Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Senica : Blansko - 25. července 2020   16:00

Senica
Senica
5' Yenne  • 54' Yenne  • 55' Moses
3:2
(1:2)
Blansko
Blansko
2' Šustr   • 43' Harba
Senica
Chropovský – Meliš, Totka, Moses, Buchel
Blansko
Hanák – Huška, Přerovský, Bartolomeu, Sedlo, Straňák, Kropáček.

Ode mne je pro dnešek vše.
Utkání je u konce. Domácí jej dokázali ve druhé půli během povedené dvouminutovky otočit, hosté naopak své šance na vyrovnání nevyužili. V závěru mohla Senica náskok navýšit, ale Kunovský několikrát podržel svůj celek.
90'
90'
V samém závěru měli hosté k dispozici jeden rohový kop, ostrý centr si ale Slančík pohlídal a míč dokázal vyboxovat.
88'
A další šance domácích! Damien se zbavil beka a z úhlu šel sám, jeho ránu však dokázal Kunovský nohou pohotově vyrazit!
87'
Teď už Duda rozhodnutí na noze opravdu měl! Po kolmici Mosese dokázal přelobovat brankáře, ovšem jeden z hostujících beků stihl na čáře míč o tyč vyrazit do autu!
85'
Addo mohl definitivně rozhodnout, když dostal pas za obranu a mířil vstříc brance, místo střely však chtěl ještě nahrávat Dudovi, ale ten na pas nedosáhl.
84'
Piroska adresoval z pravé strany ostrý centr do vápna, obrana Blanska ale situaci přestála.
82'
Nakonec přišel do vápna slovenského celku dlouhý centr, ale pomezní mával ofsajd.
81'
Blansko je u míče a i nadále se drží v kombinaci, domácí už se zatáhli na svou polovinu.
79'
Hosté v závěru utkání utahují šrouby, i další dlouhý balón si však brankář Senice sebral do svých rukavic.
77'
Centr směřoval opět na zadní tyč, ale pozorný Slančík si k míči vyběhl a sebral jej do svých rukavic.
76'
Sérii přerušení završil svým faulem Moses, který dává Blansku k dispozici rozehrávku zajímavé standardní situace z pravé strany.
75'
Znovu je hra po ostřejším zákroku přerušena, na zemi zůstává Bartolomeu, ale ani tentokrát nepůjde o nic vážného.
74'
Zraněný Moses je už zpět na nohou a ve hře bude moci pokračovat. U míče jsou opět domácí.
72'
Jeden z domácích fotbalistů nyní zůstal ležet v bolestech na zemi, hra je přerušena.
70'
Obrovská šance hostů! Holek po dlouhém odkopu kolegy z obrany propíchl míč stoperovi a pádil sám na branku. Celou akci vyšperkoval pasem na Kopičara, který mohl zakončovat do prázdné branky, jenže místo toho trefil na brankové čáře vracejícího se beka a dorážku sebral gólman Slančík!
69'
Vzápětí kopali rohový kop také hosté, nebezpečný centr si ale pozorný Slančík našel a míč vyboxoval mimo vápno.
68'
Rohy se nakonec kopaly hned dva, ani z jednoho ale pro domácí nezapršelo a Blansko se pohodlně ubránilo.
66'
Duda dostal prudký centr do šestnáctky, kde se nakonec protlačil k zakončení, jeden z beků mu ale nakonec skočil pod nohy a míč srazil na roh.
65'
Jeho centr směřoval někam ne penaltu, ale Blanenští si s centrem poradili a míč odhlavičkovali.
64'
Faul nyní zastavil také akci Senice na pravé straně, rozehrávky se chopí Piroska.
63'
Exekuce se ujal Kopičár, který míč krásně kroutil kolem zdi do bližší šibenice, ale jeho pokus gólman Slančík fantasticky vyrazil!
62'
Ne však na dlouho, po faulu na levé straně bude Blansko zahrávat volný přímý kop.
61'
Poslední střelec duelu Moses vypomohl nyní také v obraně, kde soupeře společně s Barborou odstavili od míče a odehráli jej do bezpečí.
60'
Po hodině hry se za dlouhým míčem tlačil Addo, proti přesile se ale k němu neprotlačil.
58'
Domácí jdou po druhé brance v krátkém sledu aktivnější a opět se tlačí na polovinu soupeře.
55'
Senica dala gól! Neuběhla ani minuta a domácí už vedou. Tentokrát Yenne chtěl nahrávat, ovšem jeho centr byl přetažený. K míči se následně dostal střídající ENEJI MOSES, který se kličkami zbavil obránce a tvrdou ranou zakončil na vzdálenější tyč – 3:2.
54'
Senica dala gól! Domácí vyrovnávají. Po rohovém kopu si brankář Kunovský poradil s hlavičkou doprostřed branky, ovšem v závaru před brankou se k zakončení dostal TENTO YENNE, který zaznamenal svůj druhý gól v zápase – 2:2.
54'
Jeden z obránců Blanska chtěl míč ve vápně přiklepnout hrudí Kunovskému, ten měl však nakonec co dělat, aby jej vyškrábl na roh.
53'
Střídající Moses se chtěl protáhnout po pravé straně, ovšem hosté jej k centru nepustili a míč odvrátili.
52'
Poprvé ve druhé půli chtěli vyrazit vpřed také domácí, nicméně pas na Damiena byl nepřesný.
51'
Výsledkem byla nakonec rána Holka, který pálil zpoza vápna, nicméně Slančík byl připraven a jeho pokus pokryl.
48'
Hosté jsou zkraje půle aktivnější a drží se na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
