To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera.
Utkání je u konce. Ve druhé půli jsme nakonec viděli několik šancí a dokonce i dvě proměněné. Vedoucí branku dal z dobrého úniku hostující Shaarawy a o čtvrt hodiny později vyrovnával ze standardní situace krásnou střelou Galloppa. Zápas tak končí remízou 1:1.
90+3
Míč je na půlce hřiště, domácí ještě zkusí jednu z posledních akcí, ale každou chvíli vyprší nastavený čas.
90+3
Dopředu se teď tlačí domácí.
90+2
Z akce je pouze aut.
90+2
V zajímavé situaci jsou hosté. Budou rozehrávat z dobré vzdálenosti od domácího brankáře.
90+1
Rozhodčí Rocchi nastavuje 3 minuty.
90
Volný přímý kop pro hosty.
89
Domácí hráč Biabiany dostává žlutou kartu.
88
Gobbi teď dobře zasáhl v obraně.
85
Ani z následného rohového kopu hosté nic nevytěžili.
84
Ze standardní situace pálil Montolivo a jeho krásný pokus Mirante vyráží.
81
Hosté sahají ke svému třetímu střídání. Bojana nahrazuje Pazzini.
80
Z rohu ale Parma branku neohrozila.
80
Domácí vybojovali rohový kop.
78
Útočník hostů teď ztratil balón a dopředu jdou domácí, ale také oni přicházejí o balón.
76
Abbiati rozehrává a Milán jde dopředu.
75
Gianlucu Musacciho nahrazuje Marco Parolo.
74
Musacci teď je na trávníku a potřebuje ošetření. Asi bude střídat.
72
Míč mají ve své moci domácí a snaží se projít dopředu po levé straně, hosté dobře brání a nic Parmě nedovolují.
70
Hosté střídají. Dnes velmi viditelný Boateng odpouští trávník a nahrazuje jej Robinho.
68
Střela na druhé straně, ale Mirante pozorný.
66
Parma právě vstřelila branku!
V probíhající 66. minutě se krásně trefil a vyrovnal DANIELE GALLOPPA.
65
Christian Abbiati dostává žlutou kartu.
64
Střídání využívají také na druhé straně. Massima Ambrosiniho nahrazuje Riccardo Montolivo.
64
Na trávník vbíhá Jonathan Biabiany místo Aleandra Rosiho.
63
Uvidíme další střídání na straně domácích.
61
Hra se teď trochu uklidnila. Na své polovině kombinuje AC Milán.
59
Vidíme žlutou kartu pro Boatenga.
59
U míče už je Parma a kombinuje na levé straně.
58
Gianluca Musacci teď vyslal zajímavý projektyl, ale ani ten bránu netrefuje.
56
Teď jsme znovu viděli rychlý výpad Milána, ale domácí obrana si poradila.
55
Parma stále útočí.
54
Obrovská šance Parmy! Gobbi nakonec nebyl u míče dost brzy a je z toho pouze rohový kop.
53
Máme tady první střídání. Na hřiště přichází Ishak Belfodil a odchází Dorlan Pabon.
52
A další dobrá příležitost hostů! Tentokráte nebyl úspěšný Boateng.
50
AC Milán právě vstřelil branku!
Krásný rýchlý výpad teď předvedli hosté. Nakonec Bojan přihrál na STEPHANA EL SHAARAWYHO, které prostřelil Miranteho a hosté vedou.
49
Následný protiútok hosté ubránili a už postupují dopředu.
48
AC Milán se málem dostal do dobré příležitosti, ale přihrávka do vápna byla zblokována domácími hráči.
46
Útočnou akci Milána domácí ubránili a sami teď postupují dopředu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
Je za námi první půle dnešního 6. kola italské Série A. Neviděli jsme moc šancí, ačkoli obě mužstva se zdají být útočně naladěna, tak jsme prakticky neviděli pořádné ohrožení branky. Největší šance utkání, byla hlavička Boatenga v 16. minutě, s kterou si ovšem Mirante poradil.
45
První poločas se nám blíží ke konci a už to nevypadá, že by se mohlo ještě měnit skóre.
44
Na druhé straně pálil Ninis a také chybělo pár desítek centimetrů.
43
Konečně střela, které ovšem letěla tak o půl metru výš, než měla. Ani Bojan skóre nemění.
42
Parma se znovu snaží najít způsob, jakým by se dostala do nějaké lepší pozice, ale útočná snažená obou celků zatím nejsou příliš efektivní.
40
Už to vypadalo, že se do dobré příležitosti dostanou hosté, ale nakonec domácí obrana pohromu zažehnala.
37
Kdepak, domácí obrana si s touto příležitostí poradila.
37
Další volný kop pro AC Milán.
35
Domácí podnikli teď zajímavý výpad, ale víc než aut z něj nevytěžili a už je míč zpět na jejich půlce.
33
Milán ani teď na bránu nevystřelil a u míče už je Abbiati.
32
Volný přímý kop pro hosty, po zákroku na Musacciho.
31
Ani tady k ohrožení branky nedošlo.
31
Domácí budou kopat roh.
30
Střela hostů brankáře Miranteho neohrozila.
28
Od své branky rozehrávají hosté.
27
Po centru do vápna se snažil hlavičkovat Amauri, ale hlavičkový souboj s obráncem Milána prohrál.
26
Parma teď podniká útočnou akci, zatím k přímému ohrožení branky nedošlo.
25
A míč je daleko, až u brankáře hostí.
24
Rohový kop bude zahrávat AC Milán.
23
Hráči domácího celku za poslední minuty hodně ožili a je na nich vidět pořádná chuť k útočení, teď ale o míč přišli.
22
Boateng se teď dopustil útočného faulu a rozehrávat bude Parma.
21
Sporná situace před velkým vápnem Milána, ale rozhodčí nechává hru běžet a dopředu jdou hosté.
20
Druhou žlutou kartu dnešního utkání dostává Massimo Ambrosini.
19
Parma v šanci, ale tato střela Rosiho nemohla Abbiatiho nikterak ohrozit.
18
U míče jsou pro změnu domácí na své polovině.
16
Po šikovném centru se do hlavičkového zakončení dostal Boateng, ale Mirante jeho pokus výborně chytil.
15
Míč znovu v moci hostů. Ani jeden z dnešních soupeřů zatím nikam nespěchá.
14
Nocerino se odhodlal ke střele, která ovšem byla zblokována.
13
Nakonec z toho byla zatím nejzajímavější akce utkání, ale centr do vápna nakonec lapil Abbiati a rozehrává Milán.
12
Dopředu se teď vydal domácí Pabon.
11
V zápase poměrně hodně prší a tak i to bude mít určitě nepříznivý vliv na vývoj utkání.
10
Stále nevidíme na hřišti nic trochu zajímavějšího. Hosté mají míč na svých kopačkách a snaží se najít způsob jak projít dopředu.

