To je ode mne vše. Nashledanou u dalších zápasů italské Série A.
Hosté šli do vedení po brance Lamely. Parma poté zápas otočila, když se postupně prosadili Belfodil, Parolo a Zaccardo. AS dostal zpátky do zápasu kapitán Totti. Závěr utkání připomínal spíše vodní pólo a s fotbalem neměl nic společného. Míč se takřka pořád zastavoval ve vodě a hráči nemohli vůbec kombinovat. Vodní bitvu nakonec dokázala Parma ukořistit pro sebe a zůstává na svém hřišti neporažena. Římané si na své konto připisují další porážku a odjíždějí s prázdnou. Posledních 20 minut se hrálo podle mého názoru v neregulérních podmínkách.
90+2
AS Řím se po dlouhé době dostal do vápna Parmy. Florenziho centr však Marquinho na hranici malého vápna nespracoval.
90+1
Za ten fotbal v brouzdališti hráče upřímně lituju.
90+1
Rozhodčí nastaví ještě 3 minuty.
89
Parma se soustředí na obranu. AS Řím se naopak snaží dlouhým nákopem dostat do pokutového území.
87
Parma už jen odkopává míč co nejdále od své branky.
85
Pro útočníka Parmy to byla již druhá žlutá v dnešním zápase, a tak Belfodil míří předčasně pod sprchy.
85
Další žlutá karta pro domácí. Belfodil doslova sestřelil Marquinha a vidí žlutou kartu.
84
Domácí brankář dostává žlutou kartu za zdržování.
83
Parma se soustředí hlavně na obranu.
81
Poslední střídání na straně Parmy. Ze hřiště míří Biabiany, na jeho místo přichází Sansone.
80
Belfodil byl ve velké šanci. Jeho střelu zblokoval na poslední chvíli stoper Castan.
79
Paletta hlavičkoval jen tesně vedle branky AS.
76
Hráči AS to zkoušejí zajímavým způsobem. Přehodí si bránící hráče směrem dopředu, tam míč zastaví voda a následuje sprinterský souboj o míč.
74
Římané hýří aktivitou. Jejich největším protivníkem je hlavně terén.
72
AS Řím rozehraje rohový kop.
71
AS Řím právě vstřelilo branku!
Míč si postavil kapitán FRANCESCO TOTTI. Tomu penaltu brankář Mirante sice chytil, ale na Tottiho následnou dorážku byl již krátký. AS je zpět v zápase.
70
AS Řím bude kopat pokutový kop!
69
Obrázek hry je nyní takový, že hosté nakopávají dlouhé míče a domácí je odkopávají.
67
Pro dnešek už dohrál Bradley, na hřišti ho nahradí harcovník Perrotta.
67
Zdeněk Zeman reaguje na vstřelenou brankou střídáním. Ze hřiště odchází obránce Dodo, na jeho místo záložník Marquinho.
65
Parma právě vstřelila branku!
Biabiany utekl zadákům AS přes půl hřiště. Poté předložil míč Belfodilovi, který trestuhodně nedal. Míč se však odrazil ke CRISTIANOVI ZACCARDOVI a ten jej poslal do odkryté branky.
64
Ne, tady to nemá s fotbalem nic společného. Sledujeme spíše vodní pólo. Fotbalisté si nemůžou skoro ani nahrát.
62
Nový hráč na hřišti Acquah nyní vybojoval rohový kop.
60
Parma střídá. Ze hřiště odchází Marchionni, na jeho místo přichází Acquah.
60
Parolo se snažil umotat ve svých kličkách Doda. Nakonec zamotal hlavu i sám sobě a spadl.
58
Obránce Marquinhos to zkusil z uctivé vzdálenosti. Jeho střelu bez problémů lapil Mirante.
57
AS Řím se snaží něco vymyslet kolem pokutového území Parmy.
55
Oba týmy se snaží hrát hlavně vzduchem. Jinak to v podmáčeném terénu ani nejde.
53
Belfodi vidí žlutou kartu po faulu na De Rossiho.
53
Dlouhý centr od Florenziho stáhl ze vzduchu brankář Mirante.
51
Útočník Osvaldo měl k rozhodčímu několik poznámek a vidí žlutou kartu.
51
Bradley se po chytré přihrávce od Osvalda řítil do nadějné šance. Jeho největší překážkou se stal terén. Míč mu opět uvízl v kaluži.
50
Další roh pro Parmu.
49
Domácí fotbalisté si rohový kop opět zopakují.
49
Centr Gobbiho odhlavičkoval Marquinhos do autu. Parma rozehraje rohový kop.
48
Do druhého poločasu vlétli aktivněji domácí fotbalisté.
46
O poločasové přestávce zůstal kvůli zranění v kabině brankář Stekelenburg. V brance ho nahradí
46
První poločas dnešního utkání nám kromě vydatného deště nabídl i útočný fotbal. Do vedení šel AS Řím po brance Lamely. Domácí dokázali zápas otočit, když se v rozmezí 4 minut dokázali postupně prosadit Belfodil a Parolo. Je na místě poznamenat, že týmy to v dnešním zápase mají velmi těžké. Hřiště je dost podmáčené a hraničí regulérností. Druhý poločas začne zhruba v 21:47
45+2
Tottiho střelu zblokovala zeď.
45+1
Zaccardo fauloval na hranici pokutového území Castana. Hosté tak rozehrají přímý volný kop z velmi dobré pozice.
45+1
Nastavovat se budou ještě 2 minuty.
45
Bradley přišel o míč díky kaluži. Hrací plocha hraničí s regulérností.
43
Osvaldo vystřelil nepřesně. Římané se snaží vyrovnat ještě do poločasové přestávky.
41
Bradley se dostal do šance, ale na hranici malého vápna jej vychytal Mirante. Domácí brankář drží svůj tým nad vodou.
38
Rychlá útočná akce a další branka. Marchionni utekl obráncům AS kolem postranní čáry a poté poslal přesnou přihrávku na MARCA PAROLA. Jeho střela se nejprve v kaluži zastavila, ale to Parolu nerozhodilo a další střelou rozvlnil síť.
34
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni. Dlouhý centr Valdese podskočil Dodo a poté se útočník ISHAK BELFODIL řítil sám na brankáře Stekelenburga. Pro útočníka Parmy nebyl problém poslat míč za záda zkušeného brankáře.
32
V Parmě dnes velmi vydatně pršelo a déšť se podepsal i na dnešním utkání. Hřiště je dost podmáčené a v některých místech se v kalůžích zastavuje kulatý nesmysl.
31
Osvaldo nachytán v ofsajdové pasti.
29
Iniciativitu na hřišti postupně přebírají domácí fotbalisté.
27
AS Řím rozehraje svůj první rohový kop.
25
Biabiany hledal načechraným centrem Belfodila. Útočník Parmy na míč jen těsně nedosáhl.
24
Parma ožívá. V rychlém sledu bude zahrávat již 3 rohový kop.
22
První velká šance pro domácí Parmu. Po kolmici se dostal do velké šance Biabiany. Souboj tváří v tvář dopadl lépe pro Stekelenburga. Ten velkou šanci domácích zklikvidoval včasným výběhem. Míč se od něj ale odrazil a na prázdnou branku střílel Valdes. Jeho střelu na brankové čáře zastavil Marquinhos.
19
Tottiho centr na Osvalda vyřešil bez problémů brankář Mirante.
17
Domácí trenér Donadoni musí nakonec sáhnout ke střídání. Amauri nebude moc pokračovat ve hře. Jedná se pravděpodobně o zlomený nos. Na jeho místo přichází Belfodil.
16
Za postranní čárou je ošetřován domácí útočník Amauri. Tomu teče z nosu krev, a tak má realizační tým Parmy plné ruce práce.
14
AS Řím měl nyní dobrou možnost přečíslit svého soupeře. Nadějnou akci zhatil Lamela nepřesnou přihrávkou.
12
Hráči Parmy se dostali na delší dobu před pokutové území AS. Jejich útočné plány překazil Rosi, který fauloval Pirise. Míč tak mají opět hosté.
10
Římané jsou i po vstřelené brance aktivnějším týmem.
8
Tottiho centr do šestnáctky srazil Paletta jen k nohám ERIKA LAMELY. Mladý útočník poté poslal míč technickou střelou za záda Miranteho.
6
Osvaldův náběh za obranu Parmy zastavil zdvižený praporek rozhodčího.
5
Římané mají míč ve své moci, ale zatím kombinují daleko od branky Miranteho.
3
Totti se snažil z první prostrčit míč na rozběhlého De Rossiho. Přihrávku zachytil Parolo.
2
Proti svým bývalým spoluhráčům dnes hraje Rosi. Ten od letošní sezóny hájí barvy Parmy.
1
Hosté to zkoušeli ihned kolmicí po lajně. Jejich záměr vystihl Zaccardo.
1
Úvodní výkop obstarají hráči AS.
Hlavním rozhodčím bude pan Antonio Damato.
Aktéři dnešního zápasu se již zdraví na hrací ploše.

