Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Hostouň - 22. června 2021   17:30

Sparta
Sparta
10' Krejčí st.  • 45' Krejčí st.  • 48' Minčev  • 59' Karabec  • 61' Minčev  • 69' Karlsson  • 75' Karabec  • 90' Polidar
8:1
(2:1)
Hostouň
Hostouň
32' Fotr
Sparta
1. poločas: Holec – Gabriel (C), Štetina, Vitík, Hanousek – Wiesner, Sáček, Dočkal, Pavelka, Krejčí st. – Pulkrab
2. poločas: Kotek – Vindheim, Vitík, Panák, Polidar – Karlsson, Souček, Trávník, Karabec, Minčev – Drchal
Hostouň
Tetour (46. Pančev) – Zahranyčnij, Kabele, Charvát, Mentberger, Hovorka, Pavlík, Kosík, Kubáň, Fotr (53. Miker), Kulhavý, (53. Gajdošík).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím pražské Sparty, která třetiligovou Hostouň poměrem 8:1. Ačkoliv do druhého poločasu nastoupila téměř celá nová jedenáctka, tak to paradoxně mělo větší vliv. Pražané si vypracovali celou řadu šancí, nakonec svému soupeři dohromady nasázeli osm branek. Sokol se ve druhém dějství pouze bránil, do žádné vyložené šance se nedostal.
90'
90'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom tu máme ještě jednu branku! Karabec vyslal nahrávku na pravou stranu, kde se k míči dostal Minčev. Jeho nahrávka pod sebe našla MATĚJE POLIDARA, který trefil odkrytou branku.
89'
Hostouň v závěru zápasu drží míč na polovině soupeře.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Sparta kráčí za očekávaným vítězstvím, dost možná se nebude ani nic nastavovat.
86'
Rohový kop pro letenský celek.
85'
Sparta jednala s míčem na obranné polovině, načež přešla na druhou stranu, kde měl hodně daleko k míči rychlonohý Karlsson.
83'
Žlutou kartu dostává Jiří Miker (TJ Sokol Hostouň).
82'
Na opačné straně jsme sledovali zablokovaný centr, po kterém měl následovat roh pro Sokol. Hovorka se ovšem přiznal k tomu, že soupeř míč netečoval, za což si vysloužil potlesk.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Nyní se po pravém křídle vydal vpřed Drchal, který vybojoval rohový kop.
80'
Vitík žluté kartě nakonec neunikl a je dalším trestaným hráčem.
79'
Drchal se mohl zapsat do střelecké listy. Po centru z pravé strany hlavičkoval k levé tyči, kterou ale o kousek netrefil.
79'
Vitíkovi sice nevyšlo zpracování neposedného míče, posléze ještě spolupracoval s brankářem Kotkem, který mu rychle vracel zpět.
78'
Pančev nyní rozehrál do volného prostoru na Pavlíka, který pro změnu odkopával na druhou stranu, kde zasahoval pozorný Panák.
77'
Karlsson to po přešlapovačce zkoušel nahrávkou na obsazeného Drchala, kterému se nepovedlo prostrčit na volného Minčeva.
75'
Sedmá branka Sparty je na světě! Pančevovi se odkop moc nepovedl a soupeř se tak dostal do pokutového území. Tam došlo k několika zablokovaným střelám, až se přesně k tyči dokázal prosadit ADAM KARABEC.
74'
U postranní lajny se povedlo zabojovat Gajdošíkovi, který zachránil míč na hrací ploše, načež ho do zámezí dopravil vracející se Minčev.
73'
A s míčem si zahrál také znuděný brankář Kotek, který si počkal na podporu od svých spoluhráčů a přesně rozehrál na Součka.
72'
Do pokutového území se nyní prohnal Karlsson, který centroval pod sebe, kde se ovšem nacházel jeden z pozorných obránců.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Sokol se v posledních minutách osměluje, jenomže k šancím to nevede.
69'
Je tu vedení o pět branek! Jeden z hráčů Hostouně zbytečně riskoval u svého pokutového území, kde přišel o míč. K němu se dostal DAVID MOBERG KARLSSON, který přehodil brankáře Pančeva.
68'
Karlsson se pokoušel na zadní tyči najít Polidara, který se nakonec k míči vůbec nedostal. Sokol Hostouň se ovšem lehce zbavil míče.
67'
Pančev odkopem na pravé straně hledal volného spoluhráče, kterému se povedlo prodloužit za sebe, kde se Miker zbavil Vitíka.
66'
Karabec se v pokutovém území nakonec protlačil až do zakončení, které poslal pouze do boční sítě branky soupeře.
65'
Další rohový kop přinesl další šanci! Drchalovi se povedlo před odkrytou brankou najít Vitíka, který nepochopitelně trefil pouze břevno.
64'
Po následném rohovém kopu se na zadní tyči dostal k hlavičce Panák, jehož zakončení senzačně zlikvidoval Pančev.
63'
V pokutovém území míč prošel až na kopačku Polidara, kterému se nepovedlo trefit branku. Přesto se jednalo o lehkou teč protihráče.
