Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Ústí - 25. června 2022   11:00

Teplice
Teplice
8' Čerepkai  • 11' Žitný
2:0
(2:0)
Ústí
Ústí
Teplice
Sestava 1. poločas: Mucha – Vondráček, Chaloupek, Hora – Jukl, Křišťan – Urbanec, Žitný, Adigo – Čerepkai, Kodad

Sestava 2. poločas: Němeček – Elmaghrabi, Knapík, Dramé, Švanda – Emmer, Bulmaga – Adigo, Kodad – Vachoušek, Ledecký
Ústí
Němec – Čítek, Hudec, Tymošenko, Uličný, Zaspal, Vorel, Čičovský, Mayerhofer, Cantin, Čenrý
Plachý, Bozhok, Jirák, Kaleniuk, Koča, Fischer, Suroviak

Teplice byly lepším celkem i ve druhém poločase. Ústí si pořádnou šanci vypracovalo až v závěru zápasu, ale Dramé dokázal vykopnout míč od brankové čáry.
90'
46'
Pro druhý poločas poslal teplický trenér tuto sestavu: Němeček – Elmaghrabi, Knapík, Dramé, Švanda – Emmer, Bulmaga – Adigo, Kodad – Vachoušek, Ledecký
Teplice byly v prvním poločase hodně aktivní. Vypracovaly si i několik slušných akcí, ze kterých padly nakonec "jen" dvě branky.
45'
11'
Teplice právě vstřelily branku!
Autorem druhé branky je PATRIK ŽITNÝ, který prokličkoval obranou a poslal míč do sítě.
8'
Žitný poslal centr na hlavičku ROMANA ČEREPKAIE a ten otevřel skóre utkání.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.