Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Lok. Moskva : Jablonec - 22. ledna 2022   17:00

Lok. Moskva
Lok. Moskva
31' Kuchta
1:1
(1:0)
Jablonec
Jablonec
62' Silný
Lok. Moskva
Chuďakov – Babkin, Barinov, Jedvaj, Kerk, Kuchta, Mampasi, Něnachov, Petrov, Rybčinskij, Tichizjan.
Jablonec
Vajner – Surzyn (73. Holík), Kubista, Martinec, Krob – Hübschman (61. Kratochvíl) – Vaníček (61. Smejkal), Považanec, Houska (61. Černák), Malínský (73. Nykrín) – Ikaunieks.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Přípravný zápas mezi Lokomotivem Moskva a Jabloncem vítěze nepoznal, zrodil se nerozhodný výsledek 1:1. Ve španělské Marbelle se jako první prosadil ruský celek, ve 31. skórovala jeho nová akvizice, a sice ze Slavie příchozí Jan Kuchta. Jablonečtí dokázali na gól českého útočníka odpovědět v 62. minutě a i v tomto případě se prosadila nová posila, na konečných 1:1 upravil Jan Silný. Severočeši měli ve zbytku střetnutí herně navrch, nicméně vítězný gól vstřelit nezvládli.
90+3'
90+3'
Jan Silný si ještě v poutovém území vytvořil volný prostor, leč vítězný gól Jablonec nevstřelil. V předklonu hlavičkoval o kus vedle pravé tyče.
90+2'
S nadýchaným centrem z levé strany za obranu si poradil Vojtěch Kubista. Tušil o blížícím se protihráči, hlavou proto hrál mimo hrací plochu za cenu rohu.
90+1'
V akci znovu Libor Holík. Nejprve se pravou lajnou protáhl kolem pravé lajny, načež upadl po kontaktu s jiným protihráčem, hra pokračuje bez přerušení.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.
89'
Jeden z posledních jabloneckých útoků přišel z levé strany. Po centru z levé strany se k zakončení hlavou dostal Libor Holík, připraveného gólmana ovšem neprostřelil.
88'
Barinov si zahrával s ohněm. Jakožto poslední hráč si troufl na kličku a balón si zamotal mezi nohama. Na poslední chvíli přesto dokázal odkopnout alespoň do zámezí.
87'
Vajner si vyběhl až na hranici šestnáctky, aby před sprintujícím útočníkem sebral dlouhý nákop do rukavic. Podařilo se, sám pak vykopl zpět na útočnou polovinu.
86'
Nedůrazného obranné hlavičky obránce moskevského celku Kratochvíl nevyužil. Z halfvoleje vypálil vysoko nad bránu.
85'
Nykrín riskoval zdraví. Při presinku šel do skluzu, jenže míč netrefil, a navíc narazil do levé tyče. Naštěstí vypadá býti v pořádku.
84'
Jablonecká defenziva zafungovala na jedničku. Jmenovitě Libor Holík, který v záklonu zvládl hlavou sklepnout balón k nohám spoluhráče.
83'
Hráči v bílém zkouší vyvinout tlak konstruktivní rozehrávkou na útočné polovině. Maciej Rybus ovšem poslal centr přímo do rukavic brankáře.
82'
Útok Jablonec ještě chvíli pokračoval. Nakonec ale jeden z obránců Lokomotivu zachytil nahrávku na střed a vyvezl míč na útočnou polovinu.
81'
Jablonec standardní příležitosti ke stržení vedení na svou stranu nevyužil. Gólman si dobře postavil zeď, od ní se míč odrazil nad břevno.
80'
A potvrdil to nevybíravým faulem před hranicí šestnáctky také Rybus. Žlutá karta pro něj a standardka pro Jablonec.
79'
Beka Beka nechal v souboji ruku v obličeji Miloše Kratochvíla, který zůstává v předklonu na trávníku. Navzdory přáteláku se nehraje v rukavičkách.
77'
Trenér Petr Rada schytal za své protesty z lavičky nejprve žlutou a následně i červenou kartu. V přípravném utkání je tak vykázán ze střídačky!
76'
Jablonec zahrával roh, po němž si žádal další. Rozhodčí ale byli jiného názoru a nechávají rozehrávat od branky Lokomotivu.
