Chievo i Lazio za sebou mají třetí ligové kolo, ve kterém se raduje Lazio, které zvítězilo 3:1. Dva góly si připsal Hernanes, který i jednu branku připravil Klosemu. Lazio si zaslouženě připisuje tři body, zůstává stoprocentní a posunuje se na první príčku v tabulce. Chievo nyní zůstává na příčce třinácté. Děkuji za pozornost.
90+4
Nepřesně zakončil Mauri.
90+4
Další centr na přední tyč, ze kterého je další rohový kop.
90+4
Centrovaný míč na přední tyč vyrazil Marchetti na další rohový kop.
90+4
Chievo vybojovalo rohový kop.
90+3
Hernanes připravil zajímavou přihrávku Edersonovi, ale ten si nedokázal zpracovat míč, a přišel tak o výhodnou pozici.
90+3
Hra se odehrává v blízkosti středového kruhu. Mužstva si mezi sebou mění míč.
90
Rozhodčí přidal čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Na lavičce náhradníků jsou dva čeští hráči - Kamil Vacek a Libor Kozák, bohužel ani jednoho dnes v akci už neuvidíme.
89
Žlutou kartu vyfasoval Cesar.
88
Hlavou zakončoval Cesar, ale jeho pokus mířil mimo branku.
87
Luciano se dožaduje pokutového kopu, když šel v souboji s Cavandou k zemi, ale sudí je jiného názoru, a tak penaltu neodpískal.
85
Lazio se dokázalo před touto standardní situací ubránit.
85
Chievo bude zahrávat volný přímý kop asi z osmnácti metrů.
83
Chievo právě vstřelilo branku!
Marchetti nevystihl směr, kam SERGIO PELLISSIER tvrdou střelou míč poslal, a tak inkasoval první gól v letošní sezoně. PELLISSIER vstřelil kontaktní gól a snížil na 1:3.
82
Chievo bude zahrávat pokutový kop.
81
Chievo bude zahrávat volný přímý kop.
80
A také domácí využívají posledního střídání. Ze hřiště odešel Thereau, nahradil ho Stoian.
79
Ke střele se dostal Sardo, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou. Brankář Marchetti však raději střelu jistil.
79
A máme tady poslední střídání hostujícího celku. Hrací plochu opouští Candreva, nahrazuje jej Ederson.
77
Chievo bohužel soupeřovu branku nedokázalo ohrozit. Ve druhé půli hraje sice pohlednější fotbal, než v půli první, ale branku zatím nedokázalo vstřelit, i když příležitosti byly.
77
74
Lazio právě vstřelilo branku!
ANDERSON HERNANES DE CARVALHO ANDRADE LIMA se uvolnil na levém křídle, kde postupoval sám s míčem, byl dokonce přidržený za dres, ale ani to ho neodradilo. HERNANES obešel čtyři protihráče, Sorrentino mu snížil střelecký úhel, ale ani to HERNANESOVI nevadilo a přesnou trefou si připsal dnešní druhou branku.
73
Žlutou kartu za nedovolený zákrok vyfasoval Sardo.
70
Přesnou přihrávku ve velkém vápně obdržel Moscardell, před kterým stál už jen Marchetti, ale Moscardell mířil nepřesně.
69
Luciano nacentroval míč do pokutového území, ale Lazio se ubránilo a odvrátilo míč do bezpečí.
69
Chievo bude zahrávat rohový kop.
67
Chievo zahrávalo rohový kop, na centrovaný míč si na zadní tyči počkal Cesar, který tvrdou střelou zakončil, ale jen těsně branku minul.
66
Cana nahrazuje Gonzaleze.
65
Faulu se dopustil Gonzalez, a tak Chievo bude zahrávat volný přímý kop.
64
Útočnou akci domácích zastavil praporek sudího, který signalizoval Lucianovi ofsajd.
60
Na hrací plochu se podívá Moscardelli, který nahradí Di Micheleho.
62
Žlutou kartu obdržel Dainelli.
61
Hrací plochu opustil Hetemaj, který dnes nebyl moc vidět. Nahradil ho M. Rigoni.
