Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Piast Gliwice : Zorja Luhansk - 15. ledna 2021   13:30

Piast Gliwice
57' Lipski
2:1
(1:0)
Zorja Luhansk
85' Yurchenko

Plach – Konczkowski, Czerwiński, Huk, Holubek – Pyrka, Lipski, P. Sokołowski, Chrapek – Vida, Żyro

Nikola – Vernydub, Joel Abu, Ivanisenia, Favorov, Juninho, Gryn, Nazaryna, Khomchonovsky, Allahyar, Gladky

Towarzyski mecz Piasta Gliwice z Zorią Ługańsk dobiegł końca. Zawodnicy Waldemara Fornalika zwyciężyli 2:1. Dziękuję za uwagę!
90+3'
Koniec meczu.
90+2'
Skutecznie bronią dostępu do własnej bramki gliwiczanie.
90+1'
Trzy minuty doliczył arbiter!
89'
Próboją powalczyć o gola wyrównującego zawodnicy Zorii. Udało im się wywalczyć rzut wolny w dogodnej odległości.
87'
Seria rzutów rożnych dla ekipy z Gliwic.
85'
Gol dla Zorii Ługańsk!
Pewnie wykonana jedenastka i rywale łapią kontakt! Strzelcem bramki VLADLEN YURCHENKO.
85'
Spóźniony wślizg w polu karnym i arbiter dyktuje jedenastkę dla Zorii!
84'
Skiksował przy próbie uderzenia zza pola karnego jeden z rywali, ale gliwiczanie nie zdołali wyprowadzić kontrataku.
82'
Żółtą kartkę otrzymuje Lipski (Piast Gliwice).
81'
Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gliwiczan.
80'
W dalszym ciągu bardzo nieskuteczni w ofensywie są piłkarze z Ługańska.
78'
Długo trwa akcja Piasta na połowie rywali. Zawodnicy Zorii zepchnięci do głębokiej defensywy.
76'
Rzut wolny dla Zorii w odległości około trzydziestu metrów od bramki Piasta.
74'
Kolejne nieudane wykończenie akcji przez ekipę z Ługańska. Nie spieszy się ze wznowieniem gry Szmatuła.
71'
Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca meczu w tureckiej Larze. W dalszym ciągu na prowadzeniu utrzymuje się Piast.
70'
Rzut wolny dla Zorii w środkowej strefie boiska.
68'
Wracamy do gry! Z piątego metra zacznie Szmatuła.
66'
W jednym ze starć ucierpiał zawodnik Zorii i mamy krótką przerwę w grze.
65'
Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Nikolę.
63'
Piłkarze Piasta od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce na połowie rywali.
60'
Mija sześćdziesiąta minuta gry. Od autu na wysokości linii środkowej boiska wznawiają grę gliwiczanie.
59'
Kolejna akcja Piasta i zawodnikom Walderama Fornalika udało się wywalczyć rzut rożny.
57'
Gol dla Piasta!
Gliwiczanie podwyższają prowadzenie! Rywale stracili piłkę na własnej połowie. Przejął ją PATRYK LIPSKI, który strzałem z dystansu pokonał Nikolę!
55'
Wrzut z autu dla rywali na połowie gliwiczan.
54'
Bardzo ładna akcja Zorii. Dośrodkowanie z prawej strony i minimalnie niecelne uderzenie głową z piątego metra!
50'
Niecelne uderzenie na bramkę Piasta.
48'
Bezpośrednie uderzenie Lipskiego z rzutu wolnego , ale znów prosto w mur.
47'
Drugą połowę rozpoczynamy od kolejnego faulu Zorii. Rzut wolny blisko pola karnego.
46'
Druga połowa rozpoczęta.
Do przerwy Piast Gliwice prowadzi z Zorią Ługańsk 1:0. Autorem jedynego jak na razie trafienia jest Tomas Huk. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!
45'
Pierwsza połowa skończona.
45'
Pewna interwencja Nikoli po mocnym strzale w środek bramki.
43'
Zablokowane zagranie w pole karne gliwiczan, ale rywale w dalszym ciągu utrzymują się przy piłce.
42'
W dalszym ciągu bardzo spokojne tempo tego spotkania.
40'
Minimalnie niecelne uderzenie z dość ostrego kąta!
39'
Rzut wolny dla gliwiczan na lewym skrzydle niedaleko pola karnego rywali. Może być groźnie.
38'
Nieudane dośrodkowanie w pole karne Piasta.
36'
Obiecująco zapowiadał się kontratak Piasta, ale zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.
34'
Niewiele wyniknęło z rzutu rożnego wywalczonego przez ekipę z Górnego Śląska.
33'
Od dłuższego czasu przy piłce znajdują się zawodnicy Waldemara Fornalika. Zobaczymy, czy pokuszą się jeszcze o jakiś zmasowany atak.
32'
Faulowany jeden z defensorów Piasta i gliwiczanie rozpoczną od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.
30'
Zakotłowało się w polu karnym Zorii, ale ostatecznie rywale zdołali wybić futbolówkę.
29'
Skutecznie zatrzymywani na lewym skrzydle zawodnicy Zorii. Rywale zostali zmuszeni do wycofania futbolówki.
27'
Jak na nie jest to porywający mecz. Oglądamy mało akcji podbramkowych, a gra często jest przerywana.
25'
Michał Żyro nie zdołał sięgnąć zbyt mocno zagranej na skrzydło futbolówki. Od autu rywale.
23'
Mocne uderzenie Lipskiego z okolic dwudziestego metra i piłka minimalnie minęła słupek bramki Zorii!
22'
Strzał z rzutu wolnego w mur, dobitka niecelna.
20'
Jeden z piłkarzy Piasta powalony na murawę przed polem karnym rywali. Arbiter odgwizduje przewinienie, z czym zdecydowanie nie zgadzają się Ukraińcy.