Utkání končí výhrou domácích v poměru 3:1 a nutno říci, že i výhrou zaslouženou. Janov byl sice celý druhý poločas lepším týmem, ale víc než na branku to nestačilo a jeho chyba v obraně nakonec znamenala a i zvýšení stavu na 3:1. Pro Sampdorii jsou to tedy nesmírně důležité tři body do tabulky. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
90+4
Míč byl vyhlavičkován.
90+4
Až nyní. Ještě přijde dlouhý nákop do vápna.
90+3
Stále je u míče Sampdoria. Janov se nedostává ani za polovinu.
90+2
Míč mají domácí.
90+1
Nastavují se 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby. Fanoušci už slaví.
89
Tentýž hráč střídá. Hru opouští Mauro Icardi, nahrazuje ho Roberto Soriano.
88
Sampdoria právě vstřelila branku!

Sázka na absolutní ofenzívu se hostům nevyplatila. Do rozhozené obrany vletěl MAURO ICARDI, potáhl si míč a zakončil přesně k tyči! O vítězi je tak rozhodnuto!
86
Domácím se povedlo sebrat hostům míč a šli na bránu. Byla z toho střela nad branku. Frey v brance Janova rychle rozehrává.
85
Hosté už tedy vsadili vše na totální ofenzívu. Jsou u míče na polovině soupeře.
83
Střídají i hosté. Odejde Mario Sampirisi a místo něj si zahraje Marco Rossi.
83
A ještě pomalé střídání domácích. Ti šetří čas. Odchází Maresca a nahrazuje ho Fernando Damian Tissone.
82
Zároveň se nehraje. Protože faulovaný hráč musel být ošetřován.
81
Hosté teď museli hasit rychle se rodící akci a žlutou za to dostává Mario Sampirisi.
80
Obrovská šance pro hosty! velký závar ve vápně a míč vyboxoval Romero k nohám jednoho z hráčů hostí, ten netrefuje bránu!
79
Domácím se teď povedlo dvakrát přerušit rodící se útok a ušetřili čas.
78
Z rohu nebylo nic. Do konce zbývá nějakých 12 minuty a nastavení. Ještě to bude zajímavé. Janov začíná zvyšovat tempo.
77
Janov teď hodně tlačí! Další roh.
76
Další rohový kop pro hosty.
75
Janov neupouští od své nátlakové hry a ještě to možná bude zajímavé. Domácí celý poločas brání. Nevím, zda je to dobrá taktika.
73
Janov právě vstřelil branku!

Rohový kop byl velmi laxně vyhlavičkován přímo na nohu jednoho z hráčů Janova, ten vypálil do obránce a když se dostal k pokusu číslo dva, zvolil raději přihrávku na zcela volného CIRA IMMOBILEHO, který měl již lehkou úlohu a snižuje na rozdíl jedné branky.
72
Rohový kop pro Janov.
71
Snad první zatáhnutí míče po lajně z pohledu domácích končí tvrdým faulem hostí. Kokrétně to byl Luca Antonelli, který dostává žlutou kartu.
69
Ani tato situace se neujala. Janov rozjíždí akci z vlastní poloviny.
68
Standardní situace pro Janov.
67
Stále, stále stejný obraz hry. Ta se poslední minuty vůbec nemění. Samdoria se vůbec nedostává k ohrožení branky Janova a jen se soustředí na bránění a to ji zatím jde.
65
Střídání domácích. Nenad Krsticic odchází a místo něj se na hřiště podívá Marcelo Estigarribia.
65
Kucka (JAN) hlavičkoval nad.
63
Tak nakonec to hosté zkusili přímou střelu. Ta šla mimo. Je to stále stejný fotbal. Hosté hrají, domácí brání. Hostům se ovšem vůbec nedaří nějak ohrozit brankáře domácích a tak čas plyne a plyne.
62
Standardní situace pro hosty. Je to centr do vápna.
60
Hostům se nedaří dostat se k ohrožení branky. Hrají s míčem bez efektu.
58
Juraj Kucka (JAN) předvedl svoji tvrdost a dostává žluté napomenutí.
56
Pokud hra půjde takhle dál, asi moc branek neuvidíme. Janov má sice mírnou převahu, je to však hodně daleko od branky.
56
Sampdoria nedokáže udržet míč na kopačkách.
55
Rohový kop pro hosty.
53
Hraje se převážně na polovině domácích.
52
A opět agilní Immobile (JAN). Dostal se k míči před obránce, jeho střela však postrádala razanci.
51
Domácí ve druhém poločase jen brání. Hraje Janov. Uvidíme, zda se mu povede přetavit herní převahu v branku.
50
Immobile (JAN) dostal ideální přihrávku. Tu napálil do brankáře!
48
Hosté nadále aktivnější ve druhé půlce. Je vidět snaha něco s výsledkem udělat.
47
Hosté se dostali ke střele, ta byla zablokována a i dorážka!
46
Je to opět opatrný vstup do poločasu. U míče jsou trochu více hosté, ale nedaří se jim založit nějakou dobrou kombinační akci.
46
45
Poločasové střídání hostí. Odejde Daniel Tozser a místo něj se na hřiště podívá Andrea Bertolacci.
První poločas je za námi. Janov do něj vlétl daleko lépe a byl lepším celkem, ale potom se Sampdoria chytla povedenou akcí a následně velmi kuriózní vlastní gól srazil Janov do kolen. Už to trochu vypadá, že je dnes o dělbě bodů rozhodnuto, ale čeká náš celý druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
45+2
Vynikající zákrok Romera! Janov teď může být rád, že neodchází s tříbrankovým deficitem do šaten.
45
Nastavují se tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
45
No a skoro to bylo 3:0! Icardi (SMD) se dostal do zakončení a vypálil jen kousek vedle tyče. Brankář se jen díval kde míč končí.
44
Pokus o dlouhý pas se hostům nepovedl. Poločas se už dohrává. Vzhledem k ošetřování očekávám, že se něco nastaví.
43
Domácí kombinují na polovině soupeře.
41
Střela šla mimo. Sampdoria je více u míče a konec poločase jasně patří ji.
40
Přímý volný kop pro domácí.
38
Střela Janova nad branku. Tenhle zápas pro něj nezačal ani trošku dobře. Sice je odehráno zatím nějakých 38 minuty, ale na body to dnes asi nebude.
36

