Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Žilina - 28. června 2023   11:00

Zlín
Zlín
23' Číž  • 71' Slončík
2:2
(1:0)
Žilina
Žilina
49' Minárik   • 60' Jambor
Zlín
Žilina

Zlínští ve svém druhém přípravném utkání na nový ročník Fortuna ligy remizuje se slovenskou Žilinou 2:2. Domácí se v první půli dostali zásluhou Číže do vedení, hosté ale po přestávce během jedenácti minut dvěma góly otočili skóre na svou stranu. O vyrovnávací trefu na konečných 2:2 se v 71. minutě zasloužil krásnou trefou Tom Slončík.
90'
90'
Hlavička jednoho z domácích byla nedůrazná a balon má v moci žilinský golman.
90'
V poslední minutě základní hrací doby budou mít Zlínští k dispozici rohový kop.
88'
Zlínští poslali od pravé postranní čáry pěkný centr na zadní tyč, Belaník vyboxoval balon daleko od své branky.
87'
Hosté měli k dispozici roh, centr na bližší tyč si ale zlínská defenziva pohlídala.
86'
Žilinská obrana zaváhala a vše musel řešit odkopem na poslední chvíli Belaník.
83'
Zlín si u pravého rohového praporku počínal hodně kostrbatě a nakonec se s míčem vrátil až na svou obrannou polovinu.
77'
Žilina se pokusila projít levou stranou pokutového území Zlína, domácí ale vytlačili soupeře až na jeho polovinu.
71'
Zlín právě vstřelil branku!
Krásná branka Zlínských znamená vyrovnání na 2:2. Po akci z levé strany se v pokutovém území dostal míč na kopačku TOMA SLONČÍKA, který se z otočky trefil přesně do pravého horního rohu žilinské branky. Belaník proti této krásné střele neměl sebemenší šanci.
71'
Pěknou akci Zlína podél pravé postranní čáry kazí finální přhrávka, která se stala snadnou kořistí soupeře.
68'
Na trávníku se v krátkém sledu po sobě ocitl domácí i hostující hráč. Zlínští zakopávají míč do autu.
67'
Rakovan se zaskvěl, když nebezpečnou střelu mířící do horního rohu vyrazil na roh.
66'
Po rohovém kopu Žiliny pomohla zlínskému brankáři jeho pravá tyčka!
63'
Žilina je i nadále ve druhém poločase jasně lepší. Střela zpoza zlínského pokutového území trefila jen jednoho z bránících hráčů Trinity.
60'
Žilina právě vstřelila branku!
Parádní kombinaci Žiliny středem hřiště zakončil z hranice vápna TIMO JAMBOR přesnou střelou pravačkou k levé tyči, proti které byl Rakovan bezmocný. Hosté během jedenácti minut otáčí skóre na svou stranu.
57'
Zlín se bleskově dostal od své branky až před Belaníka, který ale předvedl skvělý zákrok a střelu jednoho ze Zlínských, která mířila přesně na zadní levou tyč, dokázal vyškrábnout a míč následně jeho spoluhráč odklidil do bezpečí.
54'
Hosté se prokombinovali až do malého vápna, přihrávku před bránu ale zlínský obránce odkopl daleko od své branky.
52'
Hráči ve žluto-zelených dresech jsou po vyrovanávací trefě aktivnější. Ze středu hřiště letěl pěkný centr do šestnáctky Zlína, ale hostující útočník na něj o kousek nedosáhl.
49'
Hosté hned po začátku druhé půle srovnávají, když se
JÁN MINÁRIK dokázal prosadit hlavičkou po rohovém kopu.
46'
45'
43'
Hosté měli k dipozici standardku ze zhruba osmnácti metrů, která ale skončila jen na čtyřčlenné zlínské zdi. Následná dalekonosná rána nenadělala Rakovanovi žádné problémy.
41'
Žilina se snaží do přestávky srovnat, ale obrana Zlína je zatím pevná a pozorná.
37'
Sražený pokus hostí zpoza vápna končí dalším rohovým kopem.
36'
Po ostrém skluzu jednoho ze žilinských napadajících hráčů bude Zlín rozehrávat na své polovině.
33'
Číž mohl přidat druhou dnešní fretu, jeho střela z velkého vápna mu ale nesedla a zamířila nad břevno.
31'
Rohový kop pro Zlín.
30'
Jeden z domácích hráčů zůstal po zásahu do obličeje ležet v pokutovém území Zlína.
27'
Po nebezpečném centru z levé strany pokutového území Žiliny uklidil hostující obránce míč na rohový kop.
26'
Přihrávka za obranu slovenského mužstva byla o kousek delší, než by domácí forvard potřeboval a balon končí u Belaníka.
23'
Domácí předvedli rychlý přechod do útoku po pravé straně hřiště. Následovala přihrávka na penaltový puntík a ADAM ČÍŽ už měl s uklizením míče do prázdné branky snadnou práci.
22'
Rakovan si připsal zákrok proti slabé střele jednoho ze žilinských útočníků.
21'
Nepřesná přihrávka Zlína nabízí soupeři autové vhazování.
19'
Rychlý protiútok Žiliny končí po dobrém obranném zákroku zlínského stopera rohem.
16'
Zlínský hráč zahrál rukou. Žilina ale rozehrávku uspěchala a míč má v rukavicích Rakovan.
15'
Volej žilinského hráče zpoza šestnáctky mířil vedle Rakovany branky.
14'
Ani tentokrát se Žilině nepodařilo po rohu odhrozit branku Rakovana.
13'
Slovenský celek vybojoval první roh zápasu. Obrana Zlína si poradila, ale Žilina má k dispozici další rohový kop.
12'
Oba týmy zatím hrají hodně opatrně a převážně sledujeme souboje kolem středového kruhu.
10'
Viděli jsme první střelu utkání. Rána jednoho ze Zlínských mířila nad břevno žilinské branky.
8'
Slovenské mužstvo dobrým presinkem vybojovalo balon, následovala ale nepřesná přihrávka. Rakovan bude odkopávat od své branky.
6'
Zlín v prvním náznaku šance, ale centr z levé strany byl pro nabíhajícího hráče příliš dlouhý.