Přenos se aktualizuje automaticky

Sudí ukončil dnešní zápas a na výsledkové tabuli lze vidět stav 1:2 ve prospěch Sampdorie.
I přes to, že byli hosté v roli outsidera a od 31. minuty hráli v oslabení, dotáhli zápas do úspěšného konce poté, co se dvakrát trefil Mauro Icardi.
Juventus se často dostával do zakončení a vytvářel si nebezpečné šance, často také obléhal branku soupeře, to však k výhře nevedlo.
Konec zápasu.
90+4
Pirlo zapříčinil roh a pro Juve to je poslední možnost, jak vyrovnat.
90+3
Za jakýsi konflikt dostává Andrea Pirlo (JUV) a Mauro Icardi (SMD) žlutou kartu.
90+3
Za jakýsi konflikt dostává Andrea Pirlo (JUV) a Mauro Icardi (SMD) žlutou kartu.
90+2
Juventus se ještě pokouší o nápor, akci ve vápně zabrzdila špatná přihrávka.
90+1
Hra po přerušení pokračuje.
90
Claudio Marchisio byl odpraven na nosítkách a dnešní utkání nedohraje.
90
Nastaveny jsou čtyři minuty.
89
Sampdoria se vymanila z tlaku a popadá dech, nicméně ještě ho bude potřebovat. Claudio Marchisio se nejspíše zranil a tak si nakonec vydechnou všichni. Jestli bude pokračovat se zatím neví.
88
Juventus jako by nevěděl, která cesta vede k brance hostů. Zkouší to dlouhými nákopy, střelami z dálky nebo centry z křídla, nic zatím ale nepřekvapilo defenzivu Sampdorie.
87
Federico Peluso (JUV) dostává žlutou kartu.
86
Sergio Romero si připsal skvělý zákrok! Z hranice pokutového území pálil Simeone Padoin, gólman si ale míč hlídá v rukavicích.
Hra se také začíná přiostřovat a na trávníku jsou k vidění časté tvrdé zákroky, teď to odnese Peluso žlutou kartou.
85
Kdo se dnes bude radovat z výhry je zatím ve hvězdách. Hosté vedou, ale domácí hráči pracují s míčem v držení soupeře pod obrovským tlakem. Pískána mohla být také penalta pro Juve, ale sudí viděl situaci jinak.
84
K vidění byl další roh a po něm přišla konečně střela, šla ale vedle. Střílel Claudio Marchisio a míč neusměrnil mezi tři tyče.
83
Sergio Romero (SMD) uviděl od hlavního arbitra žlutou kartu.
82
Další dva rohy, další promrhané šance. Juventus už neví, jak prolomit obrannou linii soupeře.
80
Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes deset minut a zdá se, že kdo si vsadil na výhru Sampdorie, zajisté dnes vydělá balík peněz. Kurz na ně byl ohromný (15,0) a to, že by nějakým způsobem mohli oponovat soupeři - to se vážně nečekalo.
79
Hosté střídají. Odešel Nenad Krtičić, přišel Fernando Damian Tissone.
79
Claudio Marchisio se vrátil na hřiště po ošetření.
78
V obrovské šanci byli opět domácí hráči. Hosté čelí obrovskému tlaku a mohli inkasovat, další tutovku však zahodil Černohorec Mirko Vučinić, kterému stačilo usměrnit míč na branku z bezprostřední blízkosti, to se mu však nepovedlo. Gól nepřišel ani po následném rohu a Sampdoria je osvobozena.
77
Trest v podobě žluté karty dostává Nenad Krstičić.
76
Hosté střídají. Odešel Eder, přišel Gianni Munari.
75
Juventus se v nátlaku nechtěně zbavil míče a pobídl k protiútoku soupeře, který se své šance sice chopil, ale nic závratného nepředvedl. Míč vyvezl Brazilec Eder, ale nic nevymyslel.
73
I nadále platí to, co takřka celý zápas. Když už se Juve dostane k šanci, vždy je z toho obrovská šance, ale ani po této obrovské šanci se skóre nemění. V šanci byl Mirko Vučinić, který se ve vápně dostal ke slovu a střelou z druhého doteku napálil míč do břevna, načež se odrazil od brankové čáry. Skóre se tedy nemění a Juve pokračuje v náporu.
71
Paul Pogba odchází ze hřiště. Místo něj se na plac podívá Emanuele Giacchierini. (JUV)
70
Juventus má necelých dvacet minut na to, aby ještě zapracoval na výsledku, který nahrává do karet hostům.
69
Sampdoria právě vstřelila branku!
Karta se obrací a Sampdoria zvrátila nepříznivý výsledek i v početním oslabení proti favoritovi! Krásnou přihrávku do vápna dostal střelec prvního gólu - MAURO ICARDI, pro kterého nebyl žádný problém dostat míč za záda Gigiho Buffona - 1:2!
67
Juventus se tlačí do zakončení. Nyní to předvedl Paul Pogba, ten byl ale neúspěšný.
65
Marchisio se poranil při souboji a uvidíme, zda bude v pořádku.
64
Přišla další střela, opět z hranice pokutového území, tentokrát však Icardiho a do rukavic Buffona.
63
Bleskurychlý protiútok končí nepřesnou střelou Poliho.
62
Juventus opět střídá. Přišel Mirko Vučinić, odešel Paolo De Ceglie.
61
Juventus střídá. Odešel Matri, přišel Quagliarella.
60
