Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Brno - 8. února 2020   14:00

Trenčín
Trenčín
53' Šulek  • 58' Križan  • 74' Čatakovič
3:2
(0:1)
Brno
Brno
8' Krška   • 77' Fousek
Trenčín
Šemrinec, Kadák, Gomes, Kpekawa, Ligeon, Letenay
Brno

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! AS Trenčín nakonec zvládl duel se Zbrojovkou Brno a vítězí 3:2! Domácí celek sice prohrával po první půli kvůli brance Kršky 0:1. Ve druhé půli se ale rychle prosadil Šulek a o pět minut později přidal další zásah Križan. Patnáct minut před koncem utkání pak přidal další zásah Čatakovič. Za Brno už pouze snížil Adam Fousek.
90'
89'
Další útočnou akci Zbrojovky zastavuje útočný faul. Trenčín už s rozehrávkou rozhodně nespěchá.
88'
Trenčín se v závěru dnešního souboje usadil v blízkosti pokutového území soupeře, jenže nikdo v bílém dresu tentokrát neodcentroval.
86'
Brankář slovenského celku si dal pozor na vysoký centr z levé strany a stáhl míč do svých rukavic. Trenčín může uklidnit rozehrávku.
85'
Až nyní se po dlouhém přerušení hry pokračuje! Fotbalisté si i během dnešního přátelského utkání nedarují ani metr hřiště zadarmo.
82'
Další přerušení! Po tvrdém zákroku domácího hráče potřebuje ošetření fotbalista Brna.
81'
Zbrojovka v závěrečných minutách stupňuje svůj tlak a ještě se snaží vyrovnat. Obrana Trenčína to bude mít hodně těžké.
79'
Hra je znovu přerušena! Jeden z fotbalistů domácího celku zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření.
77'
Brno právě vstřelilo branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil ADAM FOUSEK a střelou do protipohybu brankáře skóroval!
77'
Pokutový kop pro Brno! Jeden z hráčů Trenčína stáhl soupeře po rohu a sudí ukázal na puntík!
76'
Trenčín si po vstřelení své třetí branky kontroluje vedení a nepouští fotbalisty Zbrojovky k míči.
74'
Trenčín právě vstřelil branku!
Slovenský celek přidává další branku a podle všeho potvrzuje svůj triumf! HAMZA ČATAKOVIČ dostal přihrávku na hranici velkého vápna a technickou střelou o tyč poslal míč do sítě!
73'
Koolwijk rozkmital své rychlé nohy na pravé straně, ale jeden z obránců Zbrojovky se s ním stačil skvěle vrátit a vypíchl mu míč do zámezí.
72'
Van Kessel prošel po levém křídle až do pokutového území, jenže jeho zpětná pobídka přiletěla jen do prostoru, kde nebyl nikdo v bílém dresu Trenčína.
70'
Další ofenzivní výpad Zbrojovky Brno zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
69'
Centr z levé strany přiletěl také před branku Zbrojovky, ale stoper Šural se položil do skluzu a odehrál míč vysoko na tribunu.
68'
Také Brno nyní předvedlo velice zajímavý přechod do útoku. Centr z levé strany přiletěl na malé vápno, ale nikdo v černém dresu na skákavou pobídku nedosáhl.
67'
Slovenský celek se opět pokusil zaútočit nákopem na hranici velkého vápna. Zadáci Zbrojovky stáli blízko u sebe a nepustili míč do šestnáctky.
66'
Šulek dostal přihrávku na pravou stranu a odcentroval na hranici velkého vápna. Jeho pobídka ale skončila u prvního obránce.
65'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
64'
Šulek opět podpořil útočnou akci Trenčína po pravém křídle. Křídelník Trenčína následně odcentroval na malé vápno, ale tam kralovala obrana.
63'
Zbrojovka napadala rozehrávku soupeře na hranici pokutového území. Brňané atakovali soupeře hned ve třech, ale míč tentokrát nezískali.
62'
Trenčín se po delší době usadil na polovině soupeře, jenže nikdo v bílém dresu tentokrát nedokázal odcentrovat do velkého vápna.
61'
Zbrojovka se pokusila o rychlý přechod do útoku, jenže přihrávka na levou stranu mířila do ofsajdu. Rozehrávat bude Trenčín.
60'
Je za námi hodina hry a slovenský Trenčín ve druhé půli naprosto otočil dění na trávníku. Hráči v bílém strhli vedení na svou stranu a hrají velmi aktivně.
58'
Slovenský Trenčín přidává i druhou branku a otáčí vývoj dnešního souboje! Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde si na něj naskočil RICHARD KRIŽAN a hlavou rozvlnil síť.
57'
Šulek tentokrát dostal přihrávku na pravou stranu, jenže měl velké problémy se zpracováním a míč mu uskočil do zámezí.
