Janov - Torino | ONLINE | 16.12.2012 15:00 | Serie A 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Ve druhém poločase byl aktivnějším týmem Turín, který se snažil vstřelit vedoucí branku. Domácí fotbalisté byli po většinu poločasu zataženi na své polovině a soustředili se pouze na bránění. Výsledek ale ubránili, a tak si oba týmy připíšou do tabulky jeden bod. To je ode mne vše. Přeji příjemný zbytek nedělního večera.
Konec zápasu.
90+4
Borrielo mohl jít sám na brankaře, ale Said mu nestihl předat balón, protože na poslední chvíli ho o přihrávku připravil jeden z hostujících hráčů!
90+3
Anselmo byl v dobré příležitosti, ale z hranice velkého vápna poslal kulatý nesmysl mimo tři tyče Gilleta.
90+2
Cerci byl s míčem již evidentně za postranní čárou, ale rozhodčí si ničeho nevšiml a hru nechává pokračovat.
90+1
I Turín využívá posledního možného střídání. Odchází Vives, který si odnesl poranění z předchozího zákroku. Nahradí ho na posledních pár minut Masiello.
90
Nastavuje se 5 minut.
89
A je tu další ostrý zákrok po kterém na trávníku zůstává ležet hostující Vives se kterým to nevypadá dobře. S pomocí zdravotníků odchází za postranní čáru.
87
Fotbalisté domácích budou moci ušetřit nějaké cenné vteřiny. Hráči Turína se dopustili faulu.
86
Domácí se soustředí pouze na bránění. To by se jim mohlo vymstít.
85
A další obrovská šance hostujícího týmu! Vives si naběhl na centr a v malém vápně již posílal do odkryté sítě. Na poslední chvíli ale míč změnil směr a jen těsně minul pravou tyčku!
84
A Janov využívá i posledního střídání. Trenér Neri stahuje Antonelliho. Místo něj se na posledních pár minut podívá Piscitella.
73
Utkání je hodně vyhrocené a na hřišti vidíme mnoho ostrých zákroků.
82
Borrielo se na hranici velkého vápna dostal ke střele, ale vystřelil nepřesně.
80
Domácí připravili další střídání. Ze hřiště odešel Ciro Immobile a nahradil ho Said Ahmed Said.
79
Domácí fotbalisté jsou nervozní a bojí se o výsledek. Na hře je to znát a dosti chybují.
78
A málem podařilo! Sgrigna dostal přesnou přihrávku za obranu domácího celku a byl zcela osamocen před Freyem, nicméně míč napálil pouze do břevna! Zcela oprávněně se drží za hlavu a lituje nevyužité šance, která mohla být v tomto zápase rozhodující.
76
Hosté kombinují s míčem na půli soupeře a v této chvíli jsou aktivnějším týmem. Podaří se jim vstřelit branku?
74
Následně měl Turín ještě dvě příležitosti z rohových kopů ze kterých si ale již šanci nevytvořil.
73
Z něho vytvořili hostující fotbalisté velký zmatek před brankou! Míč poskakoval před brankou Freye, ale nikdo z dotírajících útočníků jej nedokázal usměrnit do sítě.
72
Cerci napálil míč do hráče před sebou od kterého se odrazil míč do zázemí. Rohový kop pro Turín.
71
A Anselmo se hned chtěl angažovat a uháněl s míčem po levé straně. Zvolil přízemní centr do vápna, avšak trefil pouze stojícího obránce před sebou.
69
A i domácí využívají možnosti střídání. Za potlesku odchází ze hřiště Rossi, jenž bude vystřídán Anselmem.
68
Domácí fanoušci se snaží svůj tým povzbudit. Vědí, že případné vítězství by je posunulo tabulkou vzhůru.
66
K míči se postavil Sgrigna, který posílal míč do levého horního růžku. Balón sel ale na poslední chvíli stočil a jen těsně minul levou tyč.
66
A to by mohla být dobrá příležitost pro hosty, kteří budou zahrávat přímý kop z nebezpečné vzdálenosti.
65
S kartami se v dnešním utkání roztrhl pytel. Další žlutou vidí domácí hráč Moretti, který se dopustil nedovoleného zákroku před svou brankou.
64
Sgrigna se na své polovině dopustil faulu. U míče tak zůstanou domácí.
63
Hraje se v této části spíše na středové čáře. Ani jeden tým nechce udělat žádnou chybu.
61
V následné akci vidí žlutou kartu za ostrý skluz na protihráče Vives.
60
Hosté přichystali další střídání. Ze hry je stažen Birsa, kterého nahradí na trávníku Brighi.
58
A znvou Vargas, který obral o míč jednoho z hostujícího útočníků a ve velké rychlosti se řítil na branku Gilleta, avšak svou šanci uspěchal a z velké vzdálenosti vyslal střelu, která končí ale vysoko nad.
57
Vargas posílal centr do vápna, avšak neodhadl vzdálenost a míč pokutovým územím pouze prolétl.
