Surovčík – Akpudje (46. Surzyn), Heidenreich, Martinec, Šulc (46. Jovović), Kratochvíl, Považanec (C) (46. Hübschman), Houska (70. Patrák), Polidar – Sejk, Chramosta (46. Malínský)
Lindner (46. Fickentscher) – Lavanchy, Cavare, Schmied (20. Saintini), Ziegler (80. Karlen) – Zuffi (80. Costa), Grgić (C) (70. Poha), Araz (70. Cyprien), Bua (70. Itaitinga) – Stojilković (80. Balotelli), Chouaref (70. Sio).
Safarikas – Aguilar, Iapichino, Poha, Halabaku, Nsakala, Richard.

90'
80'
Další tři nové tváře v červených dresech. Zuffiho, Zieglera a Stojilkoviće na posledních deset minut vystřídali Costa, Karlen a Mario Balotelli.
75'
Surzyn byl těsně vedle pokutového území faulován, nicméně z nařízené standardky český klub vytěžil pouze dvě zablokované střely.
70'
Jednu novinku si nachystal i David Horejš. Místo Davida Housky vypustil na prosluněný trávník Vojtěcha Patráka.
70'
Hřiště opouští Bua, Grgić, Araz a Chouaref. Nově budou jablonecké fotbalisty větrat Itaitinga, Poha, Cyprien a Sio.
65'
Pro Jablonec je takřka nemožné projít na útočnou polovinu. Sion je v závěrečné fázi přípravy skvěle připravený, kdežto Horejšův tým absolvuje na španělském soustředění teprve první zápas.
60'
Severočeši se opět stáhli do nízkého bloku. Z tlaku je vysvobodila až nepřesná křížná střela Stojilkoviće.
52'
Sion právě vstřelil branku!
Na základě standardní situace posílá Sion do vedení ILYAS CHOUAREF.
46'
Po změně stran si nezahrají Akpudje, Šulc, Považanec a Chramosta. Šanci místo nich dostávají Surzyn, Jovović, Hübschman a Malínský.
46'
Fabio Celestini udělal pro start druhé půle změnu na brankářském postu. Místo Lindnera se mezi tyče postavil Kevin Fickentscher.
46'
45'
43'
Malou chvíli před přestávkou byla na spadnutí první změna stavu! Bua transportoval míč k Chouarefovi a ten s ním orazítkoval Surovčíkovu krajní tyč.
34'
Hraje se bez šancí, byť stále s územní převahou Sionu. Tomu se málem podařilo dostat do úniku, jenomže Bua dostal Stojilkovićovu přihrávku pozdě.
20'
Se zraněným stehnem musel už ve dvacáté minutě odstoupit Joël Schmied. Na trávníku ve španělské Esteponě ho nahrazuje Nathanael Saintini.
7'
Švýcarské mužstvo začalo tlakem. Mělo dva rohy a nedlouho po nich i první šanci, ve které se nachomýtl francouzský útočník Ilyas Chouaref.
1'

FK Jablonec: Surovčík – Akpudje, Heidenreich, Martinec – Šulc, Houska, Považanec (C), Kratochvíl, Polidar – Chramosta, Sejk.
Trenér: David Horejš

FC Sion: Lindner – Lavanchy, Cavare, Schmied, Ziegler – Zuffi, Grgić (C), Araz, Bua – Stojilković, Chouaref.
Trenér: Fabio Celestini.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.