Stankovic (46. Carlos) – Ulmer (46.Ogugawa), Onguene (46. Mensah), Ramalho (46. Vallci), Kristensen (59. Farkas) – Samassekou (46. Ashimeru), Bernede (46. Junuzovic), Szoboszlai (46. Diarra), Minamino (46. Mwepu) – Haaland (46. Daka), Koita (46. Hwang)
Red Bull Arena (Wals-Siezenheim)
Real
Courtois – Militão (46. Nacho), Varane, Ramos – Carvajal (76. Ordiozola), Casemiro (46. Valverde), Kroos, Marcelo – Isco (76. Vázquez), Benzema (76. Júnior), Hazard (62. Jović)

90+4'
Máme zde konec zápasu! Mohli jsme vidět duel věhlasného Realu Madrid proti silnému Salzburgu. V utkání byl Real Madrid lepším týmem a mohl zápas vyhrát vyšším rozdílem, pokud by však dával své šance. Velké šance měli Benzema, Hazard, Jović, se všemi si však pěknými zákroky poradil Stankovic. Domácí však měli obrovskou šanci na vyrovnání v prvním poločase, touto šancí však Minamino pohrdl. Salzburg v dnešním zápase potvrdil svou pověst výborně fyzicky vybaveného mužstva. Pro Real Madrid je zas důležité, že zapadly jeho velké posily a jedna se dnes dokonce brankově prosadila. Real si tak i vylepšil náladu z nepříliš povedených výsledků z minulých utkání.
90+4'
Roh odvrací obrana.
90+3'
Poslední útok ve snaze vyrovnat utkání končí střelou mimo! Rohový kop.
90+2'
Centr odvrací obrana domácích.
90+1'
Hosté se ještě pokoušejí vedení navýšit. Čeká je zajímavá standartní situace.
90'
Nastavené jsou tři minuty.
90'
Zápas se blíží ke svému konci. Real Madrid si hlídá své hubené vedení.
89'
Salzburg celý zápas skvěle prokazuje svou pověst extrémně běhavého mužstva. Dnes tato vlastnost platí jako jejich největší síla proti extrémním individuálním dovednostem hostů.
88'
Tvrdá střela z přímého kopu příliš problému Courtoisovi nenadělala.
87'
Další zajímavý přímý kop pro domácí! Tentokrát po faulu Valverdeho.
86'
Pro centr si došel brankář Courtois.
85'
Žlutou kartu vidí Nacho. Po jeho faulu zahrávají domácí zajímavou standartní situaci.
85'
Zblokovaná střela Madridu, ze které šli domácí do protiútoku! Ten faulem přerušuje Nacho.
84'
Naděje domácích drží brankář, který se nyní vytáhl proti ostré střele Joviće.
82'
Žlutý trest za tvrdý zákrok na středu hřiště vidí Valverde.
81'
Centr z levé strany si v pokutovém území pěkně zpracoval Júnior! Jeho střela ale byla zblokována.
79'
Domácí podávají opravdu slušný výkon proti gigantovi a snaží se o vyrovnání. Snaha zatím ale nevede ani do žádné větší příležitosti. Domácí ale potvrzují dobré výkony na evropské scéně z posledních let.
77'
Střídání na obou stranách! Odcházejí Camara, Benzema a Carvajal, nahrazení budu Diarrou, Júniorem a Oridozolou.
75'
Z protiútoku nic nebezpečného nevzniklo.
75'
S pěknou akcí Realu si domácí v obraně poradili. Nyní míří do protiútoku.
72'
Žlutá karta pro Farkase za tvrdý faul.
72'
Domácí vedou jednoznačně na fauly v poměru 16:9.
70'
Domácí se pokoušejí o vyrovnání. Hrají se silným soupeřem dobrý zápas. Zkušenosti však v některých momentech hrají pro celek ze Španělska.
70'
Na hřišti nás opustil střelec dnešního utkání. Nahrazuje jej jiná letní akvizice Luka Jovic.