No tak tohle byl gól, který bude kolovat po onternetu asi hodně dlouho. Neskutečný vlastní gól, který se jen tak nevidí. Jeden z domácích hráčů poslal centr do vápna, který si srazil do vlastní brány z velké dálky CESARE BOVO.
35
Byl vyhlavičkován obranou a k dorážce se pak dostal brankář Romero. Ten rozehrává.
34
33
Hosté rozjíždí akci od své branky.
31
Marco Borriello (JAN) se dostal ke střele, ale brankáře nepřekonal.
29
Pro změnu bylo k vidění další oštřování. Co oba týmy nabízejí. to není zrovna oku lahodíci. Je to boj na středu hřiště, kde se vzájemně soupeři o to, kdo víc koho zfaluje. Z fotbalu je toho k vidění hodně málo.
28
Další žlutá. Rozhodčí musí karty rozdávat, nebo se mu tenhle zápas vymkne z rukou. Míče se odebírají faulem, než čistým zákrokem. Hříšníkem je Gianni Munari (SMD).
27
Je to spíše boj než fotbal. Další žlutou za faul dostává Emiliano Moretti (JAN).
27
Je to boj na středu hřiště. Sice jsme viděli už branku, fotbalu to ale moc nepomohlo.
25
No konečně můžeme snad po třech minutách prostojů sledovat opět hru. U míče jsou domácí.
24
Už se hraje, ale ne dlouho. Na trávníku leží další hráč. Je to dost tvrdý fotbal. Více se nehraje, než hraje.
23
A opět se nehraje. Tentokráte leží na trávníku jeden z hostí. Bylo to po tvrdém střetu a žlutou za něj dostává Icardi (SMD).
21
Hosté se snažili dostat do šance, ale nepovedla se jim přihrávka. Po obdržené brance jejich aktivita úplně ustala.
20
Už odešel za doprovodu masérů a opět se hraje.
19
Jeden z hráčů domácích dostal úder do břicha, asi kolenem a leží na trávníku. Nehraje se.
19
Domácí jsou najednou hodně aktivní. Hned se drali do další šance a jejich střela končí nad břevnem.
16

Tak to je pro Janov hodně nepříjmné. Zatím byli lepším celkem, ale první trochu větší tlak před brankou končí hned gólem. Do míče se opřel ANDREA PAOLI a poslal ho do sítě!
14
Hra se začíná trochu vyrovnávat. Samdoria se už také více dostává s míčem na polovinu soupeře. K ohrožení to zatím nevede.
13
A útok domácích končí odpískáním útočného faulu.
13
První vážnější šance zápasu! Borrielo (JAN) dostal ideální přihrávku a z kraje velkého vápna vypálil do brankáře.
12
Icardi (SMD) se pokoušel prodrat do zakončení. Přihrávka na něj byla nepřesná.
11
Hosté zatím nedovolují domácím zcela nic. Ovládají hru, ale do šancí se nedostávají.
10
Míč o něco víc drží hosté.
9
Stereotyp mohl trochu změnit Juraj Kucka (JAN), ten se dostal do zakončení, ale vypálil mimo.
9
Stále stejný obraz hry. 90% fotbalu se odehrává na středu hřiště.
6
Hraje se hlavně na středu hřiště, ani jednomu celku se nedaří dostat se do nějaké šance.
6
Utkání začalo oboustranně opatrně. Oba celky se zatím seznamují.

UC Sampdoria: Romero - Costa, Rossini, Gastaldello, Mustafi, Poli, Munari, Maresca, Obiang, Krsticic, Icardi

Janov CFC: Frey - Sampirisi, Granqvist, Bovo, Moretti, Jankovic, Kucka, Tozser, Antonelli, Immobile, Borrielo

Rozhodčí: P. Mazzoleni‎ .
1
Utkání by mělo každou chvíli začít. Hráči jsou již na trávníku.
Utkání dvou trápících se celků začíná v 20:45 a já se v tuto dobu přihlásím s komentářem.
Vzájemné zápasy z loňské sezóny hovoří jasně pro Janov. Ten vyhrál jak doma, tak i venku. Ovšem každý zápas je jiný a dnes to tak být nemusí.
Hosté z Janova na tom nejsou lépe, ba hůře. V tabulce jsou 18. mají 9 bodů a z posledních 5 zápasů mají také samé prohry. Navíc dnes hrají venku.
K statistickému představení obou cenlku. UC Sampdoria se nachází na 17. a zároveň prvním nesestupovém místě v tabulce. Na svém kontě má 10 bodů a bilance z posledních utkání je pět porážek po sobě. Tento celek je tedy aktuálně v dost velké krizi a dnes už musí bodovat, pokud se to domácím nepovede, dostanou se do pásma sestupu.
Ještě jednou Vás vítám u online textového přenosu. Dnes máme na programu utkání 13 kola Serie A mezi týmy UC Sampdoria a hostujícím celkem Janov CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62