Bergamo překvapivě zdolalo Inter Milán 3:2. Hosté byli většinu zápasu lepším týmem, leč své šance nemohli dlouho proměnit, naopak Atalanta byla v koncovce přesná.

Interu nepomohl ani závěrečný nápor, v nastaveném času pak dostal červenou kartu domácí Parra.
90+3
Na polovině hřiště nesmyslně sundal Parra (ABC) loktem Guarina a od sudího okamžitě vyfasoval červenou kartu! Přitom Parra před několika minutami přišel na hřiště.
90+2
Nyní Inter rozebral obranu Bergama, jenže Milito se posléze při své střele nacházel v ofsajdu.
90
Sudí Damato nastavil čtyři minuty.
88
Inter předvádí maximální nasazení na vyrovnání, zatím však Bergamo odolává.
85
Bergamo střídá, dohrál Carmona, zahraje si Cazzola.
85
Inter Milán právě vstřelil branku!
RODRIGO PALACIO dostal přihrávku ve vápně a pravou nohou obstřelil gólmana Consigliho. Čeká nás ještě dramatická koncovka zápasu!
84
Parra dostal přihrávku za obranu a běžel sám na Handanoviče, který předvedl fantastický zákrok. Velká šance Bergama!
81
Inter operuje v útoku, ale jeho nápor už není příliš silný. Bergamo si v dnešním zápase vede velmi dobře.
78
Došlo k dalšímu střídání. Ze hřiště odešel dvojnásobný střelec Denis, prostor dostane Parra.
77
Ještě jedno střídání. Vystřídal Cambiasso, zahraje si Alvarez.
75
Střídají i domácí. Zahraje si Biondini, dohrál Cigarini.
74
Inter střídá, Cassana nahradil Pereira.
72
Bergamo je při chuti, nyní znovu pálil Denis, nakonec z jeho tečované střely bude rohový kop.
70
Bergamo zvládá dnešní zápas perfektně, senzačně vede nad Interem o dva góly a na hostujících hráčích je znát celkem šok po dvou krátce za sebou inkasovaných gólech.
67
Bergamo právě vstřelilo branku!
K exekuci penalty se postavil GERMÁN DENIS, který s pokutovým kopem naložil ukázkově. Poslal gólmana na druhou stranu a stejně jako před sedmi minutami střílí další svůj dnešní gól.
66
Silvestre zkosil ve vápně Moraleze a sudí odpískal bez váhání penaltu!
53
Gargano (INM) vyfasoval žlutou kartu.
55
Peluso (ABC) dostal žlutou kartu, která pro něj znamená stopku pro další zápas.
60
To jsou věci! Atalanta znovu vede, Moralez našel ve vápně přesnou přihrávkou GERMÁNA DENISE, který zametl pohotově míč do sítě.
56
FREDI GUARIN napřáhl při trestném kopu k takové bombě, kterou Consigli nedokázal vytáhnout mimo branku. Ač si brankář na míč sáhl, tohle chytit nešlo.
55
Atalanta operuje na útočné polovině, nakonec Schelotto vybojoval aut v blízkosti rohového praporku.
52
Peluso odkopl míč na útočnou polovinu, ten dobíhal Moralez, leč se k němu nedostal.
49
V úvodu druhé půle se Inter znovu tlačí do útoku.
46
Po prvním poločase vede Bergamo překvapivě nad Interem 1:0 po trefě Bonaventury. Domácí se v úvodu zápasu prezentovali aktivní hrou, po vstřelené brance se ovšem začali soustředit na obranu a odvraceli útoky Interu.
45
Inter má jasnou převahu, zatím ale svůj tlak neproměnil ve vyrovnávací gól.
43
Gólová šance Interu! Hosté rozebrali obranný blok Bergama a na konci akce Palacio našel přesným centrem Milita, který hlavou poslal míč na branku a jen skvělý zákrok brankáře zastavil balon v cestě do sítě.
41
Po faulu na Juana Jesuse zakládají hosté útok od poloviny hřiště.
38
V závěru poločasu se nese utkání v režii Interu, avšak domácí pozorně brání a nadále se tak mohou radovat z vedení.
35
Gargano rozehrál míč do strany, za polovinou hřiště však Nagotomovi utekl míč do zámezí.
33
Bojuje se na polovině hřiště, několik hráčů podstoupilo souboj o míč.
31
Milito střílel na gólmana z hranice vápna, kterého přinutil k zákroku.
28
Carmona (ABC) dostal od sudího žlutou kartu.
27
Útočný výpad Bergama odvrátili hosté na roh.
24
Inter přebírá iniciativu zápasu a má většinu času míč na svých kopačkách.
22
Milito se ocitl v zajímavě pozici. Jenže ofsajdové, sudí přerušili hru.
21
Hostující Palacio hlavičkoval, ale svým pokusem mnoho starostí Consiglimu nenadělal.
19
Inter Milán poté, co inkasoval se dostává zpět do tempa. Nyní kombinuje na polovině Bergama. To ho ale do nebezpečných prostorů zatím nepouští.
16
Nyní však zahrozil hostující Cassano, leč Consigliho v brance Atalanty nepřekonal.
13
Moralez hlavičkoval nepřesně, leč domácí se dostali do další šance a přehrávají Inter.
11
Do míče ze střední vzdálenosti se opřel Denis, Handanovič byl na místě a situaci zvládl.
9
GIACOMO BONAVENTURA zužitkoval centr Pelusa a poslal Bergamo do vedení.
8
V první desetiminutovce sledujeme vyrovnanou hru, ani jeden z týmů nemá míč na kopačkách po delší čas.
8
Po nákopu Moraleze se k míči dostal gólman Interu Handanovič.
6
Inter drží míč, ale zatím kombinuje na vlastní polovině hřiště.
4
Bonaventura potáhl míč po lajně, nakonec po souboji s protihráčem skončil balon v zámezí.
2
Atalanta založila útočnou akci, ale na polovině soupeře o míč přišla.
1

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli - Raimondi, Manfredini, Stendardo, Peluso - Bonaventura, Cigarini, Carmona, Schelotto - Moralez, Denis.

Internazionale Milano: Handanovič - Ranocchia, Samuel, Juan Jesus - Zanetti, Gargano, Cambiasso, Nagatomo - Palacio, Cassano - Milito.
V utkání 12. kola italské Serie A změří síly domácí Atalanta s Interem Milán.

Kdo je favoritem zápasu, je celkem jané. Inter je v tabulce druhý se ziskem 27 bodů čtyři body za vedoucím Juventusem. Milán, který v letošní sezóně bojuje také v Evropské lize, by rád přerušil současnou nadvládu Juventusu nad italským fotbalem.

Atalanta Bergamo drží 12. pozici a dýchá v klidných vodách středu tabulky. Záchranářské starosti letos mít pravděpodobně nebude, současně na boj o evropské poháry rovněž nejspíš nedosáhne. V případě dnešní výhry nad Interem by však mohla přeskočit věhasné týmy jako AC Milán nebo Udine.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62