56
Domácí se dostali do rychlého přečíslení na jehož konci byl znovu Borrielo, ale dopustil se útočného faulu.
54
Borriello se s míčem dokázal propasírovat až k brance Gilleta, ale pod velkým tlakem o balón přišel. Do útoku tam jde Turín.
53
Hra je hodně otevřená. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně dopředu a mají mnoho prostoru ke kombinaci. Takový fotbal se musí fanouškům líbit.
51
Borrielo dostal přesný pas za obranu Turína, avšak neměl příliš mnoho prostoru ke střele, protože se Rodriguez dokázal včas vrátit a zabránit mu ve skórování.
50
Domácí zahrávali rohový kop. K míči se postavil Antonelli, který ale poslal kulatý nesmysl pouze do náruče hostujícího brankaře.
48
Bertolacci poslal krásný centr z levé strany přímo na hlavu Immobileho, jenž již posílal balón do odkryté sítě, jenže na poslední chvíli dokázal Gillet výborným zákrokem jeho šanci zlikvidovat.
46
A i v úvodu druhé části ležel po hlavičkovém souboji jeden z hostujících hráčů na trávníku. Byl to Gazzi, ale v zápasu bude pokračovat.
46
Začal druhý poločas.
Viděli jsme zajímavý poločas, ve kterém byl domácí celek v úvodu aktivnějším celkem, ale byli to hosté, kteří dokázali skórovat ze své první útočné akce. Jenže Janov se nezalekl a dokázal srovnat krok zásluhou Granqvista. Domácí fotbalisté byli v závěru mírně aktivnější, ale žádná branka již nepadla. Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
První poločas skončil.
45+1
Žluté kartě se nevyhne ani Rodriguez.
45+1
Za předchozí zákrok ale dostanou oba hráči žlutou kartu. Pro domácího Seymoura je to nepříjemné, protože si v příštím utkání, kvůli restům z předchozích zápasů nezahraje.
45+1
Menší potyčka vznikla za domácí brankou. Rodriguez a Seymour se mezi sebou pošťuchovali. Naštěstí ostatní hráči zakročili a odtrhli oba hráče od sebe.
45
Nad rámec prvního poločasu se nastaví dvě minuty.
43
Hosté se snaží držet míč na svých kopačkách. Je vidět, že nechtějí udělat chybu. S dosavadním výsledkem jsou zatím spokojeni.
42
K míči se postavil Cerci, ale centr do vápna se mu nezdařil.
41
Turín bude zahrávat rohový kop.
40
Blíží se pomalu závěr prvního poločasu.
39
Vives se dostal k další zajímavé příležitosti ke střele, ale i teď trefil pouze hráče před sebou.
38
Borrielo stál v ofsajdu, a tak hosté budou rozehrávat blízko od své branky.
36
Rychlé přenesení hry na druhou stranu chtěl zužitkovat Vives, ale Moretti jeho tvrdou ránu zblokoval.
35
Domácí rozehrávali rohový kop nadvakrát, avšak ani jednou si nedokázali vytvořit nějakou příležitost.
34
Darmian dostává za strkanici před vápnem žlutou kartu. Nepomohlo mu ani první upozornění, a tak arbitr neměl jinou možnost.
32
Domácí jsou v této fázi aktivnějším týmem a hra se odehrává především před brankou Gilleta.
30
Bianchi byl zatažen za dres. Nutno ale dodat, že si pádem velmi pomohl. Hlavní arbitr to viděl velmi dobře a hru nechává pokračovat.
29
Vargas si krásnou kličkou pohrál s obráncem a s míčem se dokázal propasírovat až k brance Gilleta. Následně hledal svým pasem Immobila, který byl před brankou zcela sám, jenže přihrávku pokazil.
28
Vargas chtěl poslat z levé strany přízemní centr do pokutového území, avšak trefil pouze obránce stojícího před sebou.
27
Janov je rázem zpět v utkání a dá se tedy ještě očekávat velmi zajímavé utkání, protože oba celky nutně potřebují bodovat.
26
Janov právě vstřelil branku!
K balónu se postavil Bertolacci, který poslal centr do závaru před brankou. ANDREAS GRANQVIST dokázal přeskočit všechny obránce a hlavičkou ke vzdálenější tyči srovnává stav utkání!
24
Domácí budou zahrávat rohový kop.
23
Janov se nemůže dostat znovu do zápasu a soustředí se na bránění. Je vidět, že hostům po vstřelené brance narostla křídla.
22
Přichází první žlutá karta zápasu, kterou obdržel za ostrý zákrok domácí Borrielo.
20
D'Ambrosio si dokázal zaběhnout za obranu a dostal přesný pas na nohu, který si ale nedokázal zpracovat a Frey tak musel zakročit a schoval kulatý nesmysl do své náruče.
18
Borrielo poslal míč pouze do zázemí. U balónu tak zůstane hostující celek.
