Sudí Rizzoli ukončuje utkání. Atalanta po dlouhé sérii bez bodu tedy poráží Sienu a připisuje si důležité 3 body. Siena utrpěla již třetí porážku 1:2 v řadě. Hosté dokonce vedli po gólu Reginalda, ovšem svojí nejistotou dovolili Cigarinimu hned po pár minutách vyrovnat z přímého kopu. O vítěznou branku se postaral Bonaventura. Atalanta si polepšila a je 13. Siena zůstává poslední. To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost.
90+4
Calaio mířil vysoko vysoko nad. Zdá se, že Siena má dnes vše sečteno.
90+3
Paolucci nezpracoval míč a následuje pouze odkop od brány Polita.
90+2
Siena má nyní šanci založit útok a vstřelit vyrovnávací gól. Moc času jim již nezbývá.
90
Nastavují se 4 minuty.
90
Siena se nyní nemůže dostat k míči. Vyrovnat bude obtížné... Až teď vhazuje po levé straně. Poslední příležitosti.
89
Calaio nedosáhl na přihrávku Bolzoniho. Tu sebral Polito do svých rukavic.
88
Manfrediniho střelu kryje Pegolo.
86
Tentýž hráč, jenž přišel na hřiště dostává žlutou kartu. Nebezpečná situace před 16kou Sieny.
85
Poslední střídání taky na straně Sieny. Kapitána Vergassolu nahrazuje útočník Palucci.
85
Zase se dostali hráči Atalanty do šance. De Lucůlv centr ale sklopil do své náruče Pegolo.
83
Bergamo právě vstřelilo branku!
Denis minul míč po centru z pravé strany, ale k odraženému míči se dostal GIACOMO BONAVENTURA a nekompromisní ranou poslal svůj tým do vedení! 2:1 pro Atalantu.
82
Felipe zablokoval Schelottův pokus na roh.
81
Schelottův centr skončil v zámezí. Odkop od Pegola.
80
Odkop od Politovy brány.
80
Vhazovat bude Angelo po pravé straně hřiště.
79
Poslední střídání na straně domácích Lucchinho nahrazuje Mathieu.
77
Cigariniho střela byla tvrdá, ale mířila jen tam, kde stál připravený Pegolo.
77
Bonaventurovi pískán útočný faul.
75
Vhazovat bude Alatanta po levé straně.
73
Žlutá karta za protesty pro útočníka Sieny Calaia.
72
Útočný faul pískán Schelottovi na Bolzoniho.
71
Druhé střídání na straně domácích. Moraleze střídá Bonaventura.
70
Sestův centr chytá Polito... Siena je nyní aktivnější, měla plno příležitostí a její hra je více nebezepčná.
69
Paci vstřelil branku! Ale sudí ji anuloval, gólu pedcházel faul Sieny.
68
Peluso tečoval Angelův centr na roh. Zahrávat bude Siena.
67
Netovi pískán faul na půli soupeře.
65
Do zakončení se po rohu z pravé strany dostal Paci. Jeho hlavička mířila vedle.
65
Stendardo odhlavičkoval míč na roh.
63
Stendardo nyní dostal žlutou kartu za simulovaný pád v pok. území Sieny.
62
K míči se nakonec postavil LUCA CIGARINI a balón trefil výstavně. Je srovnáno na 1:1.
61
Nepříjemná standartní situace nyní pro Sienu. Z 25 metrů si staví míč Moralez.
60
Siena právě vstřelila branku!