Parma FC: Mirante - Lucarelli, Paletta, Zaccardo - Gobbi, Galloppa, Musacci, Ninis, Rosi - Amauri, Pabon.

AC Milán: Abbiati - Abate, Zapata, Yepes, De Sciglio - De Jong, Ambrosini, Nocerino - Boateng, Bojan, El Shaarawy.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi.
8
De Jong teď vybojoval balón u kraje hřiště a AC bude rozehrávat aut.
7
Většinu času mají zatím míč na svých kopačkách hráči z Milána, ale kromě přihrávek na půlce zatím příliš útočnou snahu nevidíme.
6
Rohový kop zahrávali hosté, ale k ohrožení domácí branky nedošlo.
4
Ve 4. minutě vidíme první žlutou kartu, kterou dostává domácí Aleandro Rosi.
2
První pokus Pabona, ale žádné nebezpečí pro soupeře.
1
Dobrý večer,

dnešní 6. kolo italské Série A, nás přivádí na stadion Parmy FC, kam zavítá AC Milán.

Milánu se zatím v letošní sezóně vůbec nedaří tak, jak by si představoval. Hned v prvním kole doma utrpěl porážku od Sampdorie 0:1 a o dva týdny později podlehl na svém stadionu stejným poměrem Atalantě.

Momentálně drží 10. příčku s šesti body a jsou jen o bod před třináctou Parmou.

Vzájemné zápasy hovoří jednoznačně lépe pro AC Milán. Naposledy ztratili s Parmou body v březnu roku 2010, kdy na tomto stadionu prohráli 0:1, ale poslední čtyři zápasy bral všechny body vždy AC Milán.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62