale španělská spolupráce nebyla úspěšná.
55'
Také Kylian Mbappé se připomněl na trávníku. Po přechodu do útoku si navedl míč více k ose trávníku, ale tvrdou ránu nasměroval jen nad domácí branku.
54'
PSG musí také bránit. Se Sorgem si neporadil Kehrer, následně mohl pálit ve velmi nadějné pozici Palacios, ale střídající hráč branku přestřelil.
52'
Verratti propadl ve středu pole, poté ho ale dokázal zastoupit Thilo Kehrer. Norimberk se dokázal prohnat až téměř k vápnu, ale Jäger ani Behrens nevystřelili.
51'
Kurzawa musel do nebezpečného souboje s Errasem. Domácí záložník skončil na trávníku, po odpískaném faulu však Norimberk rozehrával jen k obráncům.
50'
Vysoký centr do pokutového území si pohlídal domácí brankář Christian Mathenia. Norimberk se musí opět zatáhnout hluboko na své polovině.
49'
Také PSG se dostává do útoku. Mbappé vybojoval na Sorensonovi rohový kop. Pařížané se ale z hranice vápna poté neprosadili k přesné střele.
47'
Norimberk vstoupil do druhé půle aktivně. Za nakopnutým balonem se vydal Ishak, který ale prvním dotekem vystřelil nepřesně.
46'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Kerk, přichází Sorg.
46'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Petrák, přichází Palacios.
46'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Aréola, přichází Trapp.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Jedna nastavená minuta je minulostí a první poločas končí. Pařížané vedou v polovině zápasu o jednu branku.

