Tvrdoň – Hudec, Glöckner, Chudora, Bílek, Jakš, Prošek, Strada, Gollnack, Emmer, Kušej
Němec, Jiránek, Koubek, Miskovič, Cantin, A. Černý, Markovych, Čičovský
Vyšehrad
Otáhal – Stropek, Egert, Košút – Kříž, Kulig – Procházka (65. Vandas), Drobílek, Schneider (70. Hampl) – Králíček, Hezoučký.
Kafka – Burda, Vandas, Hampl, Alexandr, Zaradny

Je konec! Domácí utkání zvládli a porazili v příprave Vyšehrad gólem Kušeje 1:0. To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
90'
90'
Poslední minuta tohoto přípravného utkání před startem druhé nejvyšší soutěže. Čas na vyrovnání se Vyšehradu hodně rychle krátí.
89'
Opět dobře kopnutá standardní situace, která se tentokrát bohužel pro domácí opřela o levou tyč!
88'
Standardní situace pro domácí půlkruhu u pokutového území.
87'
Hosté v závěru ale hodně tlačí a jsou hodně aktivní.
87'
Další šanci vyšehradských teď zastavují rozhodčí pro ofsajd.
86'
Hlavička jednoho z hostujících hráčů našla přesně rukavice domácího brankáře.
86'
Domácí brankář teď musel hodně rychle na zem, aby vyrazil míč alespoň na rohový kop.
85'
Centr Kříže nenašel nikoho ze spoluhráčů v modrých dresech.
83'
Hosté to ale ještě nevzdávají a snaží se být aktivní. Vázne jim to v zakončení.
82'
Centr ze standardní situace do vápna domácích našel pouze obránce domácích, kteří odhlavičkovali míč do bezpečí mimo vápno.
80'
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, k vidění je opět dost nepřesností.
79'
Hosté jsou teď hodně aktivní a kombinují před pokutovým území domácích.
77'
Střela jednoho z domácích hráčů skončila mimo branku.
74'
Domácí to zkouší dopředu kombinační hrou.
71'
Vyšehradští jsou teď hodně aktivní a kombinují před pokutovým územím domácích.
70'
Po pár přihrávkách ale o balón přichází.
70'
Hráči Ústí to rozehráli na krátko a zkouší to postupným útokem.
69'
Roh pro domácí.
66'
Přihrávka Strady na spoluhráče byla nepřesná.
63'
Roh pro domácí z levé strany hřiště. K zakončení se ale hráči Ústí nedostali.
61'
Opět se nám hra přesunula převážně do středu hřiště. Je to taková nakopávaná.
59'
Centr do vápna, kde se hosté po menším závaru dopustili útočného faulu.
59'
Standardní situace pro Vyšehrad z levé strany hřiště.
57'
Jakš nedokázal přesně přihrát a přišel tak o míč.
54'
Stále sledujeme takovou nakopávanou mezi oběma vápny.
52'
Hra se nám přelévá ze strany na stranu, vázne nám to v zakončení.
51'
Vybojovali standardní situaci z pravé strany hřiště.
50'
Hosté teď zakládají další kombinační akci z vlastní poloviny.
48'
Úvod druhého poločasu je zatím hodně opatrný z obou stran.
46'
Po krátké přestávce nám hra bude pokračovat.
45'
43'
Mohlo být vyrovnáno! Hlavička jednoho z hostující hráčů jen těsně minula pravou tyčku domácí brány.
42'
Rohový kop pro Vyšehrad z pravé strany hřiště.
39'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla paráda! VASIL KUŠEJ to namířil z přímého volného kopu točenou střelou přímo k levé tyči – 1:0.
38'
Obrovská šance pro domácí, budou rozehrávat přímý kop z hranice šestnáctky na levé straně hřiště!
37'
Centr Chodory z levé strany doputoval až do rukavic hostujícího gólmana.
36'
Domácí tak dlouho kombinovali s míčem na levé straně až to překombinovali a o něj přišli.
34'
Domácí to teď zkouší dopředu kombinační hrou. Vyšehrad ale stále dobře napadá.
32'
Rohový kop si teď poprvé zahrají i domácí.
30'
Tvrdoň musel hodně rychle na zem, aby zabránil gólu. Hlavička jednoho z hostujících hráčů mířila dobře k levé tyči.
29'
27'
Opět se nám hraje převážně ve středu hřiště a mezi oběma šestnáctkami.
25'
Hosté teď dobře brání a napadají. Glöckner tak musel míč poslat vlastnímu brankáři, který rychle rozehrál a poslal míč na polovinu Vyšehradu. Tam o něj domácí po pár přihrávkách přišli.
23'
Chodora teď rozehrál rychle aut dopředu směrem na své spoluhráče. Ti ale míč neudrželi.
22'
Kombinace hráčů Vyšehradu skončila po nepřesné přihrávce, míč jim utekl do autu.
19'
Gollnack v šanci na levé straně. Byl bráněn a tak se do zakončení, z kterého by poslal míč mezi tři tyče nedostal.
18'
Oba týmy se snaží hrát kombinačně. Vázne nám to ale v zakončení.
17'
Domácím hráčům byl odpískán útočný faul.
15'
Centr do pokutového území odvrací domácí obránci hlavou do bezpečí.
14'
Rohový kop pro Vyšehrad.
13'
K vidění je teď opět dost nepřesností na obou stranách.
11'
Hraje se nám teď převážně ve středu hřiště.
10'
Po menším závaru v pokutovém území se hostující hráči celé akci ubránili a odkopávají míč do bezpečí.
9'
Standardní situace pro domácí z pravé strany v blízkosti rohového praporku.
8'
Emmer před brankou v první šanci, kdy z nadějné situace branku přestřelil.
6'
Rychlou akci domácích zastavují rozhodčí pro ofsajd.
4'
Kombinace hráčů Vyšehradu skončila po nepřesné přihrávce.
3'
Hra se nám zatím přelévá ze strany na stranu. K vidění je dost nepřesností.
2'
Centr do pokutového území doputoval do rukavic domácího brankáře Tvrdoně.
1'
Šance pro hosty, byl jim odpískán faul a standardní situace ze vzdálenosti asi 30 metrů mírně z levé strany hřiště.
1'
První poločas rozehráli hostující hráči Vyšehradu.
1'
Začátek zápasu se nám chvíli opozdí.
Rozhodčí už jsou na hřišti, utkání nám za chvíli začne.
Hezký denvšem fanouškům fotbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z přípravného zápasu mezi FK Ústí nad Labem a FC Slavoj Vyšehed. Utkáním vás provede Michal CHadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.