Vergassola poslal odražený balón na pravou stranu Angelovi, ten přízemní přihrávkou našel REGINALDA, který nedal brankáři Politovi šanci. 0:1 pro Sienu.
58
Denis fauloval Paciho. na hřišti se nyní ošetřuje.
57
Siena střídá. Na hřiště se podívá brazilský záložník Reginaldo, odchází Mannini.
55
Faul Bolzoniho na Cigariniho poblíž středového kruhu.
54
Neto nyní 2x zablokoval průnik de Lucy do pokutového území. Výborná práce tohoto beka z Portugalska.
54
Paci zastavil nedovoleně De Lucu. Rozehrávat bude Atalanta.
53
Mannini fauloval Schellota ve středu pole.
51
První střídání na straně domácí Atalanty. Odchází Troisi a nahrazuje jej argentinský rychlík Schelotto.
50
Pelusův centr skončil pouze za bránou Pegola. Odkop od brány tohoto gólmana...
49
Manfredini fauloval Calaia ve středu hřiště.
49
Angelův centr z pravé strany zachytil Polito do své náruče.
47
Bolzoni si počínal nedovoleně při střežení Cazzoly. Rozehrávat budou domácí uprostřed pole.
46
Míč rozehráli Denis s De Lucou.
46
Nic strhujícího nemohli fanoušci na stadionu Atelti d'azzurri vidět v první půli. Krom tečované patičky Denise se k ničemu výraznému žádný tým nedostal. Hostům dnes evidentně chybí tahoun Alessandro Rosina a kouč Serse Cosmi. Avšak Siena je specialista na góly v druhém poločasu. Druhý poločas je tedy výzvou ke golům.
45+3
Střela Troisiho mířila vedle pravé Pegolovy tyčky a tím končí první poločas.
45
3 minuty se bude hrát nad rámec řádné hrací doby.
45
Sestu nestihl přihrávku. Odkop od Politovy brány.
45
Peluso fauloval Sestu, který rozjížděl protiútok Sieny. Zato si ale vykoledoal žlutou akrtu.
44
Angelo zablokoval Moralezův průnik. Vhazovat bude Atalanta.
43
Mannini se dostal k odraženému míči, jeho střele však scházela přesnost.
42
Lucchini fauloval Manniniho na půlce Sieny ve válce o míč. Rozehrávat budou bianconeri.
41
Vhazování po levé straně hřiště. Postará se o to Del Grosso.
38
Po signálu se atalantští dostali do pok. území, ale Angelo centr zblokoval do bezpečí.
37
Další přímý volný kop pro Atalantu ze vzdálenosti 30 metrů. U míče jsou Cigarini a Manfredini.
36
Manfrediniho střela ze standartky byla tečována a letěla vysoko nad. Roh pro Atalantu
35
Žlutou kartu obdržel po faulu na Moraleze Felipe.
34
Po ošetření se opět hraje.
32
Felipe ošetřován na hřišti.
31
Denisovu střelu zablokoval Pegolo. V tomto úseku se hra začíná zrychlovat, oba týmy budou chtít ještě před poločasem skórovat.
29
Mannini vyslal přesnou přihrávku, Sestu ji však nezachytil a z nadějné akce je odkop od brány.
28
Dlouhý balón pro Moraleze. Vhazuje Siena.
27
De Luca hlavičkoval z dobrých 20 metrů, s jeho hlavičkou Pegolo neměl žádný problém.
25
Calaio leží na zemi a dovolává se po penaltě! Rozhodčí je ale jiného názoru.
23
Střela patou od Denise vystrašila Pegola. Rána byla ještě tečovaná a je z toho roh.
23
Cigarinimu pískán faul na Manniniho. Rozerhávat bude Del Grosso z levé strany hřiště.
21
Atalanta byla nyní aktivní v pokutovém území Sieny, rychlý brejk hostů následně zastaven faulem ve středu hřiště.
20
Netův pas nezastihl Mannini, odkopd od bergamské svatyně.
18
Manninimu pískán útočný faul na Manfrediniho. Rozehrávat bude brankář Atalanty Polito.
17
Pegolo kryje Cazzolovu střelu do náruče.
15
V 15. minutě tady máme první střídání. Ze zdravotních problémů odešel Rodriguez, nahradil jej Bolzoni.
15
Standartní situace pro Atalantu. Po signálu se Denis nedostal k zakončení, obrana Sieny je kompaktní.
14
Rodriguez je ošetřován na hrací ploše.
13
Sestu nachytán v ofsajdu.
13
Ani jeden z týmů se nemůže dostat do koncovky v tuto chvíli.
11
Pár metrů před roh. praporkem bude vhazovat Siena.
11
Vhazovat bude Lucchini.
9
Po krátkém ošetření se opět hraje.
8
Cigarini fauloval hráče Sieny Maninniho. Hosté budoz rozehrávat ze své půlky hřiště.
7
Lucchini se nedohodl s Cazzolou, a proto bude vhazoat Del Grosso.
7
Pas na Moraleze si Neto pohlídal a balón skončil pouze v zámezí. Odkop od Pegolovy brány.
5
Bombér ze Sieny Emanuele Calaio nachytán v ofsajdu.
4
Paci na centr nedosáhl a z rohu nakonec žádné nebezpečí.
3
Sestův centr zablokoval Peluso. Roh pro Sienu.
2
Paci byl faulován Denisem. Rozehrávat na své půlce bude Felipe.
1
O úvodní rozehrávku se postarali hosté.
1
Znovu vítejte u onlajn přenosu italské nejvyšší fotbalové soutěže. Na stadionu panuje pro fotbal ideální počasí. Domácí Atalanta bude hrát v klasických černomodrých dresech. Hosté ze Sieny v černobílé sadě... Utkání, co nevidět začne. Hlavní rozhodčí pro tento zápas je mezinárodně zkušený Nicola Rizzoli.

