Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko : Opava - 20. června 2023   17:00

Slovácko
Slovácko
26' Mihálik  • 60' Kalabiška
2:2
(1:1)
Opava
Opava
20' Šigut   • 68' Janoščin
Slovácko
Heča – Onuoha (C), Kočí, Bartoš, Hofmann – Havlík, Petržela, Juroška, Šuvalija, Holzer – Mihálik
Opava

Skončilo přátelské utkání mezi Slováckem a Opavou. Oba týmy dnes vstřelily dvě branky a tak končí zápas nerozhodně.

Hosté z druhé ligy šli zásluhou Šiguta do vedení, na jejich branku však rychle z penalty odpověděl Mihálik. V druhé půli dával na 2:1 Kalabiška a na konečných 2:2 srovnal hlavičkující Janoščín.

Pro dnešek je to vše, děkuji za pozornost.
90'
89'
Hosté dokázali obrat Slovácko při rozehrávce o míč, místo kombinace kolem vápna se rozhodl opavský záložník, že vystřelí. Jeho střela letěla jen doprostřed branky a Hečovi problémy nenadělala. Opavští se na svého spoluhráče kysele dívají.
86'
Rychlý protiútok hostí končí individuální chybou. U míče jsou zpět domácí, kteří mají ke konci utkání více ze hry.
83'
Střídání v týmu SFC Opava:
ze hřiště odchází Ondráček, přichází Višna,
ze hřiště odchází Šigut, přichází Pejša.
82'
Nadějná akce Opavy končí nepřesnou finální přihrávkou, ta kdyby byla přesné, jistě by šly Slezané do vedení.
80'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany.
76'
Hosté faulují a proto budou zahrávat domácí volný kop na soupeřově polovině.
75'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
ze hřiště odchází Onuoha, přichází Juroška.
72'
Stoper domácích byl přesně tam, kde měl být a zastavil nadějný útok hostů.
68'
Opava právě vstřelila branku!
Na milimetrově přesný centr si ve vápně naskočil JIŘÍ JANOŠČIN, který poslal míč hlavou do branky.
65'
Ještě před zahráním kopu poslal sudí hráče občerstvit.
64'
Vyrovnat budou moct hosté z nabídnutého přímého kopu.
62'
ze hřiště odchází Haitl, přichází Whiffen,
ze hřiště odchází Rataj, přichází Dostál,
ze hřiště odchází Kadlec, přichází Hýbl,
ze hřiště odchází Omale, přichází Chickbo.
60'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Svou bojovnost nám právě ukázal JAN KALABI3KA, který zdánlivě ztracený míč dokázal dorazit do branky.
55'
Parádně to teď vymyslel útok domácích. Po rychlé kombinaci se uvnitř vápna dostal ke střele domácí útočník, který zakončil rychlou střelu. Tu mu skvělým zákrokem zlikvidoval Richter.
53'
Nepřesná průniková přihrávka stála Opavu míč.
48'
Úvod druhé půle mají pod kontrolou hosté, ti kombinují kolem poloviny hřiště.
46'
ze hřiště odchází Mihálik, přichází Fryšták,
ze hřiště odchází Petržela, přichází Kudela.
46'
Pauza je o malinko kratší, než bývá při soutěžních duelech. Začínáme zhruba v 17:59.
45+1'
44'
Další neúspěšná akce domácích. Odkopávat bude opět Richter.
39'
Pozorný Richter schovává ve svých rukavicích přízemní centr, který letěl z levé strany.
38'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Onuoha).
34'
Nadějně rozjetá akce domácím ovoce nepřinesla. Od branky bude odkopávat Richter.
30'
Heča neodhadl trajektorii míče a dostal se pod velký tlak napadajícího útočníka. Naštěstí pro brankáře domácích se míč odrazil mimo nebezpečí.
29'
Domácí se pokusí dostat do vedení po rohovém kopu.
26'
Míč si postavil ONDŘEJ MIHÁLIK, který poslal penaltu do protipohybu gólmana. Je vyrovnáno.
25'
Sudímu tento faul neunikl a Slovácko tak bude zahrávat penaltu.
23'
Na zemi zůstává ležet jeden z domácích, rozhodčí při této příležitosti vyhlašuje pauzu na pití. V Uherském hradišti je kolem třiceti stupňů.
20'
Hosté jdou do vedení, první branku utkání vstřelil SAMUEL ŠIGUT, který se dostal sám za obranu domácích a v tváří v tvář dokázal překonat Heču.
19'
Akci Slovácka odvrací hostující obrana na roh.
18'
Žlutá karta pro tým SFC Opava (Kopečný).
16'
Právě sledujeme hluší pasáž utkání, Opava se snaží kombinovat, ale zatím to nikam nevede.
13'
Poprvé v utkání si hosté užili míče po delší dobu, jejich aktivita je dostala až do vápna, kde jim nejistý Heča malém daroval gól. Obrana Slovácka však byla připravena a míč odkopla do bezpečí.
11'
Opava vybojovala rohový kop.
10'
Po tomto faulu zahraje Slovácko standardní situaci blízko vápna soupeře.
6'
Pěkná akce domácích došla až ke střele, ta však byla zbytečná, jelikož se její autor nacházel v offsidu.
4'
Proti střele domácích musel zakročit gólman Richter, který následně schoval míč v rukavicích.
2'
Hráč Slovácka vyslal do vápna soupeře centr šajtlí. Na jeho nabídku však nikdo nezareagoval.
1'
Oba celky právě nastupují na hrací plochu. Slovácko bude hrát v modrých dresech, hosté nastupují ve žlutých.

1.FC Slovácko: Heča – Onuoha, Kočí, Bartoš, Hofmann – Havlík, Petržela, Juroška, Šuvalija, Holzer – Mihálik
Trenér: Svědík

SFC Opava: Richter – Helebrand, Haitl, Janoščín (C), Kopečný, Kadlec – Šigut, Omale, Rachlý – Rataj, Ondráček
Náhradníci: Číž – Boafo, Hýbl, Dostál, Kolic, Chickbo, Pejša, Tadic, Whiffen, Kassah, Blatný, Višna
Trenér: Brožek.
Všem fanouškům fotbalu přeji dobrý den. Dnes nás čeká přátelské utkání, ve kterém domácí 1. FC Slovácko přivítá SFC Opavu.