Francie - Česko | ONLINE | 9.9.2019 21:00 | Reprezentace U21 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Reprezentace U21 -  ONLINE PŘENOS -  Francie : Česko - 9. září 2019   21:00

Ukončeno
Francie
Francie
39' Edouard  • 55' Mbeumo  • 64' Reine-Adelaide 
3:1
(1:1)
Česko
Česko
36' Žitný  
Francie
Sestavy:
Bertaud – Dagba (73. Adou), Konaté (C), Ndicka (78. Zagadou), Ati Nouri, Bernede, Reine-Adelaide (72. Cozza), Makengo (62. Soumaré), Diaby, Mbeumo (62. Kamara), Edouard (73. Gouiri)
Náhradníci:
Lafont – Poussin, Amian, Cozza, Kamara, Zagadou, Louza, Soumaré, Gouiri
Rozhodčí
Hennessy – Carey, Keegan
Troyes
Česko
Sestavy:
Trmal – Holík, Plechatý, Chaluš (C), Souček (85. Douděra) – Sadílek, Janošek (60. Bucha) – Matoušek (75. Hložek), Havelka (86. Krejčí), Žitný (85. Vaníček) – Šašinka (76. Graiciar)
Náhradníci:
Jedlička – Douděra, Šimek, Granečný, Bucha, Graiciar, Krejčí, Hložek, Vaníček
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Francie, která svého soupeře porazila poměrem 3:1. První poločas sice nebyl od domácího celku zrovna nejlepší, avšak v tom druhém se Francie o poznání zlepšila. Domácí tým tohoto zápasu měl velkou územní převahu, díky které vstřelil další dvě branky. Česká republika se ve druhém dějství nedostala k žádné vyložené šanci.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Francie tráví koncovku utkání na polovině soupeře, což jí maximálně vyhovuje. Naopak naše reprezentace se sotva dostává k balónu.
90+1'
Cozza si prostřednictvím autového vhazování vybral vedle stojícího Soumarého, který z jedničky velice přesně přenesl hru na pravou stranu hřiště.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Francie i nadále vede o dvě branky. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Kamara to zkoušel hodně čitelnou nahrávkou na Adoua, který se malém dostal kolem bránícího Buchy. Za ním složitou situaci vyřešil Chaluš, jenž odkopl do autu.
86'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Ladislav Krejčí.
85'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Daniel Souček, přichází David Douděra.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Antonín Vaníček.
84'
První karta také pro domácí celek, za taktický zákrok jí obdržel Zagadou.
84'
Graiciarovi se podařilo zachytit špatnou zadovku od Cozzy, avšak prvně jmenovaný neměl kolem sebe vhodnou podporu spoluhráčů, akce tak rychle skončila.
83'
Na pořadu dne byl další volný kop pro Francii. Z pravé strany se o rozehrávku postaral Gouiri, jehož centr na zadní tyči odklízel za brankovou čáru Souček.
82'
Žlutou kartu dostává Michal Sadílek (Česko).
81'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Česká republika vůbec nezvládá druhý poločas, ve kterém se ještě nedostala do zakončení.
80'
Na řadu přišlo autové vhazování z levé strany, po kterém se do šestnáctky dostával domácí Soumaré, avšak Havelka přeci jenom otřel míč o jeho kopačku.
79'
Chaluš přenášel hru na vedle stojícího Plechatého, který se pro změnu pokoušel nastartovat Sadílka, pro kterého byla přihrávka až příliš prudká.
78'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Obite Evan N´Dicka, přichází Dan-Axel Zagadou.
78'
Nenápadný Bucha se pokoušel odcentrovat z pravé strany, avšak na hranici pokutového území se nacházel Cozza, který při odkopu trefil napadajícího Hložka.
77'
Gouiri si vyzkoušel první kontakt s hracím předmětem, avšak se nejednalo o nic světoborného. Domácí záložník přišel o míč, Trmal ho ihned odklízel do bezpečí.
76'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Ondřej Šašinka, přichází Martin Graiciar.
75'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Adam Hložek.
75'
O provedení autového vhazování se postaral Ait Nouri, který vhazoval podél autové lajny, kde se jako poslední dotkl míče jeho spoluhráč Soumaré.
74'
Bertaud si po hodně, hodně dlouhé době vzal na starost rozehrávku od své svatyně. Jeho polovysoká nabídka našla nohu Dagby, který ihned sklepl pod sebe.
73'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Odsonne Edouard, přichází Amine Gouiri.
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Colin Dagba, přichází Kelvin Amian Adou.
72'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adelaide, přichází Nicolas Cozza.