Úvodní půle je za námi. Hosté se rychle ujali vedení, ale domácí do tří minut srovnali. Senica poté byla aktivnější a měla více šancí, ovšem v závěru půle udeřili opět Blanenští zásluhou Harby.
45'
43'
Blansko právě vstřelilo branku!
Hosté jdou znovu do vedení. Sukupův centr z poloviny hřiště prodloužil jeden z hostů hlavou skvěle před branku, kde se zjevil volný HARIS HARBA, který ve skluzu zakončil mimo dosah gólmana soupeře – 1:2.
40'
Z pravé strany přilétl do obrany Senice další centr, do zakončení se tlačil Harba, ale chyběl mu zhruba krok, aby míč nasměroval na branku.
39'
Až nyní hosté zahrozili, když si na nebezpečný centr si naběhl Holek, ten nakonec zakončil z voleje, ale přesně do rukavic Slančíka.
37'
Do zajímavé šance se tlačili také hosté, míč poletoval nebezpečně šestnáctkou soupeře, také ale nikdo z nich nezakončil.
36'
Duda postal balón do šestnáctky, kde se pokusil zakončit akrobaticky, ale nakonec vůbec nezakončil.
35'
Roh byl rozehrán nakrátko, k centru se nakonec dostal Yenne, ale spoluhráč, na nějž míč mířil, byl v ofsajdu.
34'
Centr směřoval na přední tyč, domácí si s ním ale poradili. Senica navíc po chvíli mohla také vyrazit vpřed, ostrý centr ale jeden z hostů srazil na roh.
33'
Holek si udělal prostor kolem Didibeho, od nějž se nakonec míč odrazil do autu. Následuje další rohový kop Blanska.
32'
Oba celky nyní hrají stylem dlouhých nakopávaných míčů, ty však obránci pohodlně sbírají.
31'
Na druhé straně se domácí snažili rychle prokombinovat do šestnáctky, Barborovi ale narážečka nevyšla.
29'
Rozehrávky se ujal Harba, který zakroutil povedený balón na zadní tyč, nicméně hned dva hráči Blanska osamoceni před brankou se nacházeli v ofsajdu.
28'
K míči se nyní dostali fotbalisté Blanska, jejich akci ale ukončil svým faulem Addo.
27'
Faulovaný hráč musel být chvíli ošetřován, ovšem už je zpět na nohou a ve hře může pokračovat.
25'
Lahodný ve středu hřiště ostře zajel do soupeře a uviděl žlutou kartu.
25'
Na centrovaný míč si naskakovali hned dva hosté, ale ani jeden z nich se hlavou neprosadil. Hru na opačnou stranu posléze otočil Damien, svému spoluhráči ale nedal přesný pas.
24'
Fotbalisté Senice si ale nakonec nerozuměli v rozehrávce, Slančík dlouhý míč nezachytil. Blansko získává zadarmo rohový kop.
23'
Už se opět hraje a na míči jsou znovu domácí fotbalisté, kteří kombinují na vlastní polovině.
22'
Rozhodčí nyní přerušil hru a ve velkém vedru nařídil oběma týmům občerstvovací pauzu.
21'
Na zajímavý centr z pravé strany si nabehl Nemec, který nakonec hlavičkoval zcela osamocen, avšak mířil dobré dva metry nad branku.
19'
Slovenský celek zahrával opět rohový kop, opět jej ale hosté odvrátili.
17'
A nakonec to udělali velmi šikovně. Harba se hnal za dlouhým balónem, ovšem Slančík včas vyběhl z branky a míč mu sebral z pod kopaček.
16'
Další akci uťal faul domácích, kterým se provinil Duda. Hosté rozehrávají.
14'
Domácí vzápětí vybojovali rohový kop, s ním si ale obrana Blanska pohodlně poradila.
13'
Senica se nyní prokombinovala až do vápna soupeře, nabíhající Yenne ale druhý gól v zápase nepřidal, protože na zadní tyči hlavičkoval nedůrazně.
10'
Oba celky po úvodních brankách hrají vyrovnaně, více na míči jsou domácí fotbalisté.
5'
Senica dala gól! Teď už ale domácí opravdu vyrovnávají. TENTO YENNE dostal skvělý míč za obranu, udělal kličku brankáři a pohodlně zakončil po zemi do odkryté části branky – 1:1.
3'
Domácí jsou na míči a pokoušejí se o co nejrychlejší odpověď, nedaří se jim však projít blokem soupeře.
2'
Hosté se hned v úvodu utkání ujímají vedení. Na rohový kop si naběhl DOMINIK ŠUSTR a míč nasměroval do sítě mimo dosah brankáře – 0:1.
1'

FK Senica: Slančík – Olafson, Didiba, Nemec, Barbora – Addo, Yenne, Duda, Piroska – Damien, Fotr.
Náhradníci: Chropovský – Meliš, Totka, Moses, Buchel

FK Blansko: Kunovský – Sukup, Šustr, Štrbák, Pospíšil – Ilko, Kopičár, Lahodný, Žák – Harba, Holek.
Náhradníci: Hanák – Huška, Přerovský, Bartolomeu, Sedlo, Straňák, Kropáček..
Oba celky jsou na hřišti. Domácí hrají v modrém, hosté v bílém. Sestavy doplníme později.
Domácí se teprve v polovině července zachránili v nejvyšší soutěži, aby o dva týdny později rozjeli hned přípravu. Senica už navíc dnes jeden duel odehrála a Malacky porazila 2:0.

Blansko hraje přípravné duely de facto už od konce května, neboť MSFL skončila už na podzim a jarní část kvůli koronaviru ani nezačala. Naposledy Blansko ve středu prohrálo se Slováckem 0:3.
Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu. V přípravě dojde dnes ke konfrontaci slovenského a českého fotbalu. Prvoligová Senica se utká s čerstvým českým druholigovým nováčkem z Blanska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.