61'
Schyluje se k velkému debaklu, je tu pátý zářez! Pražané rozjeli další rychlou protiakci, při které se Trávníkovi povedlo na levém křídle vysunout MARTINA MINČEVA, který jednoduše obstřelil vyběhnuvšího Pančeva.
60'
Je za námi hodina hry. Ve druhém dějství sledujeme naprosto odlišný obrázek, Sparta Praha je směrem dopředu nesmírně nebezpečná.
59'
V krátkém časovém sledu je tu další branka Sparty! Hostouň chybovala v rozehrávce a do vyložené šance se tak dostal ADAM KARABEC. Jeho rána levou nohou směřovala přesně do protipohybu brankáře.
59'
Hodně prostoru měl poté kolem sebe Minčev, který místo zakončení ještě hledal kolegu Polidara, kterého si ale pohlídal Pavlík.
58'
Po několika minutách se znovu do rozehrávky zapojil brankář Kotek. Rozehrávka po zemi nakonec na pravém křídle našla Vindheima.
57'
Posléze se na hranici pokutového území dostal do zakončení Karlsson, který levačkou našel pouze rukavice brankáře Pančeva.
56'
To snad není možné! Další fantastická kombinace Sparty přinesla tutovku pro Součka, který v pádu sice prostřelil brankáře, jenomže Pančev zachytil míč před brankovou čárou.
55'
Souček možná trochu zbytečně nahrával na vlastní obrannou polovinu na Panáka, který pro změnu zrychlil kombinaci na Trávníka.
54'
Sokol Hostouň mohl rozehrávat z místa přestupku. Nakonec se daleko nedostal a momentálně operuje s míčem Karabec.
53'
Znovu si s míčem zahrál brankář Kotek, který také v tomto případě riskoval rozehrávku po zemi, kterou ovšem přesně poslal na Součka.
52'
Obrovská šance Sparty! Drchal tentokráte před odkrytou brankou dokázal najít osamoceného Karlssona, který vůbec netrefil branku.
51'
Hodně času měl na levém křídle Minčev, který to zkoušel nabídkou do pokutového území, kde trefil pouze kopačku pozorného Pavlíka.
50'
Vitík při rozehrávce raději volil zpětnou nahrávku na brankáře Kotka, který pro změnu velice přesně dokázal oslovit Karabce.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu tu máme další branku Sparty! Hostující obrana naprosto propadla a za ní se tak zjevil osamocený Drchal, který si před prázdnou brankou všiml volného MARTINA MINČEVA, jenž měl snadnou práci.
48'
Polidar to zkoušel nákopem na druhou stranu, kde se pokoušel najít Součka. Míč se ovšem celým objemem dostal do zámezí.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči Sokolu, kteří budou hrát zleva doprava.
46'
Oba celky vstupují do druhého poločasu s řadou změn.
Sestava Sparty do druhého poločasu: Kotek – Vindheim, Vitík, Panák, Polidar – Karlsson, Souček, Trávník, Karabec, Minčev – Drchal.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl tři přesné zásahy. Po deseti minutách se do vedení dostala Sparta, která si sice připravila další šance, jenomže ke druhé brance to dlouho nevedlo. Sokol překvapivě dokázal srovnat krok, jenomže v závěru prvního poločasu podruhé inkasoval.
45'
45'
Pražané jdou v závěru poločasu zpět do vedení! Po rychlém protiútoku se Dočkalovi povedlo vysunout Pavelku, který ještě servíroval míč napříč malým vápnem, kde se nacházel LADISLAV KREJČÍ STARŠÍ.
43'
V krátkém časovém sledu přišel další nedovolený zákrok. Sparta bude před koncem poločasu rozehrávat čtyřicet metrů od branky.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat
39'
Pulkrab se protlačil do zakončení, včas ho zablokoval protihráč. Po následném rohu se do vyložené šance nejprve dostal Vitík, který na malém vápně dorážel vedle branky.
38'
S těžkou nahrávkou si následně dokázal poradit Sáček, který byl posléze ještě dohrán a domácí mají k dispozici další standardku.
37'
Krejčímu se povedlo přenést hru na levou stranu, kde se nacházel Hanousek. Po jehož nahrávce se daleko nedostal Pulkrab.
35'
Žlutou kartu dostává Kubáň (TJ Sokol Hostouň).
35'
Po nedovoleném zákroku na Dočkala jsme sledovali rozehrávku nakrátko po zemi. Sparta se však žene směrem k šestnáctce.
34'
Nyní se o střelecký pokus pokoušel další z hráčů Sokolu, míč ovšem putoval daleko vedle branky a rozehrávat bude moci Holec.
33'
Sparťanská obrana tak poprvé v tomto duelu výrazně propadla a ihned z toho byla vyrovnávací branka. Začínáme tak opět od začátku.
32'
Hostouň právě vstřelila branku!
Obrovský šok, Hostouň totiž srovnává krok! Tetour odkopával míč na opačnou stranu, kde došlo k prodloužení. Do pokutového území nakonec proletěla nahrávka na OSKARA FOTRA, který z otočky propálil Holce.