Máme za sebou hodinu z dnešního utkání a je vidět, že Juve chce bojovat. Neustále si pohrává s míčem na polovině soupeře před vláčkem hráčů v modrých dresech a gólman Romero nemusel dlouhou dobu zasahovat.
59
Ani hlavička Matriho nemění skóre, neohrozila ani bránu. Nadále ale s míčem operuje domácí Juve a tak doufejme, že se něco zásadního v hře ještě udá.
58
Juventus obléhal dlouho branku Romera a snažil se propracovat k zakončení. To však ani teď nepřichází a tak se stav nemění.
56
Po rohovém kopu se nic závratného nestalo. Barzagli poté vyslal míč z velké dálky proti Romerovi, ten jej však lapil.
54
Hra se přesouvá opět na polovinu Sampdorie, kde se se svým ofenzivním tažením snaží domácí borci prosadit v podobě gólu, zatím však neúspěšně.
53
Sampdoria právě vstřelila branku!
A z ničeho nic tu máme gól hostů! Dlouhý nákop směřoval na MAURA ICARDIHO, který se napřáhl z hranice pokutového území a chybou Gigiho Buffona končí míč v bráně - 1:1!
51
Ani další rohový kop domácích nebyl žádným řešením toho, jak vstřelit další gól. Momentálně se o míč bojuje na středu hřiště.
50
Tak a hosté čelí dalšímu tlaku. Tentokrát se jednalo o obléhání hostující branky a na konci této šance byl francouzský kanec Pogba, po jehož hlavičce se kope roh. K němu se staví Andrea Pirlo.
49
I nadále Juventus drží míč a kombinuje s ním kolem poloviny hřiště. Následně byl k vidění centr, ten však pokutové území přelétl, zdá se, že jsou hostů z problémů venku.
48
Sampdoria se snažila dostat z problémů, ale z jednoho skočila do dalšího přímo po hlavě. Ztratila míč a před brankou se ocitl Marchisio, ten však gólmana nepřekonal.
47
Romero sebral letící centr a uhasil tak veškeré nebezpečí.
46
Juventus se po výkopu držel míče a dostal se s ním až do vápna soupeře, kam bude nyní směřovat rohový kop Pirla.
46
Střídání na straně hostí. Odešel Marcelo Estigarribia, přišel Lorenzo De Silvestri.
46
Začal druhý poločas.
Sudí zadul do píšťalky a ukončil tak první poločas, na jehož konci svítí na výsledkové tabuli stav 1:0 ve prospěch Juventusu.
Gól padl po pokutovém kopu Sebastiana Giovinca. Většinu času diktoval tempo hry Juventus a tak má hra scénář takový, jaký se od ní také očekával. Hosté nijak zvlášť neohrozili Buffonovu svatyni a tak není divu, že prohrávají.
První poločas skončil.
45
Pirlův roh nekončí žádným ohrožením brány.
45
Nastavena je jedna minuta.
45
Hosté se ujali míče a snažili se ještě o nějaké překvapení, míč však ihned ztratili a rohového kopu se ujme domácí Juve.
44
Gigi Buffon mohl zůstat v naprostém klidu. Střela z přímého kopu zcela ztratila svůj účel a letěla úplně mimo domácí bránu.
43
Centr Edera nebyl přesný a následně přišel Pirlův faul. Sampdoria zahraje volný přímý kop z prostředka hřiště.
43
Giovinco údajně fauloval při výskoku, tudíž se hosté ujmou míče na své polovině hřiště.
42
A je tu další rohový kop. U něj se činí Andrea Pirlo.
42
Nyní na řadu přichází rohový kop pro domácí celek.
41
Ani tato příležitost ale nepřináší na kopačky domácích klid, jelikož svou šanci nebyli schopni proměnit.
40
Do konce první půle zbývá něco málo přes pět minut a zdá se, že se skóre měnit nebude. Avšak přichází další Pirlův volný přímý kop, tentokrát z křídla, lze jej považovat za takový kratší kop rohový.
39
Leonardo Bonucci dostává žlutou kartu.
38
Defenziva hostí byla nyní v plné pohotovosti. Nejprve přišel nebezpečný centr Bonucciho, poté střela Marchisia. Zatím se ale aktuální stav skóre nemění.
36
Juventus se vydal s míčem směrem Romerova branka, ale neúspěšně.
35
Sudí viděl věc jednoznačně. Druhá penalta pískána nebude.
34
Proti brance Staré Dámy se zahrával volný přímý kop, pevná zeď však nepustila míč dále. A to už se nám na opačném konci hřiště jedná o tom, jak akce, při které upadl v pokutovém území Matri, byla regulérní či naopak.
33
Uvidíme, jakou cestu se bude utkání nadále vyvíjet. Zda tak, jak napovídají tipy bookmakerů (ve prospěch domácích) a nebo zda se hosté vzchopí a postaví se svému soupeři tím způsobem, že zvrátí nepříznivý stav.
31
Červenou kartičku vyfasoval Gaetano Berardi.
30
Máme za sebou první půlhodinu hry a je vidět, že půjde o vyrovnané utkání. Mírně navrch má Juventus, který zaslouženě vede po penaltovém hodu Sebastiana Giovinca.
Proti domácím se momentálně zahrávaly dva rohové kopy, oba však nekončí ani zakončením.
29
