Inter ukončuje šňůru 49ti vyhraných zápasů Juventusu v řadě a dostává se ke svému konkurentovi na rozdíl jednoho bodu. Po brance Vidala v první minutě jsme další branku viděli až v poločase druhém. Kdy Milito srovnal z penalty, následně v 75. minutě po dorážce dostal modročerné do vedení. Juve poté hrálo symapticky a zkoušelo vyrovnat, avšak nakoenc ještě obdrželi gól, když po Nagatomové přihrávce skóroval Palcio. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera.
93
Interisti si už stav zápasu hlídají a taky pohlídají.
92
Bendtnerovu halvičku kryje brankář Interu. Poslední minuta zápasu.
92
Juventus šokován stavem.
90
Sudí Taglaivento nastavuje 3 minuty.
89
Inter Milán právě vstřelil branku!
Nagatomo našel volného RODRIGA PALACIA, jenž se uvolnil a v cestě mu stál jen Buffon. Ten ránu ještě tečoval, leč míč skončil v síti. 1:3! Juventus blízko první porážky.
89
Hráči Interu pouze odkopli na půlku.
88
Pirlo byl odstaven od míče nedovolěně. Přímý volný kop pro Juventus z 35 metrů.
87
Quagliarella zkoušel vyrovnat! Rána se však stáčela na opačnou stranu a minula branku.
86
Chiellini v ofsajdu.
85
Přímý volný kop pro Juventus 30 metrů hráči Interu odhlavičkovali jen k obraně Juve.
84
Inter se pouze brání útokům hráčů Juve. Do konce zápasů zbývá pár minut, logický obraz hry.
84
Quagliarella nachytán v ofsajdu.
84
Bendtner zkoušel lobovat vylezlého z brány Handanoviče. Míč však minul bránu.
83
Hosté se ubránili.
82
Pirlovu ránu ze vzdálenosti 25 metrů Handanovič vyráží na roh.
80
Odchází autor dvou branek Interu - Milito. Nahrazuje jej zýložnk Mudingayi.
79
Chielliniho pas na Vidala je dlouhý. Odkopávat bude Handanovič.
78
Juventus zvyužívá své poslední střídání ke zvratu zápasu. Cacerese střídá Quagliarella. Hrát se bude 3-4-3 v podání bíločerných.
77
Pirlova přihrávka patičkou našla jen Handanoviče. Giovinco nepochopil tuto ideu.
77
Milito však hlásí problémy, zřejmě se bude střídat.
75
Guarín po pravé straně vystřelil zpoza 16ky, jeho ránu Buffona vyrazil, u míče se však zejvil DIEGO MILITO a podruhé v zápase nedává Buffonovi šanci. 1:2 pro Inter.
74
Obran juventusu až na posldní chvíli odkopla míč mířící do jejich pokutového území.
73
Vhazuje Zanetti po pravé straně.
72
V této pasáži hry se sanžil Juventus dostat do 16ky Interu. Ale snaha je z domácích cítit.
70
Giovinco zahnal Handanoviče, jenž se s rozehrávkou musel pospíšit. Aut pro Juve.
69
Hosté poprvé střídají. Do hry se podívá Guarín, ze hry naopak odchází fantasista Cassano.
68
Juve se ubránilo a míří dopředu.
68
Barzagli fauloval Nagatoma poblíž rohového praporku u své brány. Výhoda přímáku pro hosty.
66
Inter kombinoval na půli Juve a uzavřel bíločené ve své 16ce. Finální přihrávku však nikdo z nerazzurri neudělal.
65
Handanovič vyboxovává míč do bezpečí. Do protiútoku míří Inter.
64
Giovinco vybojoval přímý volný kop pro Juventus. U míče Pirlo.
64
Zanetti odebral od míče Asamoaha. Skvělá obranná práce kaitána Interu.
63
Domácí se standartce ubránili.
62
Milito si vykoledoval faul po levé straně hřiště. A Bonucci obdržuje žlutou akrtu. Výborná pozice k ohrožení Juve.
62
Faul Cambiasa na Vidala ve středu pole.
60
Juventus se pouští do útoku po inkasované brance.
59
DIEGO MILITO se postavil k míči a střelou do levé části Buffonovy brány zařizuje srovnání stavu na 1:1!
57
Penalta pro Inter MIlán!
57
Cassano vyslal Nagatoma do akce, rána Japonce mířial do Buffonových rukavic.
56
Hráči hostů drží míč na svých kopačkách.
55
Brankového rozhodčího trefila nějaká atrapa od "fanouška" za bránou. Har se přerušila na moment.
54
Inter se po ztrátě míče řítil 3 na 2 juventinské. Milito následně našel Palacia, jenž vystřelil nad Buffonovu bránu.
53
Bendtner nenašel patičkou za obranu nikoho, ale slibná idea.
53
Nyní více útočí a má míč na kopačkách hostující Inter, který potřebuje vyrovnat.
51
Žlutou kartu dostává Chiellini za faul ve středu pole.
51
Bonucci prošel přes celé hřiště a z možné pozice vypálil. Handanovič ránu kryje, ale tohle nebyla dobrá vizitka pro Inter.
50
Malý útočník Juve Sebastian Giovinco nachytán v ofsajdu.
49
Giovinco faulován hráči Interu na hranici 20 metrů. Hra pokračuje dál.
49
Bendter o poločase vyměnil Vučiničovo místo na straně Juventusu. Zřejmě kvůli zdravotním potížím.
48
Cassano pálil z 30 metrů velmi nepřesně. Rozehrávat bude Juventus.
47
Nyní Inter zmatkoval před svou 16kou, hráči domácích ale tuto situaci nepotrestali.
46
Giovinco faulován Ranocchiou ve středu hřiště.
46