55'
Trenčín po změně stran zvýšil svou aktivitu a nadále se tlačí do zakončení. Fotbalisté v bílých dresech hrají velmi dobře.
53'
Trenčínu se podařilo vyrovnat! Na centr z levé strany si na malém vápně naskočil osamocený MARTIN ŠULEK a hlavou překonal bezmocného brankáře!
52'
Na nákop za obranu Trenčína si pro změnu naběhl Koolwijk, který se nenechal odstavit od míče a odcentroval do pokutového území.
51'
Trenčín se vydal na polovinu soupeře, jenže nákop za obranu hostující Zbrojovky skončil u pozorného obránce.
50'
Šumbera to přehnal v souboji na polovině slovenského celku a dopustil se útočného faulu. Trenčín tak může rozehrávat ze své poloviny.
49'
Trenčín se opět vydal na polovinu soupeře, jenže přihrávka na levou stranu byla moc prudká a míč skončil v zámezí.
48'
Zbrojovka se poprvé po změně stran vydala do útoku a hned z toho byla nebezpečná akce. Centrovaný míč z levé strany skončil u pozorného obránce.
47'
Slovenský celek zatím kombinuje na vlastní polovině. Nikdo v bílém se ale nemůže dostat na polovinu svého soupeře.
46'
Trenčín obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Slovenský celek v něm bude chtít zlepšit výkon z úvodní půle.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali takové opatrné utkání. Hostující Zbrojovka nastoupila do zápasu hodně aktivně a v osmé minutě otevřel skóre David Krška! Trenčín poté srovnal obrázek hry, ale nějaké vyložené možnosti si nevytvořil. Do kabin se proto jde za stavu 0:1.
45'
45'
Čataković si naběhl do pokutového území, jenže domácí hráč byl asi překvapen tím, že k němu míč propadl a vůbec nezakončil.
44'
Čermák kouzlil na pravé straně hrací plochy, jenže jeho prostrčení za obranu si stopeři Trenčína bez problémů dokázali pohlídat.
43'
Zubairu odcentroval z pravé strany do pokutového území, jenže jeho pobídka byla moc krátká a skončila u prvního fotbalisty Zbrojovky.
42'
Zubairu dostal prostor na polovině soupeře, jenže jeho nákop skončil u dobře postaveného Pavla Dreksy, který míč odehrál.
41'
Exekuce centrovaného míče se ujal Šumbera, který poslal centr na malé vápno, ale obrana Trenčína bez problémů odehrála míč do bezpečí.
40'
Brno si v závěru prvního poločasu bez větších problémů drží své vedení a naopak se vydává do útoku. Zbrojovka vybojovala přímý kop z pravé strany.
39'
Zbrojovka se usadila na polovině soupeře, jenže další centr do velkého vápna byl moc krátký a skončil hned u prvního obránce v bílém.
37'
Brankář Trenčína tentokrát nakopl míč na polovinu soupeře, ale jeho pobídka propadla pouze k obráncům Zbrojovky Brno.
36'
Van Kessel dostal prostor na hranici pokutového území, ale jeho pobídka do velkého vápna skončila u prvního obránce.
35'
Brno sehrálo po autovém vhazování krásnou narážečku a Hladík se dostal do pokutového území. Jeho pokus ale Bergsena nepřekonal.
34'
Van Kessel se z křídelního prostoru tlačil do pokutového území, nicméně jeho průnik neměl dlouhého trvání. Stopku mu vystavil důrazný Šural.
33'
Trenčín se vydal do útoku po pravé straně hrací plochy, jenže přihrávka do pokutového území byla moc krátká a hned první obránce balón odehrál do autu.
32'
Brankář slovenského celku zahrál fanouškům Trenčína na nervy. Míč mu totiž podklouzl pod kopačkou na rohový kop kousek vedle branky.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrný duel. Brno se v úvodu dostalo do vedení, ale od té doby spíše brání.
29'
Brankář slovenského celku se ujal rozehrávky Trenčína. Jeho nákop směřoval na Zubaira, ale ten byl dobře střežen Šuralem.
28'
Zubairu dokázal vypálit zpoza hranice pokutového území, jenže jeho pokus se snesl přímo do rukavic dobře postaveného Flodera.
27'
Autor úvodní branky David Krška si naběhl na další průnikovou přihrávku za obranu, jenže pobídka byla moc krátká a skončila u obránce v bílém.
26'
Comvalius se dral do zajímavého protiútoku, místo zakončení ještě hledal dobíhajícího spoluhráče, ale trefil vracejícího se Šurala.
25'
Až nyní se po delší době pokračuje ve hře. Brno předvedlo útok po pravé straně hrací plochy, jenže Šumbera přišel o míč.
24'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Trenčína zůstává po ostrém střetu ležet na polovině Brna a drží se za levý kotník.
