Reprezentace U21 -  ONLINE PŘENOS -  Česko : Mexiko - 25. března 2019   15:00

Česko
Česko
40' Šašinka  • 47' Šašinka  • 53' Graiciar  • 57' Žitný
4:0
(1:0)
Mexiko
Mexiko
Česko
Trmal – Douděra, Král, Chaluš, Holík – Sadílek, Krejčí – Graiciar, Bucha, Žitný – Šašinka
Jedlička, Letáček – Plechatý, Souček, Granečný, Janošek, Matoušek, Vaníček, Drchal

Hlavní rozhodčí nenastavil ve druhém poločase ani sekundu navíc a zápas končí. Česká jednadvacítka porazila zcela jednoznačně 4:0 o rok mladší reprezentanty Mexika.

Úvod zápasu patřil Mexičanům. Po několika nebezpečných útocích se ale probudil také výběr Karla Krejčího. Pět minut před koncem první půle přišel po rozehrávce rohového penaltový zákrok. Z nařízené penalty se postavil ostravský útočník Ondřej Šašinka a poslal Čechy to vedení.

Po změně stran už vládla na trávníku česká lvíčata. Ihned po přestávce přišel druhý zásah, v třiapadesáté minutě vedli Češi již o tři góly a snovou desetiminutovku po přestávce korunovali celkově čtvrtým zásahem, který byl také posledním.

Český výběr zakončil soustředění ve Španělsku klidným vítězstvím 4:0 nad Mexikem.
90'
90'
V samém závěru hlavní rozhodčí kartami rozhodně nešetří. Český tým inkasuje již třetí v dnešním utkání.
89'
Svěřenci trenéra Karla Krejčího ukazují svou převahu v zápase i těsně před koncem. Mexičané vyfasovali další žlutou kartu.
88'
Češi nebyli daleko od pátého zápasu. Z pravé strany se dostali až k ose trávníku, ale nepřesná rána skončila mimo mexické tyče.
87'
S blížícím se závěrem zápasu tempo zápasu lehce opadá. Češi dlouho otáleli s rozehrávkou po faulu, ale nakonec si posunuli míč do kombinace.
85'
Také Češi se ale provinili proti pravidlům u středového kruhu. Mexičané si po rozehrávce vybojovali rohový kop, který ale neproměnili. Navíc přišel další nečistý zákrok za žlutou kartu.
83'
Mexický výběr do dvaceti let vhazoval na pravém kraji zpoza postranní lajny. U balonu se ale dlouho neudržel a do útoku mohou postupovat Češi.
82'
Mexičané si i v závěru zápasu musejí pomáhat fauly. Po rychlé rozehrávce ze středového kruhu se ale Češi dostali do ofsajdu.
80'
Svěřenci trenéra Krejčího si drží luxusní čtyřbrankové vedení i deset minut před závěrečným hvizdem. Mexiko se nemůže dostat k jediné odpovědi.
79'
Češi pokračovali v ofenzivním snažení rozehrávkou od rohového praporku. První roh Česka znamenal v závěru prvního poločasu penaltu, nyní se ale Mexiko ubránilo.
77'
Mexičané se nestačili vracet do obrany a tak raději sáhli k taktickému faulu. Hlavní rozhodčí ale nedovolený zákrok trestá žlutou kartou.
76'
Po faulu u středového kruhu Češi rychle rozehráli, ale než se balonem dostali až k vápnu, tak už byla obrana Mexika na svých místech.
75'
Ani s přibývajícím časem se Mexiko nemůže proti stabilně hrající české obraně prosadit. Mexičanům je navíc pískán další ofsajd.
73'
Ve velmi nadějném postavení před vápnem sice došlo ke střele na českou branku, ale Mexičané si budou muset na první zásah ještě počkat.
72'
Mexičané sahají alespoň o čestném úspěchu. Před vápnem českého týmu došlo k faulu a mexický tým má k dispozici volný přímý kop.
71'
Po krátkém pobytu v obraně se Češi opět dostali do blízkosti branky soupeře. O šanci však český tým připravil odpískaný faul.
70'
Češi vhazovali zpoza postranní lajny. Mexická obrana se mezi tím stačila zatáhnout k vlastnímu vápnu a čeští fotbalisté tak museli pokračovat v kombinaci.
68'
Po dalekém odkopu od české branky se mohla lvíčata dostat do útoku, ale po odpískaném faulu přicházejí o balon ještě před vápnem.
67'
Ani s přibývajícím časem se nemohou dvacetiletí Mexičané dostat přes českou obranu. Nyní dokonce zastavuje jejich akci odpískaný ofsajd.
65'
Zdá se, že se Češi po třech trefách ve druhém poločase dostávají více do defenzivy. Výběr Karla Krejčího se nyní musí bránit.
63'
Češi si museli po dlouhé době pomoci faulem a hned to je za žlutou kartu.
62'
Po vhazování na pravé straně se Mexiko mohlo hnát do útoku, ale Češi se stačili vrátit za balon a akci soupeře zastavit.
61'
Po více než hodině hry vede český tým nad o rok mladšímu Mexičany již o čtyři góly. Ve druhém poločase se navíc Mexiko nemůže téměř dostat ze své poloviny.
59'
Mexičané ve druhém poločase naprosto nestíhají. Česká akce zastavují jen za cenu faulů. Jeden takový byl nyní ve středu pole.
57'
Česko právě vstřelilo branku!
Češi pokračují ve druhém poločase v kanonádě. Třetí gól během dvanácti minut po změně stran. O vítězi utkání je nejspíše rozhodnuto.
56'
Mexická obrana se neví rady s českými útoku. Česká reprezentace se dostala k další střele, ale ta jen prosvištěla kolem branky.
55'
Mexičtí fotbalisté jsou po změně stran zcela mimo hru. Naopak Češi pokračují ve zlepšeném výkonu a tlačí se do dalšího útoku
53'
Druhý poločas je zatím jasně v režii svěřenců Karla Krejčího. Po gólu ihned po rozehrávce druhého dějství přidávají česká lvíčata další branku. Tentokrát po akci na pravém kraji trávníku.
52'
Češi vhazovali zpoza postranní lajny. Z levé strany se však až k pokutového území Mexika nedostali.
50'
Další nebezpečný útok české reprezentace skončil mizerným přenesením hry.
49'
Mladí Mexičané nevstoupili do druhého poločasu nejlépe. Po inkasované brance si museli pomoci v souboji ve středu pole také faulem.
47'
Vynikající start české reprezentace do druhého poločasu! Po rozehrávce ze středového kruhu se Češi dostali do nebezpečné situace středem trávníku a s přehledem navyšují své vedení na dva góly.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Dvě nastavené minuty jsou minulostí a první poločas končí. Čeští reprezentanti odcházejí do šaten ve vedení 1:0.

