Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : DVTK - 16. ledna 2023   15:00

Hanuš – Surzyn, Heidenreich, Martinec, Souček, Houska, Hübschman (C), Polidar, Kratochvíl, Šulc, Ikaunieks
DVTK

90'
88'
Fakas vyslal do útoku Jurka, který z dobrých dvaadvaceti metrů vypálil tvrdou ránu, která ale proletěla vysoko nad břevnem.
82'
DVTK zahrávalo roh od pravého praporku, obránci Jablonce ale odehráli míč daleko od své branky.
65'
Střídání v týmu FK Jablonec:
ze hřiště odchází Hübschman, přichází Považanec.
57'
Jablonecký roh doputoval jen na hlavu Da Cruze, který míč odhlavičkoval přyč od vlastní branky.
53'
Po rohu Jablonce se míč dostal ke Kratochvílovi, jeho střelu Danilović chytil.
51'
Da Cruz vypálil ránu, která jen o centimetry minula vzdálenější šibenici jablonecké branky.
46'
45'
44'
Lukács se pokusil prorazit českou hradbu, do šestnáctky Jablonce se ale prodrat nedokázal.
34'
Lukácsův centr byl pro jeho spoluhráče příliš vysoký.
34'
Gera byl v pokutovém území atakován bránícím hráčem, útočník DVTK ale souboj ustál a tak se pokračuje ve hře.
32'
Jabonecký roh končí jen u Daniloviće.
28'
Da Cruz se probil přes obránce až do šestnáctky, jeho táhlou střelu Hanuš vyrazil.
27'
Jablonec zahrával roh, Lörinczy uklidil míč do bezpečí mimo šestnáctku svého týmu.
26'
Střela Gery se otřela o jednoho z bránících hráčů a jen o centimetry minula pravý dolní roh Hanušovy branky.
25'
Po centru Lőrinczyho následoval roh, z něhož se do zakončení dostali Da Cruz a po něm Lőrinczy, ale ani jedna ze střel do branky nedoputovala.
22'
Lukácsovu střelu z dálky chytil Hanuš.
19'
Jablonec právě vstřelil branku!
Jablonec se ujímá vedení zásluhou DANIELA SOUČKA, který uklidil míč k levé Danilovićově tyči.