23'
Zubairu měl prostor v blízkosti pokutového území, jenže jeho oblouček do velkého vápna byl moc dlouhý a skončil v rukavicích připraveného brankáře.
22'
Trenčín rozjel další útočnou kombinaci ze zadních řad. Van Kessel se na hranici velkého vápna natahoval po skákavé pobídce, ale scházely mu snad dva kroky.
22'
Bergsen nakopl míč na polovinu Brna, jenže Van Kessel v hlavičkovém souboji neuspěl a přišel o míč. Brno může rozjet další kombinaci.
21'
Šumbera sprintoval za nákopem na polovinu soupeře, jenže měl velké problémy se zpracováním a dobře postavený obránce před ním balón zakopl.
20'
Slovenský celek měl k dispozici rozehrávku rohového kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhla obrana Zbrojovky.
19'
Gólman Zbrojovky se musel znovu zapojit do rozehrávky svého mužstva. Floder nakopl míč na pravou stranu, ale tam uspěl Kapuadi.
18'
Bariš podpořil útočnou akci Brna sprintem po pravé straně hrací plochy. Hostující obránce poté našel Sedláka, který ale nezakončil přesně.
17'
Trenčín v posledních minutách zvýšil svou aktivitu a tlačí se na polovinu soupeře. Fotbalisté Brna ale brání v pevném bloku.
15'
Trenčín po delší době vyzkoušel útočnou akci po pravém křídle, jenže nákop skončil u prvního hráče v dresu Brna. Zbrojovka zatím brání pozorně.
14'
Brankář Zbrojovky vystartoval z brankové čáry na malé vápno a bez problémů schoval míč do svých rukavic.
13'
Zbrojovka se usadila na polovině soupeře, jenže nikdo v černém dresu tentokrát nevymyslel nějakou nebezpečnou přihrávu za obranu slovenského mužstva.
12'
Brno skvěle napadalo rozehrávku Trenčína na jeho polovině. Šumbera to ale v souboji přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku.
11'
Zadáci Zbrojovky nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací v zadních řadách. Nikdo v dresu Trenčína rozehrávku Brna neatakuje.
10'
Brno nadále pokračuje v aktivním nástupu do dnešního souboje. Na pravé straně se uvolnil Šumbera, ale jeho pobídka byla moc krátká.
8'
Zbrojovka přetavila svůj dobrý nástup do utkání v úvodní branku! Po rychlé akci dostal prostor DAVID KRŠKA, který střelou z hranice velkého vápna otevřel skóre!
7'
Další útočnou akci Zbrojovky zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd! Rozehrávat bude slovenský klub.
6'
První zajímavá akce Zbrojovky! Šumbera se dostal do pokutového území, ale jeho pobídka před branku neoslovila nikoho v černém dresu.
5'
Floder si dal pozor na nepřesnou rozehrávku soupeře a bez problémů ukryl míč do svých rukavic. Zbrojovka může rozjet další útočnou akci.
4'
Také hostující brankář Floder se musel zapojit do rozehrávky Zbrojovky. Ani jeho nákop na polovinu soupeře však nebyl adresný.
3'
Do rozehrávky Trenčína se musel zapojit také brankář Bergsen. Domácí gólman nakopl míč na levou stranu, ale tam kralovala defenziva Brna.
2'
Zbrojovka se usadila v blízkosti pokutového území soupeře, ale Šimon Šumbera si v jednom ze soubojů pomohl nedovoleným zákrokem.
1'
Brno obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Dlouhý nákop směřoval na hranici velkého vápna, ale obrana Trenčína si poradila.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Trenčín bude hrát v bílém, zatímco Zbrojovka oblékne černé dresy.
Výkop dnešního souboje se o pár minut opozdí.

AS Trenčín: Bergsen – Šulek, Križan, Kapuadi, Nielsen – Zubairu, El Mahdioui, Koolwijk – Van Kessel, Čataković, Comvalius
Náhradníci: Šemrinec, Kadák, Gomes, Kpekawa, Ligeon, Letenay

FC Zbrojovka Brno: Floder – Bariš, Šural, Dreksa, Kotula – Krška, J. Sedlák, Čermák, Šumbera – Hladík, Fousek..
Oba týmy zatím letos zažívají docela vydařenou zimní přípravu. Brno sehrálo Tipsporu ligu, ve které už mělo zajištěný postup na Malta Cup. Na něm Zbrojovka dokázala porazit Baník Ostrava a ve finále potrápila také Mladou Boleslav. Po skončení Malta Capu ještě uhrála bezbrankovou remízu s týmem Balzan. Trenčín zahájil přípravu na vítězné vlně. Gólové příděly schytali hlavně fotbalisté z Frýdku-Místku, Opavy a Otrokovic. Poté ale přišly porážky s Gornikem Zabrze a Teplicemi.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přátelského utkání mezi AS Trenčín a FC Zbrojovka Brno. Výkop je stanoven na 14 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.