17
Hosté jsou rázem na koni. Vstřelená branka je navnadila a Turín se snaží vymyslet další kloudnou akci, která by vedla ke gólu.
16
Antonelli výborně zasáhl u rohového praporku proti dotírajícímu Cercimu, kterému vypíchl balón a odkopl ho do bezpečí.
15
Nedáš, dostaneš. Janov je sice aktivnějším týmem, ale nedokázal svou velkou příležitost využít, Turín si vytvořil jednu příležitost, kterou rázem proměnil ve vedoucí branku.
14
FC Turín právě vstřelil branku!
Birsa měl mnoho prostoru na levé straně a poslal nadýchaný centr do pokutového území v němž se nejlépe zorientoval ROLANDO BIANCHI, který hlavičkou ke vzdálenější tyči posílá hosty do vedení!
13
D'Ambrosio nastřelil hlavičkou ruku domácího Vargase. Hosté na nic nečekali a i hned po rozehrání se hnali dopředu, ale nedokázali si vytvořit žádnou šanci a o míč brzo přišli.
12
Janov je stále aktivní a tvoří si na útočné polovině šance. Hostující celek ani nenapadá. O to mají domácí více prostoru.
10
Domácí mohli jít do vedení! Glik byl tísněn a trefil pouze hráče před sebou od kterého se míč odrazil až před branku, kde byl zcela osamocený Borriello, jenž ve velké blízkosti před brankařem poslal tvrdý projektil, ale Gillet fantasticky zasáhl a jeho střelu vyrazil!
9
Vargas utíkal s míčem až k rohovému praporku a z velkého úhlu poslal balón přihrávku, kde hledal nabíhajícího Borriela. Přihrávku ale zachytil obránce hostujícího celku.
8
Cerci vyslal z hranice velkého vápna zajímavou střelu, která jen těsně minula levou tyčku
7
A přichází velmi brzké střídaní. Santanův stav je tedy vážnější, než vypadal a s největší pravděpodobností odchází kvůli zranění, které si způsobil již v první minutě zápasu. Místo něj přijde na hřiště Sgrigna.
6
Fotbalisté Turína jsou zatím pasivní a vyčkávají na to, co soupeř udělá. To by se mohlo hostujícímu celku vymstít.
4
První střelu v utkání zaznamenal domácí Borriello, jenž obdržel ve velkém vápně míč a i přes stojící obránce dokázal střelou prověřit brankaře Turína, který musel zasáhnout.
3
Domácí jsou zatím aktivnějším týmem a kombinují na půli soupeře.
2
Na trávníků zůstává ležet po ostrém souboji Santana, naštěstí to není nic vážného a bude moci v zápase pokračovat.
1
Domácí obléknou modročervené dresy. Hostující celek dnes bude bojovat celý v bílém.
1
Utkání právě začalo.
Turínu se venku příliš daří, ačkoliv vyhrál pouze jednou, dokázal pětkrát urvat remízu a jen dvakrát odcházel poražen. Turín drží první příčku v počtu remíz v této sezóně. Momentálně jich má na kontě 7. Naposledy tento celek prohrál na své půdě s týmem AC Milan v poměru 2:4. Bude si tak chtít dnes spravit chuť a odtrhnout se tak ode dna tabulky.
Janov dokázal v letošní sezóně na domácím hřišti pouze jednou vyhrát a to před čtyřmi měsíci, kdy dokázal porazit Cagliari 2:0. Jinak se trápí a na své půdě dvakrát remizovat a pětkrát prohrál. Poslední zápas dnešního domácího celku skončil prohrou na hřišti Pescary 2:0.
V rámci 17. kola nejvyšší italské soutěže se střetnou dva týmy ze spodní části tabulky. Domácí Janov se sestupové předposlední pozici s náskokem jednoho bodu na poslední Sienu. Turín je na tom o něco lépe. Nachází se na šestnáctém místě a případná výhra by tento celek odsunula o něco dál od sestupových míst.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Janov 1 1 0 0 4:1 3
2. Juventus 1 1 0 0 3:0 3
3. Neapol 1 1 0 0 2:0 3
4. Fiorentina 1 1 0 0 1:0 3
5. AS Řím 1 0 1 0 0:0 1
6. Cagliari 1 0 1 0 1:1 1
7. Verona 1 0 1 0 0:0 1
8. Sassuolo 1 0 1 0 1:1 1
9. Milán 0 0 0 0 0:0 0
10. Spezia 0 0 0 0 0:0 0
11. Atalanta 0 0 0 0 0:0 0
12. Benevento 0 0 0 0 0:0 0
13. Bologna 0 0 0 0 0:0 0
14. Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
15. Lazio 0 0 0 0 0:0 0
16. Udinese 0 0 0 0 0:0 0
17. Torino 1 0 0 1 0:1 0
18. Parma 1 0 0 1 0:2 0
19. Crotone 1 0 0 1 1:4 0
20. Sampdoria 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud