Ve druhém poločase hráči Parmy zkušeně kontrolovali výsledek a po dvou úspěšných ofenzivních akcích nedali soupeři šanci. Stav zápasu 3:0. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 56%/44%.
Celkem střel: 18/4.
Rohové kopy: 9/1.
Fauly: 18/11.
Žluté karty: 1/1.
90+2
Ale domácí se znovu dostávají z tlaku soupeře a daří se jim držet míč dál od vlastní brány.
90+1
Hosté se ještě pokouší zmírnit výsledek. Jsou usazeni na polovině soupeře.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.
86
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Caprari, přichází Di Francesco.
84
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Biabiany, přichází Boniperti.
79
Za nedovolený zákrok vidí žlutou kartu právě střídající Alberto Cerri.
75
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Amauri, přichází Cerri.
68
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Benalouane, přichází Santacroce.
65
Parma právě vstřelila branku!
Fantastickou kombinační akci vymysleli Marchionni s AMAURIM, který dostal přesný pas do úniku a poté přesně k tyči prostřeluje hostujícího brankáře, který na jeho ránu do protipohybu nedokázal zareagovat.
64
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Abbruscato, přichází Sforzini.
62
Ve slibné možnosti domácí Paletta, který se dostal do zakončení hlavou. Ale jeho hlavička jde mimo hostující bránu.
57
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Bjarnason, přichází Celik.
55
Parma kontroluje hru kombinací na vlastní polovině.
53
Na druhé straně chycen v offsidové pasti Abbruscato.
52
Opět dávají domácí hráči Parmy gól po rozehrání rohového kopu, kdy si na Ninisův centr nejvyše vyskočil GABRIEL PALETTA a posílá razantní hlavičkou svůj tým do dvoubrankového vedení.
51
Domácí vybojovali další rohový kop.
51
Stále domácí nastěhováni na polovině hráčů Delfino Pescara.
51
Domácí zůstávají natlačeni před vápnem soupeře, k nebezpečné hlavičce se dostal Amauri, který je ve vzdušných soubojích hodně nebezpečný.
50
Až se dostal téměř do samostatného úniku. Ovšem v poslední chvíli mu cestu zkřížil Krøldrup a akce Parmy se zastavila.
50
Ale to nemělo dlouhého trvání a Biabiany již obrací hru po pravém křídle.
49
Pescara se poprvé ve druhé části zápasu dostává s míčem na polovinu protivníka.
48
Který však na přední tyči zahrává do bezpečí Zauri.
47
Následný centr odráží hostující obrana na rohový kop.
47
Parma se však drží před vápnem soupeře.
46
Biabiany se hned v prvních sekundách druhé půle snažil prosadit po pravém křídle, ale míč mu uniká do zámezí.
46
Právo výkopu náleží nyní domácím.
Oba týmy se již vrací na hrací plochu, kde za stavu 1:0 začne druhý poločas.
V prvním poločase potvrzovali domácí roli favorita a dostávali se často do ohrožení Pelizzoliho brány. V 18. minutě zužitkoval rohový kop Benalouane. Stav zápasu po prvním poločase 1:0.
Celkem střel: 8/1.
Rohové kopy: 5/0.
Fauly: 7/4.
Žluté karty: 1/0.
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
45
Hlavní rozhodčí nebude nastavovat a s míčem nakopačkách domácích končí první část zápasu.
42
Parma nyní nikam nespěchá a drží míč na vlastních kopačkách.
40
Na druhé straně se dostal Sculli do postavení mimo hru.
39
Který zakončuje po centru Ninise od rohového praporku Paletta. Ale netrefuje Pelizzoliho bránu.
38
Tlak Parmy se však k závěru prvního poločasu stupňuje. Domácí budou zahrávat rohový kop.
38
V další možnosti domácí Ninis, který pálil ze střední vzdálenosti, Pelizzoli jeho ránu zkušeně likviduje.
37
Domácí Sansone se dostával do výhodné střelecké pozice, jeho rána však zblokována pozornou obranou Pescary.
35
První žlutou kartu dostává domácí Sotiris Ninis, který posílá k zemi D'Agostina na půlící čáře.
33
Jejich akci zakončoval Caprari, jehož rána byla zblokována. K odraženému míči se dostal Abbruscato, který stal ve slibné palebné pozici, ovšem je mu odpískán offside.
33
Po menší odmlce se také hosté z Pescary usazují na soupeřově polovině.