68'
Ten však nikam nevede. Míč má na kopačkách Madrid,
67'
Domácí se hrnou do útoku.
66'
Dobrou myšlenku na průnikovou přihrávku do vápna přečetl obránce španělského týmu.
64'
Žlutý trest nyní přichází pro hráče hostí! Tvrdým zákrokem se provinil Carvajal.
63'
Další žlutý trest. tentokrát pro domácího stopera Mwepu, který ostrým zákrokem na polovině hasí nebezpečnou situaci.
60'
Velká šance domácích! Útočník domácích se řitil sám na Courtoise a pokoušel se ho možná trochu ukvapeně lobovat! Toto řešení však nebylo úspěšné a míč končí nad brankou.
57'
Akci domácích zastavuje ofsajd.
56'
Zajímavou akci skvělým přečtením hry zastavuje Ramos. Domácí si tak na vyrovnání musejí ještě počkat.
54'
1. žlutý trest utkání! Žlutou kartu za tvrdý zákrok vidí Varane.
54'
Zajímavou akci skvělým přečtením hry zastavuje Ramos. Domácí si tak na vyrovnání musejí počkat.
52'
O protiútok se nyní pokoušeli domácí. Jejich snaha však byla pozastavena.
51'
Míč nyní na kopačkách drží hráči Madridu.
48'
Rozehrávky se ujal Toni Kroos, obrana však centr bez potíží odvrací,
47'
Nebezpečná standartní situace pro Real.
46'
Několik hráčů střídá i na straně domácích. Kristensen, Samassekou, Bernede, Minamino, Haaland mají pro dnešek dohráno, nahradí je Ashimeru, Junuzovic, Mensah, Mwepu, Daka.
46'
Máme zde střídání. Novou akvizici z Porta na začátek druhého poločasu nahrazuje Nacho. Casemira ještě vystřídává Valverde.
46'
Začátek druhé poločasu se rychle blíží.
45+1'
První poločas skončil. Viděli jsme v něm jednu krásnou branku z dílny Edena Hazarda. Hře především dominoval Real Madrid a domácí hrozili spíše z protiútoku. I tak měli domácí slušnou šanci na vyrovnání, když Minamino nenasměroval míč do prázdné branky. Další slušné příležitosti měli už ale pouze hosté a zejména nová letní akvizice Eden Hazard, který mohl přidat další branku. Proti však byl skvělý brankář Stankovic, který na začátku zápasu ještě vychytal ve stoprocentní pozici Benzemu.
45+1'
Hosté zahrávají rohový kop! Ten obrana domácích v pohodě odvrací.
42'
Hazard se nyní pokoušel identickou akci, po které vstřelil úvodní branku utkání. Střela šla ovšem daleko mimo branku domácích.
40'
Pěkný centr do vápna domácích! Zde se ale nedorozuměli Benzema s Iscem. Míč hlavičkuje Benzema nad branku. Následuje odkop Stankovice.
39'
Výborný zákrok Stankovice! Řítil se na něj osamocený Eden Hazard, ten se snažil míč umístit po zemi na bližší tyč.
37'
Fanoušci domácích nyní volali po penaltě! Nelíbil se jim zákrok Varaneho na domácího hráče v pokutovém území. Rozhodčí však zůstává klidný.
36'
Rohový kop odvrací obrana domácích.
36'
Centr Marcela odvrácen na rohový kop!
34'
Zajímavá akce Realu Madrid končí nepřesnou narážečkou.
32'
Pokus o rychlý útok domácích končí nepřesnou přihrávkou! Hosté rozehrávají od brankáře.
27'
Po dlouhé době se nám v ofenzivě ukázal také Salzburg! Hned z toho mohla být branka na 1:1, stoprocentní šancí však promarnil Minamino!!
23'
Pokus z přímého kopu končí mimo branku.
23'
Přímý volný kop pro hosty! Ujme se ho opět Eden Hazard.