Atalanta Bergamasca Calcio: Polito - Lucchini, Stendardo, Manfredini, Peluso - Moralez, Cigarini, Cazzola, Troisi - De Luca - Denis.

AC Siena: Pegolo - Neto, Paci, Felipe - Angelo, Vergassola, Rodriguez, Del Grosso - Sestu, Mannini - Calaiò.

Rozhodčí: Rizzoli - Ostinelli, Candussio.
Vzájemná bilance obou týmů jde díky dvoum minulým sezónám trochu navrch pro hosty. Siena loni obrala na stadionu Atleti Azzurri d'Italia Atalantu o všechny body výsledkem 1:2, venku z pohledu Atalanty padla remíza 2:2. Do zápasu jde však jako mírný favorit domácí s kursem kolem 2.00, na výhru hostů kolem 4.00.
AC Siena:

Toskánská Siena je na tom podobně její jeho protivník. Na hřišti sice uhráli uspokojivých 8 bodů, ale odpočet 6ti bodů tým upoutal na poslední příčku. Po výhře 0:2 na Interu a 1:0 s Bolognou přišla výsledková krize. Ani Lazi(2:1) a ani Juventus(1:2) se Sieně nepodařilo obrat o body. Bianconeri tak touží znovu nabrat ztracené body proti soupeřovi ze "stejné kategorie". Pouze na tribuně bude sledovat utkání kouč a 12tý hráč tým uSerse Cosmi, jenž bude pykat za své chování proti Juventusu. Z hráčů pak kvůli kartám nenastoupí k utkání Zé Eduardo. Campagnolo ,Rosina, Martinez a Bogdani z důvodu zranění.
Atalanta Bergamo:

Atalanta je po osmi odehraných ukání na 18. místě s 5 body. Svoje 3 psolední matche prohrála v Catanií 2:1, poté s Torinem 1:5 a posledně s Zeanovým AS 2:0. Herně jsou bergamští vyrovanným soupeřem, ale výsledky neodpovídají představám tohoto severoitlaského klubu. Trenér Coluantoano má však ve veení jistotu, což prokázal president klubu. Navrch můžeme doplnit, že tým v posledních záapsech sužovaly velké zdravotní problémy a smůla v zakončení.
Do zápasu tedy nebudou moci nastoupit Ferri, Radovanovic, F. Pinto, Capelli, Biondini a stálice z Bergama Bellini.
Dobré odpoledne ze stadionu Atleti Azzurri d'Italia v Bergamu. V 8. kole italské nejvyšší soutěžře se střetnou domácí "nerazzurri" Atalanta Bergamo s AC Sienou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62