60
Žlutou kartu vyfasoval Ladesma.
58
Ke střele asi z třiceti metrů se odhodlal Di Michele, ale jeho pokus skončil pouze nad brankou.
58
Candreva si nepřesně zpracoval míč, a tak domácí získali výhodu autového vhazování.
55
Faulu se dopustil Jokic, ale za svůj přestupek kartu nevyfasoval.
54
U míče je opět Chievo, s rozehrávkou pomáhá také Sorrentino.
53
Dlouhý nákop na Hetemaje uklidil do náruče Marchetti.
53
První žlutou kartu dnes vyfasoval Cavanda.
52
Domácí dnes hrají ve žlutých dresech, hosté v dresech černých.
51
Nicméně Lazio se před rohovým kopem ubránilo.
51
Chievo do druhého poločasu vstoupilo jako vyměněné. V úvodních minutách je zatím lepším týmem, než hostující Lazio.
50
Di Michele vybojoval rohový kop.
50
Centrovaný míč vyboxoval připravený Marchetti, který dnes působí velmi sebejistě.
49
Chievo zahrávalo rohový kop, ze kterého vybojovalo další rohový kop.
46
Máme tady jednu změnu. Do druhého poločasu nenastoupí Konko, nahradí ho Scaloni.
47
Z avizované standardní situace žádné nebezpečí Laziu nehrozilo.
46
46
V první půli byli aktivnější hosté, kteří zaznamenali již dvě vstřelené branky. Skóre otevřel už v páté minutě Hernanes a pak sedm minut před koncem prvního poločasu připravil gólovku Klosemu, který přesnou trefou navýšil skóre na dvoubrankové vedení.
Střely mimo branku: Chievo Verona 1 - 1 S. S. Lazio.
Střely na branku: Chievo Verona 1 - 4 S. S. Lazio.
Střely celkem: Chievo Verona 2 - 5 S. S. Lazio.
Držení míče: Chievo Verona 43% - 57% S. S. Lazio.
Druhý poločas začne přibližně v 13:32.
45
Sudí Rizzoli přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
43
Luciano vystřelil tvrdou ránu, kterou musel zlikvidovat Marchetti. Jeho zákrok příliš sebejistý nebyl, protože Marchetti pouze míč vyrazil. Balon se odrazil přesně na Di Micheleho kopačku, ale bohužel si nedokázal zpracovat míč, a přišel tak o zajímavou pozici.
43
Verona bude zahrávat volný přímý kop.
38
Hernanes se znovu dostal do obrovské šance, ale jeho pokus na bližší tyč pravou nohou Sorrentino vyrazil. Míč se odrazil přesně před MIROSLAVA KLOSEHO, který jen nastavil kopačku a přesnou trefou na vzdálenější tyč navýšil skóre na 0:2.
37
Luciano si na sebe vzal příliš velké sousto a okamžitě o míč u rohového praporku přišel.
35
Po chybě hostujících obránců se ke střele dostal Di Michele, který pálil na hranici malého vápna, ale Marchetti si připsal vynikající zákrok a míč vyrazil!
34
V ofsajdu uvízl Mauri, a tak útočná akce Lazia skončila.
30
Míč na střelu asi z dvaceti tří metrů si připravil Hetemaj, jenž těsně minul pravou Marchettiho tyč.
29
Lazio nic nebezpečného nevymyslelo, a tak Verona mohla zůstat klidná a nyní může zkusit vymyslet něco ofenzivního ona sama.
28
Lazio vybojovalo míč zpět na své kopačky a pospíchá do protiútoku.
28
Nedovolený zákrok si ve středu hřiště připsal Cavanda, a tak budou rozehrávat domácí hráči.
27
Centrovaný míč na bližší tyč uklidli do náruče Sorrentino.
26
Lazio bude zahrávat rohový kop.
25
Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlal Candreva, ale připravený Sorrentino uklidil míč do své náruče.
25
Luciano nacentroval míč do pokutového území, ale pro své spoluhráče bohužel nepřesně.
24
Klose ve velkém vápně obešel tři protihráče a přesnou přihrávkou pod sebe našel Hernanese, který napřáhl svoji pravou kopačku a zakončil, ale tvrdou střelu zblokovala výborně postavená obrana.