Ani druhým rohovým kopem nepřichází změna v aktuálním stavu skóre a tak hra v poklidu pokračuje dál.
27
Gól hostů nebyl uznán, jelikož bylo dříve pískáno. Na druhém konci hřiště se zahrával volný přímý kop a kop rohový, obou z nich se ujal italský veterán Andrea Pirlo, ale nic z nich domácí nevytěžili. Následně přišel centr a po něm další roh.
26
Francouz Paul Pogba (JUV) dostává žlutou kartu.
24
Marchisio byl ošetřen a hra pokračuje.
24
Juventus právě vstřelil branku!
A máme tu první gól zápasu! Faulovaný Marchisio po zákroku od Berardiho přinesl penaltu, ke které se postavil SEBASTIAN GIOVINCO a poslal míč k levé tyči. Gólman Romero sice vystihl směr dráhy letu míče, ale nebyl dostatečně rychlý na to, aby jej zastavil v cestě za jeho záda - 1:0!
23
Gaetano Berradi (SMD) dostává žlutou kartu.
23
Juventus se po chopení míče dral v před a ve vápně s ním operoval Marchisio, jenž ve vápně upadl. Arbitr odpískal penaltu pro Juve.
22
Hosté se vymanili z tlaku a uklidnili hru, o míč ale stejně přišli během prokombinovávání se vpřed přes střed hřiště.
20
Zatím největší šance zápasu! Ve vápně se k míči dostal Giovinco a z bezprostřední blízkosti pálil na Romera, ten však míč vyrazil mimo.
18
Hra se vyvážila a ani jeden z celků nemá navrch, ke střele se nyní propracoval Andrea Poli, na Buffona si však nepřišel. Po této akci i akci následující, jenž probíhala na opačném konci hřiště, se na trávníku zjevil Eder, který byl obětí ve tvrdém souboji o míč.
17
Andrea Poli (SMD) dostává za svůj prohřešek žlutý kartónek.
17
Následovalo bleskurychlé přečíslení hostů, kteří se ani po brejku a ani po rohovém kopu nedokázali k zakončení propracovat. Mezitím byla k vidění špatná rozehrávka domácích, po které se míče chopí jejich soupeř.
16
Hosté byli zatlačeni maximálně ve svém pokutovém území a poslední hráč Juventusu se nacházel před půlící čarou, ani po tomto úkrutném tlaku se ale domácí branky nedočkali.
14
Juventus se o zaváhání soupeře opět dral vpřed, dlouhým centrem z křídla se blýskl De Ceglie, ale trefil pouze připraveného Romera.
12
Utkání doprovází velmi časté a tvrdé zákroky, nicméně k vidění už bylo i jedno zranění, kvůli kterému musel dočasně opustit hrací plochu Marcelo Estigarribia.
10
Po přerušení a odvlečení zraněného dal sudí hře pokračování. S míčem nám tu operoval Juventus, ale defenziva hostí byla dostatečně připravená a s jejich náporem si poradila. Následně přišla ale šance, která zaskočila všechny příznivce hráčů v modrých dresech, kde střele se z hranice pokutového území dostal Sebastian Giovinco, bránu však minul.
8
Sampdoria se dostává pomalu do tempa a častěji operuje s míčem. Poté, co se Juventus ujal míče se zranil Marcelo Estigarribia. Konkrétně to byl jeho prst na pravé ruce.
7
Další akce Juventusu končí a Romero zahrál míč před, tam se ho jeho spoluhráči chopili, ale chybně pracovali. Ztratili jej a Juventus se dere vpřed.
6
Hosté se po chybě soupeře vrhli vpřed a jejich akce skončila u Edera, který se u hranice pokutového území rozhodl pro střelbu, ta však nebyla žádným ohrožením pro domácí branku Gigiho Buffona.
5
A k vidění již byla první šance. Domácí hráči se drali vpřed a z křídla přišel dlouhý centr na bližší tyč, střílející útočník si však na připraveného Romera nepřišel. Mezitím se nám tu před zraky naskytla další podobná šance, ale na tuto přízemní přihrávku nedosáhl nikdo z hráčů v bíločerném.
4
Hraje se převážně na středu hřiště a ani jeden z gólmanů nemusel zasahovat, zatím se nám jako aktivnější prezentuje domácí Juventus.
3
Poté, co domácí neuspěli v ofenzivní práci se Sampdoria drala vpředl ale dlouhý nákop nebyl počátkem žádné nové akce. Juventus se tudíž opět ujímá míče a na konci své akce předvádí takřka to samé.
2
Do vápna se tlačil francouzský rychlík Pogba, ale neprošel. I přes tuto okolnost je u míče stále Juventus a probíjí se přes defenzivní linií soupeře.
1
Tvrdý střet skončil tím, že se Peluso ocitl na zemi. Inkasoval tvrdý zásah do hlavy, vypadá to však, že bude v pořádku. Juventus drží míč.
1
Úvodní výkop si na starost vzali hosté a drželi míč na své polovině hřiště, dlouhý nákop směřující vpřed jednoho ze zadáků však nebyl podmětem pro začátek protiútoku. Juventus se chopí míče.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, De Ceglie, Peluso - Pirlo, Padoin, Marchisio, Pogba, Matri - Giovinco