22'
Madridu vstup do utkání opravdu vyšel! Vede 0:1 a nyní se pokoušel o další nebezpečnou akci, kterou však obrana domácích odvrací.
19'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Máme tu úvodní branku utkání! Postaral se o ní Eden Hazard! Nová akvizice se prosazuje po rychlém protiútoku z rohového kopu domácích. Střelec si navedl míč z levé strany vápna na střed a nekompromisní střelou k tyči nedává Stankovicovi šanci! Stav utkání je tedy 0:1 pro Real Madrid.
18'
Střela domácích sražená na rohový kop!
13'
Obrovská šance pro hosty! Benzema byl už sám volný před brankářem Stankovicem! Ten však rychlým skokem zmenšil francouzskému střelci úhel a vyráží míč dobrým zákrokem na rohový kop!
13'
Míč nyní mají na kopačkách více hráči Realu.
11'
Nebezpečný kontr domácích včas hasí obrana Realu Madrid..
9'
Hra pokračuje a do šance se dostali domácí! Střela však míjí branku.
8'
Po ošklivém střetu domácího útočníka a Sergia Ramose zůstává stoper hostí na zemi.
7'
Nebezpečný centr Salzburgu z levé strany. Míč prolétl ale pouze vápnem hostí a nic nebezpečného nakonec nevzešlo.
5'
Střela Casemira brankáře nějak nepotrápila, nemířila toiž mezi tyče.
5'
První nadějnou akci zápasu pokazila nepřesná nahrávka Isca. Následuje odkop od brány domácích.
1'
Rozehrávky se ujme domácí tým.
Domácí fanoušci se na začátku utkání vyznamenali krásným choreem.
-2'
Hráči již nastupují na hrací plochu! Hosté nastupuji v zeléném, domácí Salzburg v červenobílých dresech.
Ochozy stadionu jsou již slušně zaplněné několik minut před zápasem. Slavný Real Madrid tak přilákal plný dům Red Bull Areny v Salzburgu, jehož kapacita je 30 188 sedadel. Zdá se tedy, že tento zápas bude vyprodán.
V sestavě Realu Madrid se dnes také objeví nové letní akvizice klubu. Fanoušky bude zajímat zejména výkon Edena Hazarda, za kterého španělský klub poslal do londýnské Chelsea sto milionů €.
Real Madrid dnes nastupuje v silné sestavě. Vysílá tak, že zápas nebere na lehkou váhu. V přípravě se španělskému klubu příliš nedaří, na Audi Capu v konkurenci Bayernu,Tottenhamu a Fenerbahce obsadil Real Madrid pouze třetí příčku, když za sebou nechal pouze turecký celek.

FC Red Bull Salzburg: Stankovic – Ulmer, Onguene, Ramalho, Kristensen – Samassekou, Bernede, Szoboszlai, Minamino – Haaland, Koita
Náhradníci: Köhn, Coronel, Mensah, Van Der Werf, Vallci, Farkas, Ashimeru, Junuzovic, Camara, Diarra, Hwang, Daka, Okugawa

Real Madrid CF: Courtois – Militão, Varane, Ramos – Carvajal, Casemiro, Kroos, Marcelo – Isco, Benzema, Hazard
Náhradníci: Jović , Valverde, Vázquez, Vinícius Júnior, Lunin, Nacho, Navas, De la Fuente, Ordiozola.
Do úvodního hvizdu nám stále zbývá přibližně půl hodiny. Pojďme se podívat na sestavy obou dnešních soupeřů.
Do rakouského Salzburgu dnes zavítá soupeř toho nejvěhlasnějšího jména! Domácí se dnes totiž utkají se slavným Realem Madrid v přípravném zápase před sezonou. Salzburg má přípravu velice pestrou, už před několika dny se utkal v zápase s londýnskou Chelsea ve kterém rakušané padli v poměru 3.5. Dnes se budou před domácím publikem snažit trápit Bílý balet, který přes léto mohutně posiloval a do svých řad přivedl například belgického Edena Hazarda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.