Norimberk vlétl do zápasu s velkým elánem a hned ve třetí minutě mohl jít do vedení, ale to by nesměl Mikael Ishak trefit ve stoprocentní šanci Aréolu. Od té doby mělo utkání pod kontrolou PSG. Mbappého ránu ještě srazil Mathenia šťastně na tyč, následně v jasné pozici netrefil branku Ander Herrera a tak první gól přišel až těsně před přestávkou, kdy centr Mbappého proměnil v úvodní zásah Pablo Sarabia.
45+1'
První poločas skončil.
45'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Tak přece jen přichází první branka ještě před odchodem do šaten. Kylian Mbappé si na kraji vápna pohrál s Mühlem, poté nadýchaným centrem našel přesně čelo PABLA SARABII, který už měl snadnou pozici v malém pokutovém území.
44'
Ve středu vápna čekal na příležitost Mbappé. Prudký pas ale těsně před ním dokázal odhlavičkovat do bezpečí Sorensen. Do konce prvního poločasu už příliš času nezbývá.
42'
Zčistajasna se zjevil za obranou hostujícího celku Mikael Ishak. Po přihrávce od Errase si ale míč připravoval ke střele až příliš dlouho a mezitím se stačil Kurzawa vrátit.
41'
Bernat vhazoval na levém kraji, s Draxlerem ale příliš daleko nedošli. Skvěle se totiž vrátil do obrany Valentini, který byl poté faulován.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. PSG se i nadále tlačí do útoku, ale domácí defenzivě stále odolává. Další příležitost prováhal Herrera.
39'
Kylian Mbappé kouzlil s míčem na hranici vápna, poté se po jemném kontaktu skácel k zemi, ale hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat bez přerušení.
38'
Mbappé pálil v krkolomné pozici téměř v pádu, ale dokázal míč nebezpečně poslat na branku. Mathenia byl mimo hru, ale balon skončil jen na levé tyči.
37'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Meunier, přichází Diallo.
36'
Na pravém kraji trápil Petráka Pablo Sarabia. Nová posila pařížského celku se však přes českého obránce nedokázala uvolnit k přihrávce ani centru.
35'
Pohledná souhra Meuniera se Sarabiou skončila ale jen nepřesným centrem. Po zisku balonu se domácí hnali po dlouhé době do útoku, ale skvěle se stačila vrátit stoperská dvojice PSG.
34'
Pařížané i před vlastním vápnem a pod tlakem hráli konstruktivně. Kehrer si narazil s Kurzawou a poté snadno vyvezli míč až ke středovému kruhu.
33'
Christian Mathenia rozehrával od své branky k Petrákovi. Český krajní obránce poté zkoušel najít Kerka, který byl ale schován až za Meunierem.
31'
Také Mbappé se ocitl na trávníku po kontaktu s Behrensem. Francouzští mistři okamžitě po odpískání faulu rozehráli, ale Mbappé ve vápně neuspěl.
30'
Ani půlhodina hry gól nepřinesla. PSG pokračuje v aktivním přístupu, ale šance zatím nevyužívá. Verratti nyní dokonce ztratil míč a poté fauloval.
29'
Kylian Mbappé zavezl míč do pokutového území, poté přihrával pod sebe k Herrerovi, který v nadějné pozici branku Norimberku pouze přestřelil.
28'
První poločas může pokračovat. Sarabia přihrával podél postranní lajny k Meunierovi, ten ještě prodlužoval na Mbappého, ale ten měl přesně v cestě Sorensena.
27'
Hlavní rozhodčí dává hráčům čas na občerstvení. Hra je na okamžik přerušena.
26'
Draxler si několikrát narazil s Herrerou, následně se nabízel do kombinace i Jesé. To už ale byla obrana Norimberku stažená před pokutovým územím.
25'
Ondřej Petrák nyní marně naháněl Mbappého. Dvacetiletý útočník však vyletěl s balonem až za koncovou čáru a už nestihl ani odcentrovat.
24'
Mühl trefil do kolena Verrattiho a ten se jen těžce zvedal z trávníku. Po krátké pauze se ale může pokračovat v zápase.
23'
Draxlerův centr od rohového praporku do vápna byl pořádně nebezpečný. V šestnáctce se ale prosadil k míči pouze Sorensen, následná střela Kehrera skončila mimo branku.
22'
Právě Verratti následně ztratil míč, při snaze získat ho zpět fauloval zezadu unikajícího Errase, sám si navíc ublížil pádem na trávník.
21'
Pařížané se i nadále tlačí do útoku. Ofenzivní snahu nyní vedl Marco Verratti, ale ani šestadvacetiletý Ital na staženou obranu soupeře nevyzrál.
20'
A další nebezpečná situace před domácí brankou. Po prudkém centru Thomase Meuniera tečoval míč v malém pokutovém území Jesé jen těsně vedle branky.
18'
Kylian Mbappé se drží za hlavu. Po parádní Sarabiově přihrávce se ocitl v nadějné pozici na levé straně vápna. Už to vypadalo, že Matheniu prostřelil mezi nohama, ale domácí gólman stačil šťastně míč srazit do tyče.
17'
Fanoušci hnali Mikaela Ishaka do brejku. Přihrávka do běhu byla ale příliš dlouhá a míč skončil jen u brankáře hostujícího celku.
16'
Už to vypadalo, že se Norimberk po čase opět dostane na útočnou polovinu. Behrens hledal Ishaka, který ale nedokázal v pravou chvíli zpracovat.
15'
Kombinaci PSG vedl po levém kraji Draxler, následně se německý záložník snažil najít nabíhajícího Mbappého, ale mladý útočník byl pokrytý hned dvojicí soupeřů.
14'
Pablo Sarabia rozehrál rohový kop jen na krátko s Herrerou. Souhra dvou španělských fotbalistů však neskončila střelou ani centrem.
13'
Norimberští fotbalisté rozehráli po faulu Verrattiho volný přímý kop. Ten si ale PSG pohlídalo ještě před pokutovým územím. Naopak na druhé straně musel zasahovat Mathenia.
12'
Mathenia odkopl míč od své branky až na útočnou polovinu. Ishak se však nepopasoval s velkou přesilou a o balon okamžitě přišel.
11'
Kylian Mbappé si došel pro balon až téměř ke středovému kruhu. Bleskově chtěl vysunout Jesého, ale k novému spoluhráči balon nedoputoval. PSG však zůstává v kombinaci.
10'
Úvodní desetiminutovka branku nepřinesla. Hned ve třetí minutě měl ale gól na kopačce Ishak, na skvělého Aréolu si však nepřišel. Od té doby kontrolují průběh hry hostující fotbalisté.
9'
Také Christian Mathenia si připisuje první zákrok. Z velkého úhlu chtěl domácího gólmana překvapit Sarabia, ale Mathenia byl u své tyče připraven.
8'
Norimberk se snažil po zisku rychle vyslat Errase do brejku, ale míč odskočil po nakropeném trávníku jen k bránícímu Kehrerovi. Pařížané mohou pokračovat v lehkém tlaku.
7'
PSG drží balon pod kontrolou. Kehrer si několikrát nahrál s Kurzawou, následně byl ve hře i Ander Herrera. Střední záložník však už nedokázal oslovit Jesého.
6'
Opět byl v náběhu Thomas Meunier. Belgický bek centroval do šestnáctky, ale k balonu měl nejblíže pouze domácí brankář Christian Mathenia.
5'
Pařížané začínají pozvolněji. Sarabiova přihrávka podél postranní lajny měla najít Meuniera, ale ten míč na hrací ploše nedokázal zastavit.
4'
Také Mbappé se hnal za nakopnutým balonem. Na levé straně si ale neporadil s Valentinim a o míč přišel. Do útoku tak mohou jít opět domácí.
3'
Zápas začíná ve velkém tempu. Ishak se dostal do vyložené pozice, ale z prostoru penalty Aréolu neprostřelil. Skvělý postřeh předvedl brankář PSG.
2'
O úvodní rozehrávku ze středového kruhu se postaral domácí útočník Mikael Ishak. Norimberk se pustil do útočení, ale na levé straně byl přichycen v ofsajdu Kerk.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

