Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Rapid Vídeň - 20. ledna 2023   15:00

Teplice
Teplice
81' Gning
1:3
(0:1)
Rapid Vídeň
Rapid Vídeň
5' Strunz   • 77' Zimmermann   • 87' Oswald
Teplice
Grigar – Vondrášek, Knapík, Hybš – Hyčka, Kučera, Jukl, Urbanec – Trubač – Žák, Gning
Rapid Vídeň
Hedl – Kerschbaum, Wimmer, Pejic, Strunz, Sollbauer, Greil, Moormann, Bajič, Binder, Schuster
Unger, Kühn, Burgstaller, Petrovic, Dibon, Auer, Oswald, Dijakovič, Zimmermann, Querfeld, Bajlicz

Je konec. Rapid Vídeň v přípravném zápase porazil Teplice poměrem 3:1. Už v páté minutě poslal hosty do vedení Strunz. V 77. minutě zvýšil skóre Zimmermann, ovšem o čtyři minuty později využil chyby gólmana Gning a snížil na 1:2. V 87. minutě se ovšem trefil také Oswald a přisoudil tak vítězství rakouskému celku.
90'
89'
Teplice se sice dostaly do vápna soupeře, ale žádné zakončení z toho nakonec v nepřehledné situaci nebylo.
87'
Rapid právě vstřelil branku!
O vítězi je rozhodnuto! MORITZ OSWALD se dostal k míči na pravé straně vápna a tvrdou přízemní ránou prostřelil vše co mu stálo v cestě.
86'
Ke konci utkání se hraje nahoru dolů a Teplice se snaží se slavným rakouským celkem alespoň remizovat.
84'
Hosté drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet ke konci tohoto zápasu.
82'
Nyní to Teplice se svou agresivitou přehnaly a provinily se faulem.
81'
Teplice právě vstřelily branku!
Tak tohle byla obrovská hrubka gólmana Niklase Hedla, který si chtěl znovu dovolit kličku metr před brankovou čárou, ale oklamat se nenechal ABDALLAH GNING, jenž tak zakončil do svatyně Rapidu.
79'
Nyní došlo k trochu ostřejšímu souboji u postranní čáry, kdy hostující hráč sejmul kameru.
77'
Rapid právě vstřelil branku! A je to 2:0 pro hosty! Auer vyrazil dopředu po levém křídle a poslal míč na zlatém podnosu svému spoluhráči BERNHARDU ZIMMERMANNOVI, který stoprocentní šanci proměnil bez problému.
75'
Nyní musel Grigar na zem, jelikož střela hostujícího hráče mířila k levé tyči.
73'
Český celek získal rohový kop z levé strany a znovu se jeden z domácích hráčů dostal ke hlavičce, ovšem ta letěla pouze nad svatyni Rapidu.
71'
Nebezpečný centr z pravé strany a následná hlavička teplického hráče mířila pod břevno, ovšem gólman Hedl předvedl dobrý zákrok!
70'
Zbývá posledních dvacet minut tohoto přípravného utkání a na straně Rapidu dochází ke střídání několika hráčů. Vídeň je ve druhé půli lepším týmem, ovšem náznaky šancí jsou k vidění na obou stranách.
66'
Nyní přihrávce domácího hráče zabránil rukou soupeř a Teplice tak budou u míče ve středu hrací plochy.
64'
Teplice získaly míč na vlastní polovině, ale směrem dopředu to nyní českému celku vázne.
62'
Následný centr nebyl špatný, ale uvnitř vápna se žádný z teplických hráčů ke střele nedostal.
61'
Nyní se hostující hráč dopustil nedovoleného zákroku a následuje volný kop českého týmu z pravé strany.
60'
Hodina utkání je za námi a Rapid Vídeň vede nad Teplicemi poměrem 1:0 díky brance Strunze z páté minuty.
58'
Posléze také Rapid vybojoval autové vhazování na polovině soupeře a znovu má míč plně pod svou kontrolou.
56'
Standardní situace ovšem nepřinesla nic nebezpečného a balón skončil v moci Rakušanů.
55'
Vondrášek se postaral o autové vhazování a následně český celek získal také rohový kop z pravé strany.
54'
Auer se snažil prodrat za obranu Teplic, ale poslední obránce mu odebral balón. Rapid ovšem pokračuje v nátlaku.
52'
Posléze se ovšem domácí hráč provinil faulem a Rapid tak získal volný kop z pravé strany.
51'
Domácí byli pod tlakem na své polovině, ale následně získali autové vhazování.