UC Sampdoria: Romero - Gastaldello, Berardi, Costa, Palombo - Poli, Krstičić, Pedro Obiang, Estigarriba - Eder, Icardi

Rozhodčí: Valeri - Di Fiore, Costanzo.
Fotbalisté Juventusu předvádějí po celou probíhající sezonu velice konstantní výkony a právem vévodí Serii A s luxusním osmibodovým náskokem. Forma Staré dámy je vskutku impozantní a po návratu trenéra Conteho ještě vzrostla. Před Vánocemi měli domácí na svém kontě šest soutěžních výher v řadě a mimo jiné si zajistili prvenství ve své skupině Ligy mistrů.

Jarní část sezony odstartuje zápasem se Sampdorií. Oba týmy se naposledy potkaly v sezoně, ve které Sampdoria nakonec spadla do nižší soutěže. S Juventusem ale paradoxně body získala, v Turíně remizovala 3:3 a na stadionu Ferraris 0:0.

Sampdorii se po návratu mezi italskou elitu příliš nedaří. Z dosavadních osmnácti zápasů vyhrála jen pětkrát a od sestupových vod jí dělí pouhé dva body. Špatné výsledky se samozřejmě neobešly bez reakce, vedení v průběhu podzimní části odvolalo trenéra Cira Ferraru, pro kterého mohl být zápas s Juventusem velice pikantní, a nahradilo jej Deliem Rossim. Sampdoria ale pod jeho vedením na vítězství stále čeká, před přestávkou totiž Blucerchiatti podlehli Laziu.

Stará dáma se bude muset doma obejít bez klíčových hráčů Chielliniho a suspendovaného Lichtsteinera. Trenér Conte dále nemůže využít služeb Pepeho a forvarda Bendtnera. Naopak počítat může s nově příchozím Federicem Pelusem. Také Sampdoria hlásí ztráty, zranění do hry nepustí brankářskou jedničku Romera, dále Da Costu, Poulsena, Maxiho Lopeze, Marescu a potrestaného Soriana.
Jak to vidí bookmakeři?

Výhra domácích: 1,2

Remíza: 6,25

Výhra hostů: 15,0
Příjemné nedělní odpoledne u sledování zápasu z italské Serie A. V rámci 19. kola se dnes představí Juventus FC a UC Sampdoria.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
38. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62
9. Sampdoria 38 15 7 16 52:54 52
10. Verona 38 11 12 15 46:48 45
11. Janov 38 10 12 16 47:58 42
12. Bologna 38 10 11 17 51:65 41
13. Fiorentina 38 9 13 16 47:59 40
14. Udinese 38 10 10 18 42:58 40
15. Spezia 38 9 12 17 52:72 39
16. Cagliari 38 9 10 19 43:59 37
17. Torino 38 7 16 15 50:69 37
18. Benevento 38 7 12 19 40:75 33
19. Crotone 38 6 5 27 45:92 23
20. Parma 38 3 11 24 39:83 20
Články odjinud