71'
Do ojedinělé šance se před malým momentem dostal Souček, kterého na poslední chvíli dokázal dohrát Kamara, který tak nepřipustil žádné vážnější nebezpečí.
70'
Hlavní sudí nakonec přisoudil standardní situaci domácímu výběru. Kamara rozehrával z blízkosti postranní lajny, jeho nahrávka směřovala až na Bertauda.
69'
Česko se absolutně nedokáže dostat k opačnému pokutovému území, stejně tak tomu bylo i v tento okamžik, kdy se na zemi ocitl obránce Holík.
64'
Francie právě vstřelila branku!
Je tu třetí zásah domácí reprezentace! Francie rozjela další parádní kombinaci, přičemž v pokutovém území číhal Soumaré, kterému se povedlo sklepnout pod sebe. Pod ním se nacházel JEFF REINE-ADELIADE, který si hodil míč na silnější nohu a poté zamířil přesně k tyči.
64'
Střídající Soumaré se ihned zapojil do kombinace svého celku, který se dostal pod menší tlak. Navíc si hodně dovolil Dagba, kterého fauloval Matoušek.
63'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Francie je ve druhém dějství jednoznačnější aktivnější, za což si také zasloužila vedoucí branku.
62'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Boubakary Soumaré.
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Antoine Bernede, přichází Boubacar Kamara.
61'
U středového kruhu nedosáhl na prudkou nahrávku domácí Diaby, čehož okamžitě využil napadající Sadílek, kterému se podařilo vybojovat autové vhazování.
60'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Dominik Janošek, přichází Pavel Bucha.
59'
Obrannou povinnost si splnil dobře postavený Holík, který ve skluzu odvracel míč do zámezí. V opačném případě by po křídle unikal Reine-Adelaide.
58'
Na malý moment se k míči dostal Sadílek, který nedokázal spolupracovat s vedle stojícím Matouškem. Mezitím domácí hráči kombinují na vlastní polovině.
57'
Z vlastní poloviny rozehrával volný kop obránce Dagba. Jeho rozehrávka nebyla zrovna dobrá, napadající smečka protihráčů se málem dostala k balónu.
56'
Konaté si na pravém křídle všiml naběhnuvšího Bernerdeho, který měl k míči skutečně hodně daleko. Česká republika se sotva dostává na druhou stranu.
55'
Francie právě vstřelila branku!
Aktivita domácích hráčů končí vedoucí brankou! Do tandemu totiž přispěchal obránce Bernede, který poté poslal do pokutového území velice přesnou nahrávku na osamoceného BRYANA MBEUMA, jenž v poklidu zamířil do odkryté branky soupeře.
54'
Matoušek se dožadoval odpískání nedovoleného zákroku, avšak píšťalka sudího zůstala němá. Místo toho jsme sledovali protiútok, který se ale nevydařil.
53'
Následoval rohový kop, po kterém si Ait Nouri ukopl míč daleko od levé kopačky. Trmal si tak vyzkouší odkop od branky, zřejmě to bude přízemní rozehrávka.
52'
Fantastický Trmal! Za obranu se totiž dostal Mbeumo, který se špičkou kopačky pokoušel překonat českého brankáře, jenž přeci jenom zasáhl.
51'
Porada dvojice hráčů nakonec přinesla centr v podání Sadílka, který našel hned prvního protihráče. Tím byl Diaby, kterému se povedlo poslat míč do autu.
50'
Velice dobře to před malým momentem udělal Matoušek, který se tělem dostal před Mbeuma, jenž musel faulovat. Také Česko rozehraje standardku.
49'
K rozehrávce se nakonec postavil hodně aktivně hrající Mbeumo, který svůj centr stáčel k hranici malého vápna, kde se vynořil připravený Plechatý.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se na zeleném pažitu ocitl domácí Reine-Adelaide, kterého zezadu skopl k zemi Sadílek. Na řadu přijde standardní situace.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl celkem vyrovnanou podívanou. Ba naopak jsme sledovali hned dvě přesné trefy, přičemž se do vedení dostala naše reprezentace, která o pár minutek později rovněž inkasovala. Francouzi se spoléhají na rychlé protiútoky, naopak naše reprezentace na dobře pokrytý střed hrací plochy.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Matoušek přeci jenom lehce zasáhl stojícího protihráče, což uviděl také hlavní sudí. Ten nařídil standardní situaci, kterou Francie rozehrála nakrátko.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Žlutou kartu dostává Matěj Chaluš (Česko).
44'
Za obranu si sbíhal právě Edouard, který si navedl míč na pravou nohu a poté minul vzdálenější konstrukci – odkop.