32
Po bleskovém útoku domácích přichází centr na zadní tyč z levé strany, kde těsně mijí levou tyč Pelizzolovy brány Biabiany.
31
Ale byl zřejmě ještě tečovaný hostujícím hráčem. Mirante bude vykopávat od vlastní svatyně.
31
Míč odvrací na roh Mirante.
30
První standartní situace na polovině Parmy. Faulován Sculli u levé postranní čáry.
30
Sansone si na protější straně pomáhá proti soupeři nedovoleně.
29
Ale Caprari na hranici vápna netrefuje soupeřovu bránu.
29
Kteří se tentokrát dostávají po levé straně dopředu.
29
Nedorozumění Sansoneho s Amaurim zahajuje ofenzívu hostů.
28
Ninis se neprokombinoval s Amaurim do zakončení. Následný dlouhý nákop na Abbruscata sbírá ze vzduchu Mirante.
27
Parma před pokutovým územím soupeře.
26
Scullimu se po několikáté nedaří na levém křídle dostat přes Benalouaneho, který si jej výborně hlídá. Pescara vede své útoky většinou dlouhými nákopy na levé křídlo.
24
Hra se po ofenzivní začátku zklidnila. Parma zachytává nepřesné pokusy o ofenzivní kombinaci svého soupeře a sama nikam nepospíchá.
23
Tím však otevírají zadní vrátka a v zajímavém zakončení Amauri, který dostal míč po unikajícím Sansonem. Jeho rána však byla sražená mimo.
22
Hráči Pescary se však také osmělují a snaží se ohrozit domácí bránu.
21
Na protější straně centroval z pravé strany do vápna Sansone, ale míč bere na přední tyči Pelizzoli.
20
Hned přichází nepřesný pas na nabíhajícího Sculliho, který se po levém křídle dostával do úniku. Centr byl však příliš dlouhý. Mirante bude vykopávat.
19
Konečně se po inkasované brance dostávají hosté na delší dobu k míči.
18
Ninis nacentroval na střed malého vápna, kam si domácí po nacvičeném signálu naběhli ve větším počtu, a YOHAN BENALOUANE vstřílí vedoucí gól svého celku po drtivém tlaku, který Parma dokázala v posledních minutách před bránou soupeře vyprodukovat.
18
Amauri se dostal do nebezpené rány ze střední vzdálenosti a jeho přízemní a skákající ránu vytahuje Pelizzoli na rohový kop.
17
Abbruscato přichází o míč, ale zůstává ležet na trávníku. Pokračuje se ve hře.
16
Který zahráli domácí na krátko, ovšem Ninisovi se míč zamotal mezi nohy a hosté se opět osvobozují.
16
Opět v zakončení Sansone a jeho ránu vytahuje hostující brankář konečky prstů na rohový kop.
15
Kde se dostával do slibného zakončení Sansone, ale jeho ráně chyběla razance.
15
Parolo obrací hru na druhou polovinu.
14
Po delší době šel centrovaný míč na Abbruscata, který byl ovšem přehlavičkován.
13
Hosté se nemohou vymanit z drtivého tlaku, který se soupeři daří vytvářet před bránou Pelizzoliho.
12
Další pokus o zakončení z hlavy Marchionniho. Pelizzoli tentokrát nemusel zasahovat.
12
Domácí budou zahrávat rohový kop.
11
Obrovská možnost domácího Amauriho, který se dostal k hlavičce, ale reflexivním zákrokem zabránil gólu Pelizzoli!
10
Hosté budou spoléhat na rychlé brejky.
10
Nápor Parmy. Která všechny své hráče přemístila na území protivníka.
9
Nevydařený protiútok hostů končí po nepřesné přihrávce na Abbruscata.
8
Opět domácí nastěhování před pokutovým územím soupeře. Přesný pas na zadní tyč na nabíhajícího Biabianyho řeší Pelizzoli.
7
Pescara se výborně brání a daří se jí nabourávat rozehrávku soupeře, která mnohdy postrádá přesnost.
5
Po levém křídle se poprvé dostával do útočné snahy hostující Caprari, ale byl ustrážen Benalouanem.
4
Parma pomalu získává územní převahu, ale nedaří se domácím o kombinaci, proto si pomáhají nakopavanými míči na urostlého Amauriho.
3
Další pokus o vysunutí Amauriho po dlouhém centru, který sbírá hostující gólman Pelizzoli.
3
Kde vysílá míč na nabíhajícího Amauriho, který je však pečlivě pokytý. Hrají hosté.
2
Ovšem domácí Parolo získává na půlící čáře míč a přesouvá hru na polovinu soupeře.
1
Hráči Delfino Pescara 1936 nepouští soupeře k míči a kombinují na vlastní polovině.
1
Úvodní výkop si vylosovali hráči hostujícího týmu, kteří tak zahájí zápas.
Oba týmy již přichází na hrací plochu.