1. FC Norimberk: Mathenia – Valentini, Mühl, Sorensen, Petrák – Hack, Jäger, Erras, Behrens, Kerk – Ishak
Náhradníci: Klandt, Lukse – Palacios, Margeitter, Sorg, Goden, Knöll, Fuchs, Nürnberger, Rhein

Paris Saint-Germain FC: Aréola – Meunier, Kehrer, Kurzawa, Bernat – Sarabia, Verratti, Herrera, Draxler – Mbappé, Jesé
Náhradníci: Trapp, Innocent – Nsoki, Kouassi, Toufiqui, Guclu, Arday, Diallo, Mbe Soh.
Krásný sobotní podvečer, vítám všechny příznivce fotbalu. Nová sezona v evropských soutěžích pomalu startuje. Týmy ladí formu na v přátelských zápasech a my se společně zaměříme na duel Norimberku, který vyzve PSG.

Fotbalisté Norimberku prožili katastrofální sezonu. V Bundeslize vyhráli pouze třikrát, skončili na poslední pozici a po zásluze budou hrát pouze druhou nejvyšší soutěž. Ani v přípravě na nový ročník německý celek příliš nezáří. Ammerthal sice Norimberk sestřelil šesti góly, ale následně padl s Bayreuth a od Basileje dokonce inkasoval čtyři branky. Před týdnem poté Norimberk i s Ondřejem Petrákem v sestavě prohrál 1:2 s Rapidem Vídeň.

To PSG ve francouzské Ligue 1 slavilo titul již s velkým předstihem. V nové sezoně se ale už v dresu pařížského celku nepředstaví Buffon, Rabiot, Diaby a na odchodu je také Neymar. Pařížané mají za sebou pouze jediný přátelský zápas. Drážďany příliš dlouho nevzdorovaly, hned v prvním poločase se dvakrát trefil Kylian Mbappé a jeden zásah přidal také Julian Draxler. Po řadě střídání po změně stran se ještě prosadil Zagré, Postolachi a Aouchiche, na konečných 6:1 poté korigoval proměněnou penaltou Koné.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Články odjinud