75'
Oba týmy se čtvrt hodiny před koncem potýkají s velkým množstvím nepřesností. Jablonecké nákopy končí jen u brankáře Savina.
73'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Malínský, přichází Nykrín.
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Surzyn, přichází Holík.
70'
Francois Kamano udeřil u půlící čáry zezadu Michala Surzyna, který se s výkřikem skácel k zemi. Míč pro Jablonec.
69'
Zadáci ruského celku kombinují s míčem na vlastní polovině. Dopředu se moskevský favorit dostává jen zřídka.
68'
Útočné snažení Jablonce zastavil faul autora vyrovnávací trefy Jana Silného. Hrát může Lokomotiv.
67'
Po delší době musel zasahovat Vajner. Se slabou skákavou střelou vyslanou zpoza šestnáctky ale neměl nejmenší problém, zvlášť když směřovala i doprostřed branky.
66'
Jan Krob zastavil na polovině hřiště nedovoleným zákrokem akci Lokomotivu vedenou po pravém křídle.
65'
Jablonečtí jsou i nadále při chuti. Lokomotiv pod tlakem napadání zapojuje do hry i vlastního brankáře, který se momentálně musí mít hodně na pozoru.
62'
Jablonec právě vstřelil branku!
Severočeši srovnávají krok! JAN SILNÝ dostal dobrou přihrávkou do běhu a z levé strany vápna skóroval prudkou přízemní ranou na bližší tyč.
61'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Hübschman, přichází Kratochvíl.
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Houska, přichází Černák.
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Smejkal.
59'
Hezká jablonecká kombinace ztroskotala na nepřesném přenesení hry na levou stranu. Dopředu může jít moskevský klub.
58'
Postupná kombinace Lokomotivu přerušena faulem, kterého se dopustil Vojtěch Kubista.
56'
Vajner musel pohotově vyběhnout až na okraj pokutového území, aby odehrál míč za autovou čáru před dotírajícím protihráčem.
52'
Teď se dopředu dostali fotbalisté ruského celku. Zakončení zpoza velkého čtverce skončilo na nejblíže stojícím hráči Jablonce.
50'
Jablonec vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně. Severočeši nadále operují s míčem na polovině soupeře.
47'
Jablonečtí kopali hned v úvodu druhé půle roh. Do odraženého míče se zpoza šestnáctky opřel bez přípravy Vaníček. Savin jeho utažený pokus vyrazil z levého spodního růžku branky na další roh.
46'
Vyrovnaný první poločas, který přinesl jeden gól vinou obrovské hrubice v rozehrávce Jablonce, kterému svému soupeři branku doslova daroval. Nutno říct, že Lokomotiv byl lepším týmem a měl i více šancí, Jablonec jeho gólmana vážněji ohrozil v jediném případě.
45+2'
45+2'
Nechybělo moc a domácí ještě v závěru přidali jeden gól, Barinov zůstal nepohlídaný před bránou, ale hlavou netrefil míč vůbec dobře a Vajner si tak poradil.
45+1'
Český tým se ještě musí bránit, už běží nastavení, u kterého však jeho délka není známa.
45'
Krob skluzem odehrál letící balón do bezpečí, Jablonec bude v závěru první půle ještě čelit rohovému kopu.
44'
Domácí kombinují na útočné polovině a nikam už moc nepospíchají.
42'
Vaníček se snažil najít přihrávkou z pravé strany nabíhajícího spoluhráče, ovšem skluzem mu v tom zabránil soupeř, který tečoval míč mimo hřiště.
41'
Žlutou kartu dostává Mampasi (FK Lokomotiv Moskva), který se provinil faulem.
41'
Nepřesná souhra Lokomotivu dává šanci Jablonci.
39'
Rohový kop rozehráli jablonečtí fotbalisté, hlavička jednoho z nich ale skončila pouze nad bránou.
37'
Málem se do šance dostali opět domácí, křižný pas od postranní čáry před bránu byl v poslední chvíli zachycen jedním z jabloneckých fotbalistů.
36'
Následoval centr před bránu Lokomotivu, kde se žádný z hráčů českého celku nedostal ke střele.
34'
Hosté budou rozehrávat na útočné polovině, ještě se čeká, až se Malínský postaví zpět na nohy.