A máme tady prvních 45 minut šlágru kola za sebou. V tom se hned z úvodu ujal vedení Juventus, když v první minutě, po 18 vteřinách hry skóroval Vidal. Nutno podotknout, že stál v ofsajdu. Na druhé straně i Inter vstřelil branku, která však byla anulována po sporném momentu. Do dalších šancí se postupně dostávali Cambiasso, Cassano, Vidal či Marchisio. Nakonec však skóre zůstalo neměněno. Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
45+1
Vidal pálil z 16ti metrů, brankář Handanovič však vytáhl zázračný zákrok a uchránil Inter od dvougólového manka.
45
Pouhou minutu nastavuje sudí.
45
Po rohu Gargano odvrátil míč do bezpečí, kde ho Milito ztratil. Další přihrávka na Giovinca již mířila do ofsajdu.
44
Roh pro Juventus z pravé strany.
43
Do šance se dostal Giovinco, jenže jeho fnální přihrávku zablokoval brankář Handanovič.
43
Inter má nyní poslední minutky ke srovnání stavu zápasu ještě před poločasem.
41
Po Nagatomově přihrávce byl Palacio pouze v ofsajdu. Hrát bude Juventus.
41
Pískán faul na Casana poblíž středu pole. Přímý v. kop pro Inter.
40
Juventus se však ubránil této standartce, ikdyž s menšími problémy.
39
Milito vybojoval roh pro jeho tým... Míč si staví Cambiasso u roh. praporku.
38
Ze hřiště odchází Lichtsteiner, který už jednu kartu má. Dnes se zdá být velmi přemotivovaný. Nahrazuje jej jiný krajní obránce Cáceres.
37
Cambiasso po Militové vzušné příhře trefil halvičoku jen brankáře Buffona.
36
Giovincovi byl pískán útočný faul. Hrát bude Inter.
34
Vidal se ocitl v dobré střelecké pozici, na poslední chvíli mu však obrana hostí míč sebrala a šla sama do protiútoku.
33
Zbytečný faul ve středu pole spáchal Samuel. Obránce Interu tak poprávu vidí žlutý kartónek.
32
Fauloval Chiellini útočníka Interu. Rozehrávat bude Inter ve středu pole.
31
Z následné standartky Inter nic nevytěžil. Naopak do protiútoku vyslal Juventus.
30
Lichtsteiner nedovoleně poslal k zemi Cambiassa. Žlutá karta pro něj.
29
Stoper Juve Barzagli se odhodlal ke střele z 30 metr. Míč však byl vlemi nepřesný.
29
Rozerhávat bude Juventus díky autovému vhazování po levé straně.
27
Zápas má velké tempo, jednou útočí Inter, podruhé domácí Juventus. Hra se přelévá ze strany na stranu.
27
Vuičnič má problém s levým lýtkem a nyní se u postranní čáry ošetřuje.
25
Vučinič se nedohodl s Giovincem, když idea našla jen bankáře Handanoviče.
24
Juventus se ubránil nátlakové hře hostů a může zahrozit z brejku...
22
Inter má míč na kopačkách a zkouší útočit a srovnat stav zápasu.
20
Cambiasso rozehrál na krátko, u míče hrající Cassano vystřelil z poza 16ky, rána se stáčela, ale do brány nakonec nepadla.
19
Pirlo ztratil míč ve středu pole, hráči Interu se řítili 4 na 3 obránce domácích, nakonec je ze situace pouze roh pro hosty.
18
Ranocchia měl problém rozehrát, zakopl tedy do autu. Vhazuje Asamoah po levé straně.
16
Juventus byl nyní velice aktivní, chyběla však finální přihárvka. Internazionale se ubránilo a hrát tak můžou oni.
15
Vidal po Giovincové přihrávce pouze v ofsajdu. Rozehrávat bude Inter.
13
Cambiasso tvrdě fauloval Vidala. Prohřešek se odehrál pouhou slovní domluvou od sudího Tagliaventa.
12
Palacio vstřelil gól, ale proti byl praporek pomezního. Nutno podotknout, že situace byla sporná, narozdíl od gólu Juve.
12
Hra má velký spád, nyní více hru tvoří Inter. Domácí Juventus je ale zformovaný ve svém bloku.
10
Znovu aktivní Cambiasso pálil, jeho rána mířiliajen o kousek nad. Dobře zahrál i Palacio.
10
První šance na straně Interu. Cambiasso zpoza šestnáctky pálil nad.
9
Znovu se Marchisio ocitl v dobré pozici, ale jeho střela neměla mnoho razance.
8
Velká příležitost skórovat. Marchisio po krásném dloubáku za obranu od Pirla v sám na sám natrefil pouze Handanovičovy nohy.
6
Vučinič nedostihl dlouhý míč od Asamoaha, odkopávat bude Handanovič.
5
Cassano nenašel centrovaným míčem nikoho, jen přirpavené rukavice brankáře Juve Buffona.
4
Giovinco po pravé straně odcentroval, míč však v dobré pozici netrefili ani Vučinič, ani z druhé vlny nabíhající Asamoah.
3
Zápas má už od začátku vleké tempo. Kouč Interu nyní domlovuá 4. rozhodčímu.
2
Nutno podotknout, že Vidal se v době přihrávky nacházel v ofsajdu. Tudíž branka neměla platit.
1
Juventus právě vstřelil branku!
Tak tohle je začátek jako hrom. Domácí rychle rozehráli, Vučinič našel volného ARTURA VIDALA, který neváhal a vstřelil první branku nerozehranému Interu! 1:0.
1
O první rozehrávku se postarají Vučinič s Giovincem.
-1
Juventus Stadium je zcela vyprodané, chorea jsou hezkou ozdobou tohoto šlágru v podání juventinů.
-5
Hlavní arbitr dnešního utkání Paolo Taglaivento již vede obě družiny na hrací plochu. Domácí Juventus ve svých tradičních bíločernách dresech, na druhé straně Inter v modročerných dresech. Zápas kola a největší "match" Itálie, co nevidět začne!

