Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : MFK Vyškov - 29. června 2022   10:30

Olomouc
Olomouc
7' Zifčák  • 58' Zorvan
2:3
(1:1)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
2' Vintr   • 53' Kratochvíla   • 65' Zeronik
Olomouc
1. poločas: Macík – Slavíček, Štěrba, Beneš, Zmrzlý – Sedlák, Ventúra – Matoušek, Slaměna, Košťál – Zifčák.

2. poločas: Digaňa – Hadaš, Vraštil, Štěrba, Uriča – Spáčil, Greššák – Zorvan, Langer, Šíp – Růsek.
MFK Vyškov
1. poločas:Kinský – Fofana, Štěpánek, Oulehla, Moučka, Lahodný, Němeček, Miljanović, Vintr, Krška, Alexis.

2. poločas: Jícha – Ilko, Kratochvíla, Weber, Cabadaj, Klesa, Dani, Lacík, Matys, Zeronik, Traoré.

Sigma Olomouc v přípravě zapisuje druhou porážku poté, co překvapivě nestačila na druholigový Vyškov. Příslušník první ligy dvakrát úspěšně dotahoval, ale na gól Jauba Zeronika z 65. minuty již odpověď nenašel. Šanci napravit zaváhání bude mít Jílkova družina v sobotu proti Prostějovu, Vyškov čeká další zápas příští středu proti Zlínu.
90'
65'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB ZERONIK.
58'
Olomouc právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je FILIP ZORVAN.
53'
Autorem branky je DAVID KRATOCHVÍLA.
46'
45'
7'
Autorem branky je PAVEL ZIFČÁK.
2'
Autorem branky je ONDŘEJ VINTR.
1'

SK Sigma Olomouc: Macík – Slavíček, Štěrba, Beneš, Zmrzlý – Sedlák, Ventúra – Matoušek, Slaměna, Košťál – Zifčák.
Náhradníci: Digaňa, Hadaš, Šíp, Uriča, Růsek, Vraštil, Zorvan, Spáčil, Greššák, Langer.
Trenér: Václav Jílek.

MFK Vyškov: Kinský – Fofana, Štěpánek, Oulehla, Moučka, Lahodný, Němeček, Miljanovič, Vintr, Krška, Alexis.
Náhradníci: Jícha, Ilko, Kratochvíla, Weber, Cabadaj, Klesa, Dani, Lacík, Matys, Zeronik, Traore.
Trenér: Jan Trousil.
Přestože se pro Sigmu jedná o první přípravné utkání, tak trenéři plánují nasadit skoro všechny hráče. Volno mají pouze reprezentanti a Radim Breite s Janem Navrátilem, kteří trénují individuálně.

Vyškov se loni poprvé v historii klubu představil ve druhé nejvyšší soutěži a nevedl si vůbec zle, neboť obsadil 12. místo a zajistil si tak příslušnost ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE i pro nadcházející sezónu.

Sigma se s Vyškovem utkává pravidelně. Loni v červenci, taktéž v rámci přípravy, zvítězila s přehledem 3:0, v zimní Tipsport lize pak prvoligový celek slavil vítězství 4:2.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásné středeční dopoledne. Vítám vás při sledování přípravného utkání mezi olomouckou Sigmou a MFK Vyškov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.