33'
Petrov mohl zvýšit náskok svého týmu, hlavou z hranice malého vápna ale usměrnil míč jen do zámezí.
31'
Lokomotiv právě vstřelil branku!
Jablonec inkasuje po obrovské hrubce, za kterou své svěřence Petr Rada jistě nepochválí. Vajner rozehrával od brány, poslal přihrávku po zemi na levou stranu, kde stál Kubista, který chtěl svému brankáři pas oplatit, ale udělal to tak nešťastně, že se k míči dostal JAN KUCHTA, který lehce obešel Vajnera a pak zamířil do prázdné brány. Zbytečně darovaná branka.
30'
Jablonec bude po faulu rozehrávat a může aspoň trochu uklidnit hru.
29'
Ruský tým jej nyní o něco lepším mužstvem na hřišti, je tu jeho další roh.
27'
Kerk nejprve špatně přihrával, jeho křižný pas projel pokutovým územím, ale míče se na levé straně zmocnil jeho spoluhráč, přihrál před bránu, kde zakončoval Kuchta, leč vedle bližší tyče. Tohle byla dobrá možnost.
26'
Martinec raději v tísni zakopl míč mimo hrací plochu a soupeř rozehraje další rohový kop.
25'
Tichizjan dostal přihrávku od rohového praporku, poté přetáhl svůj centr za soupeřovu bránu.
25'
Zblokovaný centr Lokomotivu končí v zámezí, jeho hráči tak budou zahrávat roh.
24'
Kerk fauloval u středového kruhu, sám si toho byl vědom a soupeři se omluvil, ačkoliv předtím se zdálo, že faulem se provinili i hosté.
22'
První velká šance zápasu. Jeden z hráčů Jablonce, zřejmě opět Malínský, běžel na pravé straně sám na gólmana, věděl, že není rychlejší, než vracející se soupeř a tak zkusil střelu za hranicí velkého vápna, ale ta mu vůbec nesedla a slabý pokus po zemi domácí gólman bez větších problémů chytil.
21'
Barinov se vrátil zpátky na trávník.
20'
Malínský leží v pokutovém území, penalta to ale není.
19'
Příliš prudký pas nedokázal držitel žluté karty Kerk doběhnout a balón mu uniká za postranní čáru.
19'
Žlutou kartu dostává Kerk (FK Lokomotiv Moskva).
18'
Domácí borec odchází z trávníku, rozehrává jeho tým na útočné polovině.
18'
Žlutou kartu dostává Hübschman (FK Jablonec).
17'
Barinov zůstává ležet po faulu na travnaté ploše, jsou povoláni zdravotníci a bude se žlutit.
16'
Brankář českého týmu odkopává po malé domů míč daleko do bezpečí.
14'
Následoval centr před bránu Lokomotivu, který tečoval hlavou zřejmě domácí fotbalista, míč doplachtil do autu, ale vhazovat budou právě domácí.
14'
Martinec si na pravé straně vynutil faul, jeho tým tak rozehraje standardku.
13'
Barinov dokázal zabránit šanci soupeře, před bránu nabíhal na centr volný hráč Jablonce a byl to hráč s číslem šest na dresu, který hlavou odvrátil míč do bezpečí.
12'
Vajner musel pomoct svým spoluhráčům, vyběhl z brány a balón odkopl do bezpečí.
10'
Jablonečtí se vehementně dožadovali pokutového kopu, Malínský, který měl být faulován, se hodně rozčiloval a hlavní arbitr mu klidně mohl udělit žlutou kartu, nakonec to byla jen domluva.
10'
Následoval roh, po kterém opět zakončoval Kuchta, opět však mimo tři tyče.
9'
Domácí se málem dostali do šance a byl u toho český hráč Kuchta, který obdržel přihrávku více ke středu pokutového území, ovšem svoji střelu adresoval pouze do protihráče, od kterého se balón odrazil do zámezí.
7'
Chudjakov si došel pro volný míč a sebral jej do náruče.
6'
Teď už se faul píská a to v neprospěch Jablonce, domácí rozehrají ze své strany.
5'
Kerk se snažil dostat ke křižné přihrávce do velkého vápna, kdyby se mu to povedlo, běžel by sám na brankáře, ale nestalo se tak.