Parma FC: Mirante - Zaccardo, Paletta, Lucarelli - Rosi, Gobbi, Parolo, Valdes, Marchionni - Biabiany, Amauri.

AS Roma: Stekelenburg - Piris, Castan, Marquinhos, Dodo - Bradley, De Rossi, Florenzi - Totti, Lamela, Osvaldo.

V loňské sezóně oba vzájemné zápasy ovládl AS Řím, který vyhrál vždy shodně 1:0. Jak dopadne letošní měření sil těchto týmů? To zjistíte pokud budete sledovat náš onlajn!
AS Řím v minulém kole podlehl na svém hřišti Udinese 2:3, ačkoliv vedl už 2:0. Římané budou muset na horké půdě Parmy bodovat, aby udrželi kontakt s čelem tabulky. Trenér Zdeněk Zeman do zápasu nemůže počítat s Panagiotisem Tachtsidisem, který v minulém zápase viděl červenou kartu. Mimo hru zůstávají i brankář Bogdan Lobont a pilíř zadních řad Federico Balzaretti.
Domácí Parma na svém stadióně letos ještě nepoznala hořkost porážky a na dobré domácí výkony bude chtít určitě navázat i ve středu večer. V minulém kole si svěřenci Roberta Donadoniho poradili s nováčkem z Turína v poměru 3:1. Parma se může spolehnout na takřka kompletní kádr. V něm budou chybět pouze obránce Fabio Santacroce a záložník Daniele Galloppa.
Souboj o 6. místo svede ve středu večer Parma s AS Řím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62