Parma FC: Mirante – Benalouane, Paletta, Lucarelli, Gobbi – Marchionni, Parolo, Ninis – Biabiany, Amauri, Sansone.

Delfino Pescara 1936: Pelizzoli – Zauri, Krøldrup, Bianchi Arce, Bocchetti – D'Agostino, Cascione, Bjarnason – Sculli, Abbruscato, Caprari.

Rozhodčí: Di Bello – Bianchi, Giallatini.
Vítám Vás na fotbalové bitvě z Apeninského poloostrova, na kterém změří síly Parma a Pescara. Přípravy jsou již v plném proudu. Utkání za několik desítek minut začne.
Bohatý program italské nejvyšší fotbalové soutěže nabídne také duel mezi nejhoršími týmy Serie A, co se aktuální formy týče. Pozvolna upadající celek Parmy přivítá na svém stadionu v rámci 30. kola poslední tým soutěže Pescaru. Vzájemný listopadový zápas vyhrála Pescara 2:0. Sledujte s námi zajímavou podívanou z Apeninského poloostrova. Utkání začíná ve tři hodiny odpoledne.
PARMA FC:
Pozvolný propad ligovou tabulkou zažívají domácí v jarní části soutěže, ve které se jim příliš nedaří. Hovoří o tom jediné vítězství z posledních deseti střetnutí. Když přehráli na začátku března Torino 4:1, a dočkali se tak plného bodového zisku po dvou měsících. Před reprezentační přestávkou prohráli na hřišti AS Řím 2:0.

Právě domácí prostředí je pro Parmu velmi důležité. Získali zde výraznou většinu bodů (26) s bilancí 7-5-2. Nyní se pokusí upevnit si klidný střed tabulky s Pescarou. Na sestupové pozice mají náskok deseti bodů.

Nejlepší střelci:
Amauri (9)
Ishak Belfodil (7)
Nicola Sansone (6)

Pravděpodobná sestava:
Mirante – Benalouane, Paletta, Lucarelli – Rosi, Marchionni, Parolo, Gobbi – Biabiany, Amauri, Sansone.

DELFINO PESCARA 1936:
Zatím průběžná poslední příčka patří nováčkovi z Pescary, který ztrácí na záchranu a setrvání v nejvyšší soutěži již pět bodů. Ovšem z minulých deseti zápasů získali hosté pouze jediný bod, když remizovali na hřišti Palerma 10. února 1:1. Po pěti prohrách v řadě potvrdili špatnou formu v posledním mistrovském střetnutí s Chievo 0:2.