31'
Štětina se v pokutovém území srazil s brankářem Tetourem a je potřeba ošetření. Hůře to odnesl sparťanský obránce.
30'
Tetour gestem ruky vyhnal své spoluhráče, přichystal si totiž odkop od branky, na který si na druhé straně počíhal Gabriel.
29'
Pulkrab se pokoušel vrátit míč na Krejčího, který to měl na dlouhou nohu a nakonec ho poslal pouze do boční sítě branky Sokolu.
27'
Sokol Hostouň se poměrně jednoduše dostala na druhou stranu, kde to levačkou zkoušel Hovorka, který našel pouze soupeře.
26'
Wiesner nabídkou posílal míč do malého vápna, kde si ho málem do vlastní brány srazil jeden z hostouňských. Následovat bude roh.
25'
Dočkal chytře přenášel hru na volného Gabriela, který to zkoušel centrem do malého vápna, kde nenašel nikoho z letenských hráčů.
24'
Pražané po další pohodlné kombinaci přešli na levou stranu, kde byl hodně důrazně dohrán Hanousek, který byl odzbrojen naprosto čistě.
23'
Na levém křídle se k míči dostal Wiesner a jeho celek mohl postupovat kupředu. Nahrávka na Pulkraba ovšem skončila pouze u protihráče.
22'
Tentokráte si nedovoleně počínal Dočkal, který kousek od středového kruhu poslal na zem Kabele. Sokol Hostouň rozehrál vysokým pasem.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím nabídla jedinou branku, o kterou se po deseti minutách hry postaral Ladislav Krejčí starší.
19'
Kombinace u pokutového území nakonec nabídla Dočkalovu nabídku mezi obránce na Wiesnera, který s tímto úmyslem nepočítal.
18'
Po souboji skončil na zemi Kulhavý, čehož si všiml také hlavní sudí. Sáček v tomto případě klidně mohl vyfasovat žlutou kartu.
17'
U středového kruhu chyboval Štětina, přesto se jako první k odraženému míči dostal Pavelka, který ho přenášel do volného prostoru.
16'
Fantastický Tetour! Po hezké akci měl na hranici malého vápna moře prostoru Ladislav Krejčí, který levačkou nechal vyniknout brankáře.
15'
S centrovanou nabídkou si hostující brankář Tetour dokázal poradit a posléze rozehrál výhozem do strany.
14'
Napadající Pavelka nakonec zablokoval odkop soupeře a k volnému míči se tak dostal Wiesner, který ho zatím dokázal udržet na noze.
13'
Na pravou stranu si následně nabíhal Gabriel, který centroval směrem do pokutového území, kde pouze do protihráče pálil Dočkal.
12'
Podle očekávání se do vedení dostává Sparta Praha, která se tak může uklidnit. I tak do konce zápasu zbývá hodně času.
10'
Na první branku tohoto zápasu jsme čekali deset minut! Pražané to zkoušeli přenesením hry na levou stranu, kde se po kombinaci dostal k míči Hanousek, jehož střílenou nabídku dopravil hlavou do sítě LADISLAV KREJČÍ STARŠÍ.
10'
Také Hostouň tak zahrávala úvodní rohový kop. K rozehrávce se postavil Kabele, po jehož centru mířil nad branku Kosík.
9'
Do obležení se dostal Sáček, který proti přesile protihráčů neuspěl. Sokol se posléze dostal k centru, na zadní tyči se ale k míči nedostal Fotr.
8'
Sokol měl problém s kombinací a po špatné nahrávce Kulhavého se k míči dostal Sáček. Následoval první ofsajd tohoto zápasu.
7'
Sparta Praha se znovu vydala přes pravou stranu, kde si na hranici pokutového území nabíhal Dočkal, který na nahrávku od Vitíka nedosáhl.
6'
Gabriel na pravém křídle ještě spolupracoval s vedle stojícím Dočkalem, načež jsme sledovali zpětnou nahrávku na nohu Štětiny.
5'
Ven z branky poté musel brankář Holec, který se k míči dostal jako první a následně ho dokázal odehrát směrem do zámezí.
4'
Pražané se s míčem dostali na opačnou stranu, kam zavítal Sáček. Po jeho nahrávce přenášel hru Dočkal, který ale nedokázal najít Gabriela.
3'
Na pořadu dne byl úvodní rohový kop. Sparta poté přenášela hru na levou stranu, odkud Wiesner centroval pouze do rukavic Tetoura.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Rozehrávku si vzala na starost Sparta, která bude hrát zleva doprava.
1'
Hezký den všem fanynkám a fanouškům. Pražská Sparta sehraje první přípravné utkání před nadcházejícím ligovým ročníkem, na Strahově přivítá třetiligovou Hostouň. Pro obec, která má sotva 1500 obyvatel, se bude jednat o svátek fotbalu. Hostouň se zajisté pokusí favorizovanou Spartu minimálně trochu přidusit. Na tento duel bude navíc připuštěna početná várka fanoušků, maximem je až 600.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.