Přípravné zápasy - ONLINE PŘENOS - Stripfing : Jihlava
Stripfing

Jihlava
-
Jak se sází v Tipsportu
Nejzajímavější tikety
Přenos se aktualizuje automaticky.
![]() | |
---|---|
Trenéři | |
Emin Sulimani | Marek Jarolím |
Zápas začne 12. července 2025 v 11:00
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Tyto dva celky spolu sehrály již dva přípravné zápasy za poslední rok. V létě 2024 skončil zápas remízou 2:2. V zimě 2025 zvítězil tým SV Stripfing/Weiden 3:2.
Jihlava skončila v loňském ročníku druhé české nejvyšší fotbalové soutěže na celkovém 10. místě se ziskem 37 bodů. Svěřenci Marka Jarolíma mají v nadcházejícím ročníku daleko vyšší ambice, což zatím v přípravné části příliš nepotvrzují. Jihlava vyhrála pouze nad Pardubicemi 4:2, poté utrpěla porážky 2:4 s Duklou Praha a 2:4 s rezervou Sparty.
Soupeřem Jihlavy je rakouský fotbalový klub sídlící ve Weikendorfu v Dolním Rakousku v okrese Gänserndorf. Klub je součástí Dolnorakouského fotbalového svazu a pro sezónu 2023–24 postoupil do rakouské 2. ligy, kde působí dodnes. Své domácí zápasy hrají svěřenci Emina Sulimaniho v Generali Areně, která má kapacitu 17 500. Ve své soutěži skončil rakouský celek v loňském ročníku na 13. pozici s náskokem dvou bodů na sestupové pozice.