Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Salcburk : Č. Budějovice - 14. srpna 2020   18:00

Salcburk
Salcburk
1' Koita  • 76' Daka
2:0
(1:0)
Č. Budějovice
Salcburk
Drobný (46. Vorel) – Čolič (46. Kladrubský), Králik (82. Kopečný), Havel (64. Talovierov), Skovajsa (64. Novák) – Javorek (58. Valenta), Čavoš – Jánošík (46. Ekpai), Šulc (64. Meszároš), Mršič (82. Kousal) – Brandner (82. Bassey).
Vorel – Talovierov, Novák, Kladrubský, Kopečný, Ekpai, Valenta, Meszároš, Kousal, Bassey.

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký víkend.
Máme za sebou přípravné utkání Red Bullu Salcburk s budějovickým Dynamem, po kterém slaví výhru favorit, který to však neměl vůbec jednoduché. Jihočeši podali velice dobrý výkon a mrzet je může, že nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí.
90'
90'
Výborný zákrok Vorla! Daka byl před ním úplně sám, ale budějovického gólmana nepřekonal.
88'
Dobrá práce od Meszároše, který vybojoval roh.
86'
Pro vysoký centr Kopečného si došel domácí gólman.
85'
Dobré příležitosti Dynama gólem nekončí. Odražený balon si našel Kopečný a snažil se rychle vystřelit, ale jeden z obránců dostal míč za branku.
84'
Míč za čárou, od střídačky Dynama bude vhazovat Kopečný.
82'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Mršič, přichází Kousal.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Brandner, přichází Bassey.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Králik, přichází Kopečný.
80'
Velká příležitost Dynama! Meszároš dal šikovně pod sebe a ve stoprocentní šanci vychytal Kladrubského domácí gólman.
78'
Dobrý pas za obranu dostal Daka, ale nakonec se zamotal do vlastních kliček a o míč přišel.
76'
Salzburg právě vstřelil branku!
Tak jsem to zakřikl. Jihočeši ztratili míč na vlastní polovině a po rychlém brejku se přesně trefil PATSON DAKA.
76'
Poslední minuty je aktivnější Dynamo, které stále může pomýšlet na skvělý výsledek. Do konce zápasu zbývá zhruba čtvrt hodina, ve které mohou svěřenci Davida Horejše minimálně srovnat.
73'
Dobrý pohyb přinesl Dynamu zisk míče, ale Brandner nepřihrál dobře, takže hosté nemohli rozjet žádnou útočnou akci.
71'
Vysoký centr Pavla Nováka ještě vracel Ekpai, po jehož přihrávce zakončoval Kladrubský. Střela byla přizvednuta a skončila na rohu.
69'
Z dobré pozice zakončoval Koitu, ale technickou střelou zamířil těsně vedle.
66'
Ve vápně upadl Koita, ale bylo to vlastní vinou, takže hra pokračuje dál.
64'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Havel, přichází Talovierov.
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Šulc, přichází Meszároš.
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Skovajsa, přichází Novák.
62'
Dva rohové kopy domácích nepřinesli nic, vedou tak stále pouze o jednu branku.
60'
Postupná kombinace Salcburku nakonec k ničemu nevedla, protože Havel dokázal odehrát míč pryč.
58'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Javorek, přichází Valenta.
55'
Šajtlí zkusil vystřelit Skovajsa, ale střela neměla gólové parametry.
54'
Pohledná akce Dynama! Skovajsa našel vysokým míčem Kladrubského, jehož pokus z voleje reflexivně vyrazil Stankovič.
53'
Akci Salcburku přerušil ofsajd.
51'
Velmi dobře si Mršič pokryl míč a byl faulován.
49'
Z vápnem se do výhodné pozice dostal Okafor, ale budějovický brankář předvedl dobrý zákrok.
48'
Zpočátku druhé půle drží míč domácí, ale kombinují zatím jenom na své polovině.