49'
Roman Kerschbaum to zkusil z dálky, ovšem jeho pokus letěl pouze nad svatyni teplické svatyně.
48'
Hosté se snažili něco vymyslet po pravé straně, ale tam nebyl dostatek místa.
46'
První část přípravného utkání je za námi a Rapid Vídeň vede nad Teplicemi poměrem 1:0. Už v páté minutě se prosadil Oliver Strunz. Český celek si vytvořil dvě nebezpečné šance, ale ani jedna gólem neskončila.
45'
44'
Další střela ze strany domácích, ale opět jen mimo svatyni Hedla.
42'
Další útočná akce Teplic byla zakončena střelou, ovšem ta nebyla nebezpečná a skončila vedle brány soupeře.
40'
Ke konci první půle jsou více na míči hráči Teplic, ale kromě nastřeleného břevna z toho není nic nebezpečného.
38'
Domácí se snažili něco vymyslet přes pravé křídlo, ovšem balón skončil pouze v zámezí a následuje tak odkop od svatyně hostů.
37'
Nyní souboje ve středu hrací plochy hrály ve prospěch českého týmu, ovšem následný útok nic moc nepřinesl.
35'
Jakub Urbanec dostal přihrávku na levou stranu hranice vápna a z první vypálil skvělou střelu, která ale nakonec pouze orazítkovala horní tyč! Teplice byly podruhé velmi blízko ke vstřelené brance.
32'
Znovu byly Teplice pod tlakem při rozehrávce na hranici šestnáctky a nakonec přišly o balón.
30'
Půl hodina přípravného utkání je za námi a Rapid Vídeň stále vede nad Tepicemi poměrem 1:0 a to díky brance Strunze.
29'
Tak tohle byla velká paráda v podání brankáře Niklase Hedla, kterého napadl teplický útočník, ale hostující gólman skvělou kličkou dostal soupeře zcela ze hry.
28'
Rapid ovšem nyní pomalu přebírá iniciativu a dominanci na hrací ploše a presuje hodně vysoko.
26'
Nyní se český celek ocitl v úzkých ve vlastním vápně, ale díky pohotové reakci obránce získal autové vhazování.
25'
Rakouské mužstvo získalo rohový kop z pravé strany, ale následné zakončení z voleje nebylo nebezpečné.
23'
Urbanec si zpracoval dlouhý odkop na levém křídle, ale Teplice se opět s míčem zatáhly do obranné řady.
21'
V ofsajdu se nyní nachytal teplický hráč a Rapid tak bude mít míč pod kontrolou na své polovině.
20'
Sollbauer nyní dostal naloženo ve středu hrací plochy, ale sudí nechal hru pokračovat, neboť se Vídeň dostávala do rychlého brejku, ale centr z levého křídla byl odvrácen do zámezí.
18'
Teplice ovšem jsou od začátku zápasu o něco aktivnějším celkem směrem dopředu, ale další centr končí jen v rukou gólmana Hedla.
16'
Následný centr ze standardní situace ovšem příliš nebezpečný nebyl a balón se tak postupně dostal až k brankáři na druhé straně.
15'
A dokonce bude muset dojít ke střídání. Teplický hráč nadále zůstává ležet na trávníku. Jedná se o Roberta Jukla.
13'
Tvrdým skluzem se nyní provinil hostující hráč a hra je přerušena. Jeden z Teplických zůstává ležet a tohle určitě není dobrá zpráva pro trenéra Jiřího Jarošíka.
11'
Český celek získal volný kop z levé strany a byl z toho nebezpečný centr, ovšem ten odvrátila obrana Rapidu.
9'
Tomáš Grigar měl opět plno práce, neboť přišla další střela, která mířila k pravé tyči, ale tentokrát český gólman zasáhl a neinkasoval.
8'
Teplice si opět vytvořily střeleckou příležitost, ale ta byla zblokována.
7'
Znovu Teplice zachybovaly v defenzivní činnosti a Rapid drží balón blízko rohového praporku na pravé straně.
5'
Hosté jdou do vedení! Po ztrátě míče domácího celku přišel rychlý protiútok a střela OLIVERA STRUNZE zpoza vápna skončila přesně u pravé tyče.
3'
Znovu se české mužstvo dostalo dopředu, ale tentokrát balón skončil za bránou Vídně.
2'
Urbanec fantastickou přihrávkou za obranu uvolnil Žáka, který se vydal zcela sám na bránu Rapidu, ale gólman Hedl jej vychytal!
1'
Teplice se snažily něco vymyslet přes pravou stranu hrací plochy, ale tam nebyl dostatek místa a Rapid tak získal autové vhazování.