23
Rozhodčí své rozhodnutí změnil, a tak Marchetti provede odkop od brány.
23
Verona bude zahrávat rohový kop.
21
Klose ve středu hřiště aktivní hrou vybojoval míč, a nabídl tak šanci M. Rigonimu, který však nedokázal zpracovat míč, a tak jej získali domácí hráči na své kopačky.
19
U míče jsou stále hosté, nyní Cavanda, jenž se snaží svým spoluhráčům nabídnout přihrávku, ale našel pouze připraveného Sorrentina.
18
Klose vybojoval míč a ke střele se znovu dostal Hernanes, ale tentokrát mu jeho pokus zlikvidovala dobře postavená obrana.
17
Lazio se pomalu dostávalo do protiútoku, ale pozorný Jokic vybojoval míč pro sebe a své spoluhráče.
16
Luciano nacentroval míč do pokutového území, kde výborně zasáhla připravená obrana, která odvrátila míč do bezpečí.
15
K míči se postavil Luciano, uvidíme, co s nabízenou šancí vymyslí.
15
Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
14
Di Michele obdržel přesnou přihrávku, ale okamžitě se na něj přilepili dva protihráči, kteří mu balon sebrali.
13
Sardo byl ošetřený za postranní čarou a nyní se zapojil zpět do hry.
12
Hosté zahrávali volný přímý kop, na centrovaný míč si vyskočil Biava, který zakončil hlavou, ale střele scházela přesnost.
11
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
10
Sudí přerušil hru, na trávníku zůstal ležet Sardo.
8
Domácí se zmocnili míče, ale příliš dlouho jej na kopačkách neudrželi, protože aktivní hosté výborně napadli jejich rozehrávku, a vybojovali tak balon na své kopačky.
7
Hostující tým vstřelený gól nakopl, Lazio nyní kombinuje na soupeřově polovině.
5
ANDERSON HERNANES DE CARVALHO ANDRADE LIMA ukázal výbornou práci s míčem a stabilitu, když obešel tři protihráče a asi z dvaceti metrů napřáhl svoji kopačku. Míč se odrazil od pravé Marchettiho tyče do brány, a HERNANES tak poslal svůj tým do brzkého vedení!
4
Lazio se na malou chvíli usadilo na soupeřově polovině, v blízkosti Sorrentinovy branky, ale centrovaný míč domácí odvrátili do bezpečí.
3
M. Rigoni zvolil dlouhý nákop na Di Micheleho, ale ten si nedokázal zpracovat míč.
1
Ke střele se dostal Luciano, ale Marchetti jeho pokus uklidil do své náruče.
1
Hosté budou hrát v první půli zleva doprava.
1
-2
Sudí Rizzoli přivádí obě základní jedenáctky na hrací plochu.
-10
Hráči se šli připravit do kabin.

Chievo Verona: Sorrentino - Dainelli, Luciano, Cesar, Jokic - Rigoni, Di Michele, Sardo - Pellissier - Hetemaj, Thereau.

S. S. Lazio: Marchetti - Konko, Biava, Dias, Cavanda - Candreva, Gonzalez, Ladesma, Hernanes, Mauri - Klose.

Rozhodčí: Nicola Rizzoli - De Luca, Maggiani.
-27
Hráči jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.
Za Chievo si nezahraje trojice Dramé, Paloschi a Squizzi. Laziu bude chybět více hráčů, a to - Stankevičius, Diakité, Radu, Zauri a Lulič.
Laziu Řím patří se ziskem šesti bodů příčka třetí. V prvním utkání zdolalo Lazio Atalantu 1:0 a ve druhém porazilo Palermo v poměru 3:0. Skóre je tedy 4:0.
Chievo Verona je po dvou odehraných kolech na třináctém místě, se ziskem tří bodů. Na svém kontě má tak jednu výhru a jednu remízu. Skóre je 2:2.
Dobrý den, vítejte u tradiční italské Serie A. V rámci třetího kola domácí Chievo Verona přivítá Lazio Řím. Dějištěm bude fotbalový stadion Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62