46'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jánošík, přichází Ekpai.
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Čolič, přichází Kladrubský.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
45'
44'
Po průnikové přihrávce do vápna vracel míč Junuzovič, ale nebyl přesný.
43'
Dvě minuty před koncem prvního poločasu budou zahrávat rohový kop fotbalisté Red Bullu Salcburk.
42'
Bravurní přenesení hry od Dynama, po kterém centroval Mršič. Zajímavý centr proletěl vápnem, ale nikoho nenašel.
40'
Sporný zákrok ve vápně Dynama. Po souboji s Králikem se domácí dožadovali penalty, ale tu hlavní sudí nenařídila.
39'
Z pravé strany uháněl sám na Drobného Maďar Szoboszlai, ale na zkušeného brankáře si nepřišel!
38'
Centrovaný míč od Benjamina Čoliče nepřinesl nic, ale u balonu jsou stále černobílí.
37'
Ostrý faul na Pavla Šulce a Dynamo má možnost dalšího přímáku.
35'
Tvrdý pokus Mwepu a parádní zákrok Drobného, který vyrazil míč na roh.
33'
Prudký přízemní centr hledal na zadní tyči Daku, kterému chyběl dobrý metr, aby na balon dosáhl.
32'
A sám faulovaný se opřel do míče a zkusil střelu na přední tyč, ale Stankovič se rychle přemístil a balon vyrazil.
31'
Faulován byl Matěj Mršič a vybojoval tak přímý kop ze zajímavé pozice.
30'
Do běhu dostal míč Brandner, ale stoper Salcburku byl u něho včas a ve skluzu mu míč odkopl.
28'
Pod tlakem musel rozehrávat Drobný, takže raději poslal míč do autu.
26'
Nepříjemný pokus Mršiče! Stankovič s vypětím všech sil vytáhl míč na roh.
25'
Šikovně se na pravé straně prosmýkl Jánošík, jeho centr ještě vracel na zadní tyči Mršič, ale následná střela byla zablokována.
24'
Znovu v akci Koita. V souboji s Lukášem Havlem si naštěstí pro hosty počínal nedovoleně, takže jeho následné zakončení bylo zbytečné.
22'
Útočnou akci Salcburku zastavil ofsajd, ve kterém se nacházel autor první branky.
20'
Daleko za vápnem zkoušel střílet André Ramalho, ale branku vůbec netrefil.
18'
Dobrým presinkem vyhnal Patrika Brandner soupeře, který si musel přihrát až s vlastním brankářem.
17'
Vysoký míč nedokázal Havel dobře zpracovat a míč se od něho odrazil do zámezí.
15'
Dvě dobré šance domácích! Po přímém kopu zlikvidoval přízemní střelu Drobný a poradil si i s Ulmerem, který zakončoval těsně před ním.
13'
Na vlastní polovině se Dynamo provinilo faulem, přímý kop pro Salcburk.
11'
Do vápna se s míčem u nohy snažil prodrat Brandner, ale obrana Salcburku včas dostoupila a nenechala útočníka Dynama projít.
9'
Rozehrávku Dynama dokázal soupeř vystihnout, ale následně nedokázal poslat přesný pas za obranu.
7'
Jednoduchý míč pro Drobného, který se snažil rychlou rozehrávkou najít Patrika Brandnera, ale akce skončila u Stankoviče.
6'
Dobře ve vápně zasáhl Patrik Čavoš a míč odhlavičkoval do bezpečí.
5'
Po nebezpečné hlavičce se bude roh opakovat.
4'
První roh v zápase si vezmou na starost domácí.
3'
Nebezpečně dokázal odcentrovat Pavel Šulc, ale míč nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
1'
Hned v první minutě otevírá skóre utkání favorit zápasu. Po chybě v obraně Dynama se k míči dostal SEKOU KOITA a bez problémů dostal míč za Drobného.