Úvod zápasu patřil Mexičanům. Po několika nebezpečných útocích se ale probudil také výběr Karla Krejčího. Pět minut před koncem první půle přišel po rozehrávce rohového penaltový zákrok. Z nařízené penalty se následně Češi dostali do vedení.
45+2'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase dvě minuty.
45'
Čeští fotbalisté už chtějí dohrát první půli s jednobrankovým vedením. Kombinace ve středu pole pokračuje v české režii.
44'
Minutu před pauzou se dostali k míči čeští mladíci. Kombinace na levé straně ale nevyšla a po přihrávce do zámezí mohou vhazovat soupeři.
42'
Mexičané se pokoušejí rychle vyrovnat. Akce středem trávníku však střelou neskončila.
40'
Pět minut před přestávkou se svěřenci trenéra Karla Krejčího dostávají do vedení! Úvodní branka zápasu padla z pokutového kopu, který rozehrával útočník Ostravy ONDŘEJ ŠAŠINKA.
39'
Po rohovém kopu došlo v pokutovém území Mexika k faulu a mladí Češi budou mít šanci jít do vedení z penalty.
38'
Lvíčata se sice usadila na útočné polovině, ale poté přišel faul těsně před vápnem Mexika. Po rychlé rozehrávce ale faulují za žlutou kartu také Mexičané.
36'
Češi se hnali do útoku po levém kraji. Akci české reprezentace musel zastavit až obránce Mexika, kterému byl odpískán faul.
35'
Snad vůbec první střelecké pokus svěřenců Karla Krejčího. Mexická obrana ale mohla být v klidu, míč zamířil vedle branky.
34'
V rychlém sledu ale faulují také čeští hráči. Po několika nepřesnostech ve střední části hřiště mohou útočit opět Mexičané.
32'
S blížícím se závěrem prvního poločase se tempo příliš nezvyšuje. Češi se dostali k míč ve středu pole po faulu mexické reprezentace.
30'
Ani půlhodina hry úvodní branku nepřinesla. Mexický celek se sice tlačí více do útoku, ale Češi se také několikrát vydali do nebezpečného úniku.
29'
Tlak Mexičané se postupem času lehce navyšuje. Česká obrana v čele se stoperskou dvojicí Král – Chaluš ale statečně odolává.
28'
Jako první jsou v zápase potrestání Češi. Hlavní rozhodčí ukazuje žlutou kartu.
27'
Matouš Trmal musel zasahovat. Po kombinace mexického týmu přišla nebezpečná střela, kterou ale brankář Slovácka zlikvidoval.
26'
Ani jeden z týmů se nemůže dostat do střelecké pozice. Nyní se provinili faulem ve střední části hřiště Mexičané.
25'
Útočným faulem se provinili také Mexičané. Češi s rozehrávkou dlouho otáleli a tak už se mexická obrana stačila opět zformovat.
24'
Češi získali míč ve střední části trávníku. Po rychlém přesunu až těsně před vápno přišel na řadu také střelecký pokus. Balon skončil jen na mexické obraně.
22'
Už už to vypadalo, že by se česká reprezentace mohla udržet delší dobu před vápnem soupeře. To by ale nesměl přijít zbytečný faul.
20'
Po dvaceti minutách zápasu rozehrávali dvacetiletí Mexičané rohový kop. Ani nyní Matouš Trmal zasahovat nemusel, když míč odpravila z vápna obrana.
19'
Hlavní rozhodčí píská další český faul. Téměř zadarmo se tak dostávají k balonu mexičtí fotbalisté.
17'
Po rychlé rozehrávce z volného přímého kopu se dostala reprezentace Mexika do nebezpečného útoku, ale obrana českého celku obstála na jedničku.
16'
Mexický výběr opět vhazoval na pravé straně hracího pole. Češi se ale stačili rychle zatáhnout do obrany. Bez faulu se to ale neobešlo.
14'
Vše je v pořádku a zápas může pokračovat. Mexičané zkoušeli vyzrát na českou obranu útokem středem trávníku, ale Matouš Trmal tentokrát zasahovat nemusel.
11'
Na trávník se poprvé dostávají také lékaři. Hra je přerušena.
10'
Úvodní desetiminutovka branku nepřinesla. O něco více u balonu jsou čeští fotbalisté, ale zato Mexičané už mají na svém kontě dvě střelecké pokusy.
9'
Po několika přihrávkách ve středu pole přišla kolmice do útoku, ale to už se Češi dopustili nedovoleného zákroku u hranice vápna soupeře.
7'
Mladí Mexičané sice vhazovali na pravém kraji trávníku téměř z poloviny, ale u balonu příliš dlouho nevydrželi. K útoku se chystají svěřenci Karla Krejčího.
5'
Brankář Slovácka Matouš Trmal mohl být v klidu. Mexická střela zpoza pokutového území se mezi tři tyče nevešla.
4'
Také mexická dvacítka se poprvé dostala s míčem na útočnou polovinu trávníku. Příliš pomalá kombinace ale skončil jen u kopaček českých hráčů.
2'
Po úvodní rozehrávce se čeští reprezentanti vydali do útoku po pravém kraji. Po několika dotecích se ale píská faul Mexičanů u postranní lajny.
1'
Nominace Česka

Brankáři: Martin Jedlička (Dunajská Streda), Jiří Letáček (Pardubice), Matouš Trmal (Slovácko)

Obránci: David Douděra (Dukla Praha), Libor Holík (Zlín), Matěj Chaluš (Příbram), Jan Král (Aue), Dominik Plechatý (Sparta Praha), Daniel Souček (Dukla Praha)

Záložníci: Pavel Bucha (Mladá Boleslav), Denis Granečný (Ostrava), Dominik Janošek (Slovácko), Ladislav Krejčí (Brno), Jan Matoušek (Příbram), Michal Sadílek (Eindhoven), Antonín Vaníček (Bohemians Praha), Patrik Žitný (Teplice)

Útočníci: Václav Drchal (Sparta Praha), Martin Graiciar (Fiorentina), Ondřej Šašinka (Ostrava)
Krásné pondělní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. Česká jednadvacítka se na soustředění ve Španělsku připravuje na podzimní kvalifikaci na evropský šampionát.

Svěřenci Karla Krejčího už mají za sebou jeden přátelský duel se stejně starými Islanďany. Proti výborně hrajícím Seveřanům se Češi dlouho nemohli prosadit, do vedení poslal Island velmi šťastnou brankou Gudjohnsen, aby dvacet minut před koncem srovnal na konečných 1:1 útočník Baníku Ostrava Ondřej Šašinka.

Ve druhém přípravném utkání změří lvíčata s o rok mladším výběrem Mexika!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.