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Vučinič, Giovinco.

Internazionale Milano: Handanovič - Ranocchia, Samuel, Juan Jesus - Zanetti, Gargano, Cambiasso, Nagatomo - Palacio, Cassano - Milito

Rozhodčí: Tagliavento - Orsato, Banti.
Vzájemné zápasy má lepší mistrovský Juventus, jenž loni oba zápasy vyhrál. Na San Siru tomu bylo 1:2 a doma, tedy na Juventus Stadium 2:0 po brankách Cácerese a klubové legendy Alessanda Del Piera. Ten již ale Inter neohrozí, neboť po 19 letech z Juve odešel do Sydney FC. Zápas bude sledovat vyprodaný stánek, a taky plno TV po celém světě.

Ze všech celkových doposud odehraných 218 utkání 98 vyhrála Stará Dáma, 87 Inter a 53 jich dopadlo nerozhodně.
Góly: 312-271.
Internazionale Milano:

Hosté z Milána mají formu jako hrom. Po prohře doma se Sienou už nezaváhali a vyhráli všech 8 utkání vřadě, včetně 2 zápasů Evropské Ligy. Tato forma je vynesla na druhou příčku tabulky s 24 body a můžou tak v tomto duelu uhrát pomyslný zápas "o 6 bodů" s bezprostředním konkurentem v boji o titul. V klubu vede optimistická nálada. Kouč Stramaccioni tak zdá se našel správnou cestu, která po Mourinhovské éře v klubu chyběla. Naposledy nerazzurri zvítězili doam proti Sampdorii 3:2 po gólech Milita, Palacia a Guarína. Absence hráčů Interu je o něco rozsáhlejší než u jeho konkurenta. Mimo boj budou Obi, Mariga, Coutinho, Chivu, Stankovič a Sneijder.
Juventus FC:

Domácí tým je v lize už 48 zápasů neporažen. V lize je na prvním místě s 28 body, pouze jedinkrát remizoval. Duch týmu je obrovský, a série neporazitelnosti by chtěla Stará Dáma udržet i po Derby d'Italia. 5 zápasů v řadě v lize Juve vyhrála. Naposledy i díky Pogbovi, který pokořil Bolognu gólem v nastavení, v 92. minutě 2:1. Ačkoliv však Juve stále vyhrává, herně se poněkud trápí. Na každý gól se bianconeri nadřou, týmu chybí lehkost a výpadek formy mnoha hráčů je znát. Toho by mohl rozejtý Inter potrestat, a o to bude zajímavější tento šlágr kola. Juventusu nebude moci pomoct zřejmě jen Pepe, jenž ale není stabilní člen základní 11ky. návrat naopak hlásí záložník Claudio Marchisio a po karetním trestu navrátilec Vidal.
Dobrý večer z Juventus Stadium u šlágru 11. kola italské nejvyšší fotbalové soutěže mezi tradičními rivaly Juventus Fc a Internazionale Milano. Derby d'Italia, zápas prvního s druhým,střet dvou týmů, které si v minulosti a v přítomnosti nikdy neměli v lásce je tady!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62