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
42'
Do pokutového území se snesla další nadýchaná nabídka. Mbeumo to zkoušel ke vzdálenější tyči, avšak balón přeletěl kompletně celou šestnáctkou.
41'
Makengo okamžitě roztáhl hru na Diabyho, který se po manévru na levou nohu dostal k centru. Po něm zakončoval Ait Nouri, následovat bude rohový kop.
39'
Francie právě vstřelila branku!
Na vyrovnávací branku jsme nemuseli zas tak dlouho čekat! Roztažení hry našlo na levém křídle volného Mbeuma, jenž v pokutovém území oslovil jediného možného spoluhráče, kolem kterého byla snad pětice protihráčů. I přesto se ODSONNE EDOUARD protáhl kolem protihráče a poté propálil Trmala.
36'
Česko právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Holík se v pokutovém území pokoušel najít některého ze svých spoluhráčů, avšak přihrávku zablokoval Konaté, který odpravil hrací předmět přímo k PATRIKU ŽITNÉMU, jehož rána nártem zapadla ke vzdálenější tyči.
36'
Šašinka už je na nohou, stejně tak Konaté. Oba hráči budou muset za postranní lajnu, chvíli se tak bude hrát v deseti lidech na obou stranách.
35'
Po jednom z dalších soubojů skončil na zemi Šašinka. Tomu jeden z protihráčů hodně naložil, na hrací plochu zamířil také lékařský personál Česka.
34'
Sled autových vhazování pokračuje. Tentokráte z levé strany vhazoval Ait Nouri, kterému vracel Makengo. Ofsajdové postavení bylo více než zřetelné.
33'
Avšak ten nebyl zrovna povedený, neboť doplachtil k reklamním bannerům vedle hrací plochy. O aut se i tentokráte postaral Holík, který našel Šašinku.
32'
Bernede přenášel hru do volného prostoru, kam zkoušel přispěchat Ait Nouri. Druhý jmenovaný nezastihl míč před čárou, což znamená odkop od branky.
31'
Holík se drzým způsobem dostal k míči, načež se sám dostal k sympatickému zakončení. Rána pravou nohou nebyla špatná, Bertaud je stále stoprocentní.
30'
Žlutou kartu dostává Dominik Janošek (Česko).
30'
Zdravotní problémy měl jeden z domácích, který nakonec musel za postranní lajnu. To znamená, že Francie bude chvíli hrát v početní nevýhodě.
29'
Další faul, tentokráte v podání Sadílka, který si rovněž vyslechl razantní domluvu od sudího. Jakýkoliv další faul téhož hráče zřejmě přinese kartónek.
28'
Trmal musel s rozehrávkou hodně spěchat, aktivně ho totiž napadal Reine-Adelaide. Po odkopu se na zemi ocitl Šašinka, který byl ve vzduchu faulován.
27'
Také náš soupeř zahrával rohový kop. K míči se postavil Mbeumo, který stáčel centr směrem do branky, nakonec ho dokázal vyhlavičkovat pozorný Souček.
26'
Máme za sebou něco málo přes dvacet minut hry, zatím na první branku čekáme. Francie naprosto přestala hrát, naopak se aktivněji jeví naše reprezentace.
25'
Holík se postaral o provedení autového vhazování, po kterém se Francie dostala k protiútoku. Nakonec to na sebe vzal Makengo, který pálil vedle branky.
24'
Na pořadu dne byl první rohový kop tohoto zápasu. Z pravé strany ho rozehrál Sadílek, jehož rozehrávka cvičeným signálem skončila u Bertauda.
19'
Taktický zákrok vytasil Šašinka, kterému hlavní sudí pořádně domluvil. Jednalo se o hodně nevybíravý zákrok zezadu, za který klidně mohla být karta.
18'
Před malým momentem se trochu otevřel střed hrací plochy. Diaby tak roztáhl hru na pravou stranu, odkud Dagba centroval do pokutového území, kde Reine-Adelaide mířil kousek nad.
17'
Brankář Trmal vyhnal své spoluhráče dál od pokutového území, sám se totiž postaral o dalekonosný odkop. Šašinkovi se v hlavičkovém souboji nepodařilo vyhrát.
16'
Ze vzdálenosti dvaadvaceti metrů od branky se k míči postavil Reine-Adelaide. Jeho přímé zakončení sice přeletělo zeď, avšak také horní konstrukci.
15'
Francie se kostrbatým způsobem dostala na polovinu soupeře, avšak Diabymu uskočil míč daleko od kopačky. Toho chtěl využít Havelka, který zbytečně fauloval.
14'
Tentokráte se podařilo zasáhnout Plechatému, který s velkým štěstím dopravil míč ven z hrací plochy. Krátce poté si nedovoleně pomáhal kolega Sadílek.
13'
Avšak se nakonec k míči dostal Ait Nouri, který měl na kombinaci příliš málo času. Toho okamžitě využil napadající Matoušek, který špičkou kopačky poslal balón do autu.
12'
Poté jsme sledovali vyhození míče na volného Plechatého, který velice přesně přenášel hru na Žitného. Česko se nyní usadilo na polovině soupeře.
11'
Další centrovaná nabídka se snášela do malého vápna naší reprezentace, ven z branky se dostal pozorný Trmal, který ukryl balón do svých rukavic.
10'
To nebylo vůbec špatné. Střílená nabídka směřovala na zadní tyč, kde se zničehonic zjevil Holík, který ve skluzu naprosto přestřelil odkrytou branku.
9'
Holík si na levém křídle chtěl obhodit Konatého, avšak ten zasáhl natolik zkušeně, že otřel míč o nohu prvně jmenovaného, díky čemuž vybojoval odkop od branky.
8'
Trmal tak mohl rozehrávat od své branky, přičemž si konstruktivní rozehrávkou vybral vedle stojícího Plechatého, který ještě spolupracoval s Chalušem.
7'
Dagbovi se podařilo zalepit padající předmět na pravou nohu, načež přihrával ke středu hrací plochy. Roztažení hry přineslo nepřesný centr od Diabyho.
6'
Francouzi se snažili podniknout rychlý protiútok, avšak ten Ait Nouri naprosto zabrzdil. Mezitím se stačila vrátit také obrana soupeře, která poprvé propadla.
5'
Matoušek to zkoušel vzít sám na sebe, přičemž se s míčem dostal daleko na druhou stranu, kde se mu podařilo vybojovat úvodní autové vhazování.
4'
Přenesení hry našlo u postranní lajny volného Mbeuma, který raději vyprodukoval zpětnou nahrávku, po které se do kombinace zapojil také Bertaud.
3'
Poprvé se k míči dostal domácí brankář Bertaud, kterému se povedlo roztáhnout hru na levou stranu hrací plochy, kde si o přihrávku řekl Bernede.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. O úvodní rozehrávku se postarala Francie, která bude hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Francie: Bertaud – Dagba, Konaté (C), Ndicka, Ati Nouri, Bernede, Reine-Adelaide, Makengo, Diaby, Mbeumo, Edouard
Náhradníci: Lafont – Poussin, Amian, Cozza, Kamara, Zagadou, Louza, Soumaré, Gouiri

Česko: Trmal – Holík, Plechatý, Chaluš (C), Souček – Sadílek, Janošek – Matoušek, Havelka, Žitný – Šašinka
Náhradníci: Jedlička – Douděra, Šimek, Granečný, Bucha, Graiciar, Krejčí, Hložek, Vaníček

Rozhodčí: Hennessy – Carey, Keegan.
Česko

Na opačné straně stojí reprezentace Česka, která si na mistrovství Evropy nezahrála. Češi se totiž v kvalifikační skupině umístili na třetí pozici, přičemž na druhé místo ztráceli propastných devět bodů. Naše reprezentace z deseti odehraných zápasů hned v pěti případech ztratila body, navíc se nepyšnila kladným skóre. Češi už mají první zápas letošní kvalifikace za sebou, na domácím stadionu přivítali reprezentaci Litvy, která do utkání vstupovala v roli outsidera. Česko nakonec sému soupeři vstřelilo hned dvě branky, díky čemuž úspěšně vstoupilo do své kvalifikační skupiny o ME.
Francie

Fotbalisté Francie si v červnu vyzkoušeli mistrovství Evropy, na kterém si nevedli vůbec špatně. Francie se ve své skupině umístila na druhé pozici, což znamenalo poslední postupové místo do vyřazovacích bojů. Za celou skupinovou fázi inkasovala pouze jednu branku, avšak pouhé tři vstřelila. Francouzi se díky druhému místu utkali s prvním celkem z opačné skupiny, a sice se Španělskem. To ve vzájemném utkání sice prohrálo o jednu branku, avšak nakonec zvítězilo poměrem 4:1, díky čemuž si zahrálo ve finále, ve kterém rovněž uspělo. Francie se tak s turnajem rozloučila v semifinále.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová reprezentace hráčů do jednadvaceti let má na programu další zápasy, tentokráte